Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 207 άτομα (11 μέλη και 196 επισκέπτες)

giannosz

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
20
Like
4
Πόντοι
0
Καλημερα γνωριζει καποιος που δουλευει η γκαμπριελα την ειχα πετυχει καποτε κολωνου..;
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Επισης μικρη ενημέρωση

Κολωνου53 δοκιμαστηκε η Λιζα νταρντανα με πιασήματα με καυλωτικο προσωπο κατα τα αλλα παντελως αδιαφορη.

Φυλής 86οροφος ηταν η Περλα πιτσιρικα κορμι λαμπαδα προσωπο υπεροχο η κοπελα απο Βενεζουελα. Ανακοινωθηκε απλο με 69. Στο δωματιο η κοπελα γλυκια με ανουσια πιπα 69 ουτε για αστειο και στησίματα με μεγαλη δυσκολία ολο στο κλεψιμοκτλ. Η κουτοπονηρη τσατσα κτυπησε την πορτα στο 6λεπτο(πραγματικα) η κοπελα μου ειπε τελος... την γύρισα στα τεσσερα και την πηδουσα μεχρι να χυσω. Κριμα το κοριτσι να ειναι τοσο αχρωμο θα εκανε καλες δουλειες και εμας χαρουμενους. Οταν βγηκα απο το δωμα ερηξα τα μπινελικια μου στην τσατσα η οποια μου ζητησε συγνωμη.

Υ.Γ. Σημειωση οι τσατσαδες λειτουργουν κατ'εντολή των αφεντικων τους.
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Ο συνδυασμός βρωμερό δωμάτιο, γριά πόρνη είναι ο ορισμός του παρακμιακού σεξ. Μπράβο φίλε μου αξίζεις συγχαρητήρια!
Μου αρέσουν πολύ οι cult καταστάσεις συναγωνιστή, αλλά το συγκεκριμένο δωμάτιο παραήταν βρωμερό  :vomit: :vomit: ακόμα και το Κολωνού -47 όροφος, επί εποχής της μακαρίτισας της Βραζιλιάνας της Τερεζας (τώρα είναι μια χαρά, τότε έζεχνε από τη βρώμα), μοιάζει με 5-άστερο ξενοδοχείο μπροστά του  :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Φυλής 86οροφος ηταν η Περλα πιτσιρικα κορμι λαμπαδα προσωπο υπεροχο η κοπελα απο Βενεζουελα. Ανακοινωθηκε απλο με 69. Στο δωματιο η κοπελα γλυκια με ανουσια πιπα 69 ουτε για αστειο και στησίματα με μεγαλη δυσκολία ολο στο κλεψιμοκτλ. Η κουτοπονηρη τσατσα κτυπησε την πορτα στο 6λεπτο(πραγματικα) η κοπελα μου ειπε τελος... την γύρισα στα τεσσερα και την πηδουσα μεχρι να χυσω. Κριμα το κοριτσι να ειναι τοσο αχρωμο θα εκανε καλες δουλειες και εμας χαρουμενους. Οταν βγηκα απο το δωμα ερηξα τα μπινελικια μου στην τσατσα η οποια μου ζητησε συγνωμη.

Υ.Γ. Σημειωση οι τσατσαδες λειτουργουν κατ'εντολή των αφεντικων τους.
Καλημέρα θα ήθελα να αναφέρω ότι η πολιτική των μαγαζιών στα κεντρικά της φυλής είναι 10λεπτα συνολικός χρόνος παραμονής στο δωμάτιο από την στιγμή που έδωσες το20€ο ως την στιγμή που θα αποχωρήσεις δηλαδή χρεώνεται ο χρόνος αναμονής μέχρι που να έρθει η κοπέλα καί ο χρόνος μέχρι να φύγεις ίσως αυτό αλλάζει μόνο αν η κοπέλα είναι ήδη στο δωμάτιο με άλλο πελάτη.

Έτσι είναι στα περισσότερα όχι σε όλα Διδυμου υπάρχει μια καλύτερη από πλευράς χρόνου πολιτική Φώκαιας σε μερικά 24,27
Δεν υπάρχει χειρότερη συναλλαγή από το να επιλέξει κανείς να δώσει 20€ο στα κεντρικά Φυλής.
 

Επισκέπτης
Κατι με κολλησε η Αντριανα απο Χωματιανου. Ποναει ο λαιμος μου και η γλωσσα μου.
 

Επισκέπτης
Επισης μικρη ενημέρωση

Κολωνου53 δοκιμαστηκε η Λιζα νταρντανα με πιασήματα με καυλωτικο προσωπο κατα τα αλλα παντελως αδιαφορη.

Φυλής 86οροφος ηταν η Περλα πιτσιρικα κορμι λαμπαδα προσωπο υπεροχο η κοπελα απο Βενεζουελα. Ανακοινωθηκε απλο με 69. Στο δωματιο η κοπελα γλυκια με ανουσια πιπα 69 ουτε για αστειο και στησίματα με μεγαλη δυσκολία ολο στο κλεψιμοκτλ. Η κουτοπονηρη τσατσα κτυπησε την πορτα στο 6λεπτο(πραγματικα) η κοπελα μου ειπε τελος... την γύρισα στα τεσσερα και την πηδουσα μεχρι να χυσω. Κριμα το κοριτσι να ειναι τοσο αχρωμο θα εκανε καλες δουλειες και εμας χαρουμενους. Οταν βγηκα απο το δωμα ερηξα τα μπινελικια μου στην τσατσα η οποια μου ζητησε συγνωμη.

Υ.Γ. Σημειωση οι τσατσαδες λειτουργουν κατ'εντολή των αφεντικων τους.
Τα κολπα που κανει και το Λιοσιων 73 με τις καινουριες κοπελες.

Αυτα ειναι εντολες των αφεντικων. Παλια το δεκαλεπτο ισχυε μονο στο Μεταξουργειο. Μετα επιβληθηκε και στη Φυλης, χωρις να πεσουν οι τιμες.

Οταν απετυχε η αποχη που καναμε για να σπασει το καρτελ, οριστηκε νεος Νομος: 10 λεπτα οι παλιες, 5 λεπτα οι καινουριες που εχουν κινηση.

Αμα περασει και αυτο χωρις αντιδραση θα γινει 5 λεπτα για ολες.

Συνεχως με εκπλησσει το ποσοι πολλοι πελατες της Φυλης οχι απλα δεν εχουν προβλημα με αυτα, αλλα συνωστιζονται με ενθουσιασμο για τις πενταλεπτες ξεπετες. Συνηθως βεβαια προκειται για μεγαλυτερης ηλικιας παντρεμενους.

Παει η παλια Φυλης με τα μπουλουκια των νεων που πηγαιναν να γαμησουν πραγματικα και δυνατα.

Οι γκριζομαλληδες μου φαινεται πιτσιλανε στο διλεπτο και τρεχουν βιαστικοι στις γυναικες τους. Δεν ξερω καν αν θελουν να ευχαριστηθουν σεξουαλικα, ή να πουν στον εαυτο τους οτι "γαμησαν" κατι διαφορετικο.

Οι παλιοι παντρεμενοι τουλαχιστον ηταν μπεκιαρηδες και τα ετρωγαν με βιζιτες και κωλομπαρουδες.
 

Επισκέπτης
Μεγαλη προσοχη 

Σε αρκετα μπουρδελα στο Μεταξουργειο ερχονται οι κοπελες με με ανοιχτο χυμα προφυλακτικο το ακουμπούν στο στρωμα στο κομοδινο η το κρατανε στο χερι τους και οταν ερθει η ωρα το περνανε στον πουτσο. Νομιζω πως αν βλεπουμε κατι τετοιο πρεπει να ζηταμε αμεσα κλειστο προφυλακτικο που θα ξεσφραγισθει μπροστα μας για καθε ευνοητο λόγο.
βασικα οταν η αλλη τριβει το μουνι της ή του βαζει κρεμα και μετα πιανει το προφυλακτικο εσωτερικα, ειναι σα να κανουμε ακαποτο σεξ.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.184
Κριτικές
496
Like
62.428
Πόντοι
39.662
Κατι με κολλησε η Αντριανα απο Χωματιανου. Ποναει ο λαιμος μου και η γλωσσα μου.

Τυπε τα γλωσσοφιλα με κορασίδες που κανουν ελεύθερο τσιμπούκι σε ολους κρυβουν κινδύνους.Μπραβο που ενημερώσες.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Να μας κρατας ενημερους. Απο πανω η απο κατω στη γλωσσα?
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Κατι με κολλησε η Αντριανα απο Χωματιανου. Ποναει ο λαιμος μου και η γλωσσα μου.
Καλησπέρα καλό είναι να είμαστε πιο προσεκτικοί με τα λεγόμενα μας.
Κρίνουμε τις κοπέλες για τις υπηρεσίες που προσφέρουν την συμπεριφορά τους και γενικότερα για την καθαριότητα τους αν δεν είσαι σίγουρος μην λες έτσι εύκολα με κολησε η τάδε κοπέλα.
Προσωπικά δεν μου έτυχε να κολλήσω ποτέ κάτι από κοπέλα σε μαγαζί και από κοπελες που δίνουν φιλιά και κάνουν ελεύθερο στοματικό.
Μπορεί να σε επηρεάσε η ξαφνική αλλαγή του καιρού διαφορετικά πήγαινε σε γιατρό κάνε εξετάσεις και μετά βλέπεις
 

experts

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
15
Like
199
Πόντοι
11
Κατι με κολλησε η Αντριανα απο Χωματιανου. Ποναει ο λαιμος μου και η γλωσσα μου.
πες και σε εμένα τι είναι που το έχω κολλήσει πριν δυο χρόνια και δεν ξέρω τι είναι. οι γιατροί μου λένε ότι είναι μύκητες αλλά με φάρμακα δεν έγινε τίποτα .μένει μόνο να πάω στο Συγγρού σε στοματολόγο αλλά δεν είμαι Αθήνα για να βγάλω άκρη ..
 

Metaximas - Metaxa

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2019
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Ολα τα "παρασημα" στη φορα...
Ουτε αναφορα ταξιαρχιας ναμασταν!
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Βασικα η υποψια σου οτι κολλησες με την συγκεκριμενη εχει να κανει με τι εκανες με εκεινη. 
Πιστευεις οτι απο γλωσσα το επαθες η απο μουνι;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Επισκέπτης
Να μας κρατας ενημερους. Απο πανω η απο κατω στη γλωσσα?
και κατω απο τη γλωσσα και πανω αλλα στο κεντρο της γλωσσας

Ενας Θεος ξερει τι μικροβιο μπηκε μεσα μου

Και να πεις οτι γλωσσοφιλαει κανονικα... Κουναγε τη γλωσσα της δεξια αριστερα σαν φιδι

Αυτο γιατι δεν το ειχε γραψει κανεις ως τωρα και ολοι λεγαν για ρουφηχτα γλωσσοφιλα και παπαριες;
 

Επισκέπτης
Βασικα η υποψια σου οτι κολλησες με την συγκεκριμενη εχει να κανει με τι εκανες με εκεινη. 
Πιστευεις οτι απο γλωσσα το επαθες η απο μουνι;
δε μπορω να ειμαι σιγουρος

Μονο οτι δεν υπαρχει αλλη πηγη μολυνσης εκτος απο την επισκεψη μου στην Αντριανα
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Η τρεις πρόσφατες εμπειρίες, Πατρισια από Αγίου Πέτρου 7,εμιλυ από φωκαιας, και Ρίτα μεταξουργειο με 15, για ποια θέλετε κριτική? Μάλλον για της 2 πρώτες, για την Ρίτα δεν με ψήνει, τυπική πορνη αλλά πολύ όμορφη για τα δεδομένα του μεταξουργειου
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
δε μπορω να ειμαι σιγουρος

Μονο οτι δεν υπαρχει αλλη πηγη μολυνσης εκτος απο την επισκεψη μου στην Αντριανα
Τι θα γίνει ποια με σενα ρε φίλε? Όλο παράπονα είσαι, όλο κάτι θα σου τύχει, όλο περίεργα σου συμβαίνουν, αυτες είνσι η συνθήκες στην πιάτσα, πολύ μέτριες έως κακές, εγώ κάνω οικονομία,για να πηγαίνω στούντιο πλέον
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Η τρεις πρόσφατες εμπειρίες, Πατρισια από Αγίου Πέτρου 7,εμιλυ από φωκαιας, και Ρίτα μεταξουργειο με 15, για ποια θέλετε κριτική? Μάλλον για της 2 πρώτες, για την Ρίτα δεν με ψήνει, τυπική πορνη αλλά πολύ όμορφη για τα δεδομένα του μεταξουργειου
Την ειδα και εγω την Ριτα πρι καμια εβδομαδα 3τη μεταμεσονυχτια,πολυ ωραιο κορμι,σικατη εμφανιση στο βουρκο.
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
11
Like
2.651
Πόντοι
731
Τι θα γίνει ποια με σενα ρε φίλε? Όλο παράπονα είσαι, όλο κάτι θα σου τύχει, όλο περίεργα σου συμβαίνουν, αυτες είνσι η συνθήκες στην πιάτσα, πολύ μέτριες έως κακές, εγώ κάνω οικονομία,για να πηγαίνω στούντιο πλέον

φιλε αρχιζω να το σκεφτομαι και εγω πολυ σοβαρα ..δεν εχω παει ποτε σε στουντιο γιατι θεωρω παρα πολλα τα λεφτα, αλλα ετσι οπως εγιναν τα πραγματα, η κατασταση ειναι μπρος γκρεμος και πισω ρεμα ...ισως να θελουν και αυτο τα ''αφεντικα'' ...ολοι οι ελληνες να πηγαινουν πλεον στα στουντιο και τα μπουρδελα να δουλευουν μονο με ξενους
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Κατι με κολλησε η Αντριανα απο Χωματιανου. Ποναει ο λαιμος μου και η γλωσσα μου.

Περαστικά !! Ας ελπίσουμε ότι δεν είναι κάτι σοβαρό !!!
Και την επόμενη φορά,και εσύ και οι άλλοι συναγωνιστές,να αποφεύγετε το 69,το ΑΚΑ και τα γλωσσόφιλα..Δεν παίζουμε με την υγεία,τα έχουμε ξαναπεί !!!

Και όσοι κράζετε κάποιες κοπέλες του Λ73 που τα αποφεύγουν,είστε ανίδεοι..Μεταδίδονται και με το σάλιο τα ΣΜΝ..
Καλά κάνουν αρκετές από το Λιοσίων 73 και τα αποφεύγουν !!!!

Αυτό ισχύει και για τα στούντιο..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom