Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 147 άτομα (6 μέλη και 141 επισκέπτες)

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
98
Like
412
Πόντοι
20
Το Ιάσωνος 2 που λετε για αυτην την μαρινα ποιο ειναι οπως μπαινεις απο αχιλλεως μεσα στο δρομάκι ;
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
39
Like
6.999
Πόντοι
1.936
Σ' ευχαριστώ michalaki! Πώς ειναι εμφανισιακά στο περίπου??

Βλαχοφατσα με ωραιο κορμι.Αξιζει να της καρφωσεις το λαρυγγι στην μπουτσα σου καινα της κουνας την κεφαλα μπρος πισω μεχρι να ξερασει σαλια.Το δεχεται,δεν υπερβαλω!!!
 

karelia excellence

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2018
Μηνύματα
7
Like
36
Πόντοι
0
Στο Κολωνού 53 ή ψηλή ξανθιά Ναταλία στην τρίτη βαρδια με μπέρδεψε το Σάββατο. Για Ρωσίδα περίμενα καλό στοματικό που τελικά δεν το έχει και μου έκανε εντυπωση. Μιλάει και Γερμανικά με πολύ καλή προφορά. Μήπως είναι συνταξιούχος από FKK;  :think: στο κυρίως θέμα παλι ενώ είναι αρκετά ώριμη και περιμένεις χαλαρότητες κόλπου αντιμετωπιζεις κάτι στενό και χαίρεσαι.  :wanker:  Περίεργα πράγματα. Ούτε όμορφη είναι, μοιαζει με τον Μικ Τζάγκερ ούτε σέξυ αλλά δεν το μετανιώνεις αν μπεις. Για πιο πάνω δεν είναι αλλά το κρατάει το πόστο. Φουλ πρόγραμμα είπαν αλλά κώλος δεν παίζει αν και δεν το κυνηγησα. Αύριο θα σας γράψω μια πολύ δυνατή αφού την γλεντήσω άλλη μία φορά. Θα την έγραφα τώρα αλλά θέλω να την βρω ψιλοελεύθερη για μεταπτυχιακό. Καλή συνέχεια να έχετε.
 

karelia excellence

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2018
Μηνύματα
7
Like
36
Πόντοι
0
Στην τελευταία βάρδια κατά τις 4 και κάτι στο ισόγειο του λιοσιων 73 ήταν η ξανθιά Λέρα με την μελαχρινή Ντιάνα. Ελεύθερο στοματικό είπε ή κυρία στην υποδοχή. Ή Ντιάνα βγήκε πολύ ανορθόδοξα και ασέξουαλ στο σαλόνι. Βαρύ τριάρι στήθος με σοκολατένια ρωγα. Ή Λέρα κάπως ανέκφραστη αλλά καλύτερο κορμί.  :wanker: Αρκετά πεσμένες σε διάθεση αλλά ήταν και περασμένη ή ώρα οπότε τις δικαιολογώ. Στον όροφο δίπλα η Έμμυ που έχει χάσει κιλά  :erection: πολύ πιο φωτεινή από την αρκετά αδύνατη Μιλένα που βαριόταν να περπατήσει. Τέτοια ώρα τέτοια λογια.  :wanker:Ξανθιές κοπελίτσες με ελεύθερο στοματικό κατά την κυρία της υποδοχής. 69 κάνουν κι οι τέσσερις.
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Σήμερα είναι μέρα άλλη μιά από εκείνες όπου όντα αντρικά με αυρες αλλοπαρμένες από σκοτάδι κι απο φώς θα κινούν από διάφορα σημεία της πόλης ετούτης, σημεία μοναχικά ματαιόδοξα δίχως αγάπη όλοι θα καταλήγουν υπνωτισμένοι προσδοκώντας το χάδι το άγγιγμα το βλέμμα την ανυποτα σκοτεινή καύλα να τους προσφέρει η μεταξένια γειτονιά  με άλλη μια Γυναίκα αληθινή που έστειλε η Πλάση σε όλους τους ταπεινούς τους καταφρονεμένους.
Άραγε θα της φερθούμε λοιπόν όπως αρμόζει σε δώρο των θεών προς εμάς ή παλι σαν λυσσασμένα σκυλιά δεν θα μπορέσουμε να ξεφύγουμε απ'την φύση μας? 
Η Μαρίνα μας προσμένει άντρες και σκυλιά.

Καλή μέρα να έχουμε φίλοι μου
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Στο Κολωνού 53 ή ψηλή ξανθιά Ναταλία στην τρίτη βαρδια με μπέρδεψε το Σάββατο. Για Ρωσίδα περίμενα καλό στοματικό που τελικά δεν το έχει και μου έκανε εντυπωση. Μιλάει και Γερμανικά με πολύ καλή προφορά. Μήπως είναι συνταξιούχος από FKK;   :think: στο κυρίως θέμα παλι ενώ είναι αρκετά ώριμη και περιμένεις χαλαρότητες κόλπου αντιμετωπιζεις κάτι στενό και χαίρεσαι.  :wanker:  Περίεργα πράγματα. Ούτε όμορφη είναι, μοιαζει με τον Μικ Τζάγκερ ούτε σέξυ αλλά δεν το μετανιώνεις αν μπεις. Για πιο πάνω δεν είναι αλλά το κρατάει το πόστο. Φουλ πρόγραμμα είπαν αλλά κώλος δεν παίζει αν και δεν το κυνηγησα. Αύριο θα σας γράψω μια πολύ δυνατή αφού την γλεντήσω άλλη μία φορά. Θα την έγραφα τώρα αλλά θέλω να την βρω ψιλοελεύθερη για μεταπτυχιακό. Καλή συνέχεια να έχετε.
Καλημέρα φίλε πολύ ωραία η περιγραφή σου επειδή την ξέρω την συγκεκριμένη ώριμη γυναίκα σκέφτομαι αυτό που γράφεις ότι μοιάζει με τον Μικ Τζάγκερ  :2funny: :2funny: :heavymetalbig: πραγματικα έχω λυγίσει απ'το γέλιο καλή συνέχεια και κάλη δουλειά σε όσους έχουν παει
 

karelia excellence

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2018
Μηνύματα
7
Like
36
Πόντοι
0
Σήμερα είναι μέρα άλλη μιά από εκείνες όπου όντα αντρικά με αυρες αλλοπαρμένες από σκοτάδι κι απο φώς θα κινούν από διάφορα σημεία της πόλης ετούτης, σημεία μοναχικά ματαιόδοξα δίχως αγάπη όλοι θα καταλήγουν υπνωτισμένοι προσδοκώντας το χάδι το άγγιγμα το βλέμμα την ανυποτα σκοτεινή καύλα να τους προσφέρει η μεταξένια γειτονιά  με άλλη μια Γυναίκα αληθινή που έστειλε η Πλάση σε όλους τους ταπεινούς τους καταφρονεμένους.
Άραγε θα της φερθούμε λοιπόν όπως αρμόζει σε δώρο των θεών προς εμάς ή παλι σαν λυσσασμένα σκυλιά δεν θα μπορέσουμε να ξεφύγουμε απ'την φύση μας? 
Η Μαρίνα μας προσμένει άντρες και σκυλιά.

Καλή μέρα να έχουμε φίλοι μου

Κατάλαβα.....θα καταντήσει κι αυτή σαν την Τάνια στο υπόγειο Ιασωνος 31 που χθες δεν πήγε να δουλέψει γιατί εδώ και μέρες έχει δωμάτια κάργα το ένα πίσω από το άλλο. Κι ή πλάκα είναι ότι αυτή από ότι είδα δεν γράφτηκε πουθενά σαν σπουδαία άρα την πάει τρενάκι η λαοθάλασσα που λιμνάζει στην περιοχή. Απλό πρόγραμμα, απλά πολύ θετική και θερμή χωρίς πόρτες και πιέσεις. 6 απόγευμα μέχρι σχεδόν το πρωί. Καλά ρε τι γίνεται με αυτό το ωράριο;
όλες οι νέες στο καλαπόδι για τέντωμα; 
 

psolantikos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
29
Πόντοι
0
Σπέρα μάγκες.
Πιτσίλισμα μάπας στο Μετάξι που βρίσκουμε;
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
39
Like
6.999
Πόντοι
1.936
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα λοιπόν πέρασα πριν από καμία ώρα στο Ιασωνος2 είδα την καινουργια κοπέλα Μαρίνα και δεν μου άρεσε τίποτα ιδιαίτερο άλλη μια κοπέλα του σωρού του Μεταξουργείου από τέτοιες μάτσο Μάγκες Ματσο τώρα μπορεί η κοπέλα από υπηρεσίες να είναι πολύ καλή αφού το αναφέρουν και αξιόπιστα στελέχη

Κατά τα άλλα πέρασα από τα εξής μαγαζιά:

Κολωνου45 ευθεία στο βαθος διάδρομο δύο νεαρές συμπαθητικές κοπέλες αλλά με το στυλακι που βγήκαν στο σαλόνι έδειχναν πόσο ξεπετες για χαβαλε είναι δρόμο αμεσα,στο δίπλα μια μελαμψή κοπέλα με καστανοξανθα μαλλιά σώμα με πιασίματα
Κολωνου53 Πάολα η νεαρή συμπαθητική ευχάριστη ευτραφής Ρουμάνα γενικότερα όμως στο δωμάτιο βαριέται
Κολωνου48 μάλλον δεν με κατάλαβαν ότι μπήκα στο μαγαζί ή με έγραψαν στο μουνι τούς καθώς είχαν πιάσει κουβεντουλα περίμενα λίγα δευτερόλεπτα και φυσικά έφυγα αν κατάλαβα από μια φωνή πού μου φάνηκε γνώριμη πρέπει να δούλευε η Μιλφ Άντζελα πολύ καλή
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 η ξανθιά νταρντανα Καίτη με το κοντοκουρεμένο μαλλί δουλεύει χρόνια στο μαγαζί

Αλλαγή κατεύθυνσης πήγα μια από Βεργας3 μπας και βρω την Μίλα που λείπει στο ισόγειο αριστερά μια Μαίρη και δεξιά η Ψηλή Λάνα με βαριεστημενη και ξυνυσμενη μούρη

Στη συνέχεια πάω Διδυμου 27 μπας και έχει έρθει καμία καινούργια αλλά Τζιφός καλά εδώ μιλάμε για το απόλυτο αισχος τα ίδια Βερνικομενα κέρατα σύγχρονες κουραδομηχανες ανακυκλώνονται ανά δύο τρεις μήνες με συγχωρείτε για το ύφος και τις λέξεις αλλά πλέον ξεχειλίζει η αγανάκτηση με αυτά τα πράγματα που βλέπω απορώ δεν ντρέπονται έστω λίγο να ζητανε20€για αυτά τα χάλια πέντε κοπέλες Βικτώρια, Τζούλια, Άννα, Αναστασία,Τάνια η μία πιο χειρότερη από την άλλη το να περιγράψω κυτταρίτιδα κοιλίες σκατα αποκορύφωμα η ευγενική κυρία που είναι υπηρεσία πολύ ομορφότερη από αυτά τα πατσαβουρια
Ελλης3 Ειρήνη ψηλή Μιλφ Ρωσσιδα μέτρια παρουσία Κατερίνα ψιλοσυμπαθητικη μοιάζει λίγο στην Πωλίνα από Καλύμνου φυσικά όταν ήταν νεώτερη και η Βικτώρια γνωστή από Μεταξουργείο παλιότερα πολύ ξηγημενη και εντάξει Μιλφ

Αυτά καλό απόγευμα πάω για κανα φρέντο καθώς η απογοήτευση είναι μεγάλη γεια χαρά
 

karelia excellence

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2018
Μηνύματα
7
Like
36
Πόντοι
0
Ή Νίκη από το Κολωνού 32 υπόγειο είναι νομίζω η γνωστή Βικτώρια από Αλκιβιάδου.
Συνήθως ρωτάω τον κύριο στην υποδοχή που δεν καταλαβαίνω τι λέει με την μία φορά
αλλά σίγουρα είναι καλή μέσα. Αν δεν έκανε και αυτά τα παράδοξα στο σαλόνι που πετάει γλώσσα έξω, κλείνει ματιές ή σφυράει σαν τσέλιγκας, θα την επισκεπτόμουν τακτικότερα. Ενθυμούμαι ότι στην Αλκιβιάδου έκανε και πρωκτικό. Χθες ήταν βαμμένη πολύ αρμονικά και παραλίγο να μπω. Απλώς από κοντά είναι λίγο κάπως. Καλή είναι όμως.

@ Όντως φίλε Ραμάντα η Μαρίνα δεν είναι όμορφη απλά πολύ καλή μέσα...και γενικώς πολύ θετική. Μάλιστα είναι τόσο χαμογελαστή που δεν νιώθεις πίεση χρόνου.
Κατά τα άλλα είναι όντως του σωρού σαν εμφάνιση.
 

mitsmitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
826
Πόντοι
371
Πέρασμα το πρωί απο Ιάσωνος 2 και Μαρίνα. Πραγματικά τίποτα το ιδιαίτερο σε εμφάνιση, μέτριο σώμα με πιασίματα πολλά, μέτρια φάτσα με κοντό μαλλί, μόνο το πρόσωπάκι της το άβγαλτο είχε φάση και έδειχνε θετική διάθεση.
Πήγα και τσίμπησα την φολίτσα μου στο Κολωνού 32 την υπόγα. ξέρει κανείς όνομα?
 

Notorious_big

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2018
Μηνύματα
45
Κριτικές
5
Like
261
Πόντοι
0
Από ότι είδα η Κάρολ επέστρεψε Κασσανδρας πάει πια το εικοσάρικο στη Ρεμούνδου
Παρ όλα αυτά στη Ρεμούνδου πολύ καυλωτικο δίδυμο με νέες βενεζουελανες ρακέλ αδύνατο καυλιαρικο με σιδεράκια Κ αντονελλα πιο μπαμπατσικο με περιποιήθηκαν πολύ καλά στη παρτουζιτσα που διάλεξα με 30€..ρακέλ θα ξανά τιμήσω σίγουρα νομίζω το μωράκι στα όρια του ανηλίκου ότι Κ να της ζήταγα θα το εκανε
 

karelia excellence

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2018
Μηνύματα
7
Like
36
Πόντοι
0
Κάτι συμβαίνει και δεν εγκρίνονται όλα τα γραπτά μου. Προφανώς και έτσι δεν μπορει να γίνει γόνιμη συζήτηση. Αν έχετε χρόνο ριξτε μία ματιά και ας σβηστεί αυτό το μήνυμα διότι δεν εμπεριέχει πληροφοριες.
Ευχαριστώ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom