Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (1 μέλη και 54 επισκέπτες)

ANH

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
1
Με την Αθηνά την πειραιωτισσα ξέρει κανείς τι παίζει;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.213
Κριτικές
94
Like
46.521
Πόντοι
17.311
συνεχεια στο live mood για λιγο ακομα...

στη φωκαιας,
στο 7 υπογειο ευθεια ΕΜΙΛΥ,
στο 7 υπογειο δεξια ΕΙΡΗΝΗ,
στο 9 ΜΑΡΚΕΛΑ,
στο 25 πανω ΚΑΡΟΛΑ'Ι'Ν made in venezuela πλαστικοποιημενη απο πανω εως κατω, φατσα-βυζια-κωλος, εγω δεν εννοειται,
στο 25 κατω ΤΖΑΝΙΝΑ,
στο 27 πανω ΑΛΙΝΑ,
στο 27 σκαλακια ΕΜΙΛΥ,
στο 27 υπογειο ΧΡΙΣΤΙΝΑ,
στο 24 2 κοπελες, ΡΙΤΑ και ΕΛΕΝΗ γιουβαρλακι ακυρο,
στο 19 ΑΘΗΝΑ,
στο 17 πανω 2 κοπελες ΚΑΤΕΡΙΝΑ και ΤΖΟΥΛΙΑ,
στο 17 κατω ΠΑΟΛΑ.

τελος και γενικως πολυ νεκρα σημερα. αυτα...
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
χαιρετω την τιμημενη μπουρδελοκοινοτητα ....
εγω σαν βασανιαρης που ειμαι ο μονος λογος που περναω απο μεταξι ειναι μηπως πετυχω την καυλουσκα νικη
στο υπογειο των κολωνου 30 .... την τριτη που πηγα ηταν μια βεναζουαλανη πιτσιρικα με ωραια κορμοστασια και κολο ποιημα .. δεν δοκιμασα ομως .... απογευματινη βαρδια...
στη φωκαιας δοκιμασα πριν καμια 10αρια μερες μια ξανθια σαντρα στα 25 περιπου μεταμεσονυκτια η οποια ειπε οτι ειναι απο ρωσια , εγω την εκοψα απο αλβανια η ρουμανια .... τεσπα το προγραμμα ειχε ελευθερο τελειωμα στο στομα ...
η κοπελα βαριοταν και κοιταζοταν στον καθρεπτη στην αρχη εκανε πιπα κλασικη γρηγορη λες και ειναι τρομπα το πουλι και οσο πιο γρηγορα το κανεις θα ερθει το σπερμα  :jerking: μετα που της ειπα πιο αργα ... τον εβαλε στο στομα και δεν κουνιοταν απλα με κοιταζε ... προσπαθησα να τον χωσω πεσμενο  αλλα λιγο εκανα και μετα βαρεθηκα κι γω και την εδιωξα ....
να πω μπραβο στα παιδια που ενημερωνουν εγω προσπαθω οσο μπορω αλλα ο περιορισμενος χρονος και το προχωρημενο της ηλικιας μου δεν μου επιτρεπουν  να κανω μεγαλες τσαρκες...
οσο για τον μαλακα που σας ζηταει λεφτα  εγω ειχα αναλογη εμπειρια πριν 20 χρονια περιπου απο ελληνα στη φυλης .
το πιο σωστο ειναι να μην του δωσει σημασια ή απαντησεις και να φυγεις ή να μπεις σε κανα μαγαζι - μπουρδελακι.
μαλλον τα παλικαρια φορμετ και εβιλπλασμα θα δωσουν τη λυση για τωρα...
αυτα και οποιος εχει πληροφορια για καβλουσκα κερναω μεταξι 10αρακι.... :erection:







 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
καλησπερα στην ομαδα ποια ειναι η γνωμη σας για την καρολινα απο το Φωκαίας 27Β πανω???? αξιζει το 20αρι???

που λες συναγωνιστη η καρολινα εμενα μαρεσε γιατι ειναι ξανθια και βυζαρου ... ομως μολις μπει πεφτει με ορεξη πανω σου και δεν προλαβαινεις να γλυψεις βυζι αλλα παιρνει πιπα τελειωτικη και κανει καλο γαμισι απλα τα κανει ολα γρηγορα και σου αφηνει αισθηση ξεπετας ...
τωρα αν εμφανισιακα σου αρεσει δοκιμασε μια φορα να δεις...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Καλησπέρα σε όλους τους τίμιους συνοδηπόρους

Διδύμου 22όροφος

Πριν λιγο μετα την πληροφορηση απο τους καλους εδω φίλους απόλαυσα την συντροφιά της Σοφίας.

Η κοπέλα ειναι αριστουργηματικη, δεν κανει βαθειες πιπες δεν γνωριζει την επαγγελματική πλευρα της εργασίας αυτης δεν εχει τελεια επιδερμίδα δεν στήνεται ανετα διοτι πονα λίγο δεν ειναι πανέμορφη.

Όμως η Σοφία ειναι αριστουργηματική και προσφέρει αληθινές ερωτικές στιγμές,  ενα ακόμη δωρο των σκληρων μονοπατιών της ζωης σε εμάς τους ταπεινούς μπουρδελιαριδες.

Αυτά απο εμένα

Καλή συνέχεια σε όλους.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.213
Κριτικές
94
Like
46.521
Πόντοι
17.311
στο δρομο για metro για πουλο, περασα και απο βεργας 6 μονο, για να δω ΜΙΛΑΝΑ (ενα σφηνακι-ατακα που λεει και ο smirnis), που ειδα εδω οτι ειναι μοντελε. για κακη μου τυχη απο το δωματιο βγηκε μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ μπαζοφαλαινα που ακουγε στο ονομα ΟΛΓΑ. ειχε πελατη και βγαινοντας μου λεει... καλα εισαι μωρο μου??? περνα να με σκισεις για να γινεις ακομα κάλυτερα. πηγα να βαλω τα γελια και να της πω... που να βρω τρυπα με τοσο λιπος που κουβαλας ???αλλα ειπα αστο να παει στο διαολο... εχει παει αργα, αυριο εχω πρωινο ξυπνημα και τωρα εχω δρομο μεχρι να φτασω στη βαση.
κλανυχτες παιδες.
 

alessandrospotere

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες...Νέος στο group :Ερώτηση. Λόγω παντρεμένος, παιδιά,ιώσης κτλ.... Ψάχνω πουτανίτσα (οδό) μόνο να μου παίζει μαλακία με το χέρι.Και τιμή?Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
στο δρομο για metro για πουλο, περασα και απο βεργας 6 μονο, για να δω ΜΙΛΑΝΑ (ενα σφηνακι-ατακα που λεει και ο smirnis), που ειδα εδω οτι ειναι μοντελε. για κακη μου τυχη απο το δωματιο βγηκε μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ μπαζοφαλαινα που ακουγε στο ονομα ΟΛΓΑ. ειχε πελατη και βγαινοντας μου λεει... καλα εισαι μωρο μου??? περνα να με σκισεις για να γινεις ακομα κάλυτερα. πηγα να βαλω τα γελια και να της πω... που να βρω τρυπα με τοσο λιπος που κουβαλας ???αλλα ειπα αστο να παει στο διαολο... εχει παει αργα, αυριο εχω πρωινο ξυπνημα και τωρα εχω δρομο μεχρι να φτασω στη βαση.
κλανυχτες παιδες.
Η Όλγα πριν λίγα χρόνια ήταν λίγο γεματούλα με εκρηκτικά βυζιά και κωλομέρια και ήταν στο 7/10.
Όμως έκοψε το κάπνισμα, πέρασαν και τα χρόνια... κατέληξε στο 4/10.
Τώρα πια, κάνει μόνο για ειδικά γούστα.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Την Μπέττυ από το Φυλής 200 αξίζει να τη δοκιμάσω τελικά ";;
Κάνει ισπανικό;;

Έχει και βαρύ καλό εξοπλισμό(βυζιά) ανταγωνιστικά όπλα στην κυριολεξία, ξέρετε εσείς.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Την Μπέττυ από το Φυλής 200 αξίζει να τη δοκιμάσω τελικά ";;
Κάνει ισπανικό;;

Έχει και βαρύ καλό εξοπλισμό(βυζιά) ανταγωνιστικά όπλα στην κυριολεξία, ξέρετε εσείς.
    Αγάπη μέχρι να περάσει η επιδημία του κορωνοιού, καλό θα ήταν να μην γράφεις στο forum και σε βρεί τίποτα...
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
27
Like
4.244
Πόντοι
1.446
    Αγάπη μέχρι να περάσει η επιδημία του κορωνοιού, καλό θα ήταν να μην γράφεις στο forum και σε βρεί τίποτα...

Επππ ο Σπιρτούλης είναι ο καλύτερος συμβουλάτορας για καθαρά μπουρδέλα και εφαρμόζει το δόγμα του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.966
Κριτικές
490
Like
36.573
Πόντοι
41.447
Καλησπέρα παίδες...Νέος στο group :Ερώτηση. Λόγω παντρεμένος, παιδιά,ιώσης κτλ.... Ψάχνω πουτανίτσα (οδό) μόνο να μου παίζει μαλακία με το χέρι.Και τιμή?Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

παιξτον μονο σου καλυτερα θα σου μεινουν και τα 20ε στην τσεπη
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Επππ ο Σπιρτούλης είναι ο καλύτερος συμβουλάτορας για καθαρά μπουρδέλα και εφαρμόζει το δόγμα του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ
      :wanker: Πως τα λέτε έτσι βραδιάτικα, με φτιάχνετε!!
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
γιατι τέτοιου είδους ρίσκα δεν μου αρέσουνε...Δεν εχει να κανει με τα χρήματα..Ευτυχως δεν ειχα πολλα μαζι μου...Ειναι το γαμωτο...Ηρθε ενας ούτε να τον χαρακτηρίσω δεν μπορω....Μ λεει λεφτά γιατι δεν θελω να ξεκιναω καρφώματα κλπ κλπ...Πηγα να μπω και εγω σε ενα μπουρδελο και μ λεει σου μιλαω μην με γραφεις να σέβεσαι..και τριγύρω δν ειχε και κοσμο...ε γυρνάω του λεω πες μου τι θες δεν εχω όρεξη για μπλεξίματα....Πηρα το αμαξι μετα έκοβα βόλτες μπας και βρω αστυνομία η μηπως τον ξαναδω...Εντωμεταξύ γυρνάει μ λεει Ελα μεθαυριο 5:30 το πρωι να στα δωσω πισω τα λεφτά...Και αν θυμαμαι καλα μου συστήθηκε σαν φρανκ

Δεν έκανες καλά που γύρισες πίσω έπρεπε να έμπαινες στο μπουρδέλο. Τι θα πει το να σέβεσαι ήταν κάποιος σεβάσμιος; Ένας βρωμύλος είναι.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Σου πηρε λεφτα;
Μου πήρε οτι ειχα στο πορτοφόλι απο λεφτά...
Ειλικρινά λυπάμαι για τα λεφτά που σου αφαίρεσε αλλά κ για όλα τα μέλοι που έχει ληστεψει ειναι σαν να πήρε λεφτά από εμένα, επειδή εδώ είμαστε μια οικογένεια κ είμαι σίγουρος ότι έχει αφαιρέσει πολλά χρηματικά πόσα, επειδή έχει γλυκαθει κ συνεχίζει το ίδιο τροπάριο.
Κατ'εμε είναι θέμα αφεντικών οίκων-νταβαδων να τον αφανησουν αλλά από τα Χριστούγεννα που έχει αναφερθεί η δράση του αδιαφορούν παντελώς.
Μια καλή λύση νομοτυπη, είναι να γίνει τηλεφωνική καταγγελία έστω ανώνυμη στην ασφάλεια, από καρτοτηλεφωνο δωρεάν είναι κ δεν φαίνεστε πουθενά, κάπου θα έχει αντύκτιπο ξέρω κ σας λέω..
Τώρα αν σας την ξαναπέσει εφνιδιαστε τον μην ακούτε το παραμύθι-ποίημα που λέει τσακιστε τον ας χυθεί κ λίγο αίμα, κατεβαίνει κ η αρτιριακη πίεση που λεγαν κ οι παλιοί, δεν πεθαίνει έτσι ο άνθρωπος..μην προβληματιζεσται..
Παρεμπιπτωντος πήγα σήμερα κ χτες για την Μιχαελα στό Φώκαιας 17 αλλά έλειπε ήταν η παολα έφαγα ακυρο..ηταν έξω από τον οίκο ένας τύπος, ταίριαζε στην περιγραφή αν κ τον είχα για πιο κακή φάτσα τον κοιτάζω, με κοιτάζει, περνάω 2 με 3 φορές πάνω κάτω μπήκα σε κάποιους οίκους μήπως με ακολουθήσει.. δεν μου είπε τίποτα, έλεγα να του πω καμία φυλακή τίποτα εχουμε, έκανες..
ισως κ να μην ήταν το αγγελούδι μας ίσως να ήταν κ άλλος..
Ειχα σπάσει κ ένα μπουκάλι από μπύρα κ το είχα μέσα στο μπουφάν έκοβε σαν λεπίδες θα του έφτιαχνα τατουάζ στο λαιμό θα τον έκανα κούκλο για τα καλλιστεία..
Εμένα το άδικο δεν μου αρέσει, μπωρο να γίνω χαλί να με πατήσει κάποιος, να κάνω κάποια εξυπηρέτηση τα πάντα, αλλά αν δω ότι αδικούμε εγώ ή ο συνανθρωπος μου θα τον περιμένω στην γωνία..
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Καλησπέρα παίδες...Νέος στο group :Ερώτηση. Λόγω παντρεμένος, παιδιά,ιώσης κτλ.... Ψάχνω πουτανίτσα (οδό) μόνο να μου παίζει μαλακία με το χέρι.Και τιμή?Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Τσέκαρε την Ινές.. τελευταία βρίσκεται Φιλιππίδου..πολυ καλό handjob με λάδι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Kostas21_

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2019
Μηνύματα
62
Like
40
Πόντοι
0
Δεν έκανες καλά που γύρισες πίσω έπρεπε να έμπαινες στο μπουρδέλο. Τι θα πει το να σέβεσαι ήταν κάποιος σεβάσμιος; Ένας βρωμύλος είναι.
την πρωτη φορα μπηκα σε ενα μπήκε και αυτος...Στον κυρ Βασίλη και ηρθε και έκατσε διπλα μ...Τον ρωτάει αν ειναι η ξανθιά κοπελα δεν θυμαμαι ακριβώς τι...Του απάντησε ο κυρ Βασίλης και βγηκε και στην πόρτα μ κανε νοημα οτι δεν λεει...Περιμενα 5 λεπτα γιατι ειχα καταλαβει τις προθέσεις του...Βγαίνω και τον ειδα απ εξω παλι....Προχώρησα και μετα πηγα να ξαναμπώ μ ειπε αυτο με το να σέβεσαι κλπ...Και δεν μπηκα γτ λεω αμα μπω θα τον ξαναδω απ εξω...Οτι ειναι να γινει θα γινει...Η θα γαμηθουμε στα μπουκέτα η θα με ξεβρακώσει...Δυστηχως με έπιασε απροετοίμαστο και δεν σας κρύβω οταν ειπε οτι εχει και μαχαίρι εκει κολλησα αλλιως δεν ειχα θεμα να του την μπω...Μισή σφαλιάρα ειναι...Παντως εγω αμα θελετε να δώσουμε ραντεβού μια μερα να του την στήσουμε ειμαι μεσα....
 

ekfilos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
111
Like
220
Πόντοι
21
Ειλικρινά λυπάμαι για τα λεφτά που σου αφαίρεσε αλλά κ για όλα τα μέλοι που έχει ληστεψει ειναι σαν να πήρε λεφτά από εμένα, επειδή εδώ είμαστε μια οικογένεια κ είμαι σίγουρος ότι έχει αφαιρέσει πολλά χρηματικά πόσα, επειδή έχει γλυκαθει κ συνεχίζει το ίδιο τροπάριο.
Κατ'εμε είναι θέμα αφεντικών οίκων-νταβαδων να τον αφανησουν αλλά από τα Χριστούγεννα που έχει αναφερθεί η δράση του αδιαφορούν παντελώς.
Μια καλή λύση νομοτυπη, είναι να γίνει τηλεφωνική καταγγελία έστω ανώνυμη στην ασφάλεια, από καρτοτηλεφωνο δωρεάν είναι κ δεν φαίνεστε πουθενά, κάπου θα έχει αντύκτιπο ξέρω κ σας λέω..
Τώρα αν σας την ξαναπέσει εφνιδιαστε τον μην ακούτε το παραμύθι-ποίημα που λέει τσακιστε τον ας χυθεί κ λίγο αίμα, κατεβαίνει κ η αρτιριακη πίεση που λεγαν κ οι παλιοί, δεν πεθαίνει έτσι ο άνθρωπος..μην προβληματιζεσται..
Παρεμπιπτωντος πήγα σήμερα κ χτες για την Μιχαελα στό Φώκαιας 17 αλλά έλειπε ήταν η παολα έφαγα ακυρο..ηταν έξω από τον οίκο ένας τύπος, ταίριαζε στην περιγραφή αν κ τον είχα για πιο κακή φάτσα τον κοιτάζω, με κοιτάζει, περνάω 2 με 3 φορές πάνω κάτω μπήκα σε κάποιους οίκους μήπως με ακολουθήσει.. δεν μου είπε τίποτα, έλεγα να του πω καμία φυλακή τίποτα εχουμε, έκανες..
ισως κ να μην ήταν το αγγελούδι μας ίσως να ήταν κ άλλος..
Ειχα σπάσει κ ένα μπουκάλι από μπύρα κ το είχα μέσα στο μπουφάν έκοβε σαν λεπίδες θα του έφτιαχνα τατουάζ στο λαιμό θα τον έκανα κούκλο για τα καλλιστεία..
Εμένα το άδικο δεν μου αρέσει, μπωρο να γίνω χαλί να με πατήσει κάποιος, να κάνω κάποια εξυπηρέτηση τα πάντα, αλλά αν δω ότι αδικούμε εγώ ή ο συνανθρωπος μου θα τον περιμένω στην γωνία..
[/quote




Κάτι πρεπει να κάνουμε μάγκες αν μας βλέπουν Νταβαδες αφεντικά να επέμβουν άμεσα αλλιώς δεν σέβονται και αυτές που πουλανε προστασία να επέμβουν άμεσα αλλιώς αν ανακατευουμε εμείς καί τον ισοπεδώσουμε καί ακουστεί στους μπάτσους και ασχοληθούν θα έχουν θέμα και τα μαγαζιά τους δέν είναι δυνατόν ένα σκουπίδι να κάνει ότι θέλει
 
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
9
Like
16
Πόντοι
0
πετα το καλυτερα.
Πανε φ84 ισογειο 2η βαρδια να φας την Σονια και να ακουσεις τον ΚυρΒασιλη να λεει ποιηματα.Ωραιο μωρο,μικρο και τιμαει το 20αρικο

Πριν από καμιά εξαετία που πήγαινα βορδέλα τον θυμάμαι από τότε τον κυρ Βασίλη και την κρυοκωλη τη Σόνια. Όπως φαίνεται ακόμα και οι δύο τον  :jerking: χαβά τους.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.213
Κριτικές
94
Like
46.521
Πόντοι
17.311
Καλησπέρα παίδες...Νέος στο group :Ερώτηση. Λόγω παντρεμένος, παιδιά,ιώσης κτλ.... Ψάχνω πουτανίτσα (οδό) μόνο να μου παίζει μαλακία με το χέρι.Και τιμή?Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Χαχαχαχα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom