Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (0 μέλη και 49 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Μαλλον μας τελειωσε ο Eric.

Αλλα απαραδεκτη συμπεριφορα απ'ολους τους εμπλεκομενους. Ηρεμηστε, ειναι δυνατον να τσακωνεστε για τις ενημερωσεις? Ημαρτον.
κριμα ...εδω μεσα ειμαστε για να περναμε καλα πανω απ ολα,αυτο εχει σημασια,κριμα που γινανε ετσι τα πραγματα,
o eric casteλ ηταν αξιος στις ενημερωσεις, διαγραφθηκε :(
[move]Eric castel καλα γαμησια να εχεις...να προσεχεις.....καλα να περνας συνγαμηστι :(.. :rockon: [/move]
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.710
Κριτικές
6
Like
8.879
Πόντοι
1.686
AΠΑΡΑΔΕΚΤΟ που μιουταρατε τον Ερικ Καστελ !

Εκανε πολύ καλές ενημερώσεις !

Και που έβριζε και απειλούσε, τι σημαίνει αυτό ;  :2funny: :2funny: :2funny:

Μήπως φοβήθηκαν ή προσβλήθηκαν ιδιαίτερα τα μέλη ; Μάλλον γέλασαν .

Εξάλλου με κλειστά μπουρδέλα ,όλοι έπρεπε να βρίζουμε και να απειλούμε !  :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.710
Κριτικές
6
Like
8.879
Πόντοι
1.686
Τώρα που θα γίνει Κυβέρνηση ο Συριζα και θα κλείσει τα μπουρδέλα
τότε να δείτε βρισιές και απειλές που θα πέσουν !  :2funny: :2funny:
 

Rafelo

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
610
Κριτικές
10
Like
3.878
Πόντοι
5.267

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Πέρασα σήμερα πρώτη φορά,με πολύ καλές εντυπώσεις,(το άριστα δεν είναι μακριά),και αν διαβάζει απ'ότι κατάλαβα,την ευχαριστώ πολύ,και ξέρει γιατί... Σίγουρα θα την ξανατιμήσω!
Και μία σημαντική συμβουλή:άλλαξε κοπέλα μου το άρωμά σου με κάποιο μη ανεξίτηλο!Εμένα δεν με νοιάζει,αλλά θα κάψεις κανέναν παντρεμένο...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Για λίγα γραμμάρια ευτυχίας ...

Βρέθηκα σε πορνεία δεύτερης διαλογής να επιλέξω και να διασκεδάσω τα λιγοστά από τα γραμμάρια που μου αναλογούσαν στην επιθυμία μου.

Στρατηγέ,τα σέβη μου...
Ωραίος.
Q2oCaRJ.gif
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Τωρα το πρωι
Αλκαμενους 113 δυο κοπελες,η ψηλη μελαγχροινη mlf μαρια με το κοντο μαυρο μαλλι και το πλουσιο στηθος,με αγρια χαρακτηριστικα στο προσωπο και η μεταmlf αλινα,ξανθια,χυμωδης και εντυπωσιακη με καταπληκτικες επισης βυζαρες
Περγαμου 27 δυο μεγαλοκοπελες,η ευα,καστανοξανθη τροφαντη gilf και η κλεοπατρα,XXL διαστασεων σε όλα τα σημεια του κορμιου της
Ρεμουνδου
21 ισογειο δυο κοπελες,η μαιρη,μια μελαγχροινη πιτσιρικα με λεπτο κορμι,πολύ γλυκια με παιδικο προσωπο,τοσο που ν αγγιζει τα ορια του ακαταλληλου για ενηλικους και η υβοννη,δυνατη μιλφαρα,η οποια ηταν στο δωματιο
21 οροφος αντζελικα,μελαγχροινη πολύ ωραια παρουσια,εχει επισημανθει από τον smirni
Ωραιο σεξι θυληκο κορμι με περιφερεια λιγο μεγαλυτερη από το υπολοιπο κορμι,ηταν υποψηφια για καταθεση.
Φιλοτιμος συναγωνιστης ωστοσο που ημασταν μαζι στο σαλονι,αποχωρωντας μου ειπε ότι δεν ειχε περασει καλα μαζι της
20 λορι,καστανο λεπτο αξιοπροσεκτο κοντοπουτανο
Αχαρνων 85 δυο μεγαλοκοπελες επισης,βαρεων βαρων διαστασεων
Η μελαγχροινη μαρια και η ξανθια μαργαριτα,σταθερη παρουσια στον οικο
Φωκαιας
24 λαβυριθος δυο κοριτσια,η μικαελα,μελαγχροινη ζουμερη με φουλ προγραμμα και η λαβινια από διδυμου 8β
Καστανο λεπτο κοριτσακι με παιδικο προσωπο,με προσσεγγισε πολύ ωραια στο σαλονι και ηταν η κοπελα με την οποια πλησιασα πολύ κοντα στην αποφαση να περασω
25 οροφος μαρια,το ξανθο νανοπουτανο από φωκαιας 27,ωραιο θελκτικο κορμι,καλο στηθος,προσωπο μ εντονα αλβανικα χαρακτηριστικα
25 ισογειο η τζουλια με τα piercing,καστανη mlf με ηρεμο υφος σχεδον παντα
27 υπογειο αννα η πολωνεζα,χαριτωμενη κοπελα με λεπτο ωραιοτατο κορμι
27 ισογειο νεα κοπελα,χριστινα,λεπτη ξανθια μαλλον κοντοπουτανη,παραξενο αλλα γλυκο προσωπο,πιθανον μεταγραφη από μεταξουργειο
27 οροφος ελενη,νεα παρουσια επισης,μελαγχροινη,πιο ψηλη και με περισσοτερες καμπυλες,πιθανον από ρουμανια
Αρκετα σεξι,με ασχημο προσωπο σε σχεση με το υπολοιπο ελκυστικο κορμι,που την εκανε να φαινεται περισσοτερο διαστροφικη ως παρουσια
Βεργας 3
Δεξια κλασσικα η στελλα με την τζενη
Πληθωρικη με μεγαλες μαλακες βυζαρες η πρωτη,ξανθια ζουμερη η δευτερη
Αριστερα η μιλα,ψηλη μελαγχροινη mlf ,με δυο δωματια γεματα
H ελλη που ηταν η επιλογη για προγραμματισμενη καταθεση και χτες και σημερα απουσιαζε
Στον οροφο ειχε φτασει μολις η χρυσα όπως μ ενημερωσε ο ευγενεστατος παντα υπηρετης
Y.Γ Στρατηγε μου καλωσηλθες

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.739
Πόντοι
45.465

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Χθες στη μεταμεσονυχτια αλλαγη
Βεργας 3 αριστερα ΚΛΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ 5/10
οροφος ΑΛΙΝΑ ΑΠΛΟ+69  8/10 και η ΙΟΥΛΙΑΝΝΑ ΑΠΛΟ+69  7/10 Τιμηθηκε η Ιουλιαννα με μετριοτατες εντυπωσεις! Θα ακολουθησει κριτικη.
Φωκαιας 27α ΑΝΚΑ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ+69  8/10 και η ΜΙΡΕΛΛΑ 7/10 που ηταν παλια διδυμο με την Αλινα στη μοντελοαλυσιδα , και αυτη σαλοναρισε ολογυμνη! Ειναι χαμογελαστη και πρεπει να ειναι καλη στο δωματιο αλλα τα σαπια δοντια της με απετρεψαν απο το να περασω στα πορνοενδοτερα
Φωκαίας 27Β οροφος ΑΝΝΑ ΚΟΥ ΑΠΛΟ+69 Στενο μαρκαρισμα εκ μερους της , καταφερα και ξεφυγα απο τα μαγεια της! και μια καινουργια χοντρη αδιαφορη ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 4/10
Φωκαιας 9 μεσαιο και δεξια κλειστα , αριστερα ΤΖΟΥΛΙΑ μια αθιγγανη αδυνατη ΦΟΥΛ 5/10
Φυλης 74 κλειστο
Φυλης 80 ΜΑΡΙΑ η ποντια 8/10 και μια μετρια καινουργια ξανθια 7/10
Φυλης 109α οροφος Μια καινουργια ψηλη με βυζαρες και μελαμψο δερμα.Σαλοναρισε ολογυμνη αλλα η τσατσα δεν ανακοινωσε ονομα 7/10
Φυλης 86β ΑΛΙΝΑ 7/10 την ειδα απο το παραθυρο.

 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Τωρα το μεσημερι
Χωματιανου 11 ισογειο ξενια,η καστανη ψηλολιγνη κοπελα από την μοντελο-αλυσιδα της φυλης 54,56 και διδυμου 7
Λιοσιων 73 μαργαριτα,η ψηλη τσεχα με τ ωραιο κορμι
Εξηκιου
18α  ελλη,ξανθια mlf με σεξι εμφανιση,αναλογη της ξανθιας ελληνιδας γειτονισας που θα θελαμε να πηδηξουμε μικροι
18 οροφος αλεξανδρα,ξανθια mlf με πληθωρικο κορμι,αν και μεγαλες, ωραιες καμπυλες,ομορφο προσωπο
18γ τζουλια η ρωσοφιλανδεζα
Βεργας
2 μονικα,ψηλη μελαγχροινη νταρντανα με φουλ προγραμμα,εμφανιστηκε ολογυμνη
Eχει δουλεψει και εξηκιου 18 στο πρωτο
6 υπογειο μαριαννα,η ξανθια gilf από περγαμου 27 με το μεγαλο στηθος
Ιωαννινων 3 ζακλιν,μελαγχροινη  ζουμερη κοπελα με γλυκο προσωπο και σωμα που φαινεται να εχει αρκετα πιασιματακια,καθοτι εμφανιστηκε με μαυρο φορεμα
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Τωρα το πρωι
Αλκαμενους 113 δυο κοπελες,η ψηλη μελαγχροινη mlf μαρια με το κοντο μαυρο μαλλι και το πλουσιο στηθος,με αγρια χαρακτηριστικα στο προσωπο και η μεταmlf αλινα,ξανθια,χυμωδης και εντυπωσιακη με καταπληκτικες επισης βυζαρες

21 οροφος αντζελικα,μελαγχροινη πολύ ωραια παρουσια,εχει επισημανθει από τον smirni
Ωραιο σεξι θυληκο κορμι με περιφερεια λιγο μεγαλυτερη από το υπολοιπο κορμι,ηταν υποψηφια για καταθεση.
Φιλοτιμος συναγωνιστης ωστοσο που ημασταν μαζι στο σαλονι,αποχωρωντας μου ειπε ότι δεν ειχε περασει καλα μαζι της

Βεργας 3
Αριστερα η μιλα,ψηλη μελαγχροινη mlf ,με δυο δωματια γεματα
Τιμηθηκε σημερα με καλες εντυπωσεις η μιλφαρα Μαρια  :tits: απο Αλκαμενους 113.Θα ακολουθησει κριτικη.

Ειδα και εγω την Αντζελικα απο ρεμουνδου 21 οροφος.Οντως εχει αρκετα ομορφο προσωπο και σωμα με πιασηματα.Μου αρεσε αλλα πρεπει να ειναι φολα.Οταν σαλοναρισε με πλησιασε και εγω πηγα να την χουφτωσω αλλα αυτη τραβηχτει και εφυγε στο κουζινακι.Η τσατσα ειπε μονο στο δωματιο! Μου φανηκε ''Μη μου απτου! '' η κοπελα.

Τελος , ειδα και την Μιλα απο Βεργας 3.Μου αρεσε αρκετα εμφανισιακα.Περιμενα να ειναι χειροτερη εμφανισιακα με βαση τις κριτικες που διαβασα για αυτην , νομιζω οι περισσοτεροι της βαζουν βαθμολογια 6 , για μενα παιρνει ενα 7ρακι.Βεβαια φορουσε ενα μαυρο ολοσωμο φορεμα , προφανως για να κρυβει τις ατελειες του σωματος της , αλλα εχει αρκετα γλυκο προσωπο.Αν οντως εχει τοσο καλες υπηρεσιες τοτε αξιζει να τιμηθει.

 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Τωρα το απογευμα
Ευνειδων 5 ευα,η ξανθια skinny ουκρανεζα από κωνσταντινουπολεως 166α
Κωνσταντινουπολεως
166 υπογειο αντζελα,ξανθια με κανονικο σωμα,θα μπορουσε να χαρακτηριστει κοντοπουτανη
166 ισογειο δυο κοπελες,η ξανθια λαρισα,ψηλη ξανθια κατσαρομαλλα με οψη τρανς χωρις να είναι νομιζω και η τατιανα,μελαγχροινη μπαμοατσικη με βυζαρες
Την ειχα δει πριν λιγο καιρο παλι και με ειχε εξιταρει,σημερα βλεποντας τη καλυτερα διαπιστωσα ότι είναι πολύ μπαμπατσικη για τα γουστα μου
Ιωαννινων 3 ζακλιν,η κοπελα που ειδα το μεσημερι
Βεργας
2 καρολινα,η ξανθια τροφαντη μιλφαρα
3 multi
Δεξια η σαμπρινα,η καστανοξανθη κατσαρομαλλα νταρντανοκοπελα
Αριστερα η κλαρα,γλυκια καστανη κοπελιτσα,καπως πιο γεματουλα μου φανηκε σημερα
Οροφος η σβετα με την αλινα
6 ισογειο σοφια
6 υπογειο αλινα,ξανθια gilf
Εξηκιου
18α ελλη ,πιθανοτατα η ξανθια mlf από το μεσημερι,ηταν δωματιο
18 οροφος τζουλια,η μελαγχροινη νταρντανοmlf με τα χοντρα μπουτια και τη μεγαλη περιφερεια
18γ μαρινα,η καστανοξανθη κατσαρομαλλα με το λεπτο κορμι και το ανεκφραστο προσωπο που δεν σου δινει το περιθωριο να καταλαβεις πως μπορει να είναι στο δωματιο
Μαραθωνος και αχιλλεως γωνια γιαννα,η ομορφη ουκρανεζα
Παλι δεν περασα αν και ημουν αποφασισμενος
Λιγο η γλωσσα που εβγαλε ηδονικα,μια κινηση που συνηθως με ξενερωνει,λιγο τα ματια που δεν μιλησανε καθως και το δωματιο τ οποιο ειχε και θα επρεπε να περιμενω ,ματαιωσαν την επισκεψη
Η αληθεια είναι παντως ότι οι χημειες μας δεν ταιριαζουνε και ας περασα σουπερ την μοναδικη φορα που βρεθηκα μαζι της
Μαραθωνος 59 με τα σκαλακια ,βερονικα,πρωην ιωαννα από βεργας 3
Μαραθωνος 59 ισογειο ευα,η κοντοπουτανη μελαγχροινη ζουμερη mlf,πολύ μετριας εμφανισης ωστοσο

 

z750

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
114
Like
32
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους ξερει κανεις αν τα σπιτακια Φυλης και περιξ λειτουργουν κανονικα μην ανηφοριζω αδικα
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
κανα πιπινι πετιτ παιζει αυτη τη βαρδια ρε παιχτες ...
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
χριστινα απο φωκαιας 27 υπογα παιζει τωρα και αν ναι αξιζει ?
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
kαλησπερα τελικα φιλε Ζero Tolerance επιβεβαιωσα αυτο που ειχες αναφερει για την υπηρεσια στο ρεμουνδου21 ισογειο που περασα πριν κανα δυωρο με την Υβον οντως εχει ενα περιεργο στυλακι καπως αυστηρο σοφιστικε αλλα δεν ειναι αγενης.Επισης στο Φωκαιας24 σημερα δουλευε η μικρη Μιχαελλα απο Αγκυρας12Β,Αλκιβιαδου που με απογοητευσε προσφατα μαζι με την αδυνατη αλλα συμπαθητικη στη φατσα Λαβινια καλα η Μιχαελλα ειναι τελειως ανωριμη ενταξει την δικαιολογω λογω του νεαρου της ηλικιας της σαν να μην ειχε συμβει τιποτα την προηγουμενη βδομαδα αλκιβιαδου που δεν ηταν καλη με αγκαλιασε και με τραβαγε να περασω στο δωματιο και με κοιταγε απορημενη οταν εφευγα εξελισεται σε γυρολογο-ρεζερβα η κοπελιτσα αν δε σοβαρευτει δεν εχει μελλον καλο βραδυ παιδια
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.324
Κριτικές
15
Like
5.854
Πόντοι
1.496
πρώτη φορά το ακούω αυτό τσαρδί   :huh:  :think:
δεν υπάρχει στον κατάλογο απ'όσο είδα
Μαλλον επειδη ανοιξε ως στουντιο.γι αυτο.Μετεπειτα απ οτι εχω διαβασει εδω εριξε τις τιμες και πλεον εγινε αυτο που αποκαλειται στουντελο.Το ειχα πετυχει τυχαια σε ενα στενακι οταν γυρναγα απο νυκτερινο κεντρο της περιοχης.Ιερα Οδος Γκαζι καπου εκει.Επειδη ειχε ακουστει περι μιας Κινεζας ενδιαφερθηκα να το επισκεφθω αλλα μολις εμαθα οτι εξαφανιστηκε δεν εκανα τελικα επισκεψη.Ως μπουρδελακιας της ευρυτερης περιοχης της Φυλης δεν ειναι στο πεδιο δρασης μου αλλα αν ακουστει πουθενα εκ νεου για Κινεζα θα με ενδιεφερε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom