Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 334 άτομα (34 μέλη και 300 επισκέπτες)

Bourdelan8rwpos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια η Μονικα με τα αστερακια απο Φ67 Κ Φ71 κατω σταματησε?
 

Επισκέπτης
εχει καιρο να εμφανιστει το καυλοπουτανο στιν οδο τισ καυλασ....που ειναι οεο?
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
3
Πόντοι
16
Χθες επίσκεψη στην Αχχιλέως 40 για να βρω την Ειρήνη καθώς από το πρωί έβλεπα στο δρόμο παντού
βυζια, και μεγάλα κι όλας, και έπρεπε να κάνω μια επισκεψούλα στην Ειρήνη μου... :grin:

Αλλά τελικά ήταν η Σόνια! Ξανθό μαλλί τώρα, μαύρο φορεματάκι με χρυσά όμορφα πέδιλα, όχι πολύ ψηλοτάκουνα αλλά ωραία!!

Περιμένω στο δωμάτιο, το οποίο ήταν καθαρό, και σε λίγο μπαίνει μέσα!! Ξαπλώνω ανάσκελα ακουμπώντας την πλάτη μου στην πλάτη του κρεββατιού και αρχίζει το σόου....
Χάδια με τα νύχια της στα παπάρια μου, στον φιρφιρίκο μου, στο σώμα μου, μικρό γλείψιμο στις ρώγες μου και τρελό βυζοχάιδεμα στο καυλί μου.... :o  ε... δεν ήθελα και πολύ... σε δευτερόλεπτα ήμουν ντούρος!!
Βάζει την καπότα με το στόμα της και αρχίζει τρελή πίπα με ταυτόχρονο χάιδεμα στα παπάρια μου με τα νύχια της και τα βυζιά της... :o :o :o
Αφού όλο το καυλωτικό σκηνικό κράτησε κάνα 10', δεν άντεξα και τελείωσα με πίπα!! Μετά μου ζήταγε συγγνώμη επειδή τελείωσα έτσι και δεν την πήδηξα!!

Τι να πω.... η καλύτερη πίπα που μου έκαναν και από τις καλύτερες στιγμές σε μπουρδέλο!!
Αφού ρε παιδιά μετά είχαν πιαστεί τα πόδια μου.... :2funny: :2funny:

Αυτά.....
τι ωρες θα την βρουμε εκει??
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
3
Πόντοι
16
μεταμεσονυκτια τσαρκα για την ευρεση καλης μεταμεσονυκτιας καβατζας:
Αχιλεως 40,πηγα με την ελπιδα οτι θα βρω Σονια,στη θεση της μελαχρινο milf με πιασιματα και λαγνη φατσουλα.Ηταν ωρα στο δωματιο και ακουγονταν βογγητα.Μαλλον καλη μεσα.
-Αχιλλεως 48 μια αλληθωρη με καλο κορμι ομως  :boobies: δινει και κωλο.και αυτη παιζει να ειναι καλη μεσα.
-Αχιλλεως και Μαραθωνος στην υπογα,μια νεαρουλα ξανθια η οποια κανει ακαποτο αλλα βγηκε με νευρα απο το δωματιο και κατι μουρμουριζε στον τσατσο.Μαλλον δεν χυνεις εκει!!! :headbang:
-Στο διπλα στη Μαραθωνος μια ομορφουλα ξανθια πιτσιρικα με καλο κορμακι η οποια και αυτη κανει ακαποτο.αργησε να βγει και υπηρχαν αρκετοι καταθετες.Ψιλομετανοιωνω που δεν περιμενα και εγω :S
-Τροφωνιου 13,Μαρινα ξανθια καλο κορμακι ψιλοασχημη φατσουλα.Καταθεση εδω λοιπον,το καλυτερο αρχιδογλυψιμο αυτη τη στιγμη,σου γλυφει αρχιδια και κωλοτρυπιδα τουλαχιστον 5 λεπτα.Δεκτικη σε αλλαγη στασεων,ΟΜΩΣ κανει κλασικες και πρωτογονες μαγκιες για να μην την σφυροκοπησεις δηλαδη βαζει χερακι μπροστα στο ιεραποστολικο,στο πισωκολλητο στηνεται με κλειστα ποδια  κ.τ.λ
παλευοντας ηδη κανα 20λεπτο να χυσω της την ειπα οτι  αν δεν με αφησεις να σε παλουκωσω καλα,δεν προκειται να χυσω!!!
οποτε πηρε το χερακι απο μπροστα, την κοπανησα για κανα 3λεπτο και εχυσα.Σιγα μην την ξαναγαμησω :jerking:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
ΦΥΛΗΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΟΙ ΔΡΟΜΟΙ

Πρωϊνή βάρδυα,...ώρα 13.00'

Φυλής 134 υπόγειο

Καμέλια, πουτανίδιο (19-23 ετών), μελαχρινό με μακριά μαλλιά, αποδεκτό σώμα και πρόσωπο, αποδεκτά γεματούλα και με καλές καμπύλες

Φυλής 134 υσόγειο

Ανούλα, μελαχρινό με κοντά μαλλιά, (19-23 ετών) με σώμα σε ανάπτυξη

Φυλής 134 όροφος

Έλενα, (24-28 ετών)ξεβαμμένα κόκκινα μαλλιά, όχι χοντρή αλλά με σώμα νοικοκυράς σε απόγνωση και περίεργο ψευδό στόμα που στο θέαμα του κάθε άλλο παρά περιποίηση ήθελες

Φυλής 109 ισόγειο

Αλεξάνδρα, (22-25 ετών), μελαχρινή με καλοκουρεμένα μαλλιά, tattoo στη ραχοκοκαλιά, ωραίο σωματάκι, πεταχτό κωλαράκι και έκφυλη έκφραση 

Φυλής 109 όροφος

Δανάη, (24-28 ετών), μελαχρινή, ψηλή με μακριά μαλλιά μέχρι τη μέση, ωραίο σώμα και πρόσωπο αλλά έκφραση και χαμόγελο παιδικής μερέντας

Φυλής 104 (αδιέξοδο)

Τζένη, (απροσδιόριστη ηλικία γύρω στα …30), καστανομεζ κοντά μαλλιά, …πρόσωπο και σώμα κάτω από τον αποδεκτό μέσο όρο

Φυλής 92

Αλεξάνδρα, (20-23 ετών), καστανόξανθο πουτανίδιο με ωραίο σωματάκι και πρόσωπο, σκουλαρίκι στη γλώσσα και έκφυλη πρόθεση …αρκετά καλή

Φυλής 71 ισόγειο

Νέλη η Σλοβένα, ξανθή, αλά γκαρσόν κούρεμα, με πεταχτό (όπως πάντα) κωλαράκι, ωραίο πρόσωπο και ωραίο σώμα …και την Εύα να μιλάει και για διάφορα προγράμματα


Φυλής 71 οροφος

Μπάρμπαρα η Βουλγάρα, (24-28 ετών), καστανομέζ μακριά μαλλιά, γεματούλα (όσο χρειάζεται), καλές υπηρεσίες μέσα στο δωμάτιο

Προδρόμου 16

η Σακίρα, του Άντονυ, (22-25 ετών), καστανομελάχρινη, με σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους ψηλή με πολύ ωραίο σώμα/πρόσωπο

Φυλής 69 ισόγειο

η Νατάσα...του Piatsa, …ψηλή, ωραίο πρόσωπο, μελαχρινή, με μαζεμένο κώλο
Για την Νατάσα δύο μπορώ να σκεφθώ : ή σκέφτεται να μαζέψει χρήματα κάνοντας όσο γίνεται ακούραστα αυτή την δουλειά ή έχει κάποιο μόνιμο πρόβλημα υγείας που την εμποδίζει να κινείται άνετα, να χαμογελάσει (έστω και λίγο) και να δουλέψει (έστω και λίγο) μέσα στο δωμάτιο

Φυλής 69 όροφος

…δεν ανακοινώθηκε το όνομα της κοπέλας, …δεν το θυμάμαι και εγώ, (20-23 ετών) μελαχρινή με ποστίς, ωραίο αδύνατο σωματάκι και πεταχτό κωλαράκι με χορευτική εμφάνιση στο σαλόνι

Φυλής 67 ισόγειο

…δεν ανακοινώθηκε το όνομα της κοπέλας … καστανό, (20-24 ετών)...είναι η μορφή της κοπέλας που δεν μπορεί να πεις τίποτε καλό και τίποτε κακό

Φυλής 65 ισόγειο

η Αμαλία ως ξανθιά πλέον, γεματούλα στο αποδεκτό όριο, με έντονες καμπύλες και πιασίματα και καλές υπηρεσίες μέσα στο δωμάτιο

Φυλής 65 όροφος

η Ειρήνη, μελαχρινό πουτανίδιο (19-23 ετών), καλό σωματάκι και ωραίο πρόσωπο αλλά σε ανάπτυξη

Φυλής 86 ισόγειο

η Μαρία, ξανθομεζ σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους, (23-27 ετών), λίγο γεματούλα με χαμηλό κώλο

Φυλής 86 όροφος

η Βαλεντίνα η Τσέχα, ξανθιά ψηλή με ωραίο σώμα

Φυλής 84 όροφος

η Μιχαέλα, ανοικτό ξανθό extensions μέχρι τη μέση, (24-27 ετών), ψηλή με καμπύλες και πιασιματάκια

Φυλής 86 ισόγειο

η Τίνα, μελαχρινό πουτανίδιο, (19-23 ετών) ωραίο σωματάκι και πρόσωπο, πεταχτό κωλαράκι, …σε ανάπτυξη

Φυλής 66Δ

…δεν ανακοινώθηκε το όνομα της κοπελίτσας, ξανθοκαμένο μαλλί, ανύπαρκτο κώλος και ανύπαρκτα βυζιά, σε απόλυτα μειονεκτικό ύψος

Φωκαίας 25 ισόγειο

…δεν ανακοινώθηκε το όνομα της κοπέλας, καστανή με σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους, καλό πρόσωπο και σώμα

Φωκαίας 25 όροφος

η Έλλη η Βουλγάρα, μελαχρινή με μακριά σπαστά μαλλιά μέχρι την μέση, (19-23 ετών), ωραίο σωματάκι, αδιάφορο πρόσωπο, δεν μπορείς να συνεννοηθείς ούτε στα Ελληνικά, ούτε στα Αγγλικά …

Φωκαίας 17B όροφος

...η "Βυζαρού" από Φυλής 92,extensions...χωρίς περιποίηση, μην..., ...δεν, ...όχι…

Φωκαίας 17A ισόγειο

...δεν ανακοινώθηκε το όνομα της κοπέλας, λεπτό σωματάκι αλλά αδιάφορο μελαγχολικό πρόσωπο παρά το βεβιασμένο χαμόγελο της …δεν

Φωκαίας 19

η Μαρίνα μας, σωματάκι ωραίο, λεπτούλα με καμπύλες, μελαχρινή με πολύ μακρυά μαλλιά που κτυπάνε τα κωλομάγουλα της σαν μαστίγιο.

Φωκαίας 24 ..."Λαβύρινθος"

η Κρίστυ , καστανή με μαλλιά μέχρι τους ώμους, έντονες καμπύλες, και …ωραίες δικτυωτές κάλτσες

Φωκαίας 22 ισόγειο

η Βιολέτα, μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τους ώμους, έντονες καλοσχηματισμένες περιφέρειες, αποδεκτό πρόσωπο

Φωκαίας 22 υπόγειο

...χωρίς όνομα, χοντρή με κοντά μαλλιά και συνωμοτικό ύφος να αυτοπαρουσιάζει τις υπηρεσίες της

Φωκαίας 22 ισόγειο

η Ρομπέρτα, μελαχρινό, (19-23 ετών) σε ανάπτυξη

Φωκαίας 22 υπόγειο

Ανούλα, μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τους ώμους, ωραίες καμπύλες ψιλοέκφυλο πρόσωπο, αλλά ανύπαρκτο κώλο 

 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Μπράβο Θείε Farkeli με κάνεις χαρούμενο πουτανιάρη μου .  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.891
Κριτικές
32
Like
1.236
Πόντοι
3.425
Καλησπερα,farkeli αυτη η βυζαρου στο Φωκαιας 17Β που λες μηπως ειναι η Μαρινα,μια ξανθια?Πρωινη βαρδια ειναι?
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ  :headbang:

Φυλής 84 ισόγειο

η Τίνα, μελαχρινό πουτανίδιο, (19-23 ετών) ωραίο σωματάκι και πρόσωπο, πεταχτό κωλαράκι, …σε ανάπτυξη

Φωκαίας 27 ισόγειο

η Ρομπέρτα, μελαχρινό, (19-23 ετών) σε ανάπτυξη

Φωκαίας 27 όροφος

Ανούλα, μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τους ώμους, ωραίες καμπύλες ψιλοέκφυλο πρόσωπο, αλλά ανύπαρκτο κώλο 
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Καλησπερα,farkeli αυτη η βυζαρου στο Φωκαιας 17Β που λες μηπως ειναι η Μαρινα,μια ξανθια?Πρωινη βαρδια ειναι?

Στο Φωκαίας 17Β (όροφος) είναι η Μαρίνα που δούλευε παλαιότερα στο Φυλής 92 (υπόγειο) με extensions ξανθό και καστανές τούφες που την έχουν βαφτίσει οι συναγωνιστές ως "ξεπετοβυζαρού" (όχι τυχαία).

Δεν κάνει περιποίηση και "χρησιμοποιεί" πολύ συχνά στο λεξιλόγιο της,  τις λέξεις ..."μην", ..."όχι", ..."δεν"

Τελευταία (δηλαδή τις δυο προηγούμενες εβδομάδες) την πέτυχα μόνο σε πρωϊνή βάρδια

 

ΖΕΥΣ35

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
6
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0

Φυλής 92

Αλεξάνδρα, (20-23 ετών), καστανόξανθο πουτανίδιο με ωραίο σωματάκι και πρόσωπο, σκουλαρίκι στη γλώσσα και έκφυλη πρόθεση …αρκετά καλή


ανεπαναληπτο μωρο με τελειες αναλογιες επανηλθε με νεο λουκ για κυριους απαιτητικους που ζηταν κατι το ξεχωριστο την αναζητησα αρκετες φορες αλλα οπως μου ειπε ελειπε για να ανανεωσει την αδεια της....μετρια εμφανηση αψογη εξυπυρετηση...δεν χρειαζεται να γραψω αλλα αξιζει να το ζησει κανεις απο κοντα.....καλο βολι αποκλειστικα απογευματινες ωρες
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Φυλής 92

Αλεξάνδρα, (20-23 ετών), καστανόξανθο πουτανίδιο με ωραίο σωματάκι και πρόσωπο, σκουλαρίκι στη γλώσσα και έκφυλη πρόθεση …αρκετά καλή


ανεπαναληπτο μωρο με τελειες αναλογιες επανηλθε με νεο λουκ για κυριους απαιτητικους που ζηταν κατι το ξεχωριστο την αναζητησα αρκετες φορες αλλα οπως μου ειπε ελειπε για να ανανεωσει την αδεια της....μετρια εμφανηση αψογη εξυπυρετηση...δεν χρειαζεται να γραψω αλλα αξιζει να το ζησει κανεις απο κοντα.....καλο βολι αποκλειστικα απογευματινες ωρες

Είναι η Αλεξάνδρα από το 65,69,54;
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Στο Φωκαίας 17Β (όροφος) είναι η Μαρίνα που δούλευε παλαιότερα στο Φυλής 92 (υπόγειο) με extensions ξανθό και καστανές τούφες που την έχουν βαφτίσει οι συναγωνιστές ως "ξεπετοβυζαρού" (όχι τυχαία).

Δεν κάνει περιποίηση και "χρησιμοποιεί" πολύ συχνά στο λεξιλόγιο της,  τις λέξεις ..."μην", ..."όχι", ..."δεν"
Μαρινα η αλλιως Ξανθοξεπετα!!Η εν λογω κυρια μιας και δεν κανει για το επαγγελμα ως φαινεται γυρνοβολαει σε διαφορα σπιτια..ολες τις βαρδιες..μπας και μας ξεγελασουν τα ομορφα βυζια της  :boobies:!Εχει εντοπισθει ακομα...εκτος απο το Φυλης92 οπου και ξεκινησε..στα Φυλης65 ισογειο πρωινη βαρδια και Φυλης54πανω..απογευματινη βαρδια!!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Μαύρο στην πουτάνα που δε σέβεται τους πελάτες τις!!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Ας κρατήσουμε το "βαπτιστικό" ξεπετοβυζαρού γιατί το ξανθοξεπέτα μπορεί στο μέλλον να προκαλέσει σύγχυση  ;)

Τα μαλλιά μπορεί να τα αλλάξει πιο εύκολα από το να ..."κόψει"/αλλάξει τα βυζιά της
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Ας κρατήσουμε το "βαπτιστικό" ξεπετοβυζαρού γιατί το ξανθοξεπέτα μπορεί στο μέλλον να προκαλέσει σύγχυση  ;)

Τα μαλλιά μπορεί να τα αλλάξει πιο εύκολα από το να ..."κόψει"/αλλάξει τα βυζιά της
Εχεις δικιο  :thumbsup:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
...η μπορούμε να κάνουμε ένα σύνθετο βαπτιστικό : ξανθοξεπετοβυζαρού  :2funny: :2funny: :2funny:





...αλλά είναι πολύ μεγάλη λέξη και δύσχρηστη
 

Επισκέπτης
Χαιρετῶ τὴν ἐκλεκτὴν ὁμήγυριν. Βλέπω ὅτι ὁ κ. Farkeli ἐδοκίμασε τελικῶς τὰ κάλλη τῆς Ἕλλης καὶ ἀπ'ὅτι ἀντελήφθην ἀπεγοητεύθη.

Ὁλίγα διὰ τὴν ἐχθεσινὴν νύκτα.

Διδύμου 8 κάτω ὄχι Πωλίνα  :( ἀλλὰ Λίλιαν.

Φυλῆς 66 βραχύσωμος μελαγχροινὴ ἐκ πρώτης ὄψεως ἀδιάφορος ἀλλὰ ἀποπνέουσα κάποιον ἐρωτισμόν.

Φυλῆς 84 ἄνω καστανὴ χυμώδης.

Φυλῆς 80 ἡ Ἕλλη (πᾶλι).

Φυλῆς 67 καστανὴ μὲ μικρόν στῆθος. Γραφικὸς ἠλικιωμένος ὑπηρέτης.

Φυλῆς 69 ἄνω γλύκισμα ἐπὶ τοῦ τραπεζιδίου τοῦ προθαλάμου, ἴσως ἀποσταλὲν ἐξ ἐρωτευμένου μετὰ τῆς ἐργαζομένης, τῆς γνωστῆς ἀσιάτιδος Χριστίνης.

Φυλῆς 71 κάτω Νέλλη καὶ Εὔα ἄνευ πελατῶν.

Φυλῆς 109 κάτω ὄχι ἡ Βερόνικα ἀλλὰ μία Χριστίνα, σχετικῶς ἐμφανίσιμος, μελαγχροινή.

Φυλῆς 134 ἰσόγειον δὲν περάσαμε διότι ἐφοβήθημεν διὰ τὴν σωματικὴν μας ἀκεραιότητα ἐὰν δὲν συνουσιαζόμεθα μὲ τὴν ἐργαζομένην (ἐὰν κρίνομεν ἀπὸ τὴν συμπεριφορὰν των κατὰ τᾶς προηγουμένας διελεύσεις μας).

Φυλῆς 200 ἐδοκιμάσαμεν μίαν Ἄνναν, ξανθὴν, χυμώδην, μὲ μετρίας ὑπηρεσίας.

Τέλος Περγάμου 1 λίαν ἐνδιαφέρουσα νεωτάτη καὶ ὡραιωτάτη ὀνόματι Μόνικα.

 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Χαιρετῶ τὴν ἐκλεκτὴν ὁμήγυριν. Βλέπω ὅτι ὁ κ. Farkeli ἐδοκίμασε τελικῶς τὰ κάλλη τῆς Ἕλλης καὶ ἀπ'ὅτι ἀντελήφθην ἀπεγοητεύθη.

Φυλῆς 80 ἡ Ἕλλη (πᾶλι).

Θερμά συγχαρητήρια μετα ειλικρινούς ευαρέσκειας στον κ. Bakalhs  :thumbsup:

Αναφέρθηκα σε "νεοεισαχθείσα" Έλλη στο Φωκαίας 25 Α (όροφος) και όχι στην Έλλη την τρελοφρεγάτα που εργάζεται στο Φυλής 80.

(υπάρχει και σχετική κριτική στο Φωκαίας 25 Α ..."η νέα και άπειρη Βουλγάρα")

www.bourdela.tv/content/view/464/225/]http://www.bourdela.tv/content/view/464/225/[/url]
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom