Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 193 άτομα (21 μέλη και 172 επισκέπτες)

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.127
Κριτικές
94
Like
46.405
Πόντοι
17.311
Παλιό τους στέκι η φυλής, πλέον στο μετάξι στα μουλωχτά
Τις καρφώνεις με λιγότερα λεφτά .

Υ.Γ 2 νέες κορασίδες σήμερα από φυλής μεριά στο μετάξι ;-)

ποιητη Tony xx ποιες ειναι και απο που φυλης, μπορεις να πεις ???
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
2 μηνες καραντινα
και ολοι παμε για κομπινα

να βρουμε μια κοπελα
που να δουλευει στα μπουρδελα

να πληρωσουμε οσο οσο
μονο και μονο για να τη χωσω

και μολις φυγει η καβλα
θα ψάχνουμε να βρουμε κ αλλα

και ως γνήσιος μπουρδελιαρης
εχω γινει σκανταλιάρης.
 

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
νταξει καταλαβαμε στο μεταξι γαμας μπαζογριες και δινεις 15 με κινδυνο να κολλλησεις

ενω πριν τα ιδια φρικια τα γαμαγες με 10

αυτα μονο εδω

εντομεταξυ καποιοι ειναι τοσο μαλακες που λενε γαμησα με 15  :jerking: :headbang: :headbang: αντι να ντρεποντουσαν που πιαστηκαν κοροιδα

η μαλακια του ελληνα ειναι απειρη


εντομεταξυ περηφανευονται κιολας που γαμησαν με 5 ευρω παραπανω τα ιδια σαπια ζομπυ

οι τιμες αυξηθηκαν μονο εδω παγκοσμια πρωτοτυπια
γενικά από το 2011-12 και μετά είναι τραγικό να γαμάς στο Μεταξουργείο!

όλες δεν είναι να τις γαμήσεις ούτε τσάμπα.

με κάποιες ελάχιστες εξαιρέσεις που βλέπονται αλλά είναι φόλες!
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
γενικά από το 2011-12 και μετά είναι τραγικό να γαμάς στο Μεταξουργείο!

όλες δεν είναι να τις γαμήσεις ούτε τσάμπα.

με κάποιες ελάχιστες εξαιρέσεις που βλέπονται αλλά είναι φόλες!
το μεταξι θελει τσαρκα τυπε,στις 10 που θα μπεις η μια θα αξιζει
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα διαβάζουμε διάφορα για κρυφά μαγαζιά που δουλεύουν και άλλα τέτοια εντάξει δεν αποκλείεται αλλά τι νόημα έχει να λέμε έτσι γενικά στην ενημέρωση ότι παίζει τέτοιο σκηνικό οποίος γνωρίζει κάτι ας το πει συγκεκριμένα αν θέλει αλλιώς όλα αυτά απλά είναι εφε και φυσικά δεν βοηθούν κανένα.

Τι πραγματικά συμβαίνει:κάποιες κοπέλες δουλεύουν σε στενό κύκλο πιστών στάνταρ πελατών τους και κάποιες άλλες έχουν μπει σε αγγελίες γραφείων καθώς τα φράγκα τελειώνουν και προκύπτει θέμα επιβίωσης.

Όταν ανάψουν πάλι τα φώτα εδώ είμαστε να ανταλλάξουμε πληροφορίες και ενημέρωση
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
πολλα  απο να σκασουν και μεχρι  να γινει και κανενα ντου  απο αστυνομια  παντα κατι γινεται στα  κρυφα 
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
γενικά από το 2011-12 και μετά είναι τραγικό να γαμάς στο Μεταξουργείο!

όλες δεν είναι να τις γαμήσεις ούτε τσάμπα.

με κάποιες ελάχιστες εξαιρέσεις που βλέπονται αλλά είναι φόλες!
φιλε δεν ειναι ετσι οπως τα λες εγω που γαμαω απο το 2007 στο μεταξουργειο ολα αυτα τα χρονια εχω πετυχει και μουναρες και καυλιαρες με 10 ευρω παλιοτερα με 15 σιγουρα εχει και μπαζα και στην φυλης ειναι ποιο καθαρα αλλα και στο μεταξι αμα ψαξεις καλα βρισκεις καλα πραγματα!!!!
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
το μεταξι θελει τσαρκα τυπε,στις 10 που θα μπεις η μια θα αξιζει
3 στις δεκα κοπελες στο μεταξι αξιζουν , εγω εχω κανει τα καλυτερα γαμησια στο μεταξι .
σιγουρα στην φυλης ειναι ποιο καθαρα αλλα δεν συμφερει τοσο
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
νταξει καταλαβαμε στο μεταξι γαμας μπαζογριες και δινεις 15 με κινδυνο να κολλλησεις

ενω πριν τα ιδια φρικια τα γαμαγες με 10

αυτα μονο εδω

εντομεταξυ καποιοι ειναι τοσο μαλακες που λενε γαμησα με 15  :jerking: :headbang: :headbang: αντι να ντρεποντουσαν που πιαστηκαν κοροιδα

η μαλακια του ελληνα ειναι απειρη


εντομεταξυ περηφανευονται κιολας που γαμησαν με 5 ευρω παραπανω τα ιδια σαπια ζομπυ

οι τιμες αυξηθηκαν μονο εδω παγκοσμια πρωτοτυπια
τι εννοεις 15 ευρω και πριν 10?
 

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
φιλε δεν ειναι ετσι οπως τα λες εγω που γαμαω απο το 2007 στο μεταξουργειο ολα αυτα τα χρονια εχω πετυχει και μουναρες και καυλιαρες με 10 ευρω παλιοτερα με 15 σιγουρα εχει και μπαζα και στην φυλης ειναι ποιο καθαρα αλλα και στο μεταξι αμα ψαξεις καλα βρισκεις καλα πραγματα!!!!
3 στις δεκα κοπελες στο μεταξι αξιζουν , εγω εχω κανει τα καλυτερα γαμησια στο μεταξι .
σιγουρα στην φυλης ειναι ποιο καθαρα αλλα δεν συμφερει τοσο
παιδιά τα γούστα του καθενός διαφέρουν αλλά προσωπικά εγώ στο μετάξι πηγαίνω μια φορά το χρόνο το πολύ και τα γυρνάω όλα, εμφανισιακά οι 8 στις 10 είναι ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΕΣ οι 2 βλέπονται αλλά είναι φόλες.

όσο για την καθαριότητα της Φυλής, μου είναι παντελώς αδιάφορη. από 16 χρονών γαμάω σε μπουρδέλα σε όλες τις περιοχές και το έχω ξεπεράσει το θέμα δωμάτιο.

τώρα για το οικονομικό το άλμα από τα 10 στα 20 εμένα προσωπικά δεν μου λέει κάτι αν είναι να γαμήσω ένα ωραίο μουνί!
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
27
Like
4.242
Πόντοι
1.446

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
3 στις δεκα κοπελες στο μεταξι αξιζουν , εγω εχω κανει τα καλυτερα γαμησια στο μεταξι .
σιγουρα στην φυλης ειναι ποιο καθαρα αλλα δεν συμφερει τοσο
παιδιά πολλές κοπέλες αξίζουν και στο Μεταξουργείο εκεί που το χάνουν είναι στην συμπεριφορά τους......
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.978
Κριτικές
33
Like
7.015
Πόντοι
3.496
Διαβαζα τις ραψωδιες και νομιζα πως ηταν ονειρων φαντασιες. Κατεβηκα για λιγο, απ τη ρουτινα του 'μεσα' να ξεφυγω. Τα παντα ολα ηταν κλειστα, μα αχνοφανηκε κατι στα κλεφτα. Ετσι περασα στο παρασυνθημα, μιας και μου ειπαν δυο κοπελιες το συνθημα. Με αυστηρο κοντρολ, μπηκε ομως το γκολ! Ολα σε ενα, αποστειρωμενα, και αγχωμενα. Το εκανα μία.. μα αλλη καμμία.  :sunglasses:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.127
Κριτικές
94
Like
46.405
Πόντοι
17.311
Διαβαζα τις ραψωδιες και νομιζα πως ηταν ονειρων φαντασιες. Κατεβηκα για λιγο, απ τη ρουτινα του 'μεσα' να ξεφυγω. Τα παντα ολα ηταν κλειστα, μα αχνοφανηκε κατι στα κλεφτα. Ετσι περασα στο παρασυνθημα, μιας και μου ειπαν δυο κοπελιες το συνθημα. Με αυστηρο κοντρολ, μπηκε ομως το γκολ! Ολα σε ενα, αποστειρωμενα, και αγχωμενα. Το εκανα μία.. μα αλλη καμμία.  :sunglasses:

να υποθεσω, μεταξουργειο εννοεις και εσυ παιχτη ε ??
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.127
Κριτικές
94
Like
46.405
Πόντοι
17.311

όταν επιτραπεί και πάλι η λειτουργία των οίκων ανοχής, οι πελάτες θα πρέπει να γνωρίζουν ότι κατά τη διάρκεια της ερωτικής πράξης θα πρέπει να φορούν πλαστικά γάντια και μάσκες.

Επίσης οι πελάτες θα απαντούν και σε ερωτήσεις, όπως για παράδειγμα εάν είχαν νοσήσει πρόσφατα από κορωνοϊό, εάν ταξίδεψαν στο εξωτερικό τις τελευταίες ημέρες και εάν κάποιο άτομο του οικογενειακού τους περιβάλλοντος είχε νοσήσει ή είναι μολυσμένο με κορωνοϊό.

χαχαχαχαχαχαχαχαχα και γαμω τα σκηνικα θα ζησουμε (οταν και εαν).
 

Kostakiss21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2020
Μηνύματα
117
Κριτικές
9
Like
358
Πόντοι
281
Δεν πρόκειται να γίνει τίποτα παραπάνω γιατί εδώ είναι Ελλάδα απλά θα περάσουν λίγες μέρες και θα ανοίξουν Όπως ήταν και πριν
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
302
Like
4.508
Πόντοι
16.491
Θα εχει πολυ γελιο στο Μεταξι τη νεα εποχη....  :heavymetalbig:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom