Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 163 άτομα (12 μέλη και 151 επισκέπτες)

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Δηλαδή ευχαριστήθηκες την Άννυ;
Παρόλο τον ψυχρό επαγγελματισμό της...
Mε ρωτάς γιατί υποτιμώ και απαξιώνω τον εαυτό μου δίνοντας τα λεφτά μου εκεί. Και σου απαντώ ΔΕΝ ΙΣΧΎΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ πήγα να δοκιμάσω μια καινούρια κοπέλα με φουλ πρόγραμμα.Διάβασα και τις κριτικές που γράφτηκαν για αυτήν πιο πριν που ήταν θετικές και πήγα να διαμορφώσω προσωπική άποψη για αυτήν.
Έγραψα τις εντυπώσεις μου για την Άνυ.Αν και ψυχρή επαγγελματίας κινείται σε καλά επίπεδα.Αν ήταν πιο θερμή θα ήταν super.Mε κάλυψε μέχρι ένα σημείο.
Επιλογή μου είναι να δοκιμάσω μία καινούρια κοπέλα που δεν ξέρω με εξτρά υπηρεσίες.Αυτό δεν σημαίνει ότι υποτιμάω και τον εαυτό μού.Την δοκιμάζω και ενημερώνω αναφέροντας και τα θετικά και τα αρνητικά σημεία της. Αν δεν αναφέρω το αρνητικό με τον χρόνο πως περιμένεις να διορθώσουν κάποια πράγματα;
Μην κρίνεις τις επιλογές μου, είμαι αρκετά έξυπνος να καταλάβω τι πρέπει να κάνω κάθε φορά και δεν είμαι ηλίθιος. Αντί να κρίνεις τις επιλογές των άλλων γράψε μας και εσύ για τις δικές σου επιλογές αν είναι καλές ή όχι για να μας διαφωτίσεις.
Κριτές δεν χρειαζόμαστε, αν έχεις να δώσεις κάποια ουσιαστική πληροφορία για κάποια κοπέλα και κάποιο μαγαζί που θα μας βοηθήσει πράξε το και μην σχολιάζεις τι κάνουν οι άλλοι.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Βάλε και καμμιά τελεία ρε Ημεδαπέ... :hi:
Υπάρχει διογκούμενη τάση για σαβουρογράψιμο.
Γάσπαρης, FORMET, Ημεδαπός, κτλ, πληκτρολογούν με τις ψωλές τους.
Αρχίζει και μου αρέσει, έχω ξεκινήσει δοκιμές.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πριν από 2 ώρες στο Μετάξι:

- Ιάσωνος 46 μεσαίο: Λώρα
- Κολωνού 45 δεξιά: Κατερίνα
- Κολωνού 45 αριστερά - δεξιά: Καρολίνα

- Κολωνού 45 αριστερά - βάθος: Άννα, η λεπτή γλυκιά κοπέλα που είχε κάνει ένα σύντομο πέρασμα από το ίδιο σπίτι πριν από κάνα δύο μήνες. Την είχα πάρει 2 συνεχόμενες φορές τότε, την πήρα και σήμερα. Γλυκύτατη.  :-*
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Η Σόνια, φίλε, αυτή την στιγμή είναι ότι καλύτερο υπάρχει στη Φυλής. 19χρονη, μουνάρα με σωματάρα. Ξεκίνησε, πριν 1μιση χρόνο, ως φόλα. Μόλις το γύρισε και έγινε φωτιά, μέσα στο δωμάτιο, μάζεψε όλο το χαρτί. Δεν είναι τυχαίο, ότι γίνεται λαϊκό προσκύνημα στην βάρδια της. Αν βάλει τελειωτικό, στο ελεύθερο τσιμπούκι που προσφέρει, αρχίσει να δίνει γλωσσόφιλα και προσθέσει πρωκτικό, πολύ απλά, οι άλλοι θα βάλουν λουκέτο.

Πόσο αναίσθητος - για να μην πω σιχαμένος - πρέπει να είσαι για να ξέρεις ότι η άλλη κάνει ακάποτο και μάλιστα τελειωτικό τσιμπούκι σε όλους και εσύ να επιδιώκεις μαζί της γλωσσόφιλα;  :S
 

polymprizos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
245
Like
195
Πόντοι
1
Πόσο αναίσθητος - για να μην πω σιχαμένος - πρέπει να είσαι για να ξέρεις ότι η άλλη κάνει ακάποτο και μάλιστα τελειωτικό τσιμπούκι σε όλους και εσύ να επιδιώκεις μαζί της γλωσσόφιλα;  :S

για τις θεωριες σου και για τα αλλα που πετας σε θεωρω τελειως  καμμενο και πυροβολημενο  αλλα σε αυτο εχεις δικιο
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
829
Κριτικές
66
Like
11.413
Πόντοι
3.506
Πόσο αναίσθητος - για να μην πω σιχαμένος - πρέπει να είσαι για να ξέρεις ότι η άλλη κάνει ακάποτο και μάλιστα τελειωτικό τσιμπούκι σε όλους και εσύ να επιδιώκεις μαζί της γλωσσόφιλα;  :S
Γιατί εσύ θεωρείς τον εαυτό του φυσιολογικό, που πάει και πηδάει μία, την οποία γάμησαν πριν άλλοι 50;
Αν θέλεις να βρίσεις κάποιον, πήγαινε μπροστά σε ένα καθρέπτη, σκέψου τι λάθη έχεις κάνει, προσωπικά, και βρίσε τον εαυτό σου.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
σεληνιασμενος βρεθηκα στην οδο φυλλης και δεριγνυ την μεταμεσονυχτια βαρδυα, μην μπορωντας να ερμηνευσω το πως στο καλο εφτασα εκει
ισως μια πυλη στο χωροχρονο με οδηγησε στον δρομο της αμαρτιας
μην εχοντας αλλη επιλογη αποφασισα να εξερευνησω τα σπιτακια ξεκινωντας αναποδα αυτη τη φορα

λοιπον απο οσα μπορω να θυμηθω εξ αιτιας καποιων κενων στη μνημη μου το επομενο πρωι εχουμε

φ71κατω ισογειο
δυο μωρακια ,η πρωτη χριστιννα ψηλο ατι κορμι μοντελο πιανει τα μαλλακια της αλογοουρα και εχει δυνατα καπουλια ειναι τρελο μουνι παρεα η μαιρη και αυτη ωραια κοπελα μελαχροινουλα αδυνατη ,δυστυχως οπως λεει και ο μεγαλος ντουντ μεσα μοιραζουν φολες χρονια τωρα,δυστυχως δεν εχω δικη μου αποψη μεσα στο δωματιο οπωτε μεταφερω τη γνωμη αλλων.Σιγουρα αξιζει μια δοκιμη με την χριστιννα και αμα δεν ειχα ακουσει τα περι φολας θα εμπαινα αλλα τωρα χλωμο το κοβω

φ71πανω μια κοπελα η αντελινα η αντζελινα εμφανιστηκε γυμνοστηθη μικρο βυζακι κανει φουλ προγραμμα μελαχροινο κοριτσακι

φ86β ισογειο η γνωστη μαγια ειχε κοσμο και δεν ειδα αν ειχε και αλλη κοπελα

φ67 δυο κοπελες ενας πρωταρης θα εμπαινε χαλαρα εδω εχουμε την ξανθια παλια καραβανα και μια μελαχροινη(παλι ξεχασα το ονομα) με πολυ χαλια φατσα.οι κοπελες στο σαλονι κανουν δυνατο πορνισμα καθως κατεβαζαν τα στριγκακια τους και δειχναν τα ξυρισμενα μουνακια τους φορα παρτιδα.θεωρητικα θα εμπαινα με την μελαχροινη εχει ωραιο σωμα και ωραιο κωλαρακι μονο με μια προυποθεση ομως, αν θα δεχοταν η κοπελα να φορεσει σακουλα στο κεφαλι.βεβαια δεν νομιζω να δεχοταν εκτος ισως αν εδινα κατι εξτρα,παντως μου μπηκε ιδεα.σακουλα νομιζω θα εβαζα χαρτινη ανακυκλωσης που εχουν τα μαναβικα.

φ65β ισογειο δυο κοπελες η ξανθια μονικα γλυκια κοπελα συμπαθητικη και μια μελαχροινη .θεωρητικα θα μπορουσα να μπω με την μονικα

φ65πανω η εμμανουελλα , δεν ανεβηκα η πληροφορια μου διαβιβαστηκε

φ84α ισογειο ηταν κλειστο ,το προηγουμενο σαββατο ιδια ωρα ειχα πετυχει την μπιουτυ

φ59 δυο κοπελες μια με φουλ και μια ξανθια ψιλοαδιαφορη

φ66δ η ιωαννα με λευκα εσωρουχα ψηλη αδυνατη κοπελα

φ66α η αλεξανδρα ρωσιδα δεν αφηνει φιλακια σε στομα εχει ωραιο σωματακι αδυνατουλα ειναι μια τιμια επιλογη της περιοχης,κλασσικη ρωσικη σχολη χωρις ρομαντισμους αλλα με τιμιο νορμαλ προγραμμα

φ54β ισογειο την γνωστη βαρελοκοντοστουπα ορορα ,ειπαμε να χασει κανα κιλο ,εχει ωραιους φυσικους βυζους ομως ειναι και αυτη μια επιλογη για την περιοχη ,βεβαια κουβαλαει κρεμα μεσα και εχει μια διαθεση να ξεπεταξει

φ54α οροφος η γνωστη χριστιννα μελαχροινη

στη φωκαιας τωρα

στο 17β οροφος η μπιανκα γνωστη και αυτη καλη επιλογη μεσα στο δωματιο ξανθια ωραιο σωμα μεγαλα βυζακια τα μοστραρει στο σαλονι
στο 17α κατω μια κοπελα σχετικα κοντουλα ψιλοαδιαφορη

στο 25ισογειο δυο κοπελες μια ξανθια τζανινα και αλλη μια με περιεργο μαλλι

στα 27 τωρα υπογειο η γνωστη σιμονα κλασσικη ρουμανα αγαπησιαρα πολυ δυνατη παρουσια στην τριτη βαρδυα χθες φοραγε ωραια μαυρα εσωρουχα με ζαρτιερες σχοινια κανει ελ στοματικο ,69 στο δωματιο εχει μια μετρια αποδοση

στο ισογειο η γνωστη αλεξια πολυ δυνατη και αυτη ,ρουμανα νομιζω εχει τρελο κωλι μια καλη επιλογη ,εχω να την παρω καιρο οπωτε δε θυμαμαι μεσα πως ειναι ,απλο προγραμμα

στον οροφο μια κοπελα νικολ μελαχροινη με φουλ προγραμμα δεν θυμαμαι να την εχω ξαναπετυχει δν εχω ιδεα τι λεει στο δωματιο

τελος απεναντι στο 24 δυο κοπελες μια ελληνιδα ξανθια με φουλ,ειναι μιλφ φοραει γυαλια αλλα εχει περιεργη φατσα και αλλη μια ρουμανα ροξυ το ονομα με απλο προγραμμα, η ευγενικη κυρια της υποδοχης εταζε οτι κανουν και λεβιακο στα 40 ,τελειωνεις ομως μια φορα


τελος



 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Γιατί εσύ θεωρείς τον εαυτό του φυσιολογικό, που πάει και πηδάει μία, την οποία γάμησαν πριν άλλοι 50;
Αν θέλεις να βρίσεις κάποιον, πήγαινε μπροστά σε ένα καθρέπτη, σκέψου τι λάθη έχεις κάνει, προσωπικά, και βρίσε τον εαυτό σου.

Βασικά δεν σε βρίζω αλλά θεωρώ ότι αυτό που περιγράφεις εκτός από σιχαμένο αγγίζει και τα όρια της ομοφυλοφιλίας.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Τελείωμα της δεύτερης βάρδιας στο Μεταξουργείο και μαζί με τον Επιρρεπή κάναμε μικρή βόλτα-με καλή κίνηση από κόσμο και με αρκετές κοπέλες να βρίσκονται σε δωμάτια και μάλιστα για αρκετή ώρα.


Στο Κολωνού 11 ισόγειο,ήταν η Λίντα και η Μελίσα.
Μελαχροινή,κοντούλα,σχιστομάτα και όμορφη η Λίντα,με λίγα πιασίματα-χαρακτηριστικό το τατουάζ της κάναβης επάνω της.
Πιο ψηλή,καστανόξανθη,συμπαθητική,
ψιλονταρντανέ αλλά όχι ατσούμπαλη κατάσταση η Μελίσα.
Στα 15 ευρώ η καθεμία.

Στο Κολωνού 15 δεξιά,ήταν το Ντορινάκι.
Είχα αρκετό καιρό να τη δω και μου φάνηκε ακόμη πιο όμορφη:
Ξανθό,αγγελικό πιπινάκι με ωραίο σώμα.
Βλέποντάς την και αν πάει κάποιος να την κοστολογήσει,για 10άρικο δεν είναι,στο 20άρικο δεν στέκει οπότε πάμε στο 15άρι.

Στο Κολωνού 30 όροφος,κάτω ήταν η Ιονέλα και η Εύα.
Η Ιονέλα είναι ξανθό κοντοπούτανο πιπινοειδές με πονηρό μουτράκι και αρκετά καλό κορμί,αδύνατο το λες αλλά όχι στεγνό.
Περίεργα χαλαρωμένη κοιλιά με τομή αλλά ωραίο κωλαράκι.
Η Εύα είναι ξανθιά και αυτή,γλυκοπρόσωπη,έχει σκιστό μάτι,είναι ασπρουλιάρα και με πιασιματάκια.
Έδειχνε πιο θηλυκή από την Ιονέλα βγαίνοντας με ένα μαύρο μακρύ δικτυωτό.Μοιάζουν πάντως.
Στον πάνω όροφο,ήταν η Μόνικα και η Γκάμπυ.
Καστανή πιτσιρικούλα η Μόνικα,όμορφο κοριτσίστικο προσωπάκι,καλό στυλιαροκορμί.
Κλασσικά ξώβυζη με μικρό αλλά ωραίο στήθος.
Η Γκάμπυ είναι ξανθιά,μέτρια στο πρόσωπο-κάτι απροσδιόριστο την αγριεύει.
Στο σώμα ελαφρώς ζουμερή με χαρακτηριστικό πεταχτό βυζορωγίδι.
Στις 11 αλλαγή με Κρίνα και Κάτια/Κατερίνα.

Στο Κολωνού 32β,ήταν η Αντζελίνα και η Αναστασία.
Καστανόξανθη,γλυκιά με ωραία πιασιματάκια η Αντζελίνα-πολύ πιο όμορφη και πιο σουλουπωμένη σε σχέση με τότε που είχε πρωτοεμφανιστεί.
Η Αναστασία,είναι η ξανθιά  λευκόσαρκη κοπέλα,θηλυκή,πονηρό μούτρο,όχι μοντελέ κορμί αλλά καλό.

Στο Κολωνού 27 ισόγειο,ήταν η Φλώρα.
Μελαχροινή,σχετικά ψηλή,με θηλυκό πρόσωπο και σώμα ψιλογεμάτο που δείχνει αρμονικό λόγω ύψους.
Δεν είναι κακή εμφανισιακά.

Στο Κολωνού 11 υπόγειο,ήταν η Άννα.
Η γνωστή καστανόξανθη σκιστομάτα που έχει γλυκό πρόσωπο.
Γενικά πάντοτε ζουμερή ήταν αλλά τελευταία έχει πάρει λίγο ακόμη δίχως όμως να έχει ατσουμπαλέψει.

Στο Κολωνού 11 όροφος,ήταν η Γιάννα-εάν δεν λαθεύω το όνομα.
Συμπαθητική πιτσιρίκα,μελαχροινή,σκιστομάτα,σχετικά ψηλή με ωραίο σωματάκι δίχως περιττά επάνω του.

Στο Κολωνού 23 υπόγειο ήταν η Γιάννα η κοκκινομάλλα ατσούμπαλη πλέον μιλφ (ενώ το 23 ισόγειο έκλεινε ή θα άνοιγε) και στο Κολωνού 27 υπόγειο ακούστηκε η φωνή της Άννας της ξανθιάς πολύ αδύνατης με την μυτόγκα.

Στο Κολωνού 15 αριστερά,ήταν η Ροξάννη η ξανθιά νταρντανοπιτσιρίκα και η Ναταλί,η καστανόξανθη αδύνατη σκουρόδερμη γυρολόγος που μέχρι πριν λίγο καιρό δούλευε στο Ιάσωνος 19 ισόγειο.

Στο Κολωνού 30 ισόγειο,ήταν η Μαρία το μελαχροινό συμπαθητικό κοντοπούτανο που ήταν σε δωμάτιο και δεν την είδαμε-μετά από λίγη ώρα έμπαινε στο μαγαζί η Κατερίνα,η γνωστή μελαχροινή ζουμερή μιλφ.

Στο Κολωνού 32 υπόγειο,ήταν η Στεφανία η μελαχροινή σκουρόδερμη με τα πιασίματα,σε δωμάτιο και αυτή ενώ το διπλανό γωνιακό 32άρι σε κατάσταση αλλαγής βάρδιας.

Τέλος στο Ιάσωνος 20 αριστερά,ήταν η Άνκα.
Μελαχροινή κοντή με μέτριο ψιλοάγριο πρόσωπο.
Στο σώμα όχι στεγνή,τοπικά ελαφρώς ζουμερή-ψιλογεμάτος κώλος.
Πολύ ώρα στο δωμάτιο με κουδούνια να χτυπάνε αλλά αυτή τίποτα.

Τα απέναντι 19άρια ήταν κλειστά ενώ έκλειναν και τα άλλα δύο 20άρια-στο 20 δεξιά μάλλον ήταν η Έλενα η μελαχροινή γλυκοπρόσωπη νταρντανοχοντρούλα.
 

maionas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2015
Μηνύματα
26
Κριτικές
5
Like
120
Πόντοι
280
Digweed Θα με πάρετε και μένα για περιπολία να δώ πώς το κάνεις αυτό Αρχηγέ μου ! :heavymetalbig:
 

apwer

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2016
Μηνύματα
174
Like
16
Πόντοι
1
Φίλε πρέπει να περάσεις από επιτροπή πρώτα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Στο Ιάσονος 31 η μελαχρινή Ντόναμε πρωκτικό,γνωστή από το Μ.Αλεξάνδρου 25,και η ξανθιά γλυκιά Λίλη με απλό πρόγραμμα,με έπεισε για άλλη μία φορά ότι αξίζει να γίνει στανταράκι μου στην πρωινή βάρδια!
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Μεσημεριανη επισκεψη την Παρασκευη 3/11/17 στο Κολωνου-45 δεξια, στην gilf Κατερινα. Πολύ καλο τσιμπουκι, αλλα όχι deepthroat :pipa1: ,δεν επιδιωκει γαμησι,ενω μετα το χυσιμο συνεχισε να μου ρουφαει την ψωλη για περιπου 1,5 λεπτο  :pipa2: :pipa2:. Εμφανισιακά είναι για πολύ ειδικες καταστασεις, παρολο που βγαζει μια καυλα. Εχω αναρτησει αντιστοιχη κριτικη  :headbaning2: :headbaning2:
 

nick-O-seven

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
51
Like
4
Πόντοι
0
Παίδες, η Κωνσταντίνα απο Λιοσίων 73α ξέρουμε που πήγε? Έχει βγει απο το πρόγραμμα και σαν καταχώρηση στις κοπέλες του μαγαζιου
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

enterpreneur

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
354
Κριτικές
30
Like
345
Πόντοι
1.505
Μυρίζομαι αγαπουλη  :rose:
Αγαπούλης δεν είμαι, ούτε ρωτάω για συγκεκριμένη. Απλά όταν βγάζω γούστα με μια κοπέλα θέλω και 2η φορά χωρίς πίεση χρόνου. 100 είναι σαν να παίρνεις call-girl (που παίρνω συχνά) οπότε απλά συγκρίνεις υπηρεσίες μετά.
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
καλησπερα , ξερουμε αν η αλεξανδρα απο φ66 δουλευει σημερα απογευμα  και που ?
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Γιατί, πόσο είναι σε στούντιο? Λιγότερο από 100? κανα 200αρι θα υπολογιζα.
100 € είναι τύπε μου η ώρα στο στούντιο και αν πας σε μασατζήδικο θα κάνεις και το μασαζάκι σου σε ωραίο περιβάλλον στην ίδια τιμή.  :smitten:
Τα μπουρδέλα έγιναν για να γαμάμε με 10-20€ δεκάλεπτο...μη τα μπερδεύεις
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom