Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 76 άτομα (3 μέλη και 73 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Μόλις επέστρεψα από αναλυτική τσάρκα {η πρώτη μετά την άρση των μέτρων}.
Γύρισα με τα πόδια όλη τη Φυλής από τα μεγάλα μέχρι τα πιο κεντρικά, όλα τα παράπλευρα και χωμένα, Μεταξουργείο επίσης, κατέβηκα μέχρι χαμηλά την Γ' Σεπτεμβρίου, Πλατεία Βάθης, Μενάνδρου, Χαλκοκονδύλη και γύρω στενά, τα ΠΑΝΤΑ μα τα ΠΑΝΤΑ κλειστά!
Παντού μπασκίνες, δεκάδες με μηχανές και οχήματα.
Να φανταστείτε ακόμα και Εξάρχεια (πέρασα να δω ένα φιλαράκι) τίγκα στους μπάτσους.. πού στα Εξάρχεια, τόσα χρόνια συχνάζω, που έπρεπε να βγει προεδρικό διάταγμα ώστε να μπούνε πλατεία!
Πούστη Μητσοτάκη!

 

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
αλλος ενας που επασχε απο σοβαρο υποκειμενο νοσημα (το λεει το δημοσιευμα).... εγω ακουσα οτι ηταν τετραπληγικος  στις ειδησεις .....
δεστε και αυτο παλι με τους ρομα οπως και πριν 2 3 βδομαδες που τα ξαναμπαλωσαν γιατι ειδαν οτι δε μασανε....
φίλε η οικογένεια του αφεντικού μου κόλλησε κορονοιο από τους πρώτους.
πατέρας, μάνα (50άριδες) και 2 παιδιά (περίπου 20 χρονών).
η μάνα και τα 2 παιδιά τον βγάλανε ασυμπτωματικά.
ο πατέρας στην εντατική κοντέψαμε να τον χάσουμε βγήκε από το νοσοκομείο μετά από 1 μήνα.
ο άνθρωπος δεν είχε κανένα νόσημα απλά είναι χοντρός.

και για να καταλάβω τι προτείνετε; όποιος έχει υποκείμενο νόσημα να τον αφήσουμε να πεθάνει;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Μόλις επέστρεψα από αναλυτική τσάρκα {η πρώτη μετά την άρση των μέτρων}.
Γύρισα με τα πόδια όλη τη Φυλής από τα μεγάλα μέχρι τα πιο κεντρικά, όλα τα παράπλευρα και χωμένα, Μεταξουργείο επίσης, κατέβηκα μέχρι χαμηλά την Γ' Σεπτεμβρίου, Πλατεία Βάθης, Μενάνδρου, Χαλκοκονδύλη και γύρω στενά, τα ΠΑΝΤΑ μα τα ΠΑΝΤΑ κλειστά!
Παντού μπασκίνες, δεκάδες με μηχανές και οχήματα.
Να φανταστείτε ακόμα και Εξάρχεια (πέρασα να δω ένα φιλαράκι) τίγκα στους μπάτσους.. πού στα Εξάρχεια, τόσα χρόνια συχνάζω, που έπρεπε να βγει προεδρικό διάταγμα ώστε να μπούνε πλατεία!
Πούστη Μητσοτάκη!

Aπό τη στιγμή που δεν έχεις να κρύψεις κάτι,τι σε ενοχλούν οι μπάτσοι? Στην όψη δηλαδή? Δεν γουστάρεις ας πούμε τις στολές τους?

Εκτός αν έχεις να κρύψεις κάτι... ε, τότε έχεις δίκιο! :grin:
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Aπό τη στιγμή που δεν έχεις να κρύψεις κάτι,τι σε ενοχλούν οι μπάτσοι? Στην όψη δηλαδή? Δεν γουστάρεις ας πούμε τις στολές τους?

Εκτός αν έχεις να κρύψεις κάτι... ε, τότε έχεις δίκιο! :grin:

Κι εμένα με ενοχλούν οι μπάτσοι και δεν κρύβω τίποτα. Τι έχουμε αστυνομοκρατία;
Ο μπάτσος μπορεί ανά πάσα στιγμή να σε σταματήσει και να σου πρήξει τα αρχίδια. Να σου ζητήσει ταυτότητα, ή και να σε πάει στο τμήμα αν δε γουστάρει τη φάτσα σου.
Είναι ένα άτομο που έχει εξουσία πάνω σου από το νόμο. Και μόνο το γεγονός αυτό είναι ενοχλητικό και ικανό να σου χαλάσει τη μέρα.
Είναι ένα άτομο που δε μπορείς να του πας κόντρα. Π.χ. αν οδηγώ και μου κάνεις εσύ σφήνα και με κλήσεις μπορώ να σε βρίσω. Αν ήταν όμως ένας μπάτσος δε θα μπορούσα.
Ενοχλητικοί, ανεπιθύμητοι και άχρηστοι.
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.224
Κριτικές
5
Like
1.310
Πόντοι
216
Κι εμένα με ενοχλούν οι μπάτσοι και δεν κρύβω τίποτα. Τι έχουμε αστυνομοκρατία;
Ο μπάτσος μπορεί ανά πάσα στιγμή να σε σταματήσει και να σου πρήξει τα αρχίδια. Να σου ζητήσει ταυτότητα, ή και να σε πάει στο τμήμα αν δε γουστάρει τη φάτσα σου.
Είναι ένα άτομο που έχει εξουσία πάνω σου από το νόμο. Και μόνο το γεγονός αυτό είναι ενοχλητικό και ικανό να σου χαλάσει τη μέρα.
Είναι ένα άτομο που δε μπορείς να του πας κόντρα. Π.χ. αν οδηγώ και μου κάνεις εσύ σφήνα και με κλήσεις μπορώ να σε βρίσω. Αν ήταν όμως ένας μπάτσος δε θα μπορούσα.
Ενοχλητικοί, ανεπιθύμητοι και άχρηστοι.
Αν σε κλέψουν,σακατεψουν κτλ σε αυτους θα πας και θα τους παρακαλας.
Καλα κάνουν και ειναι έξω.
Η παρουσία των μπατσων ειναι αποτρεπτική για το έγκλημα.
Θέλετε να τους πληρώνουμε για να αράζουν σε γραφεία και Έβερεστ και να τα ξύνουν?
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Αν σε κλέψουν,σακατεψουν κτλ σε αυτους θα πας και θα τους παρακαλας.
Καλα κάνουν και ειναι έξω.
Η παρουσία των μπατσων ειναι αποτρεπτική για το έγκλημα.
Θέλετε να τους πληρώνουμε για να αράζουν σε γραφεία και Έβερεστ και να τα ξύνουν?

Καταρχήν ο αριθμός αστυνομίας στην Ελλάδα είναι τεράστιος και απόλυτα δυσανάλογος σε σχέση με άλλες χώρες. Έχουμε 503 μπάτσους ανά 100.000 κατοίκους την ώρα που η γερμανία έχει 381, η Γαλλία 340 και η Αμερική 298.
Κι αυτό που γίνεται στην Αθήνα παντού κλούβες συνέχεια δεν υπάρχει σε καμία πολιτισμένη χώρα.
Δεύτερον έχω να σου πω πάμπολλες ιστορίες με την αποτελεσματικότητα της αστυνομίας.
Π.χ. με φίλο να του σπαν το τζάμι του αμαξιού μπροστά του, να το λέει σε μπάτσους που είναι δίπλα κιαυτοί να του απαντούν "Κι εγώ τι θες να κάνω;"
Με γυναίκα που έχουν μπει κλέφτες στο σπίτι της, έχει φωνάξει την αστυνομία και οι μπάτσοι να περιμένουν απέξω γιατί φοβούνται να μπουν, μέχρι οι κλέφτες να φύγουν από την πίσω πόρτα.
Οπότε μαλακίες μας λες.
 

Παρδαλός

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
11
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά,
χθες έκανα εποχούμενη περιπολία για να κόψω κίνηση. Δεν είδα κάποιο ανοιχτό, όπως και φυσικό ήταν. Όμως, όπως και στη Φυλής, και στο Μετάξι, είδα κάποια να κάνουν κάποιες δουλειές. αλλού καθαρίζανε, αλλού βάφανε, και στο μετάξι μάλιστα σε ένα ήταν δύο τεχνικοί και κάτι μαστόρευαν στα ηλεκτρικά. Από αυτήν την εικόνα και μόνο μου δημιουργήθηκε η εντύπωση ότι θα ανοίξουν. Μην περιμένετε το Δήμαρχο να βγει και να το ανακοινώσει. Ξαφνικά θα το δούμε. Είναι γεγονός ότι δεν πάει άλλο. Όχι για μας, αλλά για τους Πατρόνες, τις κοπέλες, και τους αγνούς κρατικούς λειτουργούς που λαμβάνουν τις μίζες. ότι έγινε και με τις άλλες περιπτώσεις έτσι θα γίνει και ο το θέμα του αγοραίου έρωτα. Μόλις λειτουργήσουν τα Ξενοδοχεία, και θα λειτουργήσουν πιο σύντομα από ό,τι είπαν θα ανοίξει και η αγορά του έρωτα.
Την καλημέρα μου σε όλους.
Υπομονή το βόδι το φάγαμε, στην ουρά θα κολλήσουμε τώρα. Λίγο ψυχραιμία.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Αποτρεπτική η παρουσία τόσων μπάτσων,μα μόνο για συναθροίσεις-οι οποίες συνεπάγονται ανταλλαγή απόψεων-οπουδήποτε..
Μεταξύ Λυκοβρύσεως και Κηφισιάς υπάρχει μια αλάνα..ένα χωράφι σαν αυτά που παίζαμε μικροί..ποτέ δεν είδα εκεί παιδιά,ενώ περνώ καθημερινά..τις μέρες της καραντίνας τα παιδιά της περιοχής μαζεύονταν κάθε απόγευμα και παίζαν,με τους γονείς να είναι απλωμένοι ολόγυρα..ένα απόγευμα η αλάνα άδεια..στην άκρη της 2 μηχανές ΔΙΑΣ..νταξ είμαστε?νταξ είμαστε!
Τους τύπους που προσήγαγαν από την πλατεία στην Κυψέλη τους πήγαν στο τμήμα προστασίας πολιτεύματος στη ΓΑΔΑ..
Αυτά είναι ελάχιστα μα ήδη μιλάμε εκτός θέματος και ζητώ συγγνώμη!
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
630
Κριτικές
9
Like
229
Πόντοι
26
Πριν μια εβδομαδαπου εκανα την βολτα μου μεσημερακι στο Μεταξουργειο ,2,3 μπουρδελα δουλευουν με ειδικο τροπο.....Η υπηρεσια ειναι εξω απο το μπουρδελο, με κλειδωμενη την πορτα και σου ανοιγει να δειs την κοπελα....Πιθανολογω με αυτον τον ειδικο τροπο ,η καπωs διαφορετικα, :knockinb: θα δουλευουν πλεον.... :knockinb:
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Πριν μια εβδομαδαπου εκανα την βολτα μου μεσημερακι στο Μεταξουργειο ,2,3 μπουρδελα δουλευουν με ειδικο τροπο.....Η υπηρεσια ειναι εξω απο το μπουρδελο, με κλειδωμενη την πορτα και σου ανοιγει να δειs την κοπελα....Πιθανολογω με αυτον τον ειδικο τροπο ,η καπωs διαφορετικα, :knockinb: θα δουλευουν πλεον.... :knockinb:
Ακριβώς αυτή είναι η διαδικασία τώρα και νομίζω ότι έτσι θα δουλέψουν μέχρι το νόμιμο άνοιγμα
Υγ Υπάρχουν και κάποιες που δουλεύουν στο σπίτι τους δεχόμενες πελάτες κατόπιν τηλεφωνικής συνεννόησης, εκεί βέβαια αυτονόητη προϋπόθεση είναι να έχεις καβατζώσει το τηλέφωνο της σε προγενέστερο χρόνο
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Έχω καλά νέα συν-μπουρδελιαρηδες..αυριο ανοίγουν αρκετοί οίκοι στην φυλής..ετσι μου είπε άτομο πολύ χωμένο στη πιάτσα.
 

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
Περιμένουμε την πρώτη ενημέρωση με αγωνία στην μετά κορονοϊού εποχη
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Αλάνια βλέπω κάτι studio να ανεβάζουν βάρδιες...
Να φωνάξουμε: Εἴδομεν τὸ φῶς τὸ ἀληθινόν, ἐλάβομεν Πνεῦμα ἐπουράνιον  :think:

Λέτε να μεταλλάβουμε αύριο  :think:

 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Αλάνια βλέπω κάτι studio να ανεβάζουν βάρδιες...
Να φωνάξουμε: Εἴδομεν τὸ φῶς τὸ ἀληθινόν, ἐλάβομεν Πνεῦμα ἐπουράνιον  :think:

Λέτε να μεταλλάβουμε αύριο  :think:
εγώ βλέπω πως οι μισές το παίζουν ντίβες και χρεώνουν (200 και 300...ανα ώρα ) και οι άλλες μισές κοροϊδεύουν σε έχουν στο περιμενε ....... και θέτουν δικούς τους κανόνες κτλ οποίος κατάλαβε κατάλαβε ....Εγώ προσωπικά θα τις γράψω στα παπούτσια μου .... όλες ....... κάντε και εσείς το ίδιο γιατί έχει να πεση πολύ εκμετάλλευση να ξέρετε .......
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
13
Like
1.681
Πόντοι
4.655
Απο πληροφορια απο ιδιοκτητρια και τσατσα εμαθα οτι εδω και καιρο δουλευουν κρυφα  Ιασωνος 37 -39-30-43. Κολωνου-46-11.Μ.Αλεξανδρου-28 και Ακουμηνατου
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
:think:
στα παπάρια μου βασικά, αλλά είσαι ή ορκισμένος φίλος που έκανε λάθος επιλογή προμόσιον, ή ορκισμένος εχθρός τους...
Σύμφωνο απόλυτος !! Γιατί αυτά η πριβε τα λένε η καθόλου .... διότι μπορεί να τα τσεκαρη τώρα η αστυνομία !!!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.493
Κριτικές
94
Like
46.813
Πόντοι
17.311
εγώ βλέπω πως οι μισές το παίζουν ντίβες και χρεώνουν (200 και 300...ανα ώρα ) και οι άλλες μισές κοροϊδεύουν σε έχουν στο περιμενε ....... και θέτουν δικούς τους κανόνες κτλ οποίος κατάλαβε κατάλαβε

ποιες ειναι αυτες ρε φιλε ??
για δωσε ονοματα και σε μας να μαθουμε.
αν ειναι στειλε και π.μ. αμα δε θες να πεις δημοσια.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Ρε μύστες...παίρνω τηλέφωνο σε ένα από τα αγαπημένα μου μπουρδελακια το Ιωαννίνων 3 να δω αν το σηκώσουμε..και μετά από τρία τέσσερα χτυπήματα βγαίνει μια φωνή και μου λέει εισάγεται κωδικό...τι είναι αυτό..ξέρει κανείς?...κάτι άκουσα εκεί ότι δουλεύουν με ραντεβού...δε ξέρω αν έχει σχέση αυτός ο κωδικός που ζητάει για να σηκώσουν το τηλέφωνο...χαχαχα..περίεργες καταστάσεις..οποίος ξέρει κάτι ας στείλει εδώ η pm.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom