Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 187 άτομα (10 μέλη και 177 επισκέπτες)

ghost7

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2014
Μηνύματα
99
Like
10
Πόντοι
0
Φωκαίας 27 όροφος:
Σόνια,μελαχροινή,κοντή μιλφ.
Με μέτριο πρόσωπο αλλά με καλό (για όσους θέλουν) λεπτές.
Αρκετά καλή στα ενδότερα-με πρωκτικό,αν δεν λαθεύω.

[/quote
ξερουμε τισ καθημερινες σε ποιον οικο δουλευει κ σε ποια βαρδια;;;;
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Περί την ώρα 17:00

Α΄βάρδια

Βέργας 2
Αλεξάνδρα, πολυκαιρισμένη μιλφ, ξανθοβαμμένη, συμπαθητική και ευγενική, 5/10

Βέργας 6 κάτω
Μπάμπορα, ιστορική καταγαμημένη μιλφ, ιδιαίτερο ταπεραμέντο, κώλοι και βυζιά, 6/10

Βέργας 6 άνω
Μαρίνα, ξανθοβαμμένη, μιλφ, χοντροκομμένη, κώλοι και βυζιά, 4/10

Βέργας 7
Μπήκα στο ριζικά ανακαινισμένο μπουρδέλο, αποφασισμένος να πληρώσω 20€ για να στηρίξω έμπρακτα την επιχειρηματικότητα και τις επενδύσεις.
Ήταν η Άννα, γυφτοειδής μιλφ, που την είχα γαμήσει πέρσι στο Μεταξουργείο.
Δεν μου αρέσει η Άννα, γιατί αν μείνει μια μέρα αξύριστη στα μπούτια, νιώθεις ότι χουφτώνεις κάπρο με τατουάζ.
Η απόφαση δεν άλλαξε, μπορεί να μη γάμησα σωστά, αλλά θαύμασα την επιμέλεια, το γούστο, το μεράκι και την πολυτέλεια που κοσμούν το συγκεκριμένο μπουρδέλο.
Εύγε!
Άμα είχαν εμπλακεί οι δημόσιοι καρούμπαλοι από την αρχαιολογία και το δασαρχείο όπως στο Ελληνικό, αρχίδια μπουρδέλο θα είχε γίνει.

Β΄ Βάρδια

Βέργας 3 δεξιά
Καμίλα, πάλλευκη αλλοδαπή, κοκκινομάλλα, νεαρή, 7/10

Βέργας 3 άνω
Εύα, βραχύσωμη Ουκρανή, καστανή, ίσιο μαλλί, 5/10
 

maionas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2015
Μηνύματα
26
Κριτικές
5
Like
120
Πόντοι
280
Μάγκες καμιά καλή πρόταση για 3 βάρδια στο μετάξι και στήν φυλής για απόψε; αν υπάρχει και φούλ προγραμματάκι ακόμα καλύτερα,διοτι δυστυχώς απο ότι βλέπω τα καλά αστεράκια δουλεύουν στήν β βάρδια περισότερο
 

konstantin2015

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2015
Μηνύματα
157
Like
184
Πόντοι
1
Πριν από 2 ώρες στο Μετάξι:

- Κολωνού 23 ισόγειο: Ναταλία. :-* Της το χρωστούσα από την Πέμπτη που διάλεξα τη Νικόλ και της το έδωσα σήμερα.

Το σημερινό μου γαμήσι είναι αφιερωμένο στο μουνάκι όλων των ανάρχιδων δεσμευμένων λαμόγιων που γαμάνε πουτάνες στα κρυφά. Τους δίνουμε στις γυναίκες τους και τις γαμάμε σαν πουτάνες.  :rockon:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:    :jerking: :jerking:  :jerking: :jerking:
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Διπλή κατάθεση στην Άννα από ιωαννίνων 3α και Αλιόνα από δυδίμου 18α. Η πρώτη κοντή, ξανθιά με φυσικές (πεσμένες) βυζάρες(2.5-3) και με μικρό, αλλά πιο γεμάτο κωλαράκι λόγω κάποιων κιλών που πήρε και κατανεμήθηκαν σωστά. :S Λόγο πολλών επαναλήψεων είναι σαν να είμε με την κοπέλα μου... φουλ συμμετοχή και 20 λεπτά στο δωμάτιο, 30 με τα 2 ντουζ.
Η Αλιόνα 45 ετών σύμφωνα με τα λεγόμενά της... για τα γούστα μου είναι η βυζαρού, χοντρή, έκφυλη γειτόνεισα που θες να αρμέξεις. Γουστάρει μικρούς, πούτσα και μάλιστα μεγάλες(τα ακριβές λόγια της ήταν μεγαλύτερες από κανονικό σαν την δικιά μου :think:), γιατί βαρέθηκε τους γέρους μικροτσούτσους που παίρνει
και της ξητάνε να τους γλύφει :rockon:. Αν δεν γαψω κριτική για αυτήν να ξέρετε μόνο ότι συμμετοχή παίρνει 9, γιατί έκανε γλωσσόφιλα πιπάρα ισπανικό 3 στάσεις και τελίωμα στο στόμα της, όπου κατέθεσα και συνέχιζε να γλύφει ένα λεπτό ακόμα.
Αυτά από εμένα :S
Καλά γαμήσια :hi:
 

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
Δουλεύει κάπου τώρα, βραδινή η Μπαρμπορα;
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Στη βόλτα που έκανα μετάξι και φυλής 2 πράγματα μου έκαναν εντύπωση...
1) Στο κολωνού 11 και 15 δεξιά που είναι 15€ για να μην πηγαίνουν πάκι και λοιπά στο 1 ένα έβγαινε ένας αφγανός από το δωμάτιο και άλλοι 3 ήτααν στο σαλόνι.
Στο 15 ένας πάκι και 3 κινέζοι.  :kneel:
Δεν έχω θέμα με τους ανθρώπους, αλλά με τους ιδιοκτήτες.
2) Στην φυλής 86α ήταν η Άννυ με μόνο εμένα αναμονή και ώρα 19 00.
Αφού βγαίνει ένας χύστης που τελίωσε μου κάνει νόημα να φύγω...
Μένω και την περιμένω και από το μέσα ακουγώνταν να μάλωνε με την τσα2. Ή σταμάτησε η προμήθεια ή μάζεψε ρευστό και ψιλοφολιάζει. Μακάρι να είναι παρωδικό για τους χύστες που την γουστάρουν  :hi:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
1.Τουλάχιστον στο Κολωνού 15 δεξιά (και πάρα πολλές φορές ΚΑΙ στο Κολωνού 11 ισόγειο) ανακοινώνεται ποσό 15 ευρώ αλλά δεν ανακοινώνεται "only greek".

Το έχω δει και στους δύο οίκους ΕΠΑΝΕΙΛΗΜΜΕΝΩΣ με παρούσα την Ντορίνα να σαλονάρει κανονικότατα μπροστά σε ξένους σκουρόχρωμους.
Επίσης με την Νίκη και την Αντζελίνα,ακόμη και με την Χριστίνα την ψηλή και ακόμη πιο πρόσφατα την Μαρία την Πόντια.

Ομοίως,στο Κολωνού 11 ισόγειο,η ίδια η Γιάννα δεν είπε τσιμουδιά όταν Πακιστανός έβγαλε το αντίτιμο από την τσέπη του (και μάλιστα σε ημέρα και ώρα από τις πλέον "φουλαρισμένες") ενώ το ίδιο έχει συμβεί και με τη Λίντα.
Αντιθέτως,όταν δούλευε εκεί η Αναστασία,ανακοινώνονταν εξ'αρχής το "only greek".

2.Και εγώ πέρασα αργότερα (μεταξύ άλλων) ΚΑΙ από το Φυλής 86 άνω.
H Άννυ λοιπόν βγήκε από δωμάτιο,σαλονάρησε,προχώρησε στο βάθος και μπήκε αμέσως μετά σε επόμενο δωμάτιο-στο σαλόνι 4 άτομα μαζί με εμένα εκ των οποίων ο ένας έμεινε για να περάσει και αυτός.

Τι και ποια προμήθεια κόπηκε ή ποιο ρευστό μάζεψε με επακόλουθο να ψιλοφολιάζει;

Τότε γιατί η συγκεκριμένη κοπέλα δούλευε προ ημερών ακόμη και σε στιγμή που δεν έπρεπε να δουλεύει λόγω σοβαρού γεγονότος που συνέβη στον οίκο;

Να μη γράφουμε λοιπόν κάποια πράγματα απλά για να τα γράφουμε και να δημιουργούμε (για τον οποιοδήποτε λόγο) εντυπώσεις.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
1.Τουλάχιστον στο Κολωνού 15 δεξιά (και πάρα πολλές φορές ΚΑΙ στο Κολωνού 11 ισόγειο) ανακοινώνεται ποσό 15 ευρώ αλλά δεν ανακονώνεται "only greek".

Το έχω δει και στους δύο οίκους επανειλημμένως με παρούσα την Ντορίνα να σαλονάρει κανονικότατα μπροστά σε ξένους σκουρόχρωμους,επίσης με την Νίκη και την Αντζελίνα,ακόμη και με την Χριστίνα την ψηλή και ακόμη πιο πρόσφατα την Μαρία την Πόντια.

Ομοίως,στο Κολωνού 11 ισόγειο,η ίδια η Γιάννα δεν είπε τσιμουδιά όταν Πακιστανός έβγαλε το αντίτιμο από την τσέπη του (και μάλιστα σε ημέρα και ώρα από τις πλέον "φουλαρισμένες") ενώ το ίδιο έχει συμβεί και με τη Λίντα.

2.Και εγώ πέρασα αργότερα (μεταξύ άλλων) ΚΑΙ από το Φυλής 86 άνω και η Άννυ βγήκε από δωμάτιο,σαλονάρησε,προχώρησε στο βάθος και μπήκε αμέσως μετά σε επόμενο δωμάτιο-στο σαλόνι 4 άτομα μαζί με εμένα εκ των οποίων ο ένας έμεινε για να περάσει και αυτός.

Τι και ποια προμήθεια λοιπόν κόπηκε και ποιο ρευστό μάζεψε;

Να μη γράφουμε κάποια πράγματα απλά για να τα γράφουμε και να δημιουργούμε εντυπώσεις.
1) έχω ακούσει και στα 2 να λέμε ότι είναι 15 ευρώ για να μην μπαίνουν πάκι και για να δικαιολογήσουν την διαφορά από τα άλλα ρδέλα. Δεν έχω θέμα με τους ξένους, υπάρχουν καθαρότεροι από πολλούς Έλληνες, αλλά να το κάνουν δεκάρικο τότε...
2)για την προμήθεια ας πούμε ότι είμαι φάουλ... για το ρευστό εννοώ ότι από την πολύ πελατεία  μάζεψε καβάτζα και τώρα έχει κατεβάσει στροφές.
Επίσης, στο τέλος είπα να είναι παροδικό για το καλό των πελατών που την γουστάρουν... προσωπικά χέστηκα, ούτε τζάμπα δεν πάω μαζί της :vomit: :S :S :S
:hi:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Δουλεύει κάπου τώρα, βραδινή η Μπαρμπορα;

Αν δεν λαθεύω,δεν δουλεύει νύχτα η Μπάρμπορα ή τουλάχιστον όχι συστηματικά-τουλάχιστον το τελευταίο διάστημα.

Συνήθως δουλεύει πρωί στο Βέργας 6 υπόγειο και απόγευμα στο Τροφωνίου 13 όροφος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Πριν κανά μήνα είχα επισκεφθεί, κυριακή μεσημέρι, το Φωκαίας 27Β στον όροφο και πέρασα ωραία με μια μιλφ με μελαχρινό καρέ μαλί από Βουλγαρία ωραίο σώμα που δεν θυμάμαι όνομα. Μου πε πως συνήθως δουλεύει Φιλιππίδου (αν δεν κάνω λάθος) και έκανε εξυπηρέτηση εκείνη τη μέρα σε κοπέλα του οίκου.

Σας λέει τίποτα;

Σόνια η κοντή μελαχροινή μιλφ που δούλευε σήμερα πρωινή στο Φωκαίας 27 όροφος-και για την οποία ρώτησε κι άλλος φίλος.

Δεν την έχω πετύχει να δουλεύει σταθερά,τις τελευταίες ημέρες πάντως κινείται στο προαναφερθέν κατάστημα κάποιες φορές πρωί,άλλες απόγευμα.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.717
Κριτικές
6
Like
8.897
Πόντοι
1.686


Σάββατο  25.11.2017 απόγευμα

ξεκίνησα στο Διδύμου 7 Α που πήρα την ρωσόφωνη Νταϊάνα
φρέσκια στην μοντελοαλυσίδα. Όμορφη μούνα, ζώδιο Κριός
με ωραία τα πάντα και γλυκειά, και ωραία όρθια βυζιά, της έχωσα
τη σκλήρή πούτσα μου και βόγγαγε με αναστεναγμούς
που με κάβλωσαν και γρήγορα την έχυσα.

θυμίζει κάπως την ηθοποιό Lucy Lawless , που
επίσης είναι ζώδιο Κριός.

https://[URL unfurl="true"]www.theplace2.ru/archive/lucy_lawless/img/ep2xena2g.jpg[/img[/URL]]

Ήπια καφέ και χυμό ρόδι σε ένα μαγαζί στην Αριστοτέλους
πολύ κοντά στην πλατεία Βικτωρίας, που έχει ανοίξει
πρόσφατα και έχει πολύ καλή ποιότητα και είναι
φτηνό. Χυμός φρέσκος ρόδι, καλή ποσότητα 2 ευρώ

[img]https://[URL unfurl="true"]www.ikariaki.gr/wp-content/uploads/2017/05/%CE%A1%CF%8C%CE%B4%CE%B9-pomegrande.jpg[/img[/URL]]

Σε συνδυασμό με καφέ , και μπάρα πρωτείνών
με τη σκέψη της Νταϊάνας έγινε η πούτσα μου
πάλι σκληρή. Πήγα για 2ο φυστίκι στην Αγκύρας 12Α.
Εκεί ήταν η γνωστή ρωσόφωνη Σούζυ, ζώδιο Λέων αποτι
μου έχει πει, ωραίο λεπτό κορμί , πρόσωπο όμορφο.
Έχει καλές κριτικές, και πέρασα μαζί της
και ήταν καλή μεσα ! Ωραίο γαμήσι.

Russia for ever !  :headbang3:

[img]https://[URL unfurl="true"]www.theflagshop.co.uk/media/catalog/product/cache/1/thumbnail/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/r/u/russia-flag-std_1.jpg[/img[/URL]]


 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
711
Κριτικές
128
Like
6.581
Πόντοι
17.336
Καλημερα συναγωνιστες μου!!!!Ξερει κανεις τι απεγινε η Μαρια απο Ιασωνος 46???
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Καλημερα συναγωνιστες μου!!!!Ξερει κανεις τι απεγινε η Μαρια απο Ιασωνος 46???
Καλημέρα και σε εσενα συναγωνιστη, να εχεις καλη εβδομαδα και καλα μουνια, στοματα και κωλους στην πουτσα σου !! Η Μαρια η μελαχρινη σγουρομάλλα που δουλευε το απόγευμα στο Ιασωνος-46 όροφο, θα επιστρεψει τελος αυτης της εβδομάδας ή αρχες της επομενης, συμφωνα με τα λεγομενα της τσατσας, όπως μου ειπε με μεγαλη δυσκολια προχτες την παρασκευη, και αφου την ρωτησα 2-3 φορες!! Ελπιζω να μη μου ειπε ψεματα απλα για να με ξεφορτωθεί!
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
κατάθεση στην Αλιόνα από δυδίμου 18α.
Η Αλιόνα 45 ετών σύμφωνα με τα λεγόμενά της... για τα γούστα μου είναι η βυζαρού, χοντρή, έκφυλη γειτόνεισα που θες να αρμέξεις. Γουστάρει μικρούς, πούτσα και μάλιστα μεγάλες(τα ακριβές λόγια της ήταν μεγαλύτερες από κανονικό σαν την δικιά μου :think:), γιατί βαρέθηκε τους γέρους μικροτσούτσους που παίρνει
και της ξητάνε να τους γλύφει :rockon:. Αν δεν γαψω κριτική για αυτήν να ξέρετε μόνο ότι συμμετοχή παίρνει 9, γιατί έκανε γλωσσόφιλα πιπάρα ισπανικό 3 στάσεις και τελίωμα στο στόμα της, όπου κατέθεσα και συνέχιζε να γλύφει ένα λεπτό ακόμα.
Αυτά από εμένα :S
Καλά γαμήσια :hi:
Συναγωνιστη, αφου αντεξες με την Αλιονα και εκανες 3 στασεις, respect! Εγω εχω παει μαζι της 7-8 φορες, μονο 2 φορες εχω αντεξει να την γαμησω, αφου με την πιπα της με εκανε τούρμπο και κατεθετα στο ζεστο της στομα!
 

schaubert

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2017
Μηνύματα
127
Like
72
Πόντοι
1
χθες....20.00 πηγα να βρω καμμια μαυρουλα...αλλα τζιφος...αντ αυτου ειδα
μαγνησιας 11....μια σονια ή σοφια...θειτσα,ξανθια ,γεματη...
φυλης 65 μια αντωνια ξανθια,κανονικο σωμα....ανακοινωθηκε ιταλιδα αλλα καποια στιγμη οταν αποσυρθηκαν και εμεις περιμεναμε την ροξυ να βγει απο το δωματιο να την δουμε η τσα εκανε μια παρατηρηση μαλλον αποκαλυπτικη για την καταγωγη της κοπελας σε επηκοο ολων...βαλε μωρη κανενα ωραιο ιταλικο τραγουδακι να ακουσουμε μην βαζεις αυτεσ τις αηδιες απο την ρουμανια........  και μια ροξυ πιο μικροκαμωμενη,μελαχρινη και κοντουλα
 

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
Τ
Σόνια η κοντή μελαχροινή μιλφ που δούλευε σήμερα πρωινή στο Φωκαίας 27 όροφος-και για την οποία ρώτησε κι άλλος φίλος.

Δεν την έχω πετύχει να δουλεύει σταθερά,τις τελευταίες ημέρες πάντως κινείται στο προαναφερθέν κατάστημα κάποιες φορές πρωί,άλλες απόγευμα.

Τώρα που το λες φίλε μου, ναι νομίζω Σόνια μου χε πει. Ιδιαίτερα κοντή δεν θα το λεγα αλλά ναι την ίδια πρέπει να λέμε μιας και κινείται στο ίδιο σοκάκι
 

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
Αν δεν λαθεύω,δεν δουλεύει νύχτα η Μπάρμπορα ή τουλάχιστον όχι συστηματικά-τουλάχιστον το τελευταίο διάστημα.

Συνήθως δουλεύει πρωί στο Βέργας 6 υπόγειο και απόγευμα στο Τροφωνίου 13 όροφος.

Κι έτσι κάτι η Εύα από Κωνσταντινουπόλεως που αγνοούνται τα ίχνη της, κάτι η Μπάρμπορα που δεν δουλεύει βράδια, ξεμείναμε από μαι σίγουρα νυχτερινή λύση. Ευτυχώς που χθες στους συγκεκριμένους δρόμους δεν παρασύρθηκα από τις "σιρίνες" μιας και προέρχομαι από δυο σερί ατυχίες
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom