Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 206 άτομα (14 μέλη και 192 επισκέπτες)

The Trooper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2018
Μηνύματα
17
Κριτικές
5
Like
236
Πόντοι
280
Xθες το πρωί πέρασα  :tn04: με την Αρίνα  :boobies: στη Φυλής 72.
Τελικά πολλές φορές τα φαινόμενα απατούν:  :woldman:
Μαζεμένη και ψυχρή στο σαλόνι >:( αλλά στο δωμάτιο φωτιά το κορίτσι!!! :o
 

Foxvillager

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
411
Like
49
Πόντοι
1
Καλησπέρα τύποι..έχει πάρει κανείς μια τσιγγάνα φαση στο κωλονού 45 ? στα δεξιά όπως μπαίνεις στο διάδρομο
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.094
Κριτικές
1.245
Like
193.146
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φυλής 81 Ολια μεκαχρινη ψηλή κοπέλα ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαγνησίας 11 Σοφία ξανθια μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.


Φυλης 109α Λιλυ ξανθιά με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 109β Νελη καστανή κοντή κατσαρομαλλα λεπτή με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό και Καρίνα μελαχρινή με πολύ μακρύ μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 134 Βαλερία γκρανι με ξανθό πλατινε μαλλί κοντό, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 134α Γκαμπριέλα μελαχρινή νταρντανα με 2.5-3αρι σιλικονατο σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα και κάνει και τελειωτικό στο στήθος με ισπανική.

Φυλής 134β Χριστίνα ξανθιά κοντή πολύ λεπτή κοπέλα με μαλλί μέχρι τους ώμους, μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 136 κλειστό.

Πιπινου 65 κλειστό.

Αγίου Πέτρου 7 κλειστό.

Περγάμου 1 κλειστό.

Ρεμουνδου 20 κλειστό.

Ρεμουνδου 21 Τζέσικα καστανοξανθη κοπέλα σχετικά ψηλή, με μακρύ ίσιο μαλλί ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι  βυζι ψιλοπεσμενο κωλο και Σελίνα καστανή κοπέλα κοντή σώμα με πιασίματα κυρίως στην περιφέρεια 2-2.5αρι βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Ρεμουνδου 21α Ειρήνη μελαχρινή κοντή μιλφ με κανονικό κοιλίτσα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Αλκαμένους 113 Νίκη γκιλφ με ξανθό πλατινε μαλλί ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Άννα(μεταξύ άλλων μαγαζιών έχει περάσει και από Ρεμουνδου 21α) ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι απλό πρόγραμμα...

Αλκαμένους 117 Αννα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Περγάμου 27 Ειρήνη ξανθιά μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί, παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 206 Άννα ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
254
Πόντοι
296
Μπράβο στα μέλη που ενημερώνουν χωρίς περιττό μπαχάλεμα στα νήματα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

virelai

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Έχει πάρει κανείς την Σόνια από Φιλιππιδου 11Α απογευματινή? Εντυπώσεις?
 

patpatpatman

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
256
Πόντοι
20
Καταθεση σε τζοανα απο φωκαιας 24 πολυ καβλιαρα φασωμα κ γαμησι 15 λεπτά χωρίς υπερβολες δν ειχε κόσμο ηταν απ τις πιο καλες μου φάσεις υπηρξε χημεία μολις βρήκα στανταρακι

Τη πηρα για δευτερη φορα χθες το βραδυ φιλιππιδου στον οροφο 2η βαρδια! Πραγματικα ειναι σουπερ η κοπελα!

Αγκαλιες και φιλακια στο σωμα. Τσιμπουκι πολυ καλο, βαθυ, με εναλλαγες ρυθμου. Δεν κανει ομως ακαποτο απ οτι μου ειπε!

Στο σεξ περιπου 10λεπτα σφυροκοπημα με καλη συμμετοχη, φωνουλες καυλωτικες και διαφορα ρωσσικα που δεν καταλαβα! Μην τη χασετε!

Εκατσα κανενα 15λεπτο στο δωματιο χαλαρα με τη τσα2 να μην ενοχλει....
 

ekfilos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
111
Like
220
Πόντοι
21
Έχει πάρει κανείς την Σόνια από Φιλιππιδου 11Α απογευματινή? Εντυπώσεις?


Τίμια αδελφέ vfm μέτρια πιπα όμως καλή στα 4 λόγω κορμιού  κάνει και cim cif σίγουρα δεν κλαις το μπλέ χαρτονομίσμα
 

Ναταλη

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
6
Like
18
Πόντοι
0
αν μπωρειτε να μεταφέρετε τα περαστικά στην Εβελινα σηδερενια,
είναι καλό κορίτσι καλός χαρακτήρας, να σκεφτείτε την υποστήριξε η κυρία της υποδοχής,αυτό δεν έχει συμβεί πολλές φορές εδώ μέσα..
Ακόμα ναταλη μη ζητάτε συγνώμη καλά κάνατε κ συμμετείχατε στην κουβέντα,
ο ρόλος του site δεν είναι μόνο για να αναδεικνύει τις καλές κ μη καλές κοπέλες αλλα κ να έχουμε κ έντονους διαλόγους πάντα όμως με σεβασμό κ να βάζουμε όλοι τα όρια στο ίδιο σημείο..
Ευχαριστούμε πάρα πολύ κύριε.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Ξέρει κανείς μία Άννα που δούλευε στο Κολωνού 53,αν είναι τώρα στο φωκαιας 24 και πια βάρδια;

Ακόμα, μία Χλόη από το Λιοσίων 73 β είναι καλή μέσα;
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Xθες το πρωί πέρασα  :tn04: με την Αρίνα  :boobies: στη Φυλής 72.
Τελικά πολλές φορές τα φαινόμενα απατούν:  :woldman:
Μαζεμένη και ψυχρή στο σαλόνι >:( αλλά στο δωμάτιο φωτιά το κορίτσι!!! :o
...5 κριτικές σε 8 μέρες...

...θα πεθάνουν νωρίς αυτοί οι νέοι... :grin: :grin:...
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
Top 3 τελευταίου εξαμήνου

3. Αρίνα Φ72 ευγενική, δοτική, γουστάρει το σεξ και ίδιως το σπατουλάρισμα.
2. Τζέσικα Ρέμουνδου 21. Με διαφορά η καλύτερη του μαγαζιού επί του πρακτεου. Γουστάρει greek lover και αυτό βγαίνει προς τα έξω.
1. Μιχαέλα Φωκαίας 17. Ό,τι και αν πω είναι περιττό. Πολύ απλά τα δίνει όλα.

Μην περάσετε ούτε για πλάκα με Σιμονα, Νανο-Χριστίνα  από τα 65αρια. Δεν κάνουν ούτε για πιάτσα στην Πατησίων με πεντάευρω.
 

jimadams71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
872
Πόντοι
311
Ρεμουνδου 21 απογευμα σήμερα δουλευει η πατριτσια με μια καινούργια απ οτι μου είπε ηυπηρεσία
Οταν βγηκε η πατριτσια μου τη σύστησε σαν αδελφη της δεν συγκράτησα όνομα και δεν ξερω αν ειναι στα  αλήθεια αδελφη της
Εμφάνιση υποδεέστερη της πατριτσια αλα οκ
Τις πηρα παρτούζα ξεκινησα με τη καινουργια γλωσσοφιλα στα όρθια που ανταποκριθηκε και συνεχίσαμε στο κρεβάτι με τη πατριτσια να εχει το πρωταγονιστικο ρόλο
Πιπα ανεφ βαθια και απο τις δύο εναλαξ με καλο γλύψιμο στα μπαλακια
Η πατριτσια εδινε οδηγιες στην αδελφή στη γλωσσα της αφού δεν μιλάει καθολου αγγλικα τι θελω να μου κανει
Καλη συμετοχη και απο τις δύο με τη αδελφη να με εχει καβαλήσει η πατριτσια να γλύφει τα μπαλακια εγω να της εχω χωσει δυο δάχτυλα στο μουνακι και το χερι μου να πηγαίνει καμπρεσερ με το μωρό να φωνάζει
Τελιωσα στο μουνακι της καινούργιας με τη πατριτσια να μου δίνει υγρά γλωσσοφιλα
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
Αν ήταν το πιπινι με τα σιδεράκια το όνομα της είναι Ρακέλ. Σωματακι για γλείψιμο.
 

moireos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2015
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
γεια σας ενδιαφερομαι για οικο ανοχης με μιλφ ειμαι απο επαρχια και ανεβενω αθηνα. ευχαριστω
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
Καταθεση σε τζοανα απο φωκαιας 24 πολυ καβλιαρα φασωμα κ γαμησι 15 λεπτά χωρίς υπερβολες δν ειχε κόσμο ηταν απ τις πιο καλες μου φάσεις υπηρξε χημεία μολις βρήκα στανταρακι

τι βαρδυα δουλευει η τζοανα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
159
Like
823
Πόντοι
81
Ρεμουνδου 21 απογευμα σήμερα δουλευει η πατριτσια με μια καινούργια απ οτι μου είπε ηυπηρεσία
...

Το όνομά της είναι Μισέλ, από Βενεζουέλα μου είπε 23 χρονών. Δε φαίνεται να έχει τρελή εμπειρία όμως αν ταιριάξει η χημεία γίνεται πολύ δοτική.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.094
Κριτικές
1.245
Like
193.146
Πόντοι
45.465
τώρα live

Ιάσωνος 2α Τζοαννα ξανθια χοντρή με 2αρι βυζι, αρκετά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Ιάσωνος 2β Τζένη ξανθιά μιλφ σώμα με αρκετά πιασίματα  2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 1α Ολγα καστανοξανθη μιλφ χοντρή με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 10 ισόγειο Παολα μελαχρινή ψηλή πολύ χοντρή με 4αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 10 όροφος Σαμπινα μελαχρινή μελαμψη με κανονικό σώμα 2αρι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 20γ  Γκαμπριέλα ξανθιά σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.


Ιάσωνος 19β Μαρία  κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 27α Ρίτα ξανθιά  κοντουλα κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Ιάσωνος 30β Σουζάνα ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, με πρωκτικο και Μαρίνα μελαχρινή μελαμψη κανονικό σώμα με διαφορά τατουάζ 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 31 ευθεία δεξιά  Χριστίνα ξανθιά πολύ λεπτή 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 31  Βικτόρια μελαχρινή παχουλη μιλφ με κοντό μαλλί και Ντιανα μελαχρινή παχουλη με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 31β Ναστια μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 33 Μαρία ξανθοκαστανη κανονικό σώμα 1.5αρι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 36 Βίκυ μαυρουλα  με κανονικό σώμα, 2αρι  βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44 Μαίρη ξανθιά χοντρουλα κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Ιάσωνος 44 νέο Μιλενα ,μελαχρινη κοπέλα, σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Ιάσωνος 46 Βασιλική ξανθιά κοπέλα σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 46β Έλενα μιλφ παχουλη με ξανθό πλατινε μαλλί 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 46α Εύα μελαχρινή κοπέλα σώμα με πιασιματακια 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.




 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom