Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 405 άτομα (33 μέλη και 372 επισκέπτες)

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
6
επισης η χριστινα απο 27α αφου πιασαμε κουβεντα μας ειπε οτι η κυριακη ηταν μια χαλια μερα χωρις πολλα δωματια.
Γιατί ήταν χάλια? Μήπως, επειδή δεν της έσκισε λόχος το κωλαράκι ?  :zfuck:
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.305
Πόντοι
9.477
Σήμερα το μεσημέρι, είχα ένα αναπάντεχο τηλεφώνημα: Έβλεπα ότι με κάλεσε η συσκευή του orinosleon, ενώ άκουγα έκπληκτος να μου μιλά η Αθηνά (Φω27 ημιόροφος)...
Ήταν και οι δυό τους σε μετασυνουσιακή ευφορία, οπότε ο πορνολάτρης orinosleon βρήκε την ευκαιρία για λίγα λεπτά να γίνει αφέντης της Αθηνάς και να την προστάζει να κάνει ότι του ερχόταν στο κεφάλι (στο πάνω, γιατί το κάτω το είχε εξουδετερώσει η Αθηνά).

Η Αθηνά διαβάζει τακτικά το thread, αλλά δεν αποφασίζει να γράψει, γιατί αποφεύγει τυχόν "περίεργα" σχόλια που θα της απευθύνουν κάποια μέλη - λεμέδες.

Αθηνά: Εφήμερη, ευάλωτη, όμορφη, οξύνους ημεδαπή.



 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
η αθηνα ειναι απο    τις    αγαπημενες    μου  κοπελες  σε  φτιαχνει  καλα  στο  δωματιο
 

orinosleon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
139
Κριτικές
11
Like
226
Πόντοι
31
Σήμερα το μεσημέρι, είχα ένα αναπάντεχο τηλεφώνημα: Έβλεπα ότι με κάλεσε η συσκευή του orinosleon, ενώ άκουγα έκπληκτος να μου μιλά η Αθηνά (Φω27 ημιόροφος)...
Ήταν και οι δυό τους σε μετασυνουσιακή ευφορία, οπότε ο πορνολάτρης orinosleon βρήκε την ευκαιρία για λίγα λεπτά να γίνει αφέντης της Αθηνάς και να την προστάζει να κάνει ότι του ερχόταν στο κεφάλι (στο πάνω, γιατί το κάτω το είχε εξουδετερώσει η Αθηνά).

Η Αθηνά διαβάζει τακτικά το thread, αλλά δεν αποφασίζει να γράψει, γιατί αποφεύγει τυχόν "περίεργα" σχόλια που θα της απευθύνουν κάποια μέλη - λεμέδες.

Αθηνά: Εφήμερη, ευάλωτη, όμορφη, οξύνους ημεδαπή.
Η Αθηνά εκτός του ότι είναι πολύ ωραία, διακρίνεται για την εξυπνάδα της και τον καλό χαρακτήρα της, στα πλαίσια του οποίου μου ζήτησε να μεταβιβάσω τα χρόνια πολλά στο φίλο μου. Τότε σκέφθηκα οτι θα ήταν καλύτερα να του ευχηθεί η ίδια και έτσι είχαμε μια πολύ ευχάριστη συνομιλία που μας ανέβασε τη διάθεση.
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ρε μυστη πως το γαμας αυτο το πραμα; :zombie:  :S

Σ' αυτήν, πριν αρκετές μέρες που πέρασα, ΟΛΟΙ λακίσαμε μόλις βγήκε, μέχρι κι οι Αφγανοί.    :badair:
Σιτεμένη, ξεδοντιάρα, καχεκτική, πενηντάρα πρεζού.    :S 
Συλλεκτικό κομμάτι.    :grin:
Ήρωας ο επιρρεπής.

:rockon:

 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Ευα απο Περγαμου 27? Δουλευε και Αλκαμενους Διδυμου.
=====
Η θεία- γκιλφ  Εύα κατα καιρούς δούλευε και στο  Μ Αλεξάνδρου 15 (αδελφό μαγαζί  του Περ 27)  :) εδω  εχει 4 κριτικες
->
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Πρωινή καταδρομική λαιβ από Φυλής.

Φυ67 ξανθό φακαμπλ, νομίζω όμως οτι ειναι η φόλα Ανυ από Φυ71πα και 134 μεσαίο.
Φόλα με κωλο, πιο φόλα υποθέτω στο απλό.
Οντως αυτη ειναι :hi:

Επισης να γραψω οτι Ιασωνος 20γ στην απογευματινη αλλαγη εχει γυρισει η μουναρα Ουκρανη Μαρω! :wanker: Φολα ομως! :s&m_3: Απο την τσατσα ανακοινωθηκε ΥΠΕΡΑΠΛΟ :vomit: προγραμμα χωρις φιλακια στο σωμα!!! :jerking: :jerking: :jerking:
 

bakalis11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2014
Μηνύματα
20
Κριτικές
21
Like
242
Πόντοι
290
Ευχαριστω φιλε! Ημουν εκτος Αθηνας και ηρθα πριν ενα μηνα,
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.222
Κριτικές
255
Like
10.874
Πόντοι
19.505
Συγκρατησα στο 27 με τα πολλα σκαλια ενα πολυ καλο μελαχροινο στυλιαρι εντελως ακωλο αλλα με ωραιους μεγαλους βυζους. Νομιζω Μιχαελα αν το επιασα καλα γιατι γινονταν χαμος στο σαλονι

Αν είχε λίγο καλύτερο πρόσωπο...
 

ghost7

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2014
Μηνύματα
99
Like
10
Πόντοι
0
Η Αθηνά εκτός του ότι είναι πολύ ωραία, διακρίνεται για την εξυπνάδα της και τον καλό χαρακτήρα της, στα πλαίσια του οποίου μου ζήτησε να μεταβιβάσω τα χρόνια πολλά στο φίλο μου. Τότε σκέφθηκα οτι θα ήταν καλύτερα να του ευχηθεί η ίδια και έτσι είχαμε μια πολύ ευχάριστη συνομιλία που μας ανέβασε τη διάθεση.
συμφωνω και επαυξανω και πολυ καλη στην μαχη σωμα με σωμα. πολυ καλη η πιπα της και στηνεται πολυ καλα για σκαμπιλακια και κοπανημα
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2015
Μηνύματα
138
Like
4
Πόντοι
1
Σ' αυτήν, πριν αρκετές μέρες που πέρασα, ΟΛΟΙ λακίσαμε μόλις βγήκε, μέχρι κι οι Αφγανοί.    :badair:
Σιτεμένη, ξεδοντιάρα, καχεκτική, πενηντάρα πρεζού.    :S   
Συλλεκτικό κομμάτι.    :grin:
Ήρωας ο επιρρεπής.
Justices-to-hear-dispute-over-Stolen-Valor-Act-3EFTH4U-x-large.jpg

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2015
Μηνύματα
138
Like
4
Πόντοι
1
Οντως αυτη ειναι :hi:

Επισης να γραψω οτι Ιασωνος 20γ στην απογευματινη αλλαγη εχει γυρισει η μουναρα Ουκρανη Μαρω! :wanker: Φολα ομως! :s&m_3: Απο την τσατσα ανακοινωθηκε ΥΠΕΡΑΠΛΟ :vomit: προγραμμα χωρις φιλακια στο σωμα!!! :jerking: :jerking: :jerking:
barf1.gif~c200

 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Πρωί 12:00 στο Μετάξι

Κολωνού 11 κάτω μία καστανή μέτριο ύψος, μέτριο προς γλυκό πρόσωπο, σώμα με καμπυλίτσες σε απλό
Κολωνού 15 δεξιά στα σκοτάδια αθιγγανοειδής μέτρια σε όλα, ίσως κ να την έχω πάρει.
Κολωνού 27 η Μπέλλα "όνομα κ πράμα"
Κολωνού 30 1ος η Αντριάννα
Κολωνού 30 2ος η Ντάνα νταρντάνα
Ιάσονος 31 ισόγειο η Τζέσικα

Κολωνού 11 πάνω, 23 ισόγειο, 30 & 32 ισόγειο κλειστά
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.222
Κριτικές
255
Like
10.874
Πόντοι
19.505
Την ειδες κ εσυ αυτη τη στυλιαρα με τους βυζους στη Φωκ 27 έτσι;
Ναι δεν εχει το πιο ωραιο προσωπο ομως για τα γουστα μου δεν ηταν ασχημο κομματι.
Το στηθος της "χτυπαει" ακομη περισσοτερο στο ματι επειδη ειναι αρκετα αδυνατη

οχι μόνο την είδα, ένιωσα την ανάσα της. κάνει επιθετικότατο σαλονάρισμα όταν δεν έχει πολύ κόσμο, ανέβηκε πάνω μου και άρχισε να με γλύφει και να μου τρίβεται. φορούσε και διχτυωτό καλσόν και πορνοτάκουνα. δεν ξέρω πως κρατήθηκα.
 

ghost7

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2014
Μηνύματα
99
Like
10
Πόντοι
0
οχι μόνο την είδα, ένιωσα την ανάσα της. κάνει επιθετικότατο σαλονάρισμα όταν δεν έχει πολύ κόσμο, ανέβηκε πάνω μου και άρχισε να με γλύφει και να μου τρίβεται. φορούσε και διχτυωτό καλσόν και πορνοτάκουνα. δεν ξέρω πως κρατήθηκα.
aythn την ειχα ξαναδει σε 2 βολτες με ενα φιλαρακι μου μια φορα στο 24αρι και μια στο Φιλιππίδου 11Α παρεα με τον δροσερο τσατσο. φουλ επιθεση στο σαλονι με στριμωγματα στην γωνια και χουφτωματα παντου. στα ενδωτερα δεν ξερω αν λεει τπτ η ειναι κουτσουρο
 

blindedbyfear

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
11
Like
40
Πόντοι
0
Απογευματινη εξορμηση προς αναζητηση κουλουριου. Επισκεψη στην Χριστινα στο φωκαιας 27 υπογειο. Καλο κςλογαμισι, ευκολη εισοδος και κανενα παραπονο απο μερους της. Το σπιτακι ειναι χαμερπες, απορω πως μου σηκςνεται εκει μεσα. Στο τελος της καταθεσης εντοπισα λιγη μερεντα δυστυχως και μου κοπηκε η ορεξη αν και πεινουσα πριν. Τελικα χτυπησα το σουβλακι μου αλλα εικονες απο εκεινο το καφε προφυλακτικο ερχοντουσαν με αναλαμπες την ωρα που ετρωγα.

Φκαιας 27 ισογειο ειχε τη Μαγια, ωραια μουνι ηταν αλλα το πορνοενστικτο μοθ φωναζε οτι τα καλα μουνια ειναι φολες μεσα και λακισα.

 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Multi ενημερωση τωρα το βραδακι
Ευνειδων 5 αννα,λεπτη μινιον καστανοξανθη κοντοπουτανη κοπελιτσα με δυαρι στηθος

Κωνσταντινουπολεως studio
92α δυο κοπελες,μιχαελα,η λεπτη ψηλη μελαγχροινη ρουμανα με το πλουσιο στηθος και η μιραντα,καστανη κοπελιτσα μετριου υψους με στρογγυλο κωλαρακι,λεπτο κανονικο θηλυκο ομορφο κορμι,μετρια οδοντοστοιχια
94 εμιλυ,ψηλη λεπτη κοπελα με σκουροχρωμη επιδερμιδα,πολύ ωραιο κορμι,πραγματικη μαστορισα του σεξ
132 νορα,ξανθια mlf 45+ μετριας εμφανισης
Περιμενα κατι εκρηκτικο,αντιθετα ειδα μια γυναικα με αρχοντικο παρουσιαστικο αλλα σωματικα σιγουρα δεν παρεπεμπε σε σεξι  γυναικα της δουλειας
Μετριο υψος,ευγενικη φυσιογνωμια,λιγο προχωρημενη ηλικια σε σχεση με αυτό που περιμενα

Κωνσταντινουπολεως
166 υπογειο η γλυκια πανεμορφη λεπτη νικολ με  πολύ λεπτο κορμι
166 ισογειο δυο γυναικες,η καστανη αλεξανδρα από φυλης 134 με την κοιλιτσα,αξιοπρεπες κανονικο αλλα πλαδαρο κορμι και η παχουλη προgilf μαρια η οποια σωματικα αλλα και στο περπατημα θυμιζε  Μαραντονα στα πολυ παχια του

Μαραθωνος
59 ισογειο ιουλια,η ψηλη μελαγχροινη κοπελα με τα καυκασια χαρακτηριστικα στο προσωπο,κανονικο κορμι
59 με την σκαλα μαρσελα,η κοπελα εχει ένα παραξενο κορμι στ οποιο δεν ξερω αν παιζουν ρολο τα ελαχιστα κιλα που μπορει να παιρνει η΄να χανει αναλογα με την περισταση
Αλλοτε,ειδικα όταν την βλεπω ολογυμνη εχει ένα πολύ σεξι και ελκυστικο κορμι και αλλοτε ντυμενη με μαυρα εσωρουχα και καλτσοδετες όπως σημερα να φαινεται μια συνηθισμενη κοπελα που αν δεν προσεξει γρηγορα θα χασει την φρεσκαδα τοσο του κορμιου της οσο και του προσωπου της
Αχιλλεως γωνια ντιανα,η καστανη κοπελα  με το ομορφο κορμι και το χυτο στηθος
Και εδώ εχουμε μια αντιστοιχη περιπτωση αλλα από άλλη οπτικη γωνια
Μπαινοντας στον οικο με στρωτα παπουτσακια και καλυμενη με μια ρομπα ηταν μια συνηθισμενη κοπελα
Φορωντας τα ψηλα πορνοτακουνα και αφαιρωντας την ρομπα μεταμφιεστηκε σε μια σουπερ εντυπωσιακη κοπελα με υπεροχο κορμι

Βεργας
2 η ξανθια ζουμερη αλεξανδρα από τον οροφο της εξηκιου 18 που εμφανισιακα θυμιζει ελληνογερμανιδα
3 αριστερα η ντελια,πρωην χριστινα από φωκαιας,λεπτη καστανη κοντοπουτανη κοπελα
3 δεξια δυο πληθωρικες παρουσιες από πλευρας σωματος
Η ξανθια λιζα,μετριου αναστηματος με αρκετα πιασιματα και η μελαγχροινη κοντοπουτανη ναντια,πιο πουτανε και με κορμι πολύ πιο σεξι,ειδικα η κωλαρα
3 οροφος λολα,η ψηλη μελαγχροινη χαριτωμενη ουκρανεζα με κανονικο κορμι που μου θυμιζει την μιλα από τον ιδιο οικο παλιοτερα
6 υπoγειο η ναταλι-τσιαντακης,καστανη γεματουλα μετα mlf
6 ισογειο αντριανα,πιθανολογω η ενδοξη gilf απο διδυμου 8 και 20

 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.284
Κριτικές
100
Like
7.463
Πόντοι
17.806
Νινα την ελεγαν. Πρωτη φορα την ειδα και 'γω χτες στην τριτη βαρδια. Οπως τα λες ειναι για το καινουργιο καυλοπιπινο, και με πολυ τσαχπινια στο σαλονι. Αλλα κατι στη φατσα με χαλαγε, δεν ξερω τι  :think:.

Μαγκες πηρα την Νινα προχθες!! Τριτη βαρδια και η τσατσα μου ειπε οτι δουλευει πρωτη μερα στον οικο. Ειναι απιστευτη καβλα!! Κωλαρα, βυζαρες 3αρια φυσικα, σοκολατι δερμα, φοβερο προσωπο! Κοντοπουτανο. Απο Αλβανια νομιζω. Μεσα στις top 3 της φυλης. Και εγω φοβομουν για φολα αλλα περασα καλα. Ουτε μα μου ουτε τιποτα.
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
(Βέργας) 6 ισογειο αντριανα,πιθανολογω η ενδοξη gilf απο διδυμου 8 και 20
Διδύμου 18 (ανυψωμένο ισόγειο) τις πρωινές για πάααρα πολύ μεγάλο διάστημα ήταν, για τα άλλα δεν ξέρω :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom