Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 131 άτομα (4 μέλη και 127 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.054
Πόντοι
45.465
εγώ σου είπα πώς είχε βγεί........
εγώ με την συγκεκριμένη τις πρώτες 4 φορές με πήγαινε μιά καλά μιά ξενέρωνα...
τις 4 τελευταίες συνεχόμενα ήταν σούπερ...
όλα είναι θέμα γούστου και "χημείας" 
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Απορία: Γιατί την Άννα την αποκαλείτε "Πίτσος"; Επειδή δουλεύει ασταμάτητα σαν την ομώνυμη μάρκα ηλεκτρικών συσκευών;
όχι ασταμάτητα, όπως σου έγραψε ο σμύρνη... θυμήσου την διαφήμιση: Πίτσος, "Εμπιστοσύνη"!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.742
Κριτικές
183
Like
3.104
Πόντοι
8.535
τωρα η Πιτσος κραταει Ελληνικο ονομα κ κατασκευαζει/συναρμολογει Τουρκια...δεν εχει καμμια σχεση με την παλια Πιτσος...το σλογκαν ειναι παρελθοντικο.
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Παράθεση από: Mastoratzas στις σήμερα στις 01:18
Παίδες καλησπέρα
ξέρει κάποιος φίλος να μας πει αν δουλεύει η Ελένη-Έλενα-ντούμπανο κάπου αλλού απόγευμα όμως, γιατί εκεί λέτε ότι είναι μόνο τα πρωινά...

αν εννοείς φίλε την Ελένη/Έλενα την "Αιγύπτια" απογευματινή είναι στο Φωκ.17! (ποιος είπε πως είναι πρωινή;)


αναφέρομαι φίλε μου στην Έλενα μα τα 5άρια βυζια που δούλευε πριν από μερικούς μήνες στο Φωκαίας 27 όροφος στο ανακαινισμένο
Ρουμάνα με καλούτσικες υπηρεσίες, μια φορα βέβαια την έχω πάρει
Βασικά με έφτιαχνε το βλέμα της αλλά όταν βλέπεις το στήθος να ξεχιλίζει μέσα από το σουτιέν παθαίνεις μια πλάκα  :2funny:
πάντως ήταν μεγάλο, έβαλε κ σιλικόνι και το έχει τεράστιο
το θεμα ειναι ότι είμαι περιστασιακός επισκέπτης της Φυλής και δεν μένω κοντα οπότε ότι μάθω από εσάς εδώ μέσα

 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Για μένα μόνο εγγύηση δεν είναι η συγκεκριμένη τάνα. Αηδιαστικά κοκκαλιάρα και κομοδίνο με τις μέρες του.
ανεξαρτήτως των γούστων σου, αδύνατη ναι αλλά όχι κοκαλιάρα... για μένα είναι κανονικών κιλών,από τα στανταράκια της Φυλής και από τα ωραιότερα μουνιά που έχουν περάσει!!!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
ανεξαρτήτως των γούστων σου, αδύνατη ναι αλλά όχι κοκαλιάρα... για μένα είναι κανονικών κιλών,από τα στανταράκια της Φυλής και από τα ωραιότερα μουνιά που έχουν περάσει!!!
Προσωπικά τη βρίσκω κοκκαλιάρα. Δεν υπάρχει κάτι στο σώμα της για να πιάσεις. Όσο για τα γούστα μου, δεν είπα ότι είναι φόλα, αλλά είναι με τις μέρες της. Έχω περάσει και γαμάτα μαζί της, αλλά μερικές φορές φέρεται σαν κομοδίνο.
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Προσωπικά τη βρίσκω κοκκαλιάρα. Δεν υπάρχει κάτι στο σώμα της για να πιάσεις. Όσο για τα γούστα μου, δεν είπα ότι είναι φόλα, αλλά είναι με τις μέρες της. Έχω περάσει και γαμάτα μαζί της, αλλά μερικές φορές φέρεται σαν κομοδίνο.
Την κοπελα μαλλον δεν την εχω δει ποτε, αλλα ενας κολλητος παντρεμενος που παει μαζι της μια φορα στο διμηνο περιπου, με τη μεθοδο ομως "insert coin"  :grin: περναει μια χαρα μαζι της...
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Προσωπικά τη βρίσκω κοκκαλιάρα. Δεν υπάρχει κάτι στο σώμα της για να πιάσεις. Όσο για τα γούστα μου, δεν είπα ότι είναι φόλα, αλλά είναι με τις μέρες της. Έχω περάσει και γαμάτα μαζί της, αλλά μερικές φορές φέρεται σαν κομοδίνο.

Βιαζεται πολυ στο δωματιο, να παει να γαμηθει λοιπον
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Βιαζεται πολυ στο δωματιο, να παει να γαμηθει λοιπον
το 'χω ξανακούσει αυτό και μου κάνει εντύπωση χωρίς να το αμφισβητώ! έχω τελείως διαφορετική εμπειρία... η κοπέλα όχι μόνο δε βιαζόταν αλλά έκανε το παν για να περάσω καλά! αεροπλανικό γαμήσι...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
το 'χω ξανακούσει αυτό και μου κάνει εντύπωση χωρίς να το αμφισβητώ! έχω τελείως διαφορετική εμπειρία... η κοπέλα όχι μόνο δε βιαζόταν αλλά έκανε το παν για να περάσω καλά! αεροπλανικό γαμήσι...
Πόσες φορές έχεις πάει όμως;
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Βόλτα στα κεντρικά της φυλής στην απογευματινή βάρδια για να δω αν εμφανίστηκε καμία νέα κοπέλα.

Έχουμε και λέμε λοιπόν...

Φυλής

54Β: Ιωάννα. Μελαχρινή, αδύνατη με στεγνό σώμα, μικρό στήθος. Απλό πρόγραμμα. Να σημειώσω οτι στο σαλόνι μπήκε και ξένος τον οποίο δεν έδιωξαν. Χ απο εμένα!

56: Άννα, ιλόνα. Ξανθιά, αδύνατη με στεγνό σώμα και αντίστοιχο κώλο. Πρώτη φορά που την είδα να μην είναι topless στο σαλόνι. Απλό + 69.

59: Πάλι τα έδωσε όλα ο τσάτσος. Αδύνατη με στεγνό σώμα, σχετικά ψηλή, κοντά μαλλιά, μικρό στήθος και σφιχτό κώλο. Απλό πρόγραμμα.

61: Αλεξάνδρα μαζί με μια άλλη της οποίας το όνομα δεν ανακοινώθηκε. Η αλεξάνδρα είναι ξανθιά με αρκετά λευκό δέρμα, μετρίου αναστήματος, αδύνατη με μικρό στήθος και κώλο. Η συναδέλφησά της μελαχρινή, πιο κοντή, αδύνατη με κανονικό σώμα. Απλό αμφότερες.

80: Εμυ. Μελαχρινή, αδύνατη με κανονικό σώμα και στήθος. Ψιλο γεμάτη περιφέρεια. Πρωκτικό.

65 ισόγειο: Μελαχρινή με καρέ μαλλιά, αδύνατη, μετρίου αναστήματος, μικρό στήθος και κώλο. Απλό πρόγραμμα. Θυμάμαι οτι εμφανιζόταν παλιά συνεχώς σε δίδυμο με την τζούλια που εμφανισιακά έμοιαζαν.

66Α: Μελαχρινή αν θυμάμαι σωστά. Αδύνατη, μικρό στήθος. Απλό πρόγραμμα.

66Δ: Μελαχρινή, αδύνατη με κανονικό σώμα, μικρό στήθος και γεμάτη περιφέρεια. Φουλ πρόγραμμα. Στο σαλόνι με έποιασε απο το χέρι και δεν με άφηνε να φύγω με τίποτα.

67: Ξανθιά, αδύνατη με κανονικό σώμα, στήθος σιλικόνης, ωραία περιφέρεια. Αεράτο σαλονάρισμα. Επειδή η περιγραφή ταιρίαζει να πώ οτι δεν ήταν η αλίσια. Απλό πρόγραμμα άν θυμάμαι σωστά.

69
όροφος: Μελαχρινή με σπαστά μαλλιά, μετρίου αναστήματος, πολύ αδύνατη, μικροκαμωμένη, μικρό στήθος και κώλο.  Απλό πρόγραμμα

ισόγειο: Μελαχρινή που στο σαλόνι έκανε κανονικά πασαρέλα. Ξεκίνησε απο το δωματιάκη της και έκανε έναν νοητό κύκλο με το ένα χέρι στην μέση. Φουλ πρόγραμμα.

71
όροφος: Ξανθιά, μετρίου αναστήματος, αδύνατη με κανονικό σώμα και στήθος, γεμάτη περιφέρεια. Πρόγραμμα δεν μου είπε η τσατσά.

Ισόγειο: Αννα μαρία απο το 80. Καστανή, αδύνατη, μικρό στήθος, ωραίο κώλο. Ανακοινώθηκε πρωκτικό σήμερα.

74: Μόνο το δεξιά ήταν ανοικτό. Άντζελα, μελαχρινή, αδύνατη, μετρίου αναστήματος με μεγάλο στήθος και ωραίο κώλο. Πρωκτικό. Δελεάστηκα αλλά έχω ήδη μπεί μαζί της.

84
ισόγειο: Σόνια. Μελαχρινή, αδύνατη με στεγνό σώμα, μικρό στήθος και σφιχτό κώλο. Απλό πρόγραμμα. Έπεζε με κάτι πιτσιρίκια εκείνη την ώρα.

Όροφος: Τζούλια, μελαχρινή, μετρίου αναστήματος, μεγάλο στήθος, γεμάτη περιφέρεια. Πρωκτικό. Είχε βγεί στο μπαλκόνι και έκανε πλάκα με τον κόσμο.

86
ισόγειο: Ιρίνα. Μελαχρινή, αδύνατη με κανονικό σώμα, σχετικά ψηλή, μεσαίο στήθος και ωραία περιφέρεια. Φουλ πρόγραμμα. Μπήκα. Ήταν ικανοποιητικά.

Όροφος: Μελαχρινή, αδύνατη με κανονικό σώμα, μικρό στήθος και πιο γεμάτη περιφέρεια.





Φωκαίας

17 ισόγειο: Ελένη. Δούλευε παλαιότερα σε στούντιο. Μελαχρινή, αδύνατη, μεγάλο στήθος. Απλό πρόγραμμα αν θυμάμαι σωστά.

19: Μελαχρινή αδύνατη, μετρίου αναστήματος, μικρό στήθος.

24: Καστανή, αδύνατη, μικροκαμωμένη, μικρό στήθος. Εμφανίζονταν στο 22 κάτω αριστερά συνήθως. Τότε ήταν ψαρωμένη, πλέον δεν είναι. Παλιά έκανε πρωκτικό ενώ τώρα ανακοινώθηκε απλό.

25
όροφος: Σύλβια. Μελαχρινή, μετρίου αναστήματος, γεμάτο σώμα. ΟΛΑ τα λεφτά η τσατσά με την ατάκα της "Κοπέλα ούτε παχιά, ούτε αδύνατη. Κοπέλα είναι ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ"! Ίσως και να μήν είχε άδικο!  :grin: Άλλωστε όπως λέει και ο λαός "γλώσσα λανθάνουσα τ αληθή λέγει".

ισόγειο: Μόνικα. Είχα πολύ καιρό να την πετύχω. Σήμερα δεν νιαούρισε. Μελαχρινή, αρκετά αδύνατη, μικρό στήθος και κώλο. Απλό πρόγραμμα εν αντιθέσει με το ελεύθερο στοματικό που έκανε παλιά.

27
υπόγειο: Βικτώρια. Με το που άκουσα το όνομα αποχώρησα. Γνωστή απο αλκιβιάδου. Φουλ πρόγραμμα.

ισόγειο: Εδώ έγινε κάτι το πρωτοφανές. Ενα παλικάρι πάρκαρε το σμαρτ του απο έξω, το άφησε με αναμένη μηχανή και μπήκε σε ένα απο τα δύο.
Σόνια (?). Μελαχρινή, κανονικό σώμα, πολύ κόσμος στο σαλόνι, την είδα στα γρήγορα.

Όροφος: Τζέσικα. Μελαχρινή με κανονικό σώμα, μεσαίο στήθος και περιφέρεια. Επίμονο σαλονάρισμα αφού κάθετε στα πόδια σου και δεν σε αφήνει να σηκωθείς! Απλό πρόγραμμα.


Σε γενικές γραμμές είχε αρκετό κόσμο, κυρίως πιτσιρικαρία όπου αρκετοί ήταν με σχολική τσάντα.
Αξιοσημείωτος είναι ο συναγωνιστής περί τα 50-55 που είδα να κάνει τσάρκα και να μπαίνει στα σπίτια κρατώντας ενα μεγάλο μπουκάλι γάλα!

Αυτά τα ολίγα και απο εμένα.
Ελπίζω να μην ξέχασα τίποτα.

Λογικά θα υπάρξει ενημέρωση απο τον nea smirni.....
Αν είδαν καλά τα μάτια μου... :)
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Εκμεταλλευόμενος την αυριανή αργία και μην έχοντας τι άλλο να κάνω, ξεκίνησα μία βόλτα στα σπιτάκια του Μεταξουργείου και όπου με βγάλει ο δρόμος.
Ξεκίνημα απο το Μεγ Αλεξάνδρου 20 ισόγειο όπου και υπήρχε καινούρια κοπέλα αδύνατη,λευκή,με μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους που έχανε λιγάκι στο πρόσωπο.      Απλό πρόγραμμα. Δίπλα στο υπόγειο είδα την κοντή,χονδρή,με τα πιασμένα καστανά μαλλιά και τα αγελαδινά βυζιά που έχει παίξει μπάλα και στα τέσσερα όμορα σπιτάκια.Πρωκτικό και γυμνό τσιμπούκι.
Στο Μεγ Αλεξάνδρού 22 ισόγειο εμφανίστηκε υπέρβαρη,λευκή,νταρντάνα με ξανθά μαλλιά λιτά κάτω απο τους ώμους.Απλό πρόγραμμα.Στον όροφο εμφανίστηκε καινούρια υπέρβαρη με κοντά καστανά μαλλιά,λευκή,βουνίσια,με κώλο στο πρόγραμμα.
Στο Ιάσωνος 44 δεξιά εμφανίστηκε η Ιωάννα απο τα Μεγ Αλεξάνδρου 22 ισόγειο,Ιάσωνος 37 όροφος, τα Φυλής 86,Ιάσωνος 46 μεσαίο και αριστερό καθώς και στα 44.Καστανά μαλλιά πιασμένα πίσω,λευκό δέρμα,βυζάρες,αρμονικά κατανεμημένα κιλά και φορούσε και ένα πρόστυχο τιραντέ.Ανακοινώθηκε κώλος με 15 και απλό στα 10. Κατόπιν συνεννόησης προσφέρει και γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι στα 15 ευρώ.
Στο Ιάσωνος 46 όροφος η  Αλεξάνδρα,υπέρβαρη,με λευκό δέρμα έπαιζε παλιότερα σταθερά εδώ και προσφάτως στα Ιάσωνος 44. Κώλος,γλωσσόφιλα,αυταρχικό.
Στο μεσαίο έίδα την Άννα,καινούριο μωράκι,λεπτό,κοντό,με καστανά ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους,λευκή,έκφυλο προσωπάκι με τατού πίσω στην μέση.Απλό πρόγραμμα.
Στο αριστερό ισόγειο ήταν αθίγγανη,νταρντάνα,ψηλή, υπέρβαρη,μελαμψή με μαύρα λιτά μαλλιά μέχρι τους ώμους.Κώλος στα 10.
Στο Ιάσωνος 43 2 κοπέλες οι οποίες βρωμούσαν ξεπέτα. Μία μιλφ 35άρα,κοντή,με καστανό φλατ μαλλί και τραχύ πρόσωπο ομιλούσα καλά ελληνικά μάλλον απο Αλβανία.Μαζί της κοπέλα λεπτή,λευκή,γύρω στα 28 με καστανά μαλλιά πιασμένα κοτσίδα και 2 τατού το ένα στα πλευρά και το άλλο λίγο πιο πάνω απο το στήθος αν θυμάμαι καλά.Εμφανίσιμη αυτή η κοπέλα με καλά ελληνικά αλλά εντελώς ψυχρή και ανέκφραστη. Και οι 2 πρόσφεραν απλό πρόγραμμα.
Στο Ιάσωνος 37 ισόγειο καινούρια κοπέλα με όνομα Κατερίνα.Λεπτή φωνή,αρκετά αδύνατη,λευκή,με καστανομελί μαλλιά μέχρι τους ώμους,νοστιμούλα για τα δικά μου cult πλαίσια προτιμήσεως. Απλό πρόγραμμα.Στον όροφο εμφανίστηκε η Κασσάνδρα από Ιάσωνος 44 δεξί,Ιάσωνος 46 μεσαίο,Φυλής 71 υπόγειο,Φυλής 134 όροφος.Φορούσε λευκά εσώρουχα.Πρόκειται για ψηλή,μελαμψή,με μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους,κανονικών κιλών, αθίγγανη απο Βουλγαρία σύμφωνα με δήλωση της. Αυτήν την φορά το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε ήταν ο κώλος στο δεκάρικο.
Στο Ιάσωνος 31 υπόγειο η Χριστίνα το νανάκι.Στο Ιάσωνος 30 ισόγειο καινούρια κοπέλα,με καστανά μαλλιά πιασμένα αλογοουρά κάτω απο τους ώμους,κρεμαστά τριάρια βυζιά,κανονικών κιλών,νοστιμούλα με απλό πρόγραμμα.Στον όροφο η Άντζυ μας παρουσίασε ως καινούρια την Ρωσίδα μιλφ Μαρία,ψηλή,λευκή,νταρντάνα με αρμονικά κατανεμημένα κιλά και καρέ ξανθά μαλλιά. Γνωστή απο τα ΜΑ 28, Ιάσωνος 31 υπόγειο, Κολωνού 15 καθώς και αυτό το μαγαζί.
Στο Λεωνίδου 28 ισόγειο ήταν η καινούρια κοπέλα που είχα δει και εχθές το πρωί. Μαύρα λιτά μακριά μαλλιά,λευκή,ελαφρώς γεμάτη,νοστιμούλα σε γενικές γραμμές.      Απλό πρόγραμμα. Το Ιάσωνος 27 υπόγειο και ο όροφος ήταν κλειστά. Η Λειλά φαίνεται πήρε χαμπάρι οτι λεφούσι Ελλήνων έρχεται να της εκπορθήσει την υφαλοκρηπίδα ενόψι της Εθνικής Επετείου και την έκανε καπνός.
Στο Ιάσωνος 20 ανελκυστήρας ήταν 2 κοπέλες. Εντύπωση μου προκάλεσε οτι χρέη τσάτσου εκτελούσε ένας Ρωσοπόντιος πιτσιρικάς γύρω στα 25 χρονών βία μπορεί και νεαρότερος.Έπαιζε Ρώσικη μουσική και μου παρουσίασε 2 κοπέλες.Την Άννα που ρουφάει την μπανάνα όπως μου είπε.Με μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους κανονικών κιλών προς το γεμάτο μέτριας εμφανίσεως.Η δεύτερη κοπέλα που είχε ωραίο όνομα σπάνιο και παραδόξως μου διαφεύγει ήταν λεπτή,ψηλή,με όμορφα τριάρια βυζιά,μαλλιά καστανόξανθά κατσαρά μέχρι τους ώμους και ήταν η ομορφότερη που είδα σε όλη την γύρα που έκανα. Απλό πρόγραμμα και για τις 2 τους.
Στο Ιάσωνος 1 ισόγειο αριστερά 2 κοπέλες η Αντελίνα,με ξανθά λιτά μαλλιά,piercing στο χείλος,λευκή,νοστιμούλα γνωστή και απο Περδίκας 3 παλιότερα μαζί με κοπέλα ψηλότερη,νταρντάνα,με ξανθά λιτά μαλλιά κάτω απο τους ώμους με φαρδιά περιφέρεια μέτριας εμφανίσεως σε σχέση με την πρώτη.Απλο πρόγραμμα και οι 2.
Στο Ιάσωνος 1 μεσαίο στα αριστερά ήταν κοπέλα με μαύρα φλατ μαλλιά λίγω κάτω απο τους ώμους,με έλαχιστα κιλά πάνω απο το κανονικό.Απλό πρόγραμμα.Στο δεξιό εμφανίστηκε η Αλέξια, κανονικών κιλών,με ξανθά μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους και ροζ εσώρουχα.Απλό πρόγραμμα.
Στο Ιάσωνος 1 δεξιά στον ημιόροφο εμφανίστηκε υπέρβαρη με μαύρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους αδιάφορη.Με βυζάρες για όσους ενδιαφέρονται.
Στο Κολωνού 11 όροφος είχε καινούρια κοπελα με ξανθό καρέ μαλλί,κανονικών κιλών με βυζάρες και πιασιματάκια,νοστιμούλα μάλλον απο Αλβανία,με καβλάντιζε στο σαλόνι για να μπω. Απλό πρόγραμμα.
Στο Κολωνού 27 όροφος είχε καινούρια κοπέλα,λεπτή,κοντή,με μαύρα μαλλία κοντά και μικρά βυζάκια μέτριας εμφανίσεως.Στο ισόγειο είχε την φόλα Ουάννα,ψηλή,με καστανόξανθά λιτά μακριά μαλλιά κανονικών κιλών με φαρδιά περιφέρεια.Ψυχρό σαλονάρισμα.
Στο Δεληγιώργη 39 νομίζω ,όχι στο τραβελόσπιτο στο άλλο που βρίσκεται απέναντι εμφανίστηκε κοπέλα,κοντή,λευκή,ελαφρώς γεμάτη,με μαύρα πιασμένα αλογοουρά και με μικρό τατού πάνω απο το στήθος.Απλό πρόγραμμα.Το Ακομινάτου 2 κλειστό.
'Ανοδος στο Λιοσίων 73.Στο ισόγειο εσωτερικά της αυλής εμφανίστηκαν 2 κοπέλες η πρώτη ήταν η μιλφ Τατιάννα που παίζει πρωινά.Κοντή,γεματούλα,με καστανόξανθά λιτά μακριά μαλλιά αδιάφορη που κάνει πρωκτικό και η δεύτερη ήταν η Βίκυ η Βικτώρια απο το Διδύμου 16,λεπτή,με ξανθά λιτά μαλλιά κάτω απο τους ώμους,νοστιμούλα.
Φυσικά και πήρα την Βίκυ την οποία και έχω δοκιμάσει και στο άλλο κατάστημα και την θεωρώ στανταράκι. Ασφαλώς και πέρασα καλά. Να ευχαριστήσω πάλι τον χλεχλέκια για την πληροφορία.Πληροφορίες για την συγκεκριμένη κοπέλα έχω γράψει ήδη στο Διδύμου 16 και δεν θα επεκταθώ ξανά γράφοντας τα ίδια.
Καλό βράδυ να έχετε και καλή αυριανή αργία!
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Βόλτα στα κεντρικά της φυλής στην απογευματινή βάρδια για να δω αν εμφανίστηκε καμία νέα κοπέλα.

Έχουμε και λέμε λοιπόν...

Φυλής

54Β: Ιωάννα. Μελαχρινή, αδύνατη με στεγνό σώμα, μικρό στήθος. Απλό πρόγραμμα. Να σημειώσω οτι στο σαλόνι μπήκε και ξένος τον οποίο δεν έδιωξαν. Χ απο εμένα!

56: Άννα, ιλόνα. Ξανθιά, αδύνατη με στεγνό σώμα και αντίστοιχο κώλο. Πρώτη φορά που την είδα να μην είναι topless στο σαλόνι. Απλό + 69.

59: Πάλι τα έδωσε όλα ο τσάτσος. Αδύνατη με στεγνό σώμα, σχετικά ψηλή, κοντά μαλλιά, μικρό στήθος και σφιχτό κώλο. Απλό πρόγραμμα.
Ρωξάνη
61: Αλεξάνδρα μαζί με μια άλλη της οποίας το όνομα δεν ανακοινώθηκε. Η αλεξάνδρα είναι ξανθιά με αρκετά λευκό δέρμα, μετρίου αναστήματος, αδύνατη με μικρό στήθος και κώλο. Η συναδέλφησά της μελαχρινή, πιο κοντή, αδύνατη με κανονικό σώμα. Απλό αμφότερες.

80: Εμυ. Μελαχρινή, αδύνατη με κανονικό σώμα και στήθος. Ψιλο γεμάτη περιφέρεια. Πρωκτικό.

65 ισόγειο: Μελαχρινή με καρέ μαλλιά, αδύνατη, μετρίου αναστήματος, μικρό στήθος και κώλο. Απλό πρόγραμμα. Θυμάμαι οτι εμφανιζόταν παλιά συνεχώς σε δίδυμο με την τζούλια που εμφανισιακά έμοιαζαν.
Εμμανουέλα
66Α: Μελαχρινή αν θυμάμαι σωστά. Αδύνατη, μικρό στήθος. Απλό πρόγραμμα.

66Δ: Μελαχρινή, αδύνατη με κανονικό σώμα, μικρό στήθος και γεμάτη περιφέρεια. Φουλ πρόγραμμα. Στο σαλόνι με έποιασε απο το χέρι και δεν με άφηνε να φύγω με τίποτα.
Χριστίνα
67: Ξανθιά, αδύνατη με κανονικό σώμα, στήθος σιλικόνης, ωραία περιφέρεια. Αεράτο σαλονάρισμα. Επειδή η περιγραφή ταιρίαζει να πώ οτι δεν ήταν η αλίσια. Απλό πρόγραμμα άν θυμάμαι σωστά.

69
όροφος: Μελαχρινή με σπαστά μαλλιά, μετρίου αναστήματος, πολύ αδύνατη, μικροκαμωμένη, μικρό στήθος και κώλο.  Απλό πρόγραμμα
Άννα
ισόγειο: Μελαχρινή που στο σαλόνι έκανε κανονικά πασαρέλα. Ξεκίνησε απο το δωματιάκη της και έκανε έναν νοητό κύκλο με το ένα χέρι στην μέση. Φουλ πρόγραμμα.
Μάγια
71
όροφος: Ξανθιά, μετρίου αναστήματος, αδύνατη με κανονικό σώμα και στήθος, γεμάτη περιφέρεια. Πρόγραμμα δεν μου είπε η τσατσά.

Ισόγειο: Αννα μαρία απο το 80. Καστανή, αδύνατη, μικρό στήθος, ωραίο κώλο. Ανακοινώθηκε πρωκτικό σήμερα.

74: Μόνο το δεξιά ήταν ανοικτό. Άντζελα, μελαχρινή, αδύνατη, μετρίου αναστήματος με μεγάλο στήθος και ωραίο κώλο. Πρωκτικό. Δελεάστηκα αλλά έχω ήδη μπεί μαζί της.

84
ισόγειο: Σόνια. Μελαχρινή, αδύνατη με στεγνό σώμα, μικρό στήθος και σφιχτό κώλο. Απλό πρόγραμμα. Έπεζε με κάτι πιτσιρίκια εκείνη την ώρα.

Όροφος: Τζούλια, μελαχρινή, μετρίου αναστήματος, μεγάλο στήθος, γεμάτη περιφέρεια. Πρωκτικό. Είχε βγεί στο μπαλκόνι και έκανε πλάκα με τον κόσμο.

86
ισόγειο: Ιρίνα. Μελαχρινή, αδύνατη με κανονικό σώμα, σχετικά ψηλή, μεσαίο στήθος και ωραία περιφέρεια. Φουλ πρόγραμμα. Μπήκα. Ήταν ικανοποιητικά.

Όροφος: Μελαχρινή, αδύνατη με κανονικό σώμα, μικρό στήθος και πιο γεμάτη περιφέρεια.





Φωκαίας

17 ισόγειο: Ελένη. Δούλευε παλαιότερα σε στούντιο. Μελαχρινή, αδύνατη, μεγάλο στήθος. Απλό πρόγραμμα αν θυμάμαι σωστά.
Σωστός είσαι!
19: Μελαχρινή αδύνατη, μετρίου αναστήματος, μικρό στήθος.
Άννα(μάλλον) :think:
24: Καστανή, αδύνατη, μικροκαμωμένη, μικρό στήθος. Εμφανίζονταν στο 22 κάτω αριστερά συνήθως. Τότε ήταν ψαρωμένη, πλέον δεν είναι. Παλιά έκανε πρωκτικό ενώ τώρα ανακοινώθηκε απλό.

25
όροφος: Σύλβια. Μελαχρινή, μετρίου αναστήματος, γεμάτο σώμα. ΟΛΑ τα λεφτά η τσατσά με την ατάκα της "Κοπέλα ούτε παχιά, ούτε αδύνατη. Κοπέλα είναι ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ"! Ίσως και να μήν είχε άδικο!  :grin: Άλλωστε όπως λέει και ο λαός "γλώσσα λανθάνουσα τ αληθή λέγει".

ισόγειο: Μόνικα. Είχα πολύ καιρό να την πετύχω. Σήμερα δεν νιαούρισε. Μελαχρινή, αρκετά αδύνατη, μικρό στήθος και κώλο. Απλό πρόγραμμα εν αντιθέσει με το ελεύθερο στοματικό που έκανε παλιά.

27
υπόγειο: Βικτώρια. Με το που άκουσα το όνομα αποχώρησα. Γνωστή απο αλκιβιάδου. Φουλ πρόγραμμα.

ισόγειο: Εδώ έγινε κάτι το πρωτοφανές. Ενα παλικάρι πάρκαρε το σμαρτ του απο έξω, το άφησε με αναμένη μηχανή και μπήκε σε ένα απο τα δύο.
Σόνια (?). Μελαχρινή, κανονικό σώμα, πολύ κόσμος στο σαλόνι, την είδα στα γρήγορα.
Σόνια
Όροφος: Τζέσικα. Μελαχρινή με κανονικό σώμα, μεσαίο στήθος και περιφέρεια. Επίμονο σαλονάρισμα αφού κάθετε στα πόδια σου και δεν σε αφήνει να σηκωθείς! Απλό πρόγραμμα.


Σε γενικές γραμμές είχε αρκετό κόσμο, κυρίως πιτσιρικαρία όπου αρκετοί ήταν με σχολική τσάντα.
Αξιοσημείωτος είναι ο συναγωνιστής περί τα 50-55 που είδα να κάνει τσάρκα και να μπαίνει στα σπίτια κρατώντας ενα μεγάλο μπουκάλι γάλα!

Αυτά τα ολίγα και απο εμένα.
Ελπίζω να μην ξέχασα τίποτα.

Λογικά θα υπάρξει ενημέρωση απο τον nea smirni.....
Αν είδαν καλά τα μάτια μου... :)

 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
...

Λογικά θα υπάρξει ενημέρωση απο τον nea smirni.....
Αν είδαν καλά τα μάτια μου... :)
Και εγώ είδα πολλά και με είδαν πολλοί περισσότεροι ...

Εκμεταλλευόμενος την αυριανή αργία και μην έχοντας τι άλλο να κάνω, ...
βουνίσια,με κώλο ...
Γράφε σε παρακαλώ μέχρι που φθάνουν τα μαλλιά ...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.054
Πόντοι
45.465
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom