Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 323 άτομα (23 μέλη και 300 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Πως να τον σεβαστω το farkeli,οταν υποτιμα την νοημοσυνη μου,ξανα και ξανα
Οσο για τη χτεσινη ενημερωση στρατηγε τη παρομοιαζω με τη μαχη του βατερλω..καμια σχεση το ποστ του ζερο με το φαρκελι.Αφορουσε τον amjic,oυτε καν τον φανουρη,και απαντησε αυτος.
Και για να μη το κουραζομαι,επειδη ημουν και ευγενικος,οποιος με δουλευει απο δω και περα,ως μελος ,θα του τη λεω γενικως,και ας ειμαστε οι καλυτεροι φιλοι
Είναι αλήθεια ότι στο τελευταίο πείραγμα του Zero βιάστηκα να απαντήσω (ενώ δεν φαίνονταν να με αφορούσε). Όμως αρκετές φορές επαναλάμβανε με έμμεσο τρόπο ότι είμαστε κλώνοι (Farkeli, Φανούρης και Βελουχιώτης) που άρχιζε πλέον να κουράζει. Χωρίς να θέλω να υποτιμήσω άλλον συνάδελφο-ενημερωτή να σημειώσω (επιμένοντας) ότι δεν είναι το καλύτερο που θα μπορούσε να λέγεται για τον Φανούρη δεδομένου ότι έχει προσφέρει αρκετά στην πορνο-παρέα μας.
Xilnik δεν υποτιμώ την νοημοσύνη σου. Όπως θα μάθεις από πρώτο χέρι εκείνη την ώρα που πόσταρε ο Βελουχιώτης εγώ ήμουν στο δρόμο με το αυτοκίνητο και μίλαγα με άλλον συνάδελφο στο κινητό. Άρα αυτό ξεκαθαρίζεται εύκολα. Όσον αφορά τον Φανούρη νομίζω διευκρινίστηκε από τον Billy13. Επίσης έχουν δει το Φανούρη ακόμη δυο γνωστά μέλη σε μπουρδέλο. Άρα και αυτό διευκρινίστηκε.
Σημειώνω ότι η προσφορά του Xilnik στο σαϊτ είναι αρκετά σημαντική και αναντικατάστατη.
Βελουχιώτη παρότι έχεις πει καλά λόγια για εμένα στο λέω δημόσια ότι δεν μου είναι ευχάριστη η αντιπαράθεση σου ειδικά με τον Hilnik. Ειλικρινά θα ήθελα να μην συνεχιστεί και να πάμε παρακάτω.

Φαρκελι, προσεχε το πιοτο βραδυατικα. Κανεις γκαφες και αποκαλυπτεσαι.
Πίνω μόνο εγώ (ο Farkeli) ή και οι κλώνοι μου ;  :cheesy:
Πάντως θα μου ήταν χρήσιμο ένα λεκτικό αλκοολ-τεστ έτσι ώστε να προσέχω στο μέλλον. Το λεκτικό αλκοολ-τεστ νομίζω μπορεί να γίνει εύκολα. Παίρνεις ένα «μεθυσμένο» μου ποστ και ένα «μη μεθυσμένο» και (μου) επισημαίνεις τις διαφορές.

farkeli, επιτρεψε μου να εκφρασω την προσωπικη μου γνωμη.
Σε καθε τομεα ενασχολησης του ανθρωπου, καποια στιγμη ερχεται το πληρωμα του χρονου. Η προσφορα σου είναι αναμφισβητητη.
Επηλθε κορεσμος. Ασε την νεα γενια ενημερωτων να επιτελεσει το ιερο εργο της ενημερωσης. Φυσικα παντα θα σχολιαζεις και θα παρεμβαινεις.
Για να μην χάσω κάποιες από τις συμβουλές, θα σε παρακαλούσα αν δεν σε έβαζα σε κόπο να τις συγκέντρωνες σε ένα ποστ.

Παρεμπιπτόντως έχω πολλά κόμπλεξ. :'(
Για αυτό εξάλλου πηγαίνω στα μπουρδέλα και δεν μπορώ να κάνω φυσιολογική σχέση.  :cheesy:

Χωρίς παρεξήγηση, πάντως κάτι μου θυμίζει το στυλ που γράφεις ...  :think:
Μπορεί και να κάνω λάθος. Μην στέκεσαι.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Ειδικα για τους προαναφερθεντες,αδυνατω να πιστεψω οτι καποιοι ειναι κλωνοι..ισως γιατι δε μπορω να καταλαβω το λογο που καποιος δημιουργει κι εναν κλωνο του..ποσο μαλλον οταν προκειται για δυνατα ατομα.Ωστοσο,επειδη καποτε ειχα φαει τρελο κολλημα με πορνοδεσποινα η οποια πλεον εχει αποσυρθει,θα χαιρομουν να μαθω οτι εμφανισθηκε ο κλωνος της  :)..
 

Επισκέπτης
Είναι αλήθεια ότι στο τελευταίο πείραγμα του Zero βιάστηκα να απαντήσω (ενώ δεν φαίνονταν να με αφορούσε). Όμως αρκετές φορές επαναλάμβανε με έμμεσο τρόπο ότι είμαστε κλώνοι (Farkeli, Φανούρης και Βελουχιώτης) που άρχιζε πλέον να κουράζει. Χωρίς να θέλω να υποτιμήσω άλλον συνάδελφο-ενημερωτή να σημειώσω (επιμένοντας) ότι δεν είναι το καλύτερο που θα μπορούσε να λέγεται για τον Φανούρη δεδομένου ότι έχει προσφέρει αρκετά στην πορνο-παρέα μας.
Xilnik δεν υποτιμώ την νοημοσύνη σου. Όπως θα μάθεις από πρώτο χέρι εκείνη την ώρα που πόσταρε ο Βελουχιώτης εγώ ήμουν στο δρόμο με το αυτοκίνητο και μίλαγα με άλλον συνάδελφο. Άρα αυτό ξεκαθαρίζεται εύκολα. Όσον αφορά τον Φανούρη νομίζω διευκρινίστηκε από τον Billy13. Επίσης έχουν δει το Φανούρη ακόμη δυο γνωστά μέλη σε μπουρδέλο. Άρα και αυτό διευκρινίστηκε.
Σημειώνω ότι η προσφορά του Xilnik στο σαϊτ είναι αρκετά σημαντική και αναντικατάστατη.
Βελουχιώτη παρότι έχεις πει καλά λόγια για εμένα στο λέω δημόσια ότι δεν μου είναι ευχάριστη η αντιπαράθεση σου ειδικά με τον Hilnik. Ειλικρινά θα ήθελα να μην συνεχιστεί και να πάμε παρακάτω.
Πίνω μόνο εγώ (ο Farkeli) ή και οι κλώνοι μου ;  :cheesy:
Πάντως θα μου ήταν χρήσιμο ένα λεκτικό αλκοολ-τεστ έτσι ώστε να προσέχω στο μέλλον. Το λεκτικό αλκοολ-τεστ νομίζω μπορεί να γίνει εύκολα. Παίρνεις ένα «μεθυσμένο» μου ποστ και ένα «μη μεθυσμένο» και (μου) επισημαίνεις τις διαφορές.
Για να μην χάσω κάποιες από τις συμβουλές, θα σε παρακαλούσα αν δεν σε έβαζα σε κόπο να τις συγκέντρωνες σε ένα ποστ.

Παρεμπιπτόντως έχω πολλά κόμπλεξ. :'(
Για αυτό εξάλλου πηγαίνω στα μπουρδέλα και δεν μπορώ να κάνω φυσιολογική σχέση.  :cheesy:

Χωρίς παρεξήγηση, πάντως κάτι μου θυμίζει το στυλ που γράφεις ...  :think:
Μπορεί και να κάνω λάθος. Μην στέκεσαι.

Έχεις δίκαιο!Ας πάμε παρακάτω!
Ζητώ συγγνώμη από τον xilnik γιατί του έθιξα ''προσωπικά δεδομένα'', αλλά και αυτός χωρίς να με ξέρει, προσωπικά, έβγαζε αβίαστα συμπεράσματα!

Η όλη ''ιστορία'', όμως, ξεκίνησε από τον Zero Tolerance, όχι από εμένα, ούτε τον farkeli αλλά ούτε και τον Φανούρη ...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.585
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.153
Πόντοι
14.565
Η όλη ''ιστορία'', όμως, ξεκίνησε από τον Zero Tolerance, όχι από εμένα, ούτε τον farkeli αλλά ούτε και τον Φανούρη ...
Όχι. Η όλη ιστορία ξεκίνησε απ' τον farkeli που παρεξήγησε εντελώς αναίτια post του Zero. Πάμε παρακάτω όμως τώρα.  :tickedoff:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Μιας και επιασα την γωνια αυτη στα γραφομενα μου στο 27 επανω η Αννα και η Χριστινα με εβαλαν στον καναπε,με ξεκουμπωσαν πανω και στο παντελονι και η Χριστινα αρχιζε να τον παιζει χυμα στο σαλονι,μου λεγανε συνεχεια για παρτουζα.Καυλαντιζα και χουφτωνα περιμενοντας να μπει καποιος για να μαζευτουν λιγακι,αποχωρησα ενω η Χριστινα με ειχε βαλει ηδη στο δωματιο..ε ρε σπασταρχιδιδες οι γκομενες τελειως..ειχαν δοκιμαστει απο μια φορα πριν κανα 2 χρονια και δεν περασαν το ''τεστ''...

Ρε πως το λεγανε εκεινο το παλικαρι που ζηταγε να τις πιρφορισει σε κουζινες και σαλονια που εχυνε σε λιγα δευτερολεπτα και μονο αυτο ηθελε ;;; ξεχασα το ψευδονυμο του αλλα νομιζω αυτο το σπιτι θα του ταιριαζει καθως θα κανει δουλεια χωρις να πληρωσει και να τις καταβρεξει :cum:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Όχι. Η όλη ιστορία ξεκίνησε απ' τον farkeli που παρεξήγησε εντελώς αναίτια post του Zero. Πάμε παρακάτω όμως τώρα.  :tickedoff:
Θα συμφωνήσω ότι βιάστηκα να απαντήσω στο τελευταίο ποστ του Zero. Όμως δεν είναι έτσι ακριβώς  antisthenis και το ξέρεις. Η όλη ιστορία έχει ξεκινήσει από πριν και όχι απο μένα. Ίσα-ίσα κοίταξα να την τελειώσω όσο γίνεται φιλικά. Να είμαστε δίκαιοι λοιπόν.



Σαφώς να πάμε παρακάτω.  
 

jigis0702

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2012
Μηνύματα
233
Like
189
Πόντοι
1
Μηνυμα για οσους ψαχνουν την Ντιανα (πρωην Αιμιλια) απο Αγκυρας-Περγαμου-Φωκαιας-Λελας Καραγιαννη κλπ.
Εχει αναφερθει και εδω αλλα και σε αλλο thread οτι δουλευει Κωνσταντινουπολεως 132.
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ...!!!
Στο Κωνσταντινουπολεως 132, οντως δουλευει καποια Ντιανα, Ρωσιδα, ξανθια βυζαρου και κατα τας γραφας (1-2 ενημερωσεις συναθλητων) κανει καλες πιπες...
Τι συμτωση;  Οι μισες Ρωσιδες είναι ξανθιες, βυζαρουδες και κανουν καλες πιπες...
Αυτην στο Κ132 πηγα και την ειδα, ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΜΕ...!!!
 

Επισκέπτης
Πίνω μόνο εγώ (ο Farkeli) ή και οι κλώνοι μου ;  :cheesy:
Πινεις και γινεσαι transformer.Αντε και Ναπολεων Ζερβας!
Παρεμπιπτόντως έχω πολλά κόμπλεξ. :'(
Για αυτό εξάλλου πηγαίνω στα μπουρδέλα και δεν μπορώ να κάνω φυσιολογική σχέση.  :cheesy:
Τα κομπλεξ σου σε προστατευουν. Μαλακας εισαι; Μετα την σχεση ακολουθει ο γαμος. Ρωτα και μας τους νυμφευμενους.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Ρε πως το λεγανε εκεινο το παλικαρι που ζηταγε να τις πιρφορισει σε κουζινες και σαλονια που εχυνε σε λιγα δευτερολεπτα και μονο αυτο ηθελε ;;; ξεχασα το ψευδονυμο του αλλα νομιζω αυτο το σπιτι θα του ταιριαζει καθως θα κανει δουλεια χωρις να πληρωσει και να τις καταβρεξει :cum:

foujim

Ανεπανάληπτος...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Έχεις δίκαιο!Ας πάμε παρακάτω!
Ζητώ συγγνώμη από τον xilnik γιατί του έθιξα ''προσωπικά δεδομένα'', αλλά και αυτός χωρίς να με ξέρει, προσωπικά, έβγαζε αβίαστα συμπεράσματα!

Η όλη ''ιστορία'', όμως, ξεκίνησε από τον Zero Tolerance, όχι από εμένα, ούτε τον farkeli αλλά ούτε και τον Φανούρη ...
Τη συγγνωμη να τη βαλεις στον κωλο σου
Αργα η΄γρηγορα θα σε πετυχω μουνοπανο
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.653
Κριτικές
61
Like
39.957
Πόντοι
22.785
:new_shocked: :new_shocked:
Εξεπλάγην...σηκωταριές ,άντερα , κλώνοι καί ένας άποκεφαλισμένος Βελουχιώτης ζητάει έξιλέωση με ζουρνά,
στήν άγκαλιά τού Ζέρβα (farkeli)!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Mην ανησυχεις amjik,θα τον πετυχω ο κοσμος να χαλασει
 

Επισκέπτης
Mην ανησυχεις amjik,θα τον πετυχω ο κοσμος να χαλασει
farkeli, οπως τα εκανες, εξαφανισου απο την πιατσα για ευλογο χρονικο διαστημα. Ουτε οι συγνωμες σου πιανουν ουτε τιποτα.
Αν δεν αντεχεις μακρυα απο τα μπουρδελα, ντυσου πακιστανος πωλητης string και πηγαινε.
Κοψε τα μαλλια, καπελο τζοκει, φουμο στο προσωπο, πουκαμισα πακι και κλασικη χωριατικη τσαντα περιπτερου Αχαρνων.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Kαλα εσενα cavletie,πιπα κωλο θα σε παω,μην ανησυχεις
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Πινεις και γινεσαι transformer.Αντε και Ναπολεων Ζερβας!
Το λεκτικό αλκοολ-τεστ περιμένω. Ας σημειωθεί ότι και παλαιότερα κάποιοι "εμπιστοσύνης" έλεγαν διάφορα για εμένα και για άλλους συναδέλφους που αποδείχθηκαν πολύ μεγάλα ψέματα και κακοήθειες.  ;)

:new_shocked: :new_shocked:
Εξεπλάγην...σηκωταριές ,άντερα , κλώνοι καί ένας άποκεφαλισμένος Βελουχιώτης ζητάει έξιλέωση με ζουρνά,
στήν άγκαλιά τού Ζέρβα (farkeli)!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Ευτυχώς αρχίζει και φεύγει ο χαρακτηρισμός της Βελουχιωτικής κλωνοποίησης και περνάμε στην Ζερβική.  :smitten:

..."μας ψεκάζουν".................αυτό κατάλαβα εγώ............... :crazy: :zombie: :2funny:
Αυτό διαπιστώνω και εγώ.
Πάντως και 100 μέλη αν έρθουν να βεβαιώσουν ότι ο Φανούρης δεν είναι κλώνος του Farkeli όπως και ο Βελουχιώτης δεν είναι κλώνος του Farkeli, αυτός που θέλει να πιστέψει οτιδήποτε χωρίς αποδείξεις, θα συνεχίσει να το πιστεύει. Υπάρχει μια αλάνθαστη τακτική : «λέγε, λέγε κάτι στο τέλος θα μείνει»

farkeli, οπως τα εκανες, εξαφανισου απο την πιατσα για ευλογο χρονικο διαστημα. Ουτε οι συγνωμες σου πιανουν ουτε τιποτα.
Πάλι μπερδεύεσαι. Δεν ζήτησα κάποια συγγνώμη γιατί δεν έχω κάποιον προσβάλλει. Και ούτε φοβάμαι για κάτι. Για εμένα έχει λήξει το θέμα και οτιδήποτε σχετικό με το θέμα. Αν κάποιος έχει να πει ή να ρωτήσει κάτι που με αφορά να το γράψει δημόσια και να είναι βέβαιος ότι θα το απαντήσω ξεκάθαρα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.620
Πόντοι
41.447
το θέμα τελειωνει εδώ (προς το παρων)  :sunglasses:
γυριζουμε στην ενημερωση για μπουρδελα  :dancing:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.653
Κριτικές
61
Like
39.957
Πόντοι
22.785
Φυλής 69 ?? νά πάω ??
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom