Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 363 άτομα (24 μέλη και 339 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.116
Πόντοι
45.465
τώρα live

Αχιλλέως 48 Ειρήνη η Πολωνεζα που μιλάει ρώσικα σύμφωνα με την τσατσά καστανή με μακρύ μαλλί, παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59 κλειστό.

Μαραθωνος 59α κλειστό.


Βιργινιας Μπενάκη 31 κλειστό.

Παιανιεων 24 Ζαννα με το βασιλικό τσιμπουκι, ξανθιά κοντή χοντρή. Ε 2.5αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κωνσταντινουπολεως 166 υπόγειο Νικόλ  λεπτή πιτσιρικά με μακρύ κατσαρο μαλλί, με στητο βυζακι, με πρωκτικο.

Κωνσταντινουπολεως 166 ισόγειο Αλεξία η ξανθιά ψηλή μιλφ  νταρντανα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 3 ισόγειο Ζαννα ξανθιά μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί, λεπτά πόδια λίγο κοιλίτσα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιωαννίνων 3 όροφος Ζωή μιλφ με σχετικά κανονικό σώμα 2αρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα στα 20 ευρώ, στα 30 ευρώ μισή ώρα και όσες φορές μπορείς να τελειώσεις και Ροζαλιντα καστανοξανθη μιλφ με το τατουάζ, γνωστή από τα Φωκαιας που δουλευε, κανονικό σώμα 2.5αρι σιλικονατο βυζι, το ίδιο πρόγραμμα με την Ζωή μόνο που στα 30 ευρώ κάνει κσι τελειωτικό στο στομα, κάνουν και παρτουζα.

Ιωαννίνων 5  Ντανα ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί σώμα με πιασίματα 3αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Έλενα στο δωμάτιο.

 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.116
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Φυλής 71α Νικόλ μελαχρινή λεπτή με μακρύ μαλλί, 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71 Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 69β Τζούλια ξανθιά με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο κσι αυταρχικό.

Φυλής 69α Εύα ξανθιά νταρντανα με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 86β Ρωξανη/Ροξι ξανθιά το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ στο μπούτι και στην κλειδα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα στόμα και Τανια καστανή λεπτή 1.5αρι βυζι, το ίδιο πρόγραμμα.

Φυλής 86α Αννι ξανθιά με το μαλλί πιασμένο πάνω ψιλοκανονικο σώμα 2αρι συν σιλικονατο βυζι, σήμερα ανακοινώθηκε φουλ πρόγραμμα.

Φυλής 84β Μαρία/Μαρίνα μελαχρινή μιλφ με κάποια πιασίματα στα μπούτια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84α Τζένη καστανή κανονικό σώμα 2αρι βυζι τατουάζ στο στήθος, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο και Μπούτι μαυρουλα με μαλλί ξσνθο/μπλε κόμπους νταρντανοχοντρη με 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό.

Φυλής 65β  Χριστίνα κοντοπουτανο με κάστανο σκούρο μαλλί, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65α Σονια καστανή στανή με μακρύ ίσιο μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι στητο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα καστανοξανθη κατσαρομαλλα με πιασιματακια 2.5αρι με φουλ πρόγραμμα και Μαρία ξανθοκαστανη κοντή κανονικό σώμα 2αρι στητο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 16 Αναστασία ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 3αρι σιλικονατο βυζι και Όλγα καστανοξανθη μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά πολύ χοντρή 3.5αρια βυζια, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, η Αναστασία μέσα το ψιλό αποφεύγει το ελεύθερο στοματικό.

Διδύμου 18 υπόγειο Ανκα/Αλεξάνδρα/Αλεξια η Βουλγάρα μαυριδερή νταρντανα με 2.5-3αρι βυζι τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 18 ισόγειο Μαρία η μελαχρινή μιλφ, σώμα με πιασιματακια μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό.

Διδύμου 20 Βανέσα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και στον ώμο και Λίντα μελαχρινο μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 22 Αναστασία ξανθιά μιλφ με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό.

Διδυμου 27 Βικτόρια μελαχρινή νταρντανα με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό, Τζούλια ξανθοκαστανη μιλφ χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό και Ιβανκα ξανθιά κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,κάνουν και παρτουζα.

Αλκιβιάδου 16α Κατερίνα ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί σώμα με πιασίματα 3αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο και αυταρχικό και Λουτσια ξανθιά κοντή μιλφ κανονικό σώμα 3-3.5αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αλκιβιάδου 16β Κατερίνα η Πολωνεζα χοντρουλα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

 

serafin

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
21
Like
959
Πόντοι
1.011
Χαίρομαι που γύρισε ο αξιόλογος n.smirni76 στις ενημερώσεις αλλά σκέφτομαι τι ωραία θα ήταν αν κάνανε ενημερώσεις εναλλάξ με τον εταίρο άξιο ενημερωτη digwood.
Σε καμια περίπτωση δεν θέλω να υποτιμήσω και τα υπόλοιπα παιδιά που αξίζουν ολοι μια κερασμενη μπύρα για τα χιλιόμετρα που κάνουν.
 

Borgia21

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
197
Κριτικές
56
Like
11.230
Πόντοι
18.036
Καλησπέρα σας. Βολτα νωριτερα περιξ της Πλατείας Αττικής (13:30-14:00).

-Περγάμου 27 (γωνία): η Κατερίνα και η Εύα. Η πρωτη νταρντάνα γκιλφ με κοντο μαλλί. Η Ευα είναι χοντρή γκιλφ. Αμφοτερες σε κανονικο προγραμμα. Για σκληροπυρηνικούς παίκτες.

-Περγάμου 1: κλειστόν.

-Αλκαμένους 117: η Αλεξία. Μπαμπατσικη κοπελα με μακρια μαυρα μαλλιά και μεγαλο τατουαζ πανω από οπισθια. Και μεγαλα στηθη. Εμφανίσιμο προσωπο. Σε ελ.στοματικό.

-Αλκαμένους 113:  Αλίνα και Τατιάνα. Μιλφογκιλφάρες σλαβόφατσες με μεγαλα στηθη και μπαμπατσικες. Ευγενεστατες. Ο χωρος είναι όπως τα στουντιο. Πεντακάθαρος και ξυλινο πατωμα. Αψογη διακόσμηση.

-Αγίου Πετρου 7: κλειστόν.

-Ρεμούνδου 21 οροφος: Η Αννα. Ψηλη μπαμπατσικη μιλφ με ξανθα μαλλια κοτσιδα. Μικρο στηθος και συμπαθητικό προσωπο. Σε κανονικό προγραμμα.

-Ρεμουνδου 21 αριστερα: κλειστον.

-Ρεμουνδου 20: Εκει εχει καγκελοπορτα μετα την εισοδο. Σαν να μπαινεις σε κελί του Κορυδαλλού.. Ο πουστότσατσος παρουσίασε την Λορυ. Κοντη νεαρη κοπελα με μικρο στηθος. Δηλ σχημα μινιόν. Δεν ανακοινωσε εσκεμμένα προγραμμα.

-Πιπίνου 118: κι εδώ ο χωρος είναι επιπέδου στουντιο (όπως και το μαγαζι αφους πατάς κουδουνι). Πεντακαθαρος, προσεγμένος κλπ. 2 κοπελες εδώ: Λάνα & Νικόλ. Δεν τις ειδα διοτι ηταν σε δωματιο κι περιμεναν 4 ατομα στο σαλόνι. Εχει κι 2ο σαλονι διπλα. [Καποιος τηλεφωνησε στην τσατσά για το ποιες εργαζονται. Ειπε ονοματα πρωινης κι απογ.βαρδιας, όπως κι Αγκύρας 12. Μόνο το ονομα Βικυ συγκράτησα για απογευμα)
:hi:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Εστειλα κριτικη για την Ζανα απο Κολωνου 53.

Αυτη την Μαρισα απο Βεργας 3 την πηρε καποιος?

Την Ξενια απο Φωκαιας 17α,17β την πηρε καποιος?
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Χτεσινή μεσημεριανή εξόρμηση στο Περγάμου-27 Β, με σκοπό να πάρω παρτούζα την Εύα και την Κατερίνα,  :pipa1: :pipa1: ύστερα από την πολύ καλή κριτική του συναγωνιστή Dean Corso :hi: Δυστυχώς όμως τις πέτυχα σε άσχημη φάση, αφού μάλωναν και οι 2 τους με την τσατσά, σε πολύ έντονο ύφος.  :tickedoff: :tickedoff: Μάλιστα, ήμουν στο σαλόνι τουλάχιστον για 2 λεπτά, ακούγωντας τις φωνές τους στα Ρώσικα, προτού βγει η τσατσά μέσα στην τσαντίλα μαζί με την Κατερίνα, ενώ η Ειρήνη (δεν δούλευε η Εύα) μου παρουσιάστηκε μετά από άλλο 1 λεπτό λογομαχίας που είχαν στην κουζίνα :s&m_1: Ήταν όλες μέσα στην τσαντίλα, και μάλιστα όταν ρώτησα πόσο πάει η παρτούζα, μου απάντησε '40 ευρώ' σε έντονο ύφος η Κατερίνα :s&m_2: , ενώ ο συναγωνιστής την προηγούμενη ημέρα ειχε δώσει 30. Με το φόβο να φάω και ξύλο στο τέλος, έφυγα και πήγα στο στανταράκι μου την milf Νατάσσα στην Κολωνού, αλλά έλειπε κι αυτή  :headbang:, οπότε πήγα σε μια σίγουρη επιλογή, την Πωλίνα στην Καλύμνου, για να μη φύγω άχυστος  :pipa2: Εντάξει, η γυναίκα δεν παίζεται, και το service της ήταν το κάτι άλλο.  :kneel: :kneel: Θα ξαναπροσπαθήσω την παρτούζα στην Περγάμου άλλη φορά, ελπίζοντας να τις πετύχω σε καλύτερο φεγγάρι, και δίνοντας 30 ευρώ και όχι 40
 
Εγγρ.
2 Ιουν 2018
Μηνύματα
17
Like
52
Πόντοι
0
Χτεσινή μεσημεριανή εξόρμηση στο Περγάμου-27 Β, με σκοπό να πάρω παρτούζα την Εύα και την Κατερίνα,  :pipa1: :pipa1: ύστερα από την πολύ καλή κριτική του συναγωνιστή Dean Corso :hi: Δυστυχώς όμως τις πέτυχα σε άσχημη φάση, αφού μάλωναν και οι 2 τους με την τσατσά, σε πολύ έντονο ύφος.  :tickedoff: :tickedoff: Μάλιστα, ήμουν στο σαλόνι τουλάχιστον για 2 λεπτά, ακούγωντας τις φωνές τους στα Ρώσικα, προτού βγει η τσατσά μέσα στην τσαντίλα μαζί με την Κατερίνα, ενώ η Ειρήνη (δεν δούλευε η Εύα) μου παρουσιάστηκε μετά από άλλο 1 λεπτό λογομαχίας που είχαν στην κουζίνα :s&m_1: Ήταν όλες μέσα στην τσαντίλα, και μάλιστα όταν ρώτησα πόσο πάει η παρτούζα, μου απάντησε '40 ευρώ' σε έντονο ύφος η Κατερίνα :s&m_2: , ενώ ο συναγωνιστής την προηγούμενη ημέρα ειχε δώσει 30. Με το φόβο να φάω και ξύλο στο τέλος, έφυγα και πήγα στο στανταράκι μου την milf Νατάσσα στην Κολωνού, αλλά έλειπε κι αυτή  :headbang:, οπότε πήγα σε μια σίγουρη επιλογή, την Πωλίνα στην Καλύμνου, για να μη φύγω άχυστος  :pipa2: Εντάξει, η γυναίκα δεν παίζεται, και το service της ήταν το κάτι άλλο.  :kneel: :kneel: Θα ξαναπροσπαθήσω την παρτούζα στην Περγάμου άλλη φορά, ελπίζοντας να τις πετύχω σε καλύτερο φεγγάρι, και δίνοντας 30 ευρώ και όχι 40
Έπεσες κακη ημέρα φίλε.. Κρίμα
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Ο σημερινός στόχος ήταν η ξανθιά μπαμπάτσικη Τζένη στο Μ.Αλεξάνδρου 28 με την κουρτίνα,η ευγενική υπηρεσία με πληροφόρησε ότι δούλευε η Αντριάνα που ήτανε στο δωμάτιο και αν ήθελα την Τζένη να ανέβαινα στο Μ.Αλεξάνδρου 22 πάνω.Εκεί βρήκα τη μιλφογκίλφ Ειρήνη,καλοδιατηρημένη για την ηλικία της,φαντάζομαι ότι στα νιάτα της θα τον έπαιζαν πολλοί για πάρτη της,ανακοινώθηκαν ελεύθερο στοματικό και "69" και ρίσκαρα,πέρασα αρκετά καλά με άνεση χρόνου.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.116
Πόντοι
45.465
καλησπέρα , καταρχήν χαίρομαι που επέστρεψες και πάλι .
Δεν έχετε βαρεθεί συνέχεια να ρίχνετε λάσπη ? τα πράγματα είναι πολύ απλά και για κλοπές ενημέρωσης μπορείς να ψάξεις αλλού .  Πάμε να σου εξηγήσω λοιπόν , καταρχήν πήγα σε λίγα σπίτια μόνο 19 , δεύτερον αφού βολτάρεις θα έχεις παρατηρήσει ότι κατα 90% στα σπίτια και στις ίδιες βάρδιες δουλεύουν οι ίδιες κοπέλες . Στο κινητό έχω αποθηκευμένα απο άλλες ενημερώσεις κάποια ραχοκοκαλιά της ενημέρωσης και έτσι είναι πιο εύκολο να την γράψω . Επίσης δεν σε είδα όταν γράφω εγώ πρώτος ενημέρωση να γράφεις ότι δίπλα αντέγραψαν απο μένα ... μην προσπαθείτε να δημιουργείτε εντυπώσεις και μην ψάχνετε για κροκόδειλους και φαντάσματα . Δεν έχω να αποδείξω κάτι . Επίσης να πώ ότι το παιδί που γράφει δίπλα τυγχάνει φίλος μου  και όπως ξέρω ούτε αυτός αντιγράφει τις ενημερώσεις μου μίας και πάω και σε σπίτια που δεν ενημερώνει αλλά ούτε και εγώ τον ανιγράφω , αν ήταν θα μπορούσα για να πάρω τα εύσημα όπως λές να το κάνω καθημερινά μίας και ο φίλος δίπλα γράφει καθημερινά πρώι και απόγευμα. Μπορείτε επίσης να τον ρωτήσετε αν συναντίομαστε στις βόλτες μας και αν ενημερώνουμε παράλληλα . Έλεος πια , δεν έχω να αποδείξω τίποτα σε κανέναν . Στείλτου  μήνυμα για αν βόλταρα και εγώ σήμερα ή τον αντέγραψα ή και για άλλες φορές .Επίσης επειδή λές ότι επέστρεψα εν την απουσία άλλου ενημερωτη αν ψάξεις και εκείνου οι ενημερώσεις του για Φυλής Φωκαίας Διδύμου κλπ κατα 90% γινόντουσαν μέτα αφού ανέβαινε σε άλλο σάιτ , δεν βγήκες εκεί να πεις κάτι , γιατί άραγε ? πάντως γι αυτόν που λές θα σου πώ ότι ούτε αυτός αντέγραφε αφού ήταν κι αυτός καθημερινά στην πιάτσα και τον πετύχαινα είτε ενημέρωνα είτε όχι . Και μια ερώτηση , με την λογική την δική σου εσυ που δεν γράφεις live την ενημέρωση δεν θα μπορούσα να ισχυριστεί κάποιος ότι έχεις δεν την πρωινή ή την απογευματινή μου ενημέρωση ή του φίλου δίπλα την παίρνεις και ενημερώνεις ? τροφή για σκέψη ...
καλή συνέχεια  
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
-Πιπίνου 118: κι εδώ ο χωρος είναι επιπέδου στουντιο (όπως και το μαγαζι αφους πατάς κουδουνι). Πεντακαθαρος, προσεγμένος κλπ. 2 κοπελες εδώ: Λάνα & Νικόλ. Δεν τις ειδα διοτι ηταν σε δωματιο κι περιμεναν 4 ατομα στο σαλόνι. Εχει κι 2ο σαλονι διπλα. [Καποιος τηλεφωνησε στην τσατσά για το ποιες εργαζονται. Ειπε ονοματα πρωινης κι απογ.βαρδιας, όπως κι Αγκύρας 12. Μόνο το ονομα Βικυ συγκράτησα για απογευμα)
:hi:

Πηρα προσφατα την Νικολ που δεν την ηξερα
καυλοπιπινο απο τα λιγα, βγηκε με ολοσωμο μαυρο εσωρουχο, μαυρες ψιλοτακουνες γοβες με κοκκινη σολα και οχι αυτα τα ηλιθια στριπτιζοπαπουτσα που τα εχω σιχαθει ...
Ειχε το κινητο στο χερι με ενα ροζ hands free ... περιποιημενα ακρα νυχια , δαχτυλιδια βραχιολακια ... Ηταν λες και εβλεπες ενα καυλοπιπινο με κορμαρα στη παραλια με ολοσωμο στρινγκ μαυρο μαγιο με απιστευτη κωλαρα ...
Το εβαλα στα 4 και το ευχαριστηθηκα, δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο στο δωματιο αλλα τετοιες γκομενες χαιρομαι να τις πηδαω και ας μη κανουν τιποτα μεσα αυτες.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.116
Πόντοι
45.465
φώτος δωματίων , από μερικές από τις "καταθέσεις" που πραγματοποίησα τους περίπου 2 τελευταίους μήνες

Ελλης 3 με την ξανθιά μίλφ Αννα , ήταν έκπληξη η απόδοση της μέσα , πολύ καλή .
3_16.jpg

3_12.jpg

3_13.jpg
3_14.jpg
3_17.jpg


Λιοσίων 73β , με την Ρακέλ , μία απο τις κοπέλες απο την Βενεζουέλα .
73_._2.jpg
73_._1.jpg

73_._4.jpg
73_._3.jpg



Βέργας 6β με την σταθερά εκεί τα πρωινά μιλφ Μαριάνα με τις βυζάρες 
B_6.jpg
B_6_2.jpg

B_6_3.jpg
B_6_4.jpg


Αγκύρας 12α με την Μάρτα την νταρντάνα ουκρανή
image.jpg
12_2.jpg
12_3.jpg

12_4.jpg
12_5.jpg


Ακομινάτου 2 ισόγειο με την Χριστίνα την Ρωσίδα που σε πρήζει με τα πράγματα που σου λέει για την Τουρκία που δούλευε πρίν αλλά είναι και καλή μέσα 
image.jpg
2_2.jpg

2_4.jpg
2_5.jpg


Διδύμου 22 με την Σόνια την μιλφάρα
image.jpg
22_2.jpg

22_3.jpg
22_4.jpg


Ιάσωνος 46 με την "δεν σου γεμίζει το ματι" Νάντια αλλά μέσα στο δωμάτιο είναι πολύ καλή.
46_2.jpg
46_3.jpg
46_4.jpg


Ιωαννίνων 3 ισόγειο με την μιλφ Αννα , πολύ καλή συμμετοχή αν και λίγο υπερβολική στις αντιδράσεις της.
image.jpg
3_3.jpg

3_2.jpg


Ελλης 3 με την Σοφία/Βικτόρια λεπτή μίλφ χαμηλών τόνων , μέτρια πράγματα
3_10.jpg
3_7.jpg

3_8.jpg
3_9.jpg

3_11.jpg


Κολωνού 45 αριστερά με την σιλικονάτη γκίλφ Αντριάννα η οποία παραμένει μάχιμη .
45_2.jpg
45_3.jpg
45_4.jpg


Μαραθώνος 59 με την Αννα την παχουλή , κάνει φοβερή πίπα
image.jpg
59_7.jpg
59_9.jpg

59_2.jpg
59_8.jpg

59_3.jpg
59_4.jpg


Φιλιππίδου 11β με την κοντοπούτανη πιτσιρίκα Αννα , αν και άγουρη ανταποκρίθηκε πολύ καλά .
image.jpg
11_2.jpg

11_4.jpg
11_5.jpg

11_3.jpg


Φυλής 86β με την Ρωξάννη/Ρόξι την ξανθιά ρωσοφωνη που ήταν αρκετά καλή μέσα.
image.jpg
86_2.jpg

86_3.jpg
86_4.jpg



Λιοσίων 73β , με την Πατρίτσια , άλλη μια κοπέλα απο την Βενεζουέλα , με αυτήν δεν πέρασα τοσο καλά μαζί με την Οριάνα είναι οι λιγότερο καλές.
73_2.jpg
73_5.jpg
73_3.jpg

73_1.jpg


Ελλης 3 με την Βαλεντίνα , την είχα πάρει πιο παλιά στο Διδυμου 27 αλλά παρά τα καλά λόγια δεν είχα περάσει καλά , είπα να την δοκιμάσω άλλη μια φορά και ήταν πολύ καλύτερη.
3_2.jpg
3_3.jpg
3_5.jpg

3_4.jpg
3_6.jpg




 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα πέρασα δωμάτιο πριν λίγη ώρα με την Ιβαννα στο Αγκυρας12Α το ξενερωμα και η φόλα πού έφαγα δεν έχει προηγούμενο το μουνι της είχε τόσο πολύ τζελ που δεν έχω δει ποτέ σε άλλη κοπέλα αίσθηση μηδέν έφυγα από κει χωρίς να τελειώσω ήταν αδύνατο θα ανεβάσω κριτική αν και όμορφη κοπέλα δεν κάνει για τη δουλειά πεταμένα λεφτά τσάμπα το20€ο σκατα.Μαζι με την Ιβαννα δούλευε η Βίκυ ψυχρή αλλά κουκλάρα
Στο Φυλής 109 όροφο πήγα να ρωτήσω για την Μιλφ Αλιονα απο Ιασωνος46, Μεγάλου Αλεξάνδρου 21που γράφτηκε σε ενημέρωση πως πριν μια βδομάδα ήταν εκεί με το που ρώτησα την τσατσά μου εμφάνισε την Λίλυ η οποία εντονα εκνευρισμένη μου άνοιξε την πόρτα η ίδια καθώς πήγα να φύγω και την έκλεισε με δύναμη μάλλον η αναδουλεια εκεί είναι απελπιστική.
Τελικά αφού δεν είχα περάσει καλά νωρίτερα και ήθελα να καταθέσω πήγα σε ένα σιγουρακι την Μιλφαρα Άννα Ιωαννίνων 3 ισόγειο που για πολλοστή φορά με ικανοποίησε στο μέγιστο βαθμό άμα η γυναίκα το έχει τι να λέμε τώρα.
Το ξενερωμα μεγάλο από την Φολά Ιβαννα το κόστος διπλασιάστηκε μαλακίες μες το πρόγραμμα και αυτά
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
Καλησπέρα. Βολτα λιγο νωριτερα στη Φυλής και τα περιξ. Μεταξυ 20.00-21.00. Δηλ Β’ Βάρδια (5.5.18).

-Τροφ. 13 όροφος. Η Μπαρμπορα (Η ιδια που το πρωι είναι στο Βεργας 8 υπογειο). Αυτοπαρουσιαστηκε, αλλα προγραμμα δεν ανακοινωσε. Οντως ομορφο προσωπο και σωμα. Βυζαρες 3.5 μεγεθος και κωλαρα. Ηλικια 40-45. Δυνατο κορμί. Φορουσε μόνο τακουνια και μαυρο στρινγκ. Εχει τατουαζ πανω από τα οπισθια. Ομολογω ότι ως μιλφ είναι πολύ εμφανισιμη. Αρχισε παλι τις ειρωνειες, διοτι δεν περασα το πρωι και κατι άλλες ανοησιες, που δεν καταλαβα λογω προφοράς. Νωριτερα τραβηξε στο δωματιο έναν συναγωνιστη ο οποιος μπηκε λιγα μετρα πριν εμενα. Με τετοια συμπεριφορα απορω πως εχει πελατεία. Υποτιθεται κανει φουλ προγραμμα, αλλα ριχνει και φολες αν σε κοψει αρνητικα (όπως εμενα). Σαφως ρίσκο να την παρει καποιος. Ιδωμεν.

Έτσι θα έναι (μάλλον) από ότι έχω διαβάση γενικά εδω για την κοπέλα.Ευτηχώς πάντος από την πρώτη φορά που την πήρα με 'έκοψε' θετικά και περνάω σούπερ όποτε πάω αλλά πάντα έχω την σκέψη μήπως φάω και καμιά φόλα αν δεν είναι στα πάνω της.Το πρόγραμμά της είναι φούλ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom