Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 148 άτομα (0 μέλη και 148 επισκέπτες)

Kostas_E

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Μαλλον μας τελειωσε ο Eric.

Αλλα απαραδεκτη συμπεριφορα απ'ολους τους εμπλεκομενους. Ηρεμηστε, ειναι δυνατον να τσακωνεστε για τις ενημερωσεις? Ημαρτον.
 

Rafelo

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
610
Κριτικές
10
Like
3.878
Πόντοι
5.267
καλα οτι θα επερνα ματι τσακωμο για τις ενημερωσεις δεν το περιμενα, τρελο γελιο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Δεν νομίζω ότι έγινε η φάση κατανοητή από το ευρύ κοινό... δεν τσακώθηκε κανείς για τις ενημερώσεις... από την πρώτη στιγμή που άρχισε να ποστάρει ο Καστελ πρώην Μπεβερλυς ή ότι άλλο νικ θέλει... η συμπεριφορά του απέναντι στα άλλα μέλη ήταν αλαζονική, αυταρχική και ενίοτε απειλητική και υβριστική... όλους τους έστελνε αδιάβαστους στο σπίτι τους με το καλημέρα σας... εάν είχες διαφορετική άποψη για το παραμικρό ήσουν για κλωτσιές και αρχιμαλάκας και άσχετος όπως συνέβη και με το σημερινό περιστατικό σήμερα...
εγώ προσωπικά θα έπρεπε να το εκτιμήσω καθότι πολλές φορές κι εγώ είμαι είρων και δηκτικός...
αλλά τα μόνα που είναι απαράδεκτα είναι οι ύβρεις και οι απειλές όχι τόσο τα τρολλ και τα οφφ τόπικ και σίγουρα όχι η υγιής αντιπαράθεση με επιχειρήματα...
περιμένοντας τον επόμενο κλώνο...
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
361
Like
432
Πόντοι
21
καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω αν ξερετε καποιο milf αρκετα εμφανισιμο σε μπουρδελο γιατι ειδα την Βrandi Love k τρελαθηκα κ οπου εχω παει μεχρι τωρα εχω απογοητευτει..
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Αλκαμένους 117-
....Η δεσποινίς Έλενα ή Αθηνά ή Πειραιώτισα με φρεσκοφτιαγμένο μαλλί κομμωτηρίου άμα τη επιδείξη της στο σαλόνι παρουσίασης απεσύρθη διακριτικώς εις τα ενδότερα...
Πέρασα σήμερα πρώτη φορά,με πολύ καλές εντυπώσεις,(το άριστα δεν είναι μακριά),και αν διαβάζει απ'ότι κατάλαβα,την ευχαριστώ πολύ,και ξέρει γιατί... Σίγουρα θα την ξανατιμήσω!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Δεν νομίζω ότι έγινε η φάση κατανοητή από το ευρύ κοινό... δεν τσακώθηκε κανείς για τις ενημερώσεις... από την πρώτη στιγμή που άρχισε να ποστάρει ο Καστελ πρώην Μπεβερλυς ή ότι άλλο νικ θέλει... η συμπεριφορά του απέναντι στα άλλα μέλη ήταν αλαζονική, αυταρχική και ενίοτε απειλητική και υβριστική... όλους τους έστελνε αδιάβαστους στο σπίτι τους με το καλημέρα σας... εάν είχες διαφορετική άποψη για το παραμικρό ήσουν για κλωτσιές και αρχιμαλάκας και άσχετος όπως συνέβη και με το σημερινό περιστατικό σήμερα...
εγώ προσωπικά θα έπρεπε να το εκτιμήσω καθότι πολλές φορές κι εγώ είμαι είρων και δηκτικός...
αλλά τα μόνα που είναι απαράδεκτα είναι οι ύβρεις και οι απειλές όχι τόσο τα τρολλ και τα οφφ τόπικ και σίγουρα όχι η υγιής αντιπαράθεση με επιχειρήματα...
περιμένοντας τον επόμενο κλώνο...

Έλα παιδιά,τέλος λέμε.... :)
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Τελικώς αυτοανεφλέγη και εξερράγη για δεύτερη φορά ο κ. Eric Castel, ή Beverlys...
Η μονομαχία με τον κ. jorgekavlares ήταν μια απλή αφορμή.
Τα αίτια είναι άλλα.
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Καλησπέρα αγαπητοί συναγωνιστές.Σήμερα ετιμήθη και εγαμήθη η νεαρά,περί τα 24-25,καστανόξανθη,Τσέχα(κατά δήλωση της),Μαργαρίτα απο το "Στουντέλο" της οδού Λιοσίων,αριθμός 73α.Ο εν λόγω οίκος,όντως,δεν έχει τίποτα να ζηλέψει από αναλόγου επιπέδου οικήματα.Η Μαργαρίτα είναι ψηλή,γύρω στο 1,78 πιθανολογώ,με πολύ ωραία,φυσικά,αφράτα στήθη.Το σώμα της είναι καλοστεκούμενο,αρκετά πληθωρικό και με βαρύ σκελετό(θα με εννοείσετε,όσοι την επιλέξετε και δοκιμάστε doggy style  ;) ).To πρόσωπο της συμπαθητικό,φαίνεται πως δεν έχει αμιγώς σλάβικα χαρακτηριστικά και επ'ουδενί Αλβανικά ή Ρουμάνικα!Στα του αγώνος,επραγματοποίησε μια μέτρια πίπα,αφού προηγουμένως έκανα ελάχιστα προκαταρκτικά(δεν τα είχε και ιδιαίτερη ανάγκη,καθώς ήμουν αρκετά ορεξάτος απο μόνος μου,και,φυσικά,ήταν εύκολο λόγω της φλογερής παρουσίας της και μόνο).Είναι δεκτική σε χάδια,φιλιά στο σώμα και πιασίματα,ενώ προσφέρει και χαλαρωτικό μασάζ,εάν ζητηθεί από τον πελάτη.Εν συνεχεία,ανέβηκε από πάνω,στάση την οποία-κατά τη γνώμη μου-κατέχει αρίστως και είναι αρκετά καλή σε αυτή.Καλός ρυθμός,ένταση και βαθιά "καθίσματα" εκ μέρους της.Ομολογώ ,ότι,αν συνέχιζε έτσι,τότε σίγουρα θα "κατέθετα" εν ριπή οφθαλμού!Τότε,αίφνης,σαν να συγχρονίστηκαν τα vibes μας,μου ζήτησε η ίδια να πάμε σε πισωκολλητό,πράγμα το οποίο ήτο θέμα χρόνου να ζητήσω εγώ ο ίδιος.Σε αυτή την στάση,εσφυροκοπήθη η νεαρά Τσέχα χωρίς διαμαρτυρίες και με την συνοδεία απαλών,λάγνων,ηδυπαθών βογγητών εκ μέρους της.Για τους λάτρεις του εν λόγω είδους,έχω να πληροφορήσω ότι κατά την διάρκεια των γαμικών ωθήσεων,στην πισωκολλητή στάση,η κατάληξη του μηριαίου οστού της "κρατάει" πολύ καλή-και συνάμα ερεθιστική-κόντρα!  ;)  :cheesy:  :rockon:
Ακολούθησε λίγο social time,στο οποίο είναι καλή,καθότι και καλή γνώστης της Ελληνικής!
Η υπηρεσία ήτο άψογη,ευγενική,με διάθεση να εξυπηρετήσει και ο οίκος ήσυχος,χαλαρωτικός και με όλα τα κομφόρ.Έμεινα πολύ ικανοποιημένος,θα την επιλέξω σίγουρα ξανά,αν και,όπως μου απεκάλυψε η ευειδής πόρνη,συνήθως είναι στην πρωινή βάρδια,η οποία δεν με βολεύει καθόλου!  :(
Αυτά,από μενα,χύστες μου!  :dancing:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Καλησπέρα αγαπητοί συναγωνιστές.Σήμερα ετιμήθη και εγαμήθη η νεαρά,περί τα 24-25,καστανόξανθη,Τσέχα(κατά δήλωση της),Μαργαρίτα απο το "Στουντέλο" της οδού Λιοσίων,αριθμός 73α.Ο εν λόγω οίκος,όντως,δεν έχει τίποτα να ζηλέψει από αναλόγου επιπέδου οικήματα.Η Μαργαρίτα είναι ψηλή,γύρω στο 1,78 πιθανολογώ,με πολύ ωραία,φυσικά,αφράτα στήθη.Το σώμα της είναι καλοστεκούμενο,αρκετά πληθωρικό και με βαρύ σκελετό(θα με εννοείσετε,όσοι την επιλέξετε και δοκιμάστε doggy style  ;) ).To πρόσωπο της συμπαθητικό,φαίνεται πως δεν έχει αμιγώς σλάβικα χαρακτηριστικά και επ'ουδενί Αλβανικά ή Ρουμάνικα!Στα του αγώνος,επραγματοποίησε μια μέτρια πίπα,αφού προηγουμένως έκανα ελάχιστα προκαταρκτικά(δεν τα είχε και ιδιαίτερη ανάγκη,καθώς ήμουν αρκετά ορεξάτος απο μόνος μου,και,φυσικά,ήταν εύκολο λόγω της φλογερής παρουσίας της και μόνο).Είναι δεκτική σε χάδια,φιλιά στο σώμα και πιασίματα,ενώ προσφέρει και χαλαρωτικό μασάζ,εάν ζητηθεί από τον πελάτη.Εν συνεχεία,ανέβηκε από πάνω,στάση την οποία-κατά τη γνώμη μου-κατέχει αρίστως και είναι αρκετά καλή σε αυτή.Καλός ρυθμός,ένταση και βαθιά "καθίσματα" εκ μέρους της.Ομολογώ ,ότι,αν συνέχιζε έτσι,τότε σίγουρα θα "κατέθετα" εν ριπή οφθαλμού!Τότε,αίφνης,σαν να συγχρονίστηκαν τα vibes μας,μου ζήτησε η ίδια να πάμε σε πισωκολλητό,πράγμα το οποίο ήτο θέμα χρόνου να ζητήσω εγώ ο ίδιος.Σε αυτή την στάση,εσφυροκοπήθη η νεαρά Τσέχα χωρίς διαμαρτυρίες και με την συνοδεία απαλών,λάγνων,ηδυπαθών βογγητών εκ μέρους της.Για τους λάτρεις του εν λόγω είδους,έχω να πληροφορήσω ότι κατά την διάρκεια των γαμικών ωθήσεων,στην πισωκολλητή στάση,η κατάληξη του μηριαίου οστού της "κρατάει" πολύ καλή-και συνάμα ερεθιστική-κόντρα!  ;)  :cheesy:  :rockon:
Ακολούθησε λίγο social time,στο οποίο είναι καλή,καθότι και καλή γνώστης της Ελληνικής!
Η υπηρεσία ήτο άψογη,ευγενική,με διάθεση να εξυπηρετήσει και ο οίκος ήσυχος,χαλαρωτικός και με όλα τα κομφόρ.Έμεινα πολύ ικανοποιημένος,θα την επιλέξω σίγουρα ξανά,αν και,όπως μου απεκάλυψε η ευειδής πόρνη,συνήθως είναι στην πρωινή βάρδια,η οποία δεν με βολεύει καθόλου!  :(
Αυτά,από μενα,χύστες μου!  :dancing:

...
Λιοσιων 73α Μαργαριτα ξανθια με ισιο μαλλι ψηλη λεπτη με 3.5αρια βυζια ,απλό προγραμμα ,απο τις μεγαλυτερες φολες...
...

Αντιδιαμετρικές απόψεις.
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Καλησπέρα αγαπητοί συναγωνιστές.Σήμερα ετιμήθη και εγαμήθη η νεαρά,περί τα 24-25,καστανόξανθη,Τσέχα(κατά δήλωση της),Μαργαρίτα απο το "Στουντέλο" της οδού Λιοσίων,αριθμός 73α.Ο εν λόγω οίκος,όντως,δεν έχει τίποτα να ζηλέψει από αναλόγου επιπέδου οικήματα.Η Μαργαρίτα είναι ψηλή,γύρω στο 1,78 πιθανολογώ,με πολύ ωραία,φυσικά,αφράτα στήθη.Το σώμα της είναι καλοστεκούμενο,αρκετά πληθωρικό και με βαρύ σκελετό(θα με εννοείσετε,όσοι την επιλέξετε και δοκιμάστε doggy style  ;) ).To πρόσωπο της συμπαθητικό,φαίνεται πως δεν έχει αμιγώς σλάβικα χαρακτηριστικά και επ'ουδενί Αλβανικά ή Ρουμάνικα!Στα του αγώνος,επραγματοποίησε μια μέτρια πίπα,αφού προηγουμένως έκανα ελάχιστα προκαταρκτικά(δεν τα είχε και ιδιαίτερη ανάγκη,καθώς ήμουν αρκετά ορεξάτος απο μόνος μου,και,φυσικά,ήταν εύκολο λόγω της φλογερής παρουσίας της και μόνο).Είναι δεκτική σε χάδια,φιλιά στο σώμα και πιασίματα,ενώ προσφέρει και χαλαρωτικό μασάζ,εάν ζητηθεί από τον πελάτη.Εν συνεχεία,ανέβηκε από πάνω,στάση την οποία-κατά τη γνώμη μου-κατέχει αρίστως και είναι αρκετά καλή σε αυτή.Καλός ρυθμός,ένταση και βαθιά "καθίσματα" εκ μέρους της.Ομολογώ ,ότι,αν συνέχιζε έτσι,τότε σίγουρα θα "κατέθετα" εν ριπή οφθαλμού!Τότε,αίφνης,σαν να συγχρονίστηκαν τα vibes μας,μου ζήτησε η ίδια να πάμε σε πισωκολλητό,πράγμα το οποίο ήτο θέμα χρόνου να ζητήσω εγώ ο ίδιος.Σε αυτή την στάση,εσφυροκοπήθη η νεαρά Τσέχα χωρίς διαμαρτυρίες και με την συνοδεία απαλών,λάγνων,ηδυπαθών βογγητών εκ μέρους της.Για τους λάτρεις του εν λόγω είδους,έχω να πληροφορήσω ότι κατά την διάρκεια των γαμικών ωθήσεων,στην πισωκολλητή στάση,η κατάληξη του μηριαίου οστού της "κρατάει" πολύ καλή-και συνάμα ερεθιστική-κόντρα!  ;)  :cheesy:  :rockon:
Ακολούθησε λίγο social time,στο οποίο είναι καλή,καθότι και καλή γνώστης της Ελληνικής!
Η υπηρεσία ήτο άψογη,ευγενική,με διάθεση να εξυπηρετήσει και ο οίκος ήσυχος,χαλαρωτικός και με όλα τα κομφόρ.Έμεινα πολύ ικανοποιημένος,θα την επιλέξω σίγουρα ξανά,αν και,όπως μου απεκάλυψε η ευειδής πόρνη,συνήθως είναι στην πρωινή βάρδια,η οποία δεν με βολεύει καθόλου!  :(
Αυτά,από μενα,χύστες μου!  :dancing:
A...και για να μην ξεχάσω,γιατί ήθελα πάρα πολύ να το αναφέρω.Ένα καλτ σκηνικό,εξετυλίχτηκε ,εμπρός των οφθαλμών μου,στο ΜΜΜ κατά την επιστροφή μου από τα πορνοστέκια!Νεαρά,μελαγχρινή,με πίρσινγκ στο πρόσωπο,άκρως προκλητικά ντυμένη(αβυσσαλέο ντεκολτέ και καυτό σορτς-φουστοζώνη,με ένα πανταχού τρύπιο καλσόν),έτοιμη -εν σώματι(όχι ψυχή τε και σώματι) για το αρχαιότερο επάγγελμα,ήταν έτοιμη να κατέβει εις την επόμενη στάση και επάτησε το αντίστοιχο κομβίον.Την στιγμή εκείνη,ακριβώς,μια παχύσαρκη-έμπροσθεν της ακριβώς ιστάμενη-γουρουνοειδής υπάρξη,με απαίσια στριφτά μαλλιά,τα οποία μου θύμισαν πέος αρσενικού χοίρου,την κοίταξε με ένα βλέμμα το οποίο θα μου μείνει αξέχαστο!Ήτο ένα βλέμμα γεμάτο φθόνο,μίσος και απέχθεια!Την εκοίταζε ,έτσι,ασκαρδαμυκτί επί μονίμου βάσεως έως ότου κατέβει από το όχημα,η νεαρά ξεκωλίς!
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.755
Πόντοι
45.465
Ομολογώ,από τα γραφόμενα του χρήστη Ν.Σμύρνη,ότι είναι πολύ πιο απαιτητικός από τις κοπέλες σε σχέση με εμένα.Ίσως εκεί έγκειται η διαφορά! ;)
δεν είμαι καθόλου απαιτητικός απο τις κοπέλες , ίσα ίσα που προσαρμόζομαι σε αυτές , είναι για gfe καταστάσεις λειτουργώ έτσι ,
είναι για  pse καταστάσεις λειτουργώ έτσι , θέλουν καθοδήγηση τις καθοδηγώ , θέλουν να έχουν το πάνω χέρι , τις αφήνω ....
πάρε και κριτικές για την τραβελοφατσα(κορμάρτα βέβαια)που βέβαια δεν είναι και νεαρή, μάλλον ο πολύ χαμηλός φωτισμός που υπάρχει τόσο στο σαλόνι
όσο και στα δωμάτια σε μπέρδεψε....μόνο ο xilnik της έγραψε μια καλή κριτική απ ότι κατάλαβα για δικούς τους λόγους.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
στη φυλής παίζει κανένα milf (>40) ρε παίδες ?
γιατί με όλα τα μικρά που υπάρχουν εκεί είναι σα να ψάχνεις βελόνα στ'άχυρα

στο μετάξι πάλι πολλά ήταν κλειστά  :(
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.755
Πόντοι
45.465
στη φυλής παίζει κανένα milf (>40) ρε παίδες ?
γιατί με όλα τα μικρά που υπάρχουν εκεί είναι σα να ψάχνεις βελόνα στ'άχυρα

στο μετάξι πάλι πολλά ήταν κλειστά  :(
πάνω στη Φυλής , όχι
στα πέριξ ναι
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
πάνω στη Φυλής , όχι
στα πέριξ ναι

όλοι οι ανώμαλοι που προτιμούν τις μικρές , μας έχουν εξωθήσει εμάς στα περίξ  :tickedoff:  :s&m_1:

ευχαριστώ συνάδελφε νεοσμύρνιώτη με γλιτώνεις απο άσκοπο περπάτημα  ;)
 

Rafelo

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
610
Κριτικές
10
Like
3.878
Πόντοι
5.267
εχουμε νεα απο τροφωνιου εξηκιου εργας? ειναι ανοιχτα?
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Για λίγα γραμμάρια ευτυχίας ...

Βρέθηκα σε πορνεία δεύτερης διαλογής να επιλέξω και να διασκεδάσω τα λιγοστά από τα γραμμάρια που μου αναλογούσαν στην επιθυμία μου.

Δεν είναι και από τα εύκολα πράγματα.

Πράγματι ...

Ίσως δεν εξαργύρωσα με επάρκεια τις προηγούμενες εμπειρίες που (θα έπρεπε να) είχα αποκτήσει στις πουτάνες.

Για αυτό με τριγυρνούν θεοί και δαίμονες να τους επιστρέψω τον χρόνο που μου χάρισαν.

Ώρες – ώρες δεν γνωρίζω σε αυτή την "πατρίδα" τι γυρεύω …

Ανοίγω την πόρτα του πορνείου και μετράω τα βήματα (μου) και τον χρόνο (μου) μέχρι να βγει η πουτάνα στο σαλόνι.

Πακιστανοί (συνήθως), ξέμπαρκοι, απαισιόδοξοι και αισιόδοξοι για την τέλεια εκσπερμάτωση περιμένουν ευλαβικά την πουτάνα να τους τακτοποιήσει τις ψυχολογικές τους εκκρεμότητες.

Ευχές, ρίσκο, ελπίδα και υποσχέσεις της πουτάνας και της τσατσάς, με δοκιμάζουν.

Μέσα σε όλα αυτά

απλά θέλω να γαμήσω και να ... "επιστρέψω"

Η Σιμόν δεν είναι πουτάνα μαζικής ή και κοινής επιλογής.

Το διευκρινίζω για αποφυγή τυχόν παρεξηγήσεων ...

Ως γυναίκα

δεν είναι επιλέξιμη

Ως άνθρωπος

Δεν μπορώ

να το γνωρίζω ...

Πρόκειται για μια γεματούλα γυναίκα που απλά

έχει ανάγκη τα δικά μας χρήματα.

... και εγώ απλά είμαι

σε κατάσταση ανάγκης

Πράγματι

Την αναφερόμενη πουτάνα, την ξαναγάσημα,

αλλά δεν θυμόμουν

την αρχή και  

... το τέλος

Ίσως αυτή να ήταν η αιτία που είχα δεδομένες απορίες ...

Στα πρακτικά δεδομένα του γαμησιού, επιτρέψτε μου να σημειώσω τα εξής :

Η Σιμόν ξεκινά με φιλιά στο στήθος, στο λαιμό, στη μέση και στα αρχίδια

(υποθέτω στην περίπτωση που δεν βρωμάνε τραγίλα).

Δεν αντέχει χοντρούς πούτσους ...

ή (τουλάχιστον) σκαρφίζεται ότι δεν αντέχει

και γενικότερα θέλει να τιμήσει την αμαρτία της,

που της είπαν ότι ήταν αρετή και επιπλέον την ευλόγησαν ...  

Όταν έχυσα, θυμήθηκα την γιαγιά μου ...

Πιθανόν να την ξαναγαμήσω.

Δεν μπορώ να το γνωρίζω ...

Καλό σας  βράδυ

Υστερόγραφο :

Να σημειώσω (μήπως και με παρεξηγήσετε) ότι την κ. Σιμόν την γάμησα στις 9/11/2014 στις 19.00’

... ίσως και λίγο μεταγενέστερα  

 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.755
Πόντοι
45.465
Για λίγα γραμμάρια ευτυχίας ...



 
φου...όταν διάβασα τον τίτλο νόμισα ότι θα γράψεις για ναρκωτικά...
τελικά έγραψες για το "ναρκωτικό"μας τις πουτάνες
Στρατηγέ ποια Σιμόν ? απο Κολωνού 53?
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
δεν είμαι καθόλου απαιτητικός απο τις κοπέλες , ίσα ίσα που προσαρμόζομαι σε αυτές , είναι για gfe καταστάσεις λειτουργώ έτσι ,
είναι για  pse καταστάσεις λειτουργώ έτσι , θέλουν καθοδήγηση τις καθοδηγώ , θέλουν να έχουν το πάνω χέρι , τις αφήνω ....
πάρε και κριτικές για την τραβελοφατσα(κορμάρτα βέβαια)που βέβαια δεν είναι και νεαρή, μάλλον ο πολύ χαμηλός φωτισμός που υπάρχει τόσο στο σαλόνι
όσο και στα δωμάτια σε μπέρδεψε....μόνο ο xilnik της έγραψε μια καλή κριτική απ ότι κατάλαβα για δικούς τους λόγους.
Το να είσαι απαιτητικός δεν είναι κακό,το αντίθετο θα έλεγα.
Ο Τομμυ Ντεβίτο έχει την πιο διαφωτιστική κριτική,κατ'εμέ,και παρουσιάζει πολλές αλήθειες σχετικά με την Μαργαρίτα.
Είπα ότι εγώ δεν είμαι ιδιαίτερα απαιτητικός,έστω ώστε αυτό να λαμβάνεται υπόψη από τους συναγωνιστές και να ξέρουν ότι οι κριτικές μου(ίσως) δεν είναι και τόσο "αυστηρές",όσο θα έπρεπε.Ελπίζω να γίνομαι κατανοητός.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom