Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 325 άτομα (22 μέλη και 303 επισκέπτες)

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
κολωνου 53 σημερα το πρωι ηταν ενα τουμπανο μελαχρινο με βυζαρες :tits: ,μαγκνταλενα,στο προσωπο μου θυμισε λιγο την κατερινα απο φ65 κατω ας πουμε...αφου αμφιταλαντευτηκα καμποση ωρα, αποφασισα να κρατησω το δεκαρικο αφου τη δευτερη φορα που γυρισα στο σπιτακι για να μπω,το υφος της με ξενερωσε...ξερει κανεις τιποτα γι αυτη?

Νομιζω εκανες καλα που δεν περασες. Για ριξε μια ματια εδω www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%9C%CE%B1%CE%B3%CE%BA%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%BB%CE%AD%CE%BD%CE%B1/listingid:5371/]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%9C%CE%B1%CE%B3%CE%BA%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%BB%CE%AD%CE%BD%CE%B1/listingid:5371/[/url] και εδω www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%9C%CE%B1%CE%B3%CE%B4%CE%B1%CE%BB%CE%AD%CE%BD%CE%B1/listingid:5371/]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%9C%CE%B1%CE%B3%CE%B4%CE%B1%CE%BB%CE%AD%CE%BD%CE%B1/listingid:5371/[/url] πρεπει να ειναι η ιδια...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.168
Κριτικές
496
Like
62.237
Πόντοι
39.662
δοκιμασα σημερα την ιωαννα απο κολωνου 30 οροφος...οντως αρκετα ευπαρουσιαστη κοπελα με πολυ καλο κορμι,αν και εχω διαβασει πολλα αρνητικα για αυτην ευτυχως δεν τα συναντησα ολα...
μοναχα μια ξινιλα στο προσωπο οταν μπαινει στο δωματιο και πολυ κρεμα,δεκτικη και ομιλητικη,δεν μου κλαφτηκε για κατι..
θα την ξαναπροτιμουσα παντως,δε συναντησα στη συμπεριφορα της κατι που θα με εκανε να μην την ξανασυναντησω.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Μια γρηγορη καταδρομικη με πορνομεταναστη στο μεταξι στην 2η βαρδεια...
Ιασωνος
19 δεξ.ομορφο προσωπο και σωμα,μικρου στηθους και καλου κωλου!!
19 ορ.Κορινα με τις πιπες της.
20 ορ.με λιγα κιλακια παραπανω και 2αρια 1,65.
27 υπ.Μαρια απλο 10 κωλαρακι 15.
30 ορ.Μαρια μιλφ με 3αρια και πιασηματα,απο Μ.Αλεξανδρου 28.
30 ισ.Χριστινα νομιζω,απο τροφωνειου τσιγγανοηδες κανονικου σωματος μικρου στηθους,και μια ακομα χοντρη με γιαλια απο κολωνου 47 οροφος.
33 ωραιο πιπινι αδυνατο σωμα μικρο στηθος 1,70,μαυρομαλλα.
31 υπ,η κοντη ανηλικη που λενε μολδαβεζα,δεν ειναι βεβαια,κοντη αδυνατη με μικρο στηθος.
37 ορ.ωραιο προσωπο και σωμα 1,5 και κωλαρα τη οποια δινει,10 απλο,15 φουλ.
37 ισ.Κοντο τσιγγανοηδες με 2αρια και τιγρε μποτες.
Μ.Αλεξανδρου 28 η ισπανιδα,οπως αποκαλειτε,καμια σχεση ρουμανοειδες με κανονικο υψος και σωμα και συμπαθητικο προσωπο θα ελεγα.
Περδικας 3 δεξι,αδυνατο με 2,5 αρια 1,65 με μακρια μαυρα μαλλια,βουβολικου υφους,αδιαφορου προσωπου!
Λεωνιδου 28 ισ.Αντριαννα αδυνατο ομορφο ρουμανοειδες πιπινι,με στητο 1,5 αρι.
28 ορ.κοντο καυλιαρικο τσιγγανοειδες με κανονικο σωμα,ελεγε πως θα μας φαει στο δωματιο!!
Αυτα απο το μεταξι!!
 

Beatforspeed

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
4
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Μηπως καποιος εχει πετυχει καπου την Βιολετα,ψηλο κοριτσι σχετικα,αδυνατο στεγνο σωμα αλλα με πολυ ωραια οπισθια,,εμφανισιμη,μαλλι καστανο με ανταυγιες,ψιλοσοβαρο,ηταν συχνα στο 134β υπογειακι?
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Φυλής 25/11/2012 στις 20:00

Οι μπουρδελιάκηδες εκτός Αθηνών έχουν (για την δική μου ψευδαίσθηση ή παραίσθηση) προστιθέμενη αξία και πορνο-σεβασμό δεδομένου ότι κάνουν αρκετά χιλιόμετρα για να προσεγγίσουν τα πορνεία και ως εκ τούτου είναι λογικά και ιδεολογικά αποφασισμένοι για τον αντικειμενικό σκοπό (μας).

Με αυτόν τον σεβασμό κινήθηκα για να συναντηθώ σήμερα με τον συνάδελφο Opeth που μας ήρθε από μακριά.

Συνάδελφε χάρηκα ιδιαίτερα που τσαρκάραμε παρέα!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Παρασκευή τρίτη βάρδεια καταγάμησα μία απαξιωμένη τσούρκα στο Τροφωνίου 13 ισόγειο. Νομίζω Τζούλια την έλεγαν. Μέτρια σε ύψος, κάπως γεματούλα με αφράτο κώλο, μικρό πεσμένο βυζί και απαξιωμένη φάτσα. Cult γαμήσι μόνο για τολμηρούς.
Το Σάββατο στην τρίτη βάρδεια καθώς τσάρκαρα στο Μετάξι μαζί με συναγωνιστές στην Μεγάλου Αλεξάνδρου βρήκα ένα 10ευρω κάτω. Έτσι δεν γινόταν να μην καταθέσω καθώς πρέπει να δέχεσαι τα δώρα. Έτσι πήγα στην Αλεξάνδρα από Ιάσωνος 37 πάνω. Μινιόν Ρωσσίδα με κοντά κατσαρά μαλλιά γύρω στα 30. Καλά προκαταρκτικά και ξεκίνημα μιας πολύ βιαστικής πίπας. τηςς είπα να βγάλει σουτιέν και έκανε πως δεν ακούει. Με το ζόρι κατέβασε μόνο τα ραντάκια. Της το κατεβάζω εγώ, αυτή δεν γούσταρε καθόλου λέγοντας μου ότι δεν έει στήθος αλλά επέμενα. Το στήθος της ήταν πολύ μικρό και πολύ πεσμένο. Αλλά γούσταρα. Εγώ το έβγαζα αυτή το φόραγε. Σε όλη την διάρκεια αυτό κάναμε. Στα του αγώνα, πρώτη στάση ιεραποστολική με καλή συμμετοχή, μετά στα 4 με ένα πολύ κακό στήσιμο, όπου δεν μπορούσες να γαμήσεις καλά, την έσκυβα και άλλο δεν ήθελε να φτιάξει, ίσως πόναγε δεν ξέρω. Μετά από πάνω αλλά πολύ λίγο γιατί ήθελε να φύγει. Το τέλος ήρθε με συνδιασμό πίπας και μαλακίας. Στα 5 λεπτά μου έλεγε ότι πρέπει να φύγει από το δωμάτιο, φώναζε και η τσατσά, αλλά δεν την άφησα εγώ να φύγει μέχρι να τελιώσω. Σάββατο βράδυ βλέπεται, πολλές αλβανοπαρέες έκαναν τσάρκες, αρά λιγότερη ώρα στο δωμάτιο.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.168
Κριτικές
496
Like
62.237
Πόντοι
39.662
Φυλής 71β ισ.: η Λαρίσσα με τα πατουσάκια τατού γύρισε από Μετάξι και το γιορτάζει κάνοντας φουλ πρόγραμμα.

την λαρισα την εχω καταγαμησει στο μεταξι δεν ξερω αν θα εδινα 20ρικο για να την ξαναγαμησω..
 

ganemos3

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
101
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Μηπως καποιος εχει πετυχει καπου την Βιολετα,ψηλο κοριτσι σχετικα,αδυνατο στεγνο σωμα αλλα με πολυ ωραια οπισθια,,εμφανισιμη,μαλλι καστανο με ανταυγιες,ψιλοσοβαρο,ηταν συχνα στο 134β υπογειακι?
Φιλε την εχω πετυχει διπλα στο ισογειο κ περγαμου 1
 

Beatforspeed

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
4
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Thanks ganemos3,εχω ζησει μεγαλες στιγμες με αυτη κ την ψαχνω για να χαρω παλι(αναφερεται κ καποια αλλη κοπελα με το ονομα Βιολετα εδω μεσα,με μεγαλο στηθος.Δε θελω αυτη με το στηθος,δεν πειραζει,την αλλη θελω εγω κ ας ειναι αδυνατη,που ειναι καταπληκτικη σε ολα,κ ας μην μιλαει Ελληνικα σχεδον καθολου,αλλα ειναι πολυ sexy το κοριτσακι αυτο τι να σου λεω.Εδωσα 2ο εικοσαρικο στα καπακια,απο αυτο φαντασου.Αλλα εγινε καπνος τελευταια.Ευχαριστω για τη βοηθεια!
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Mινι βολτα στην πρωινη βαρδια.

Επι τροχαδην λοιπον:

Διδύμου:

20: Αννα και Αλεξανδρα. Αμφοτερες νεαρές σπάζοντας τον "κανόνα" της διδύμου. Η αννα ειναι μελαχρινη, αδύνατη, μετρίου αναστήματος, με κανονικο στήθος και μαζεμένο κώλο. Η αλεξάνδρα ειναι ξανθια, petit κοπέλα οπως την παρουσίασε η τσατσά και οντως ειναι κοντούλα. Νορμαλ σωμα, στηθος, κωλος. Το μαυρο τυπου baby doll που φορουσε δεν αφηνε και πολλα να φανουν. Ελευθερο στοματικο ειπε η τσατσα με special τσιμπουκι. Δεν ξερω ουτε με απασχολησε να μαθω. Πολυ ευγενική η τσατσα.

18Α ισογειο: Τι το ηθελα και μπηκα; Ανδριαννα. Ξανθια, εχει μπει πλεον για τα καλα στα "ηντα". Μακρια απο τα γουστα μου. Τελειωτικο στοματικο.

16Α υπογειο: Νικη. Μιλφ, σχετικα αδυνατη. Νορμαλ στηθος. Μακρια απο τα γουστα μου και αυτη.

7Β (δεξια): Μαυρομαλα προμιλφ, μπαμπατσικο σωμα με μεγαλο στηθος και αντιστοιχο κωλο. Μετριου αναστηματος. Προγραμμα δεν.....

7Α (αριστερα): Μαρια. Ξανθια, νεαρη, αδυνατη, μετριου αναστήματος με μικρο στητο στηθος και σφιχτο κωλο. Ελευθερο στοματικο. Εμφανισημη πιτσιρικα. Δεν με επεισε στο σαλόνι. Γνωριζει κανεις κατι;

8Β (αριστερα): Μελαχρινη, μετριου αναστηματος, νορμαλ στηθος. Ψιλοπεσμενος κωλος.

8Α (δεξια): Μελαχρινη, σχετικα ψηλη, αδυνατη με μεγαλουτσικο στηθος και κωλο. Ουτε προγραμμα, ουτε ονομα, ουτε καν σαλοναρισμα. Απλα βγηκε απο την κουζινα, τρομαξε που μας ειδε στο σαλονι και πηγε με γρηγορο βημα στο δωματιο.
Αλκιβιαδου:

16 δεξια: Κατερινα και ακομα μια κοπελα. Η κατερινα ειναι μιλφ με κοντο μαλλι. Μεγαλούτσικο στήθος που εχει υποκυψει στον νομο της βαρυτητας. Γεματη περιφερεια. Η δευτερη παρουσια ητο ξανθια με πιασμενο μαλλι, μετριου αναστηματος. Κανονικο σωμα χωρις περιτα κιλα, νορμαλ στηθος. Η κατερινα πρωκτικο και στοματικο-τελειωτικο. Η αλλη κοπελα στοματικο τελειωτικο. Μπηκα με την κατερινα.

Μεσαιο: Μας ανοιξε η ιδια η κοπελα. Ξανθια με μεγαλουτσικο στηθος και γεματη περιφερεια. Προγραμμα δεν ανακοινωσε.

Φυγαμε αρον αρον γιατι ο χρονος περασε....

Υ.Γ 1: Η μποχα απο τα σκουπιδια που βρισκονταν ΠΑΝΤΟΥ ήταν ανυποφορη. Δεν τολμαω να φανταστω τι θα γινοταν στην Φωκαιας&Φυλής!

Υ.Γ 2: Τα μαγαζια αδεια παλι. Μονο εμεις μπαινοβγαιναμε.
 

Leon33

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
99
Πόντοι
0
τελικά με την Μπάρμπορα απο φωκαίας πάνω ...τι γίνεται ;;; δεν θα μας ξανάρθει ;;
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

blooddead

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
18
Like
107
Πόντοι
26
την λαρισα την εχω καταγαμησει στο μεταξι δεν ξερω αν θα εδινα 20ρικο για να την ξαναγαμησω..

To ιδιο ακριβως...οταν εχεις συνηθισει να την γαμας στο 10αρι δεν σου παει η καρδια να το δωσεις το 20αρι..
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.991
Κριτικές
4
Like
7.406
Πόντοι
2.306
Mινι βολτα στην πρωινη βαρδια.

Επι τροχαδην λοιπον:

Διδύμου:

20: Αννα και Αλεξανδρα. Αμφοτερες νεαρές σπάζοντας τον "κανόνα" της διδύμου. Η αννα ειναι μελαχρινη, αδύνατη, μετρίου αναστήματος, με κανονικο στήθος και μαζεμένο κώλο. Η αλεξάνδρα ειναι ξανθια, petit κοπέλα οπως την παρουσίασε η τσατσά και οντως ειναι κοντούλα. Νορμαλ σωμα, στηθος, κωλος. Το μαυρο τυπου baby doll που φορουσε δεν αφηνε και πολλα να φανουν. Ελευθερο στοματικο ειπε η τσατσα με special τσιμπουκι. Δεν ξερω ουτε με απασχολησε να μαθω. Πολυ ευγενική η τσατσα.

18Α ισογειο: Τι το ηθελα και μπηκα; Ανδριαννα. Ξανθια, εχει μπει πλεον για τα καλα στα "ηντα". Μακρια απο τα γουστα μου. Τελειωτικο στοματικο.

16Α υπογειο: Νικη. Μιλφ, σχετικα αδυνατη. Νορμαλ στηθος. Μακρια απο τα γουστα μου και αυτη.

7Β (δεξια): Μαυρομαλα προμιλφ, μπαμπατσικο σωμα με μεγαλο στηθος και αντιστοιχο κωλο. Μετριου αναστηματος. Προγραμμα δεν.....

7Α (αριστερα): Μαρια. Ξανθια, νεαρη, αδυνατη, μετριου αναστήματος με μικρο στητο στηθος και σφιχτο κωλο. Ελευθερο στοματικο. Εμφανισημη πιτσιρικα. Δεν με επεισε στο σαλόνι. Γνωριζει κανεις κατι;

8Β (αριστερα): Μελαχρινη, μετριου αναστηματος, νορμαλ στηθος. Ψιλοπεσμενος κωλος.

8Α (δεξια): Μελαχρινη, σχετικα ψηλη, αδυνατη με μεγαλουτσικο στηθος και κωλο. Ουτε προγραμμα, ουτε ονομα, ουτε καν σαλοναρισμα. Απλα βγηκε απο την κουζινα, τρομαξε που μας ειδε στο σαλονι και πηγε με γρηγορο βημα στο δωματιο.
Αλκιβιαδου:

16 δεξια: Κατερινα και ακομα μια κοπελα. Η κατερινα ειναι μιλφ με κοντο μαλλι. Μεγαλούτσικο στήθος που εχει υποκυψει στον νομο της βαρυτητας. Γεματη περιφερεια. Η δευτερη παρουσια ητο ξανθια με πιασμενο μαλλι, μετριου αναστηματος. Κανονικο σωμα χωρις περιτα κιλα, νορμαλ στηθος. Η κατερινα πρωκτικο και στοματικο-τελειωτικο. Η αλλη κοπελα στοματικο τελειωτικο. Μπηκα με την κατερινα.

Μεσαιο: Μας ανοιξε η ιδια η κοπελα. Ξανθια με μεγαλουτσικο στηθος και γεματη περιφερεια. Προγραμμα δεν ανακοινωσε.

Φυγαμε αρον αρον γιατι ο χρονος περασε....

Υ.Γ 1: Η μποχα απο τα σκουπιδια που βρισκονταν ΠΑΝΤΟΥ ήταν ανυποφορη. Δεν τολμαω να φανταστω τι θα γινοταν στην Φωκαιας&Φυλής!

Υ.Γ 2: Τα μαγαζια αδεια παλι. Μονο εμεις μπαινοβγαιναμε.
Φίλε μου τα υστερογραφα σου μου φαίνεται έχουν μεγαλύτερη βαρύτητα κι απο την ίδια την ενημέρωση! :rockon: :rockon:
 

Melancholy Angel

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2012
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
1
διαβαζω κριτικες κατα καιρους....βλεπω ενημερωσεις...λεω σημερα π εχω ρεπο να επισκεφτω την εταιρη γειτονια των ρδελων στην αθηνα ...αυτη της φιλης αλλα και στην αττικη περγαμου και αλκαμενους,πρωινη + απογευματινη βαρδια...

αυτο που αντικρισα ητανε εντελως εξω απο αυτα που ειχα φανταστει...συμφωνα παντα με οτι διαβασα....

βλεπω κατι τσοντες με μιλφ..οι οποιες ειναι pse φυσικα και κανουνε αυτη τη δουλεια...αλλα δεν μπορει ρε γαμωτο να πηγαινω και να βλεπω αλκαμενους και περγαμου πρωινη βαρδεια ολες granny...

για ονομα του θεου....

η εγω ειμαι πολυ μικρος....η αυτες οι περιοχες ειναι εντελως off the limit για μενα...και απο θεμα υπηρεσιων και απο θεμα εμφανισης των κοριτσιων....

απλα εχω συνηθησει στο μεταξι που εχω 5-6 στανταρακια που η ηλικια τους δεν ξεπερνα τα 28..(με το ματι παντα) και σημερα επεσα απο τα συννεφα.....(εκτος του οτι οι περισσοτερες ειναι και αγενεστατες...πως δεν αρπαχτηκα φραστικά με καμια τσατσα ουτε εγω ξερω...) στο μεταξι περασα σημερα σε ολα τα σπιτια πρωινη βαρδια ( συνολικα σημερα πρεπει να μπηκα και σε 40 σπιτια :P ) και οι κοπελες που για μενα εμφανισιακα αλλα και απο θεμα υπηρεσιων ειναι καλυτερες ειναι 2...η μαρια ιασωνος 33 και η ελενα κολωνου 32β(+ αντριαννα απογευμα)


 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom