Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 298 άτομα (22 μέλη και 276 επισκέπτες)

mounakias*

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
121
Κριτικές
23
Like
1.406
Πόντοι
1.011
Μιλάμε για τα παρακάτω σπίτια:
Χωματιανού 11 ισόγειο (αριστερά)
Διδύμου 7Α και 7Β
Διδύμου 8Α (όροφος δεξιά)
Φυλής 54 & 56 (και τα τρία σπίτια)
Φυλής 66Α (δεξιά)

Η μοντελοαλυσιδα εχει-συνηθως- ωραιες κοπελες,σε αξιοπρεπεις χωρους κ με απολυτο κανονα το ΥΠΕΡΑΠΛΟ προγραμμα. Συστηνεται ΜΟΝΟ σε πελατες που ετσι,κ αλλιως δε θελουν να τους κανουν ελευθερα τσιμπουκια,ειτε κουλουρι,ειτε cif,κ αλλα μερακλιδικα...Εμενα παντως δεν με καλυπτει..
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Συνηθως στη μοντελοαλυσιδα εχω δει τσιμπαει η πιτσιρικαρια που θελει πιπινια σαν αυτα που πετυχαινει στα κλαμπακια.

 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Μπορει να μου θυμισει καποιος, στην Εξηκιου αν παιζει κανενα αξιολογο μιλφ?
 

Atos36

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2017
Μηνύματα
22
Κριτικές
6
Like
106
Πόντοι
0
Πολυ μεγάλη απατη οτι σε ξεπετανε στη μοντελοαλυσιδα ειδικά με τατιανα κ νανσυ έχω κατσει κ 15λεπτα κ εχω περάσει πενα!!!υπάρχουν και χειρότερα μυστες φολες εγω προσωπικά εχω φαει στα πρώτα σπίτια της φυλης 71α 86 β κτλ
Σωστός! Στην μοντελοαλυσίδια περνάς πολύ καλά, αλλά σε απλό πρόγραμμα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
636
Like
1.270
Πόντοι
206
Συνηθως στη μοντελοαλυσιδα εχω δει τσιμπαει η πιτσιρικαρια που θελει πιπινια σαν αυτα που πετυχαινει στα κλαμπακια, και που ακόμα δεν έχει μάθει να γαμάει!

Σωστός στο έφτιαξα και λίγο!

Επειδή τις έχω δοκιμάσει σχεδόν όλες, στην μοντέλο –αλυσίδα η καλλίτερη  με το ζόρι πιάνει την βάση και η . . . χειρότερη,   άστα να πάνε :

“ μη εδώ, πονάω εκεί . . . “

τι θέλει και δουλεύει ήθελα να ‘ξερα
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Τύποι η Αλίνα απο μοντελοαλυσίδια συνεxiει τα άκα γαμησάκια ξέρετε;
Για την αλινα πρώτη φορά ακούω για ακά αλλά κ γενικώς για την συγκεκριμένη αλυσίδα μέσα από κριτικές κ την ημερήσια ενημέρωση..
Αν κ για να είμαι ειλικρινής πριν κάποια χρόνια τον Ιούλιο το 15 κάπου κοντά στο δημοψήφισμα που ήταν τότε στο Φυλής 56 κάποια μου είχε πει η ίδια για ακά στοματικό,δεν θυμάμαι όνομα αδύνατη μικρό στήθος κάστανο ξανθό μαλλάκι κ κάποια χαλασμένα δόντια..
Μετά όμως τον επόμενο καιρό εξαφανίστηκε ούτε εκεί την ξανάδα ούτε αλου..
 

Επισκέπτης
Πολυ μεγάλη απατη οτι σε ξεπετανε στη μοντελοαλυσιδα ειδικά με τατιανα κ νανσυ έχω κατσει κ 15λεπτα κ εχω περάσει πενα!!!υπάρχουν και χειρότερα μυστες φολες εγω προσωπικά εχω φαει στα πρώτα σπίτια της φυλης 71α 86 β κτλ
Εγω παλι εχω ακουσει ηχητικο ντοκουμεντο με συναγωνιστη που δεν τον αφηνει να ολοκληρωσει η Νανσυ γιατι ειναι μονο 10 λεπτα ο χρονος και μετα του ζηταει συγνωμη γιατι δεν ειχε περασει το δεκαλεπτο. Αυτα περι μοντελοαλυσιδας οταν οι πελατες ειναι απλοι ανωνυμοι βεβαια.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Ηχητικο ντοκουμεντο;; Ο Τριανταφυλλοπουλος τον εβαλε;
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Συναγωνιστές, λόγω προσωπικού θέματος, έχω καιρό να κατέβω τσάρκα, και από ότι βλέπω στις ενημερώσεις, δεν αναφέρεται πουθενά η milf Νατάσσα, η οποία δούλευε πρωινή βάρδια στο Κολωνού-53. Ξέρει κανείς τι έχει απογίνει, και αν δουλεύει κάπου αλλού ?? Ευχαριστώ  :hi: :hi:
 

Sexymotherfucker

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20
Like
54
Πόντοι
0
Τωρα Αγκυρας 12, Ολγα τεραστια κοπελα χαμογελαστη και Καιτη μικροσκοπικη επισης χαμογελαστη
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

johnko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2016
Μηνύματα
115
Κριτικές
6
Like
262
Πόντοι
281
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
ποια είναι ρε παιδιά η μοντελοαλυσίδα..;;
Ποια μοντέλοαλυσίδα είδα πριν λίγο στην Αχαρνών την Βίκυ από Βεργας3 και έπαθα πλάκα καλά μιλάμε πανέμορφη σε γήινο περιβάλλον ότι καλύτερο κυκλοφορεί σε μπουρδέλο
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Ποια μοντέλοαλυσίδα είδα πριν λίγο στην Αχαρνών την Βίκυ από Βεργας3 και έπαθα πλάκα καλά μιλάμε πανέμορφη σε γήινο περιβάλλον ότι καλύτερο κυκλοφορεί σε μπουρδέλο
επειδή δεν κυκλοφορώ βέργας ποτέ δώσε καμία πληροφορία αν θέλεις, αν μιλάμε για κάτι αξιόλογο
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.558
Like
7.207
Πόντοι
1.056
Αλλο ενα ονειρικο απογευμα με το λατινοαμερικανακι Ρακελ :babycry: στο Ρεμ21Ακατω. :smitten:  :smiley6600:

 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

mounakias*

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
121
Κριτικές
23
Like
1.406
Πόντοι
1.011
Περασα το πρωι απο ιασωνος 2/οροφο για να δω την καινουρια αφιξη εξ ουκρανιας:
Μαρινας!! Ειχα παει- κ εχτες -αλλα ειδα μια μετριοτητα που δε δικαιολογει τιποτε ιδιαιτερο... Αυτο για μερικους που νομιζουν οτι εσκασε κανενα...κελεπουρι!!
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Σε ποιό μπουρδέλο εργάζεται τώρα η Βίκυ;
Βέργας3 λογικά δεν νομίζω να έχει αλλάξει κάτι στο μαγαζί αυτό ήταν να έρθει καινούργια κοπέλα από την πρώτη του Μηνός αλλά δεν έγινε τελικά
 

sertico13

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
363
Like
216
Πόντοι
21
Αλλο ενα ονειρικο απογευμα με το λατινοαμερικανακι Ρακελ :babycry: στο Ρεμ21Ακατω. :smitten:  :smiley6600:
περασα πριν 2 μερες μονο για την ρακελ και ρωταω τον τσατσο που δουλευε εκει αν δουλευει η ρακελ. ο τυπος ειναι σαν να ηρθα απο μια αλλη εποχη ,παλιος λαικος βαρυμαγκας,  μου θυμισε την ταινια με τον μουστακα που κανει τον ψευτομαγκα και του κατεβαζει ο ριζος τα παντελονια σε ενα μπουζουξιδικο, μου ειπε οτι δεν γνωριζει καμμια ρακελ, και οτι δεν δουλευει καμμια ρακελ εκει. εφυγα ξερος απο τα γελια και με κοιταγε με ενα υφος εχε χαρη που δεν κραταω μαχαιρι κωλοπαιδο
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Ολη η κολωνου πλεον το εχει στριψει στα 15ευρω;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom