Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 125 άτομα (8 μέλη και 117 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καλημέρα...Μιας και σκέφτομαι να πάω Φυλής τις επόμενες ημέρες,ποια μπουρδέλα έχουν μπάνιο και σφραγισμένη πετσέτα ;
Μέχρι στιγμής,γνωρίζω ότι το Φ81 είναι από τα καλύτερα.
Ελα ρε τυπε μη συγχιζεσαι. Παρε πετσετα απο το μαγαζι σου στη λιοσιων που ειναι σφραγισμενη και κουβαλα την στη φυλης μπας και βρεις καμια ιεροδουλη της προκοπης
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Ξερουμε καμια τσατσα που να πηδιεται,γιατι το χω βιτσιο να γαμησω μια  :2funny: :wanker:

Σε μπουρδέλο;; Ρε φίλε δεν τον λυπάσε λόγο τον μαχητή σου; Σε ελαιοτριβεία ξέρω πως το δίνουν μερικές.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
παιζει τιποτα καλό πιπινακι με ικανοποιητικό προγραμμα και καλή συμμετοχή Φυλής και περιξ?
 

mentas

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2014
Μηνύματα
36
Κριτικές
16
Like
220
Πόντοι
10
Μήπως ξέρει κανεις εαν δουλεύει καπου η Ελενη, η mulf καστανοξανθη με τις μυτερές ρογες. Τελευταία δουλευε Αγκυρας, παλαιότερα στο Ελλης και Ρεμουδου.
Ευχαριστώ
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.298
Κριτικές
6
Like
10.320
Πόντοι
3.936
Η συγκεκριμένη πόρνη μισεί τους άντρες. Στην Αμαλιάδα που ήταν πριν από 12 χρόνια έδινε γλωσσόφιλα και κώλο
στους γύφτους της περιοχής ενώ έκανε την κωλοπαρθένα στους υπόλοιπους πελάτες της για να τους μειώνει σαν άντρες!
Στην αθήνα παρθένα και στην επαρχία μπαίναν τρένα  :cool2:
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (4).jpg
    αρχείο λήψης (4).jpg
    13,4 KB · Εμφανίσεις: 17

ntelikanis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
939
Like
185
Πόντοι
6
Υπάρχει κάτι καλό αυτήν την ώρα;;;

Επίσης η Αριννα δουλεύει κάπου;;;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.160
Πόντοι
45.465
Μήπως ξέρει κανεις εαν δουλεύει καπου η Ελενη, η mulf καστανοξανθη με τις μυτερές ρογες. Τελευταία δουλευε Αγκυρας, παλαιότερα στο Ελλης και Ρεμουδου.
Ευχαριστώ
Αλκαμένους 117
 

ntelikanis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
939
Like
185
Πόντοι
6
Όποιος ξέρει τι αξίζει στην βάρδια τωρα θα με βοηθούσε πολύ
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.227
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Η συγκεκριμένη πόρνη μισεί τους άντρες. Στην Αμαλιάδα που ήταν πριν από 12 χρόνια έδινε γλωσσόφιλα και κώλο στους γύφτους της περιοχής ενώ έκανε την κωλοπαρθένα στους υπόλοιπους πελάτες της για να τους μειώνει σαν άντρες!
Εγώ πάντως την έχω πάρει 4-5 φορές από τότε που επανήλθε και δουλεύει σταθερά και όλες έχω περάσει καλά.Τα στησίματα της ειναι σούπερ και δεν λέει οχι σε αυτα που ζητάω, απλο πρόγραμμα δηλαδη. Αναστενάζει ωραία χωρίς υπερβολές και σαχλαμάρες κατα τη διάρκεια της πράξης και αυτό με ερεθίζει. Οσον αφορά τον χαρακτήρα της είναι πολύ απλοϊκή , δεν μιλάει πολύ, χωρίς να είναι αγενής. Τα ελληνικά της δεν είναι και καλά αν σκεφτούμε πόσο καιρό είναι εδώ. Μια φορά όταν την περίμενα άκουγα στο δίπλα δωμάτιο ζωηρές συνομιλίες στη γλώσσα της, ήταν με συμπατριώτη πελάτη της, ο οποίος αν ήταν σαν τον φίλο του που τον περίμενε, ήταν νεαρός και γύφτος.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Μήπως ξέρει κανεις εαν δουλεύει καπου η Ελενη, η mulf καστανοξανθη με τις μυτερές ρογες. Τελευταία δουλευε Αγκυρας, παλαιότερα στο Ελλης και Ρεμουδου.
Ευχαριστώ
όχι εγώ ξέρω που δουλεύει  η Ελένη η ακαποτη από αλκιβιαδου , δουλεύει στο δίδυμου 20 τα πρωινά αλλά και απόγευμα συνεχίζει με έναν Τσάτσο με όνομα Θανάση με μαλλί φούντο το τύπου Στάθη ψάλτη όπου ο τύπος είναι τόσο ενοχικος ...όσο δεν φαντάζεσαι .. μάλιστα λέει σούπερ σπέσιαλ φουλ προγραμμα και σκιβη το κεφάλι κάτω.... η δουλειά δρν είναι ντροπή καμία δουλειά φυσικά αλλά να την κανείς σωστά....ας  βάλει μια ταμπέλα από έξω καλύτερα και να γράψει βλάπτει σοβαρά την υγεία μπαίνετε μερική σας ευθύνη και τέλος !!! Τα γράφω αυτά γιατί αποφάσισα να είμαι σωστός απέναντι στον εαυτό μου και στις σωστές κοπέλες που πηγαινο όποτε δεν έχω ανάγκη να κάνω καμία συγκάληψη και σε τίποτε !!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Ενώ απο το απόγευμα σκεφτόμουν να πάω να κάνω την βόλτα μου στα κορίτσια μου... είμαι σε φάση, πας δεν πας... το ίδιο και το αυτό!! Σας συμβαίνει και εσας;;
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Ενώ απο το απόγευμα σκεφτόμουν να πάω να κάνω την βόλτα μου στα κορίτσια μου... είμαι σε φάση, πας δεν πας... το ίδιο και το αυτό!! Σας συμβαίνει και εσας;;

έχεις θέματα διάθεσης (το χω πάθει αμέτρητες φορές) + φύγαν τα Ρωσσίδια μου και με παίρνει από κάτω περισσότερο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
έχεις θέματα διάθεσης (το χω πάθει αμέτρητες φορές) + φύγαν τα Ρωσσίδια μου και με παίρνει από κάτω περισσότερο

    Η αλήθεια είναι, ότι οταν κάνεις μια αναζήτηση, βρίσκεις το στανταράκι σου, γουστάρεις, αν πηγαίνεις συχνά σε προσέχει, πολλές φορές με πολλά extra σε σχέση με το πρόγραμμα της... και αν φυγει... και την χάσεις...
    Άντε ξανα απο την αρχή, να το βρείς, να σου κάνει, να υπάρχει χημεία... και όσο μεγαλώνεις, την βαριέσαι αυτήν την αναζήτηση!!!
 

Akatonomastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2019
Μηνύματα
19
Like
32
Πόντοι
0
    Η αλήθεια είναι, ότι οταν κάνεις μια αναζήτηση, βρίσκεις το στανταράκι σου, γουστάρεις, αν πηγαίνεις συχνά σε προσέχει, πολλές φορές με πολλά extra σε σχέση με το πρόγραμμα της... και αν φυγει... και την χάσεις...
    Άντε ξανα απο την αρχή, να το βρείς, να σου κάνει, να υπάρχει χημεία... και όσο μεγαλώνεις, την βαριέσαι αυτήν την αναζήτηση!!!
θα συμφωνήσω μαζί σου.. όντως το να έχεις κάποιες στάνταρ κοπέλες ειδικά τώρα που οι επιλογές είναι λίγες είναι το πιο φρόνιμο..
Και εγώ έχω αυτή τη στιγμή 3-4 στανταρακια.. και έτσι ποτέ δεν πάνε χαμένα τα χρήματα που δίνω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom