Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 141 άτομα (9 μέλη και 132 επισκέπτες)

mentas

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2014
Μηνύματα
36
Κριτικές
16
Like
220
Πόντοι
10
Κρίμα  :- γιατί δίνει εντύπωση καυλιάρας.Στο Παιωνίου δεν ήταν βιαστική.Θα κάνω μια δικιμή για την κωλάρα της  :fuck2: βασικά που την γούσταρα από τότε αλλά δεν την έδινε.
Πες μας τις εντυπώσεις σου, μακάρι να έτυχε γιατί έχει κωλάρα που γουστάρω
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.366
Πόντοι
13.040
Καλησπέρα,
Μία μικρή ενημέρωση από την απογευματινή βάρδια.
Στο Λιοσίων 91 κλασσικά η ημεδαπή γκράννυ Άννα,σώμα κανονικό,μαλλιά καστανά πιασμένα πάνω.Σε ελεύθερο στοματικό.Γνωστή και από το Τροφωνίου 11 όροφος.
Στο Τροφωνίου 11 στο ισόγειο 2 κοπέλες.Η Γιάννα παλιά καραβάνα στον οίκο,σώμα κανονικό,λίγο φαρδιά περιφέρια και κώλος τον οποίο και προσφέρει στο πρόγραμμα.Μαλλιά ξανθά λίγο πιο πάνω απο τους ώμους.Μαζί της η Αλίσια σε κανονικό νομίζω πρόγραμμα,σώμα κανονικό,μαλλιά ξανθά πιασμένα πάνω.
Στο Τροφωνίου 13 στο ισόγειο ήταν δύο μεγαλοκοπέλες,η ώριμη Ελένη,Ρωσόφωνη,ψηλή,σώμα κανονικό με πιασίματα βυζάρες,μαλλιά ξανθά πάνω απο τους ώμους.Παλιά καραβάνα η συγκεκριμένη.Με θητεία και στα Διδύμου 18,27.Παίζει αρκετά χρονάκια σε αυτό το μαγαζί.Σε ελεύθερο στοματικό.Μαζί της και μία δεύτερη ώριμη Ρωσόφωνη ψηλή,νταρντάνα με κοντά ξανθά μαλλιά.
Στο Έλλης 3 δύο κοπέλες η μιλφ Βικτώρια,μαλλιά κοντά ξανθά,πρόσωπο στρογγυλό,σώμα με πιασίματα.Παλιά καραβάνα.Πρόκειται για την Νίκα με θητεία σε Αλκιβιάδου 16Β και Ιάσωνος 36 καθώς και αλλά μαγαζιά.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Μαζί της η Αλεξάνδρα με το ίδιο πρόγραμμα μαλλιά ξανθά προς το καρέ,σώμα με πιασιματάκια.
Το Διδύμου 22 ήταν κλειστό.
Στο Διδύμου 20 ήταν η Καρολίνα,σε ελεύθερο στοματικό,κοντή,με σώμα κανονικό με λίγα πιασιματάκια και μαλλιά καστανομελί στο ύψος των ώμων της.
Στο Φωκαίας 17 στο ισόγειο η Τζένη κλεισμένη σε πρόγραμμα 2 ωρών.Σε ελεύθερο στοματικο.
Στο Φωκαίας 17 στον όροφο η Ξένια,σώμα κανονικό,μαλλιά ξανθά πάνω απο τους ώμους.Πρόγραμμα κανονικό.
Στο Φωκαίας 25 στον όροφο 2 κοπέλες.Η πρώτη ήταν η Άννυ η Βουλγάρα απο το Φυλής 86 στον όροφο,σώμα κανονικό γυμνασμένο,μαλλιά καστανόμαυρα στο ύψος των ώμων της,πρόσωπο τραχύ,σκυλέ καβλωτικό.Σε φουλ πρόγραμμα.Μαζί της ήταν και μία κορασίδα ονόματι Βαλεντίνα με κανονικό πρόγραμμα,σώμα κανονικό,μαλλιά ξανθά μακριά πιασμένα πάνω.Ενδιαφέρουσα περίπτωση.
Στο Φωκαίας 25 στο ισόγειο ήταν η Νάντια,σώμα με πιασιματάκια,μαλλιά καστανόξανθα προς το καρέ.Σε ελεύθερο στοματικό.Από Ιάσωνος 46 όροφος όπως έχει σωστά αναφερθεί.
Στο Φωκαίας 27 στο ισόγειο ήταν η Άννα Κού,σώμα ωραίο λεπτό μαυρισμένο,μαλλιά μαύρα πιασμένα κότσο.Πρόγραμμα κανονικό.
Στο Φωκαίας 27 στον όροφο ήταν η Άννα η "Βουλγάρα" μάλλον για Αλβανέζα την κόβω.Πετίτ,κοντούλα,λεπτή,με μαλλιά ξανθά πάνω από τους ώμους σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Φωκαίας 24 στον όροφο ήταν μία Άννα με πολύ καλά Ελληνικά,μιλφ,ψηλή,με μαλλιά καστανόξανθά κάτω απο τούς ώμους,σώμα κανονικό με πιασιματάκια.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό όπου θές εσύ σύμφωνα με την υπηρεσία.
Στο Αγκύρας 12 ήταν δύο κοπέλες η σχετικά καινούρια Ρωσόφωνη Ειρήνη και η Άννα.Η Ειρήνη πιπινάκι 20 ετών κατά δήλωση της,κοντή,λεπτή,με μαλλιά καστανά στό ύψος των ώμων της και πράσινους οφθαλμούς.Σε ελεύθερο στοματικό κατόπιν συνεννόησης.Η δεύτερη μιλφ Ρωσόφωνη ψηλή,με μαλλιά ξανθά λίγο πιο πάνω απο τους ώμους,σώμα κανονικό με πιασιματάκια.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό κατόπιν συνεννόησης.Για την Άννα υπάρχει κριτική μου στο Πιπίνου 118.Για την Ειρήνη την οποία πήρα και βρήκα καλή θα γράψω οσονούπω.
Στο Πιπίνου 118 2 κοπέλες επίσης η πιο παλιά Ρωσόφωνη Ναταλία,ψηλή,με μαλλιά ξανθά και σώμα με πιασιματάκια και η καινούρια Λία,νεαρή,σχετικά κοντή,με μαύρα μακριά μαλλιά,σώμα κανονικό με πιασιματάκια,δέρμα μελαμψό μάλλον σολάριουμ.Πρόγραμμα δεν ανακοίνωσε η σγουρομάλλα ώριμη υπηρεσία.
Αυτά τα ολίγα για σήμερα.
Να περνάτε καλά και όσο γίνετε με λιγότερα χαμένα χρήματα από φόλες!

Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ για τις ενημερώσεις.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Αλκιβιαδου 16α Κατερίνα με ΝΟΡΜΆΛ!!!, πάει το φουλ. Κάποιος φίλος είπε ότι θέλει λίγο γυμναστική. Ολόκληρο ρεκτιφιε θέλει για μένα. Σπασμενει στο πρόσωπο και όλοι μα όλοι οι μυς του σώματός της έχουν πάρει την κατιουσα  :vomit:

Τι λες τώρα?!?!?! Έκοψε τον κώλο η Κατ-Σερβα?!?!?!?!
Δηλαδή την ρώτησες και είπε το έκοψε ή απλά δεν ανακοινώθηκε και θεώρησες πως το έκοψε?
Γιατί αν είναι το 2ο.... ίσως απλά δεν ανακοινώνεται γιατί είναι... δεδομένο πως τον δίνει..
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Χθες απόγευμα.... γρήγορη επιλεγμένη βόλτα...

Πιπίνου 65 (πήγαινα για Τζούλια) - ΚΛΕΙΣΤΟ
Μάρνης 36 (για μασαζάκι) - Ειρήνη δεν άνοιξε, πήρα και τηλ. δεν απάντησε λογικά σε συνεδρία... βιαζόμουν έφυγα...
Τροφωνίου 13 (πάνω) για Μπάρμπορα (έχει λεπτύνει κι άλλο) - ΧΑΜΟΣ φουλ δωμάτια (μου είπε να περάσω να περιμένω αλλά βιαζόμουν)
και
ΚΝΙΔΟΥ αυτές εδώ
Βγήκε ως Τσατσα η τρανς (κοντή-ίσιο σώμα χωρίς καμπλυλες) αλλά δεν ανακοίνωσε πως είναι τρανς... Μου είπε εγώ είμαι η Ελίνα κάτσε να δεις και την άλλη κοπέλα και βγήκε η Άντζελα... Όπως ακριβώς στις φώτο της αγγελίας (που φαίνονται πως γαμιούνται ακάποτα)... Είχε περάσει η ώρα και έφυγα (ήταν  και σκληροπυρηνική φάση ... και δεν ήμουν σε mood)... Αν κάποιος κάνει το κασκαντεριλίκι ας ενημερώσει...
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα στο Ιωαννίνων3 ισογειο μετακινήθηκε η Ελένη γνωστή Μιλφ που δουλεύει και στο 5 η Άννα Ρωσσιδα Μιλφ που είναι σταθερά στο 3 σε καμία βδομάδα θα φύγει για διακοπές.
Επίσης χτες στο Φωκαιας25 όροφο δούλευε μια νεαρή όμορφη κοπέλα με ράστα μαλλιά αξιόλογη σε σχέση με τις υπόλοιπες λίγο μούδιασμενη την είδα σίγουρα είναι ρίσκο αλλά εμφανισιακά είναι πολύ καλή
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
822
Κριτικές
66
Like
11.230
Πόντοι
3.506
Σήμερα τα ξημερώματα, λίγο μετά τις 02:30, βρέθηκα στην περιοχή του Μεταξουργείου και σκέφτηκα να ρίξω ένα φθηνό γαμήσι στην Φωτεινή, στο Κολωνού 27Β. Τα φώτα έξω και στις σκάλες ήταν σβηστά, αλλά η πόρτα ανοιχτή. Πέρασα το κατώφλι και ανέβηκα πάνω, όπου εκεί η τσατσά με ενημέρωσε ότι η Φωτεινή δεν ήταν διαθέσιμη, γιατί ένας πελάτης την πλήρωσε για τρεις ώρες!!!
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Σήμερα τα ξημερώματα, λίγο μετά τις 02:30, βρέθηκα στην περιοχή του Μεταξουργείου και σκέφτηκα να ρίξω ένα φθηνό γαμήσι στην Φωτεινή, στο Κολωνού 27Β. Τα φώτα έξω και στις σκάλες ήταν σβηστά, αλλά η πόρτα ανοιχτή. Πέρασα το κατώφλι και ανέβηκα πάνω, όπου εκεί η τσατσά με ενημέρωσε ότι η Φωτεινή δεν ήταν διαθέσιμη, γιατί ένας πελάτης την πλήρωσε για τρεις ώρες!!!
Προσπαθώ να ψυχολογησω την ενέργεια αυτή μιλάμε για300€ο!! έτσι τι να πω ας αναλάβουν ανθρωπολόγοι να μελετήσουν τα νοσηρα αυτά φαινόμενα δεν νομίζω να βγάλουν συμπεράσμα
 

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26
Να ενημερώσω ότι η Φωτεινή, οπως μου είπε, τουλαχιστον 3 με 5 το πρωι κοιμαται και μαλλον η τσατσα ειπε ψέματα.
 

Μααλάκας

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
360
Like
752
Πόντοι
81
Να ενημερώσω ότι η Φωτεινή, οπως μου είπε, τουλαχιστον 3 με 5 το πρωι κοιμαται και μαλλον η τσατσα ειπε ψέματα.
Πουτάνες τσατσάδες....
Φίλε,η Φωτεινή είναι χονδρή και μεσήλιξ;
 

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26

Επισκέπτης
Ξέχασα μερικά.
Ιάσονος 44 δεξιά η Ελένη με φουλ, μιλφ.
Ιασωνος 46 όροφος Γκαλίνα, δεν είπαν πρόγραμμα και δεν με νοιάζει βασικά  :hi:
Εκείνη την στιγμή καθώς κατεβαινα είδα την Δήμητρα από ιασωνος 46 αριστερά με το φουλ πρόγραμμα να πηγαίνει στον οίκο με ποδήλατο. Τίμιο κοράσιο της εργατιας και όχι όπως η  Άννα ιλονα ή κάτι τέτοιο που μοστραρει την BMW.
Ιασωνος 46 το κεντρικό βγήκε η Λαουρα η ξανθιά ομορφουλα βριζοντας στα αλβανικα.
-Τι σου έκανε ρε και ρίχνεις γαμισταυριδια;
-Είναι μαλακα ρε, χαχαχαχα, να δεις τι του έλεγα μέσα χαχαχαχα.
Ψήνομαι να μπω μαζί της γιατί είναι τυπακι, αλλά το σώμα της με χαλάει.
Ρε κοπέλα μου, όμορφη είσαι, τυπακι είσαι, νέα είσαι, πρόσεξε λίγο το σώμα σου και θα γίνεται λαϊκό προσκύνημα για σένα.
Βέβαια δεν ξέρω τι ψάρια πιάνει μέσα  :think:
Καλά γαμήσια  :hi:
Η Αννα Ιλονα Ευτερπη δεν σεβεται το εικοσαευρο του πελατη. Με ειχε ξενερωσει αγρια μια φορα που πηγα μαζι της, μου ελεγε ποιος εισαι, δε σε ξερω... Με κοιταζε αλλοπαρμενη. Μετα μου ελεγε οτι το πρωι παρακολουθει κατι μαθηματα στη Βουλιαγμενη. Βγηκα τοσο χαλασμενος που εδωσα ολα τα ψιλα μου σε εναν αστεγο. Σκεφτειτε το: Συμπατριωτες μας Ελληνες ψαχνουν για φαι στα σκουπιδια και οι αλλοδαποι ιδιοκτητες/νταβατζηδες/πουτανες που δε σεβονται το μεροκαματο μας μαζευουν πλουτο χωρις να πληρωνουν ουτε μια δραχμη φορο στην Ελλαδα!
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Τι λες τώρα?!?!?! Έκοψε τον κώλο η Κατ-Σερβα?!?!?!?!
Δηλαδή την ρώτησες και είπε το έκοψε ή απλά δεν ανακοινώθηκε και θεώρησες πως το έκοψε?
Γιατί αν είναι το 2ο.... ίσως απλά δεν ανακοινώνεται γιατί είναι... δεδομένο πως τον δίνει..
Απλά μου είπε νορμάλ, δεν ρώτησα αν είναι μόνο για εκείνη την ημέρα ή για πάντα  :hi:
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.223
Like
46.891
Ωραίον μουνί είσαι Ετόρε! Και με ωραίον κώλον! Τι επαγγέλλεσαι;
URL]]
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Σήμερα τα ξημερώματα, λίγο μετά τις 02:30, βρέθηκα στην περιοχή του Μεταξουργείου και σκέφτηκα να ρίξω ένα φθηνό γαμήσι στην Φωτεινή, στο Κολωνού 27Β. Τα φώτα έξω και στις σκάλες ήταν σβηστά, αλλά η πόρτα ανοιχτή. Πέρασα το κατώφλι και ανέβηκα πάνω, όπου εκεί η τσατσά με ενημέρωσε ότι η Φωτεινή δεν ήταν διαθέσιμη, γιατί ένας πελάτης την πλήρωσε για τρεις ώρες!!!

μη τα πιστευεις φιλε μου


// ξερουμε το απογευμα πιπινου 118 τι εχει για σημερα ; ψηνομαι για διπυρηνο τσιμπουκι αλλα δεν ξερω ποιες δουλευουν
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Πήγα κ εγώ χτες για φωτεινή κολονου 27 πάνω κ είδα τον πελάτη που έμπαινε στο δώμα ενώ σύγχρονος η τςατςα έκλεισε τα φώτα κ μου είπε κ εμένα
οτι την έκλεισε για 3 ώρες έφαγα πόρτα ενώ ειμαι χρόνια πελάτης..
Την περασμένη φορα η μαλακο μου χτηπησε στα 7 λεπτά..
Πάντως αποκλείεται να ειναι 300 ευρώ το κοστος πολλά μου φαίνονται..
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Σήμερα τα ξημερώματα, λίγο μετά τις 02:30, βρέθηκα στην περιοχή του Μεταξουργείου και σκέφτηκα να ρίξω ένα φθηνό γαμήσι στην Φωτεινή, στο Κολωνού 27Β. Τα φώτα έξω και στις σκάλες ήταν σβηστά, αλλά η πόρτα ανοιχτή. Πέρασα το κατώφλι και ανέβηκα πάνω, όπου εκεί η τσατσά με ενημέρωσε ότι η Φωτεινή δεν ήταν διαθέσιμη, γιατί ένας πελάτης την πλήρωσε για τρεις ώρες!!!
Το πιό πιθανό είναι η Φωτεινή να ήθελε να ρίξει έναν υπνάκο, και η τσατσά να πουλούσε φούμαρα για να την καλύψει. Δε νομίζω ότι υπάρχει περίπτωση τόσο καμένου εγκεφαλικά συναγωνιστή  :headbang: :headbang: :uglystupid: :idiot: :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom