Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 241 άτομα (22 μέλη και 219 επισκέπτες)

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Ξέρουμε που δουλεύει η Άντρεα απο Φυλής 71Β με τις βυζάρες ή η Αντριάννα απο Φωκαίας 27Β?
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
378
Like
260
Πόντοι
21
ψηνεται κανεις για να παρουμε μαζι την κωνσταντινα την αγρινιωτισσα απο βεργας 7 μεχρι τις 5 δουλευει
 
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
415
Κριτικές
25
Like
966
Πόντοι
311
συνέχεια live

Αγίου Πέτρου 7 Τζέσικα(μόνη της αν και σε άλλο σαιτ γράφει ότι δουλεύει και η Μισέλ...) λατινα καστανή με σπαστό μαλλί νταρντανα με 2.5αρι βυζι, τατουάζ ψηλά στην πλάτη, απλό πρόγραμμα.

Περγάμου 1 κάτω Μαίρη καστανοξανθη κοπέλα παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ρεμουνδου 20 κλειστό.

Ρεμουνδου 21 Σελίνα καστανή λατινα με ζουμερό κορμί 2.5αρι βυζι και Ντοριανα ξανθιά λατινα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι τατουάζ στα πλευρά, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Ρεμουνδου 21α Τζούλια μιλφογκιλφ με άσπρο πολύ κοντό μαλλί, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και μασαζακι.

Αλκαμένους 113 Νίκη ξανθιά μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Αλκαμένους 117 Αννα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, μετά τις 1700 θα δουλεύει η Νανσυ.

Περγάμου 27  Εύα ξανθό γκρανι, χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κωνσταντινουπολεως 206 Άννα ξανθοκαστανη μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και επιλεκτικά ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,πρώτη φορά που δεν την είδα με την κλασσική υπηρεσία αλλά με άνδρα τσάτσο.
η σέλινα κάνει ελεύθερο? Γιατί η τσατσά λέει απλό και 69 ...παλιά που είχα περάσει πάντως έκανε
 

giwrikasacab

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2018
Μηνύματα
18
Like
10
Πόντοι
0
Ξερει κανεις ποια βαρδια δουλευει η Παολα η κολομβιανη απο κολωνου 30β?
 

analjunkie

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
4.240
Κριτικές
32
Like
1.636
Πόντοι
1.086
Καλήν εσπέραν χύστες. :hi:

Σύντομη ενημέρωση από όσα σπιτάκια μπήκα μέσα, πριν από μία ώρα και κάτι…

Φυλής 71 ισόγειο, η γνωστή μουνάρα (και φόλα) Μαίρη, Ρουμάνικης καταγωγής, ψηλή, με μέτριο προς καλό πρόσωπο, με μεγάλα βυζιά και κωλάρα. Υπεραπλό πρόγραμμα.

Φυλής 67, Ναταλία (νομίζω), Ρωσσίδα, με ωραίο πρόσωπο, ευμεγέθεις μαστούς, και αφράτη σφριγηλή κωλάρα με πιασίματα. Επίσης με απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65 ισόγειο, η γνωστή Σόνια (μάλλον).

Φυλής 65 όροφος, Ράνια, καινούργια κοπέλα από Ρωσία, 20 ετών, πρόσωπο μέτριο με γλυκό χαμόγελο, ωραία βυζάκια με καβλωτικές ρώγες που αφήνει να τις γλύψεις, σφιχτή κωλάρα με πιασίματα, μουνάκι όχι και πολύ στενό όμως. Τιμήθηκε με μέτριες εντυπώσεις, οι οποίες οφείλονται μάλλον στην έλλειψη εμπειρίας από μέρους της, καθ’ότι, σύμφωνα με τα λεγόμενα της υπηρεσία υποδοχής (τσατσάς), η κοπέλα είναι μόνο εδώ και μια εβδομάδα στην δουλειά. Για μια δοκιμή ώστε να φύγουν τα χοντρά είναι καλά, για περισσότερο δεν ξέρω...  :S

Φυλής 59 ισόγειο, Χριστίνα, απλό πρόγραμμα, ήταν στο δωμάτιο.

Φωκαίας 17 ισόγειο, Ηλέκτρα, ήταν στο δωμάτιο. Νομίζω προσέφερε και πρωκτικό.

Φωκαίας 17 όροφος, μια ανθυπομέτρια με απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 19, η Τζούλια από το Φυλής 69 ισόγειο, με πρωκτικό στο πρόγραμμα.

Φωκαίας 24, η γνωστή Βουλγάρα Βερόνικα, με φουλ πρόγραμμα, όλα με προφυλακτικό, σύμφωνα με δήλωση της τσατσάς.

Φυλής 66 αριστερά, μια μέτρια προ-milf με πρωκτικό.

Φυλής 66 δεξιά, μια ψηλή πιπινομουνίτσα με ωραίο πρόσωπο και βυζάκι αλλά χάλια κώλο, με απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54 Α, η γνωστή Νάνσυ με τους ωραίους βύζους και το κωλαράκι της, που δυστυχώς δεν το δίνει, παρουσιάστηκε με ένα καβλωτικό δαντελωτό μαύρο κορμάκι στο σαλόνι, κρατήθηκα για να μην μπω στο δωμάτιο. Απλό πρόγραμμα, νομίζω και 69.

Φυλής 54Β, η επίσης γνωστή Αλίνα με το ωραίο κορμί και τις τρυφερές υπηρεσίες της, με απλό πρόγραμμα και 69.

Διδύμου 8 όροφος, η επίσης γνωστή Τατιάνα, Ρωσίδα, διάσημη στην επικράτεια της Φυλής, Φωκαίας και Διδύμου για τον αφράτο ψηλό κώλο της, που δυστυχώς δεν τον δίνει. Απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 8 ισόγειο, δύο προ-milf / milf, μέτριες προς αδιάφορες, κάνανε όμως και παρτούζα.

Αυτά από εμένα. Υγιαίνετε. :hi:

Υ.Γ.: Αύριο που θα είναι Καθαρή Δευτέρα, άμα σας δείξει ενδιαφέρον κανένα καλό μουνάκι, μην πετάξετε χαρταετό... :tooth:
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Καλήν εσπέραν χύστες. :hi:

Σύντομη ενημέρωση από όσα σπιτάκια μπήκα μέσα, πριν από μία ώρα και κάτι…

Φυλής 71 ισόγειο, η γνωστή μουνάρα (και φόλα) Μαίρη, Ρουμάνικης καταγωγής, ψηλή, με μέτριο προς καλό πρόσωπο, με μεγάλα βυζιά και κωλάρα. Υπεραπλό πρόγραμμα.

Φυλής 67, Ναταλία (νομίζω), Ρωσσίδα, με ωραίο πρόσωπο, ευμεγέθεις μαστούς, και αφράτη σφριγηλή κωλάρα με πιασίματα. Επίσης με απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65 ισόγειο, η γνωστή Σόνια (μάλλον).

Φυλής 65 όροφος, Ράνια, καινούργια κοπέλα από Ρωσία, 20 ετών, πρόσωπο μέτριο με γλυκό χαμόγελο, ωραία βυζάκια με καβλωτικές ρώγες που αφήνει να τις γλύψεις, σφιχτή κωλάρα με πιασίματα, μουνάκι όχι και πολύ στενό όμως. Τιμήθηκε με μέτριες εντυπώσεις, οι οποίες οφείλονται μάλλον στην έλλειψη εμπειρίας από μέρους της, καθ’ότι, σύμφωνα με τα λεγόμενα της υπηρεσία υποδοχής (τσατσάς), η κοπέλα είναι μόνο εδώ και μια εβδομάδα στην δουλειά. Για μια δοκιμή ώστε να φύγουν τα χοντρά είναι καλά, για περισσότερο δεν ξέρω...  :S

Φυλής 59 ισόγειο, Χριστίνα, απλό πρόγραμμα, ήταν στο δωμάτιο.

Φωκαίας 17 ισόγειο, Ηλέκτρα, ήταν στο δωμάτιο. Νομίζω προσέφερε και πρωκτικό.

Φωκαίας 17 όροφος, μια ανθυπομέτρια με απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 19, η Τζούλια από το Φυλής 69 ισόγειο, με πρωκτικό στο πρόγραμμα.

Φωκαίας 24, η γνωστή Βουλγάρα Βερόνικα, με φουλ πρόγραμμα, όλα με προφυλακτικό, σύμφωνα με δήλωση της τσατσάς.

Φυλής 66 αριστερά, μια μέτρια προ-milf με πρωκτικό.

Φυλής 66 δεξιά, μια ψηλή πιπινομουνίτσα με ωραίο πρόσωπο και βυζάκι αλλά χάλια κώλο, με απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54 Α, η γνωστή Νάνσυ με τους ωραίους βύζους και το κωλαράκι της, που δυστυχώς δεν το δίνει, παρουσιάστηκε με ένα καβλωτικό δαντελωτό μαύρο κορμάκι στο σαλόνι, κρατήθηκα για να μην μπω στο δωμάτιο. Απλό πρόγραμμα, νομίζω και 69.

Φυλής 54Β, η επίσης γνωστή Αλίνα με το ωραίο κορμί και τις τρυφερές υπηρεσίες της, με απλό πρόγραμμα και 69.

Διδύμου 8 όροφος, η επίσης γνωστή Τατιάνα, Ρωσίδα, διάσημη στην επικράτεια της Φυλής, Φωκαίας και Διδύμου για τον αφράτο ψηλό κώλο της, που δυστυχώς δεν τον δίνει. Απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 8 ισόγειο, δύο προ-milf / milf, μέτριες προς αδιάφορες, κάνανε όμως και παρτούζα.

Αυτά από εμένα. Υγιαίνετε. :hi:

Υ.Γ.: Αύριο που θα είναι Καθαρή Δευτέρα, άμα σας δείξει ενδιαφέρον κανένα καλό μουνάκι, μην πετάξετε χαρταετό... :tooth:
για τατιανα νανσυ κ αντριαννα απο χωματιανου λιωνω απο καβλα ρε τι μουνακια είναι αυτα!
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
370
Like
454
Πόντοι
21
καλημέρα,σήμερα πρωινή βάρδια η Βερόνικα είναι ανοιχτά?
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
378
Like
260
Πόντοι
21
ψηνεται κανεις να παμε στη κωνσταντινα την αγρινιωτισσα απο βεργας 7 σημερα βαρδια πρωινη 9-5
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
271
Like
162
Πόντοι
1
Αυτη η Ελενα απο βενεζουελα στο κεραμεικου β  εχει μεγαλυτερο κωλο απο την πατριτσια της ρεμουνδου?
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
186
Like
4.123
Πόντοι
14.175
Μαυρο στην φωλα Χριστινα απο το Φυλης 59 κατω, παρολο που εχει ωραιο σωμα και βυζια, κανει ξεκαθαρη αγγαρεια στο δωματιο και σε ξεπεταει. Στο πενταλεπτο με παρατησε συξυλο και αρχισε να λεει κατι μαλακιες οτι εχουν περασει 10 λεπτα και αμα θελω αλλο χρονο να πληρωσω. Της ειπα οτι περασαν 5 λεπτα αυτη επεμενε, επεμενα και εγω τελικα σηκωθηκε και εφυγε και αναγκαστηκα να τελειωσω μονος μου στον νεροχυτη..Αθλια πιπα, δεν αφηνει χουφτωματα και εχει παντα ξενερωμενο υφος, μακρυα!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Μαυρο στην φωλα Χριστινα απο το Φυλης 59 κατω, παρολο που εχει ωραιο σωμα και βυζια, κανει ξεκαθαρη αγγαρεια στο δωματιο και σε ξεπεταει. Στο πενταλεπτο με παρατησε συξυλο και αρχισε να λεει κατι μαλακιες οτι εχουν περασει 10 λεπτα και αμα θελω αλλο χρονο να πληρωσω. Της ειπα οτι περασαν 5 λεπτα αυτη επεμενε, επεμενα και εγω τελικα σηκωθηκε και εφυγε και αναγκαστηκα να τελειωσω μονος μου στον νεροχυτη..Αθλια πιπα, δεν αφηνει χουφτωματα και εχει παντα ξενερωμενο υφος, μακρυα!!
Μόνος σου στο νεροχύτη ;? Απαράδεκτη η συμπεριφορά της !!!!
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Φίλοι μου που είστε όλοι σήμερα..
Ένα post μεσημέρι ένα απόγευμα ένα βράδυ, θα πήγατε εκδρομουλα το νου σας-μας στο δρόμο να γυρίσουμε όλοι πίσω να είμαστε εδώ να αλλάζουμε απόψεις να αλληλο-υποστηριζομασται κ
  γιατί όχι να έχουμε κ έντονες διαφωνίες χωρίς όμως να προσβάλει ο ένας τον άλλο..
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Μαυρο στην φωλα Χριστινα απο το Φυλης 59 κατω, παρολο που εχει ωραιο σωμα και βυζια, κανει ξεκαθαρη αγγαρεια στο δωματιο και σε ξεπεταει. Στο πενταλεπτο με παρατησε συξυλο και αρχισε να λεει κατι μαλακιες οτι εχουν περασει 10 λεπτα και αμα θελω αλλο χρονο να πληρωσω. Της ειπα οτι περασαν 5 λεπτα αυτη επεμενε, επεμενα και εγω τελικα σηκωθηκε και εφυγε και αναγκαστηκα να τελειωσω μονος μου στον νεροχυτη..Αθλια πιπα, δεν αφηνει χουφτωματα και εχει παντα ξενερωμενο υφος, μακρυα!!
Καλημέρα κρίμα που πήγε τσάμπα το20€ο καί δεν πέρασες καλά γιατί όμως δεν διάβασες κριτικές άσε που η συγκεκριμένη κοπέλα ταιριάζει απόλυτα με την παροιμία χωριό που φαίνεται κολαουζο δεν θέλει κάνει κρά από μακριά ότι είναι ακατάλληλη.
Γενικότερα καλό είναι να γράφονται κριτικές μην μένουμε μόνο σε σχολιασμό κριτικές αληθινές γνήσιες χωρίς περιττά λόγια και υπερβολές θα βοηθήσουν ολους μας ειδικά τώρα που η πιάτσα έχει πάρει την κάτω βόλτα  δυστυχώς όλο και λιγότερες σωστές κοπέλες υπάρχουν πλέον ακόμα και στο πολύπαθο προβληματικό Μεταξουργείο είναι καλύτερες οι πιθανότητες
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Φίλοι μου που είστε όλοι σήμερα..
Ένα post μεσημέρι ένα απόγευμα ένα βράδυ, θα πήγατε εκδρομουλα το νου σας-μας στο δρόμο να γυρίσουμε όλοι πίσω να είμαστε εδώ να αλλάζουμε απόψεις να αλληλο-υποστηριζομασται κ
  γιατί όχι να έχουμε κ έντονες διαφωνίες χωρίς όμως να προσβάλει ο ένας τον άλλο..
Σοφά λόγια ! Εύγε τύπε μου !
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom