Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 292 άτομα (25 μέλη και 267 επισκέπτες)

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
για αυτήν πήγα πριν λίγες μέρες και δεν την πρόλαβα ρε γμτ...

εμφανισιακά από τις φώτο που ανέβασαν.... φαίνεται petit ισχύει συναγωνιστή?
επίσης.... τι ηλικία την έκοψες ??
αν την έχει πάρει κανείς ας μας πει κανα σχόλιο
Σαρανταρα φίλε
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
Εγω θα ηθελα να ζητησω κατι απο τη διευθυνση του σαιτ.Αν καποιοι μεταξυ αυτων και εγω,ειμαστε ανεπιθυμητοι,εχετε το σθενος να μας το πειτε καταμουτρα.Αν δεν σας αρεσουμε εχετε τον ανδρισμο και την τολμη να πας πειτε να φυγουμε.Να ειστε σιγουροι οτι καποιος και καπου θα μας εκτιμησει.
Αλλα το να μπαινει το καθε εγκεφαλικα καμμενο σκουπιδι,και να μας απαξιωνει με το που γραφουμε κατι,ειναι κυριολεκτικα φτηνο.Και αν μη τι αλλο ειναι ενα πληγμα στο κυρος αυτου του σαιτ.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Εγω θα ηθελα να ζητησω κατι απο τη διευθυνση του σαιτ.Αν καποιοι μεταξυ αυτων και εγω,ειμαστε ανεπιθυμητοι,εχετε το σθενος να μας το πειτε καταμουτρα.Αν δεν σας αρεσουμε εχετε τον ανδρισμο και την τολμη να πας πειτε να φυγουμε.Να ειστε σιγουροι οτι καποιος και καπου θα μας εκτιμησει.
Αλλα το να μπαινει το καθε εγκεφαλικα καμμενο σκουπιδι,και να μας απαξιωνει με το που γραφουμε κατι,ειναι κυριολεκτικα φτηνο.Και αν μη τι αλλο ειναι ενα πληγμα στο κυρος αυτου του σαιτ.
Φίλε εσύ να ξέρεις ότι με τον χαρακτηρισμό που δίνεις στην Σόνια έχεις κάνει πολλούς (μαζί με εμένα)  να δώσουν 20 ευρώ περιμένοντας "βασσιλικα" πράγματα και στο τέλος  να παίρνουν τα τέτοια τους. Υπάρχουν και κριτικές αν θες να διαβάσεις άλλωστε δεν τα λέω επειδή έχω πρόβλημα με σένα ή με την γυναικα. Απλά να είμαστε λίγο low profile  στους χαρακτητισμους των γυναικών, ειδικά όταν υπάρχουν άνθρωποι που πιστεύουν εντελώς το αντιθετο.
Αν το πάμε έτσι για μένα υπάρχουν 3 κοπέλες που κάνουν καλύτερη πιπα από την Σόνια, τι θες να πω ότι αυτές είναι οι βασιλισσες και η Σονια η παραδουλευτρα της πίπας ;
Το υποπτος το παίρνω πίσω, λάθος μου.
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
Φίλε εσύ να ξέρεις ότι με τον χαρακτηρισμό που δίνεις στην Σόνια έχεις κάνει πολλούς (μαζί με εμένα)  να δώσουν 20 ευρώ περιμένοντας "βασσιλικα" πράγματα και στο τέλος  να παίρνουν τα τέτοια τους. Υπάρχουν και κριτικές αν θες να διαβάσεις άλλωστε δεν τα λέω επειδή έχω πρόβλημα με σένα ή με την γυναικα. Απλά να είμαστε λίγο low profile  στους χαρακτητισμους των γυναικών, ειδικά όταν υπάρχουν άνθρωποι που πιστεύουν εντελώς το αντιθετο.
Αν το πάμε έτσι για μένα υπάρχουν 3 κοπέλες που κάνουν καλύτερη πιπα από την Σόνια, τι θες να πω ότι αυτές είναι οι βασιλισσες και η Σονια η παραδουλευτρα της πίπας ;
Το υποπτος το παίρνω πίσω, λάθος μου.
Το οτι ανακαλεις το υποπτος δεκτο,και εγω απο πλευρας μου να ανακαλεσω το εγκεφαλικα καμμενος.Οσον αφορα το χαρκτηρισμο ''βασλισσα της πιπας''ο τιτλος δε δωθηκε απο μενα αλλα απο αλλλα ατομα σε κριτικες που γραφοντουσαν το 2008,που η Σονια εργαζοταν στο Φυλης 92.Τωρα για την αξια η οχι του καθε ατομου κρινει η ιδια η επαγγεματικη του πορεια και διαδρομη,αυτη ειναι ο μονος αδιαψευστος κριτης
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Το πες και μονος σου, 2008.
Φέτος αν δεν κάνω λάθος έχουμε 2018 και τώρα υπάρχουν απόψεις που διαφερουν πάρα πολύ από αυτό που ήταν τότε.
Αν θες ντε και καλά να της δώσεις ένα τίτλο σου έχω 2 που μου ηρθαν στα μπαμ και είναι πιο αντιπροσοπευτικοι και τιμιοι.
Σόνια η πρώην βασίλισσα της πίπας.
Σόνια, περασμένα μεγαλεία
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
Το πες και μονος σου, 2008.
Φέτος αν δεν κάνω λάθος έχουμε 2018 και τώρα υπάρχουν απόψεις που διαφερουν πάρα πολύ από αυτό που ήταν τότε.
Αν θες ντε και καλά να της δώσεις ένα τίτλο σου έχω 2 που μου ηρθαν στα μπαμ και είναι πιο αντιπροσοπευτικοι και τιμιοι.
Σόνια η πρώην βασίλισσα της πίπας.
Σόνια, περασμένα μεγαλεία
Τιτλο δε δινω σε κανενα,ο τιτλος ειχε δωθει απο αλλα ατομα,και οχι απο εμενα.Αναφερθηκα απλα σε μια μετακινηση ενος ατομου,αλλα παρατηρω οτι ακομα και αυτη η ειδηση γινεται αντικειμενο προσωπικης επιθεσης και αντιπαραθεσης,και ειλιρκινα δε καταλαβαινω το λογο.
Οπως πια δε καταλαβαινω το λογο παραμονης μου σε αυτο το σαιτ,απο τη στιγμη που αν κατι αναφερω αυτοματα καθισταμαι υποπτος.Λοιπον ας ειναι αυτο το τελευταιο μου ποστ,καλη συνεχεια στο σαιτ σας,και ζητω απο τους αρμοδιους τη διαγραφη μου.Σας αδειαζω τη γωνια,ειστε ατομα επιπεδου και ενας κακος,υπουλος,προστυχος και δολιος σαν εμενα δεν ταιριαζει να παραμενει σε ενα γκρουπ τοσο υψηλου επιπεδου και ηθους ατομων.
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
506
Κριτικές
2
Like
636
Πόντοι
86
Καλά έκανες CHRIS1971 και ανέφερες ότι η συγκεκριμένη άλλαξε πόστο. Άλλωστε κατά καιρούς για πολλές έχει γραφτεί ότι άλλαξαν πόστο ή βάρδια κτλ. Αυτός είναι και ο σκοπός του συγκεκριμένου θέματος.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Τιτλο δε δινω σε κανενα,ο τιτλος ειχε δωθει απο αλλα ατομα,και οχι απο εμενα.Αναφερθηκα απλα σε μια μετακινηση ενος ατομου,αλλα παρατηρω οτι ακομα και αυτη η ειδηση γινεται αντικειμενο προσωπικης επιθεσης και αντιπαραθεσης,και ειλιρκινα δε καταλαβαινω το λογο.
Οπως πια δε καταλαβαινω το λογο παραμονης μου σε αυτο το σαιτ,απο τη στιγμη που αν κατι αναφερω αυτοματα καθισταμαι υποπτος.Λοιπον ας ειναι αυτο το τελευταιο μου ποστ,καλη συνεχεια στο σαιτ σας,και ζητω απο τους αρμοδιους τη διαγραφη μου.Σας αδειαζω τη γωνια,ειστε ατομα επιπεδου και ενας κακος,υπουλος,προστυχος και δολιος σαν εμενα δεν ταιριαζει να παραμενει σε ενα γκρουπ τοσο υψηλου επιπεδου και ηθους ατομων.
Καλή ανάρρωση
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Τέλος επειδή στο παρελθόν κάποιοι ρώτησαν για Φωτεινή γκμοχ,την πέτυχα πρωινή βάρδια στο Κολωνού 45 όροφος.
Μήπως εννοείς το Κολωνού 47 όροφος;

Ναι. Έχεις δίκιο. Κολωνού 47 είναι. 
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
823
Κριτικές
66
Like
11.264
Πόντοι
3.506
Μετακινηση της βασιλισσας της πιπας Σονιας,απο το Διδυμου 22 στο Διδυμου 20
Την Σόνια την γνωρίζω και την γαμάω από την εποχή που δούλευε στο Φυλής 92Α, ως Εύα. Από τα κορυφαία milf, σε εμφάνιση, συν ότι την έκανες ότι ήθελες μέσα στο δωμάτιο.
Δυστυχώς, από τότε που άλλαξε στέκι και όνομα, άλλαξε και ο χαρακτήρας της. Δεν γουστάρει τα φιλιά, στραβώνει όταν γλύφεις τα βυζιά της, μανουριάζει όταν της τα χουφτώνεις, τρελαίνεται εάν αγγίξεις τα μαλλιά της και στο πρωκτικό παίρνει την πιο άβολη στάση, με αποτελέσματα να μην το ευχαριστιέσαι.
Δεν είναι τυχαίο, ότι έχει κόψει πολύς κόσμος (ανάμεσά τους και εγώ), παρόλο την εμφάνιση και το φουλ πρόγραμμα, που προσφέρει.
Είτε πριν, είτε τώρα, η ΣόνιαΕύα ποτέ δεν υπήρξε η βασίλισσα της πίπας.
 

mitsmitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
826
Πόντοι
371
Ήρθα για πιπινου 118 και έχουμε
Βίκυ + λανα
Για Βίκυ διαβάστε κριτικές αν τυχόν δε τη ξέρετε, και η λανα είναι μια γύρω στα  32-35 ξανθιά ως τους ώμους Ρωσίδα καλό ύψος, με καλό κορμί και μεγαλούτσικο στήθος
Και οι δύο τα πάντα εκτός πρωκτικου.
Πέρασα με Βίκυ, μια θεά που ικανοποιεί το πελάτη με προκατακτικα, φοβερή υγρή πιπα (όχι βαθιά), απλά δε συστήνεται για pse καθώς όταν πήγα να της δώσω το μουνι στη πλάτη πονούσε και άλλαξα στάση. Gfe λοιπόν λεπτό νεαρό ξανθό ρωσακι
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Την Καλησπερα στους Φιλους και αφου μου δωθηκε η ευκαιρια ενα Ευχαριστω στους Φιλους-ρεπορτερ.....μας λειπει ο Φανουρης.......για εμενα οι Βασιλισσες ειναι οι 2 Αλιονες.....στο 18 και στο 27.......εχω παει με Αντριαννα Διδυμου-Πωλινα Καλυμνου-Σονια Αλκιβιαδου-Νανα Καλυμνου-Ντιανα και Ολγα απο Μαγνησιας-Ναταλι απο Κολωνου-αλλα αυτες οι δυο ειναι κορυφη.....αν και η Αλιονα απο Διδυμου 27 παει να παρει το στεμμα απο την συνονοματη της.......
 

stogian 13 thai

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
74
Πόντοι
0
Και ενώ η Γαλλία τα είχε βρει σκούρα απέναντι στους Αυστραλούς .... Εγώ έκανα ρομαντικό έρωτα υπο τους ήχους καταρακτώδους βροχής στο Φυλης 27Β με την Αθηνά  :smitten: 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom