Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (1 μέλη και 39 επισκέπτες)

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Mιας και ημουν παρων στις αλλαγες βαρδειας 2η σε 3η σε οσα μπηκα....
Φωκαιας
27 ισ.Ερρικα απο Ιασωνος.
27 υπ.Αγαπη η ρωσομιλφ.
25 ισ.ευτραφουλα 1,65 με μπειμπυ ντολ,1,5 στηθος!!
Φυλης
80 Την Αννα Μαρια αλλαξε η Εμυ.
66Α Νικολετα!
84 ισ.το εκλεισε η Μπαρπα ρα η ιχχαα!!
84 οροφος η Αλιονα απο Διδυμου αλλα ξε την Καρολινα!
86 ορ.Μαργαριτα.
67 ηρθε νατο ανοιξει η Σονια η ξανθια!
Καποια ηταν ακομα κλειστα!!
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.315
Κριτικές
10
Like
1.628
Πόντοι
5.975
Nα πω κατι σχετικα με τα μειωμενα ραντεβου στη φυλης..παραμυθια.Οι υπηρεσιες που προσφερουν οι περισσοτερες κοπελες,και ειδικα οι ομορφες δεν ανταποκρινονται ουτε για εικοσαρικο.Αυτη ειναι η αληθεια,κοινως οι περισσοτερες δεν σε φτιαχνουν,δεν ξερουν η΄το πιο σωστο δεν θελουν.
Ολ αυτα τα χρονια που κυκλοφορω, τα στανταρακια μου παντα ειχαν γεματα τα δωματια,ποτε δεν μενανε χωρις δουλεια
Οπως εχω πει και σε παλιοτερο ποστ,με τις πιεσεις που δεχομαστε σημερα στη καθημερινοτητα μας,τα κοριτσια θα επρεπε και να μας φτιαχνουν και να μας χαλαρωνουν.Αυτο που συμβαινει αντιθετα να βλεπουμε ειναι να κτυπουν οι τσατσαδες τη πορτα καθε λιγο και λιγακι και απο την αλλη τα κοριτσια να προσφερουν μηδεν προκαταρκτικα.Ολα τα υπολοιπα ειναι αλλα λογια ν αγαπιομαστε,γι αυτο και σε λιγο θα παρουν τον μπουλο και τα κοριτσια και οι νταβατζηδες τους
έχεις πιάσει το νόημα μεγάλε!  :thumbsup: αν δεν υπήρχαν και οι "αγαπούληδες" η κατάσταση που προβλέπεις θα είχε γίνει προιν πολύ καιρό... πρέπει να σκεφτόμαστε πολύ καλά προτού δώσουμε τα (υπερ)πολύτιμα χρήματά μας έτσι ώστε να μην πέφτουμε κορόϊδα επιτήδειων νταβατζήδων
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
10
Πόντοι
1.225
ΕΙχα σκοπο να την δοκιμασο την Ρωξανα.Αλλα με αυτα που ειπες τυπε μου με ΤΙΠΟΤΑ..ειναι υποχρεομενες να τον εχουνε μεσα τους μεχρι να χυσομε και να ακολου8ουν τους ρυ8μους μας...ΤΖΑΜΠΑ ΔΙΝΟΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑς ΟΡΕ ;;;ΠΑΤΗΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΟΔΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΜΕ ΑΚΥΡΕς  :headbang: :headbang: :headbang:
κοιτα φιλε, επειδη εδω μεσα ειναι τιγκα στους νταβαδες και στους αγαπουληδες (κ κυριως στα στουντιο) κ επειδη ουκ ολιγες φορες κυριως παλιοτερα ειχα φαει ξεπετα παρασυρομενος απο διθυραμβικες κριτικες εχω υιοθετησει τη γενικη αρχη να δοκιμαζω οσες αξιζουν εμφανισιακα και να κρινω μονος μου ποια ειναι φολα και ποια οχι.. αυτο δε σημαινει οτι στο παρον θρεντ δεν υπαρχουν καποια παιδια που ειναι πολυ αξιολογα και αντικειμενικα..
 

Panas1980

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
14
Like
14
Πόντοι
11
Πεμπτη βραδυ μετα τις 12 (3η βαρδια) καταθεσα στην Ροζαλιν(τ)α απο Φωκ.27Α. Για να ειμαι ειλικρινης περιμενα καλυτερη αποδοση καθοτι ΜΙΛΦ. Επισης μου φανηκε λιγο βιαστικη και απεφυγε το ακα  :pipa1: με μαεστρια (κι ας ειχε ανακοινωθει στο σαλονι). Σιγουρα δεν εκλαψα τα λεφτα μου αλλα δεν παιζει να ξαναπαω κι ολας. Η Σαρα του ιδιου οικου, που τιμηθηκε την προηγουμενη βδομαδα, ειναι σαφως ανωτερη.
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
εχθες γύρω στις 9 το βραδυ στην Φυλής:

Φ71 κάτω: Αλιόνα, Τζούλια είπε η Ευα καλά πολλη γελιο έχει η τυπισσα

Φ67: ξανθιά νταρντάνα με μεγαλούτσικα βυζιά γενικώς για πολλή χούφτωμα η τύπισσα
τι λέει αυτή ρε παιδιά από υπηρεσίες?

Φ69 πάνω: Μάγια νόστιμη μελαχρινή με σφικτό σώμα αγαλματάκι

Φ66 νέο: Nikoλέτα και Ντενίσα μουναρες και οι 2 με σώμα τέλειο και πολύ εντυπωσιακές μιλάμε ρίχνουν χρήμα για φτιασίδωμα οχι μαλακίες

Φωκαίας 27 πάνω: Elena με τις βυζάρες κοντή αλλά σεξυ και νόστιμη ταυτόχρονα

Διδυμου 8 πάνω: Τρελοκοτσιδού να παλιπαιδίζει

Διδύμου 8 κάτω: ούτε που την θυμάμαι μάλλον αδιάφορη

Διδύμου στα τσιμπουκάδικα Αλιόνα στο πόστο της κλασικά και μια 40άρα ασεξουάλ στο πρώτο μαγαζί όπως έρχεσαι απο Αχαρνων.

 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
κοιτα φιλε, επειδη εδω μεσα ειναι τιγκα στους νταβαδες και στους αγαπουληδες (κ κυριως στα στουντιο) κ επειδη ουκ ολιγες φορες κυριως παλιοτερα ειχα φαει ξεπετα παρασυρομενος απο διθυραμβικες κριτικες εχω υιοθετησει τη γενικη αρχη να δοκιμαζω οσες αξιζουν εμφανισιακα και να κρινω μονος μου ποια ειναι φολα και ποια οχι.. αυτο δε σημαινει οτι στο παρον θρεντ δεν υπαρχουν καποια παιδια που ειναι πολυ αξιολογα και αντικειμενικα..
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Ενοειτε και εγω τις πιο πολλες φορες μονος μου κρινο και οχι απο αλλες κριτικες..Βεβαιος υπαρχουν εδω μεσα και καλα παιδια και ξυπνια ατομα δεν ειπα κατι το αντι8ετο χυστη μου  :rockon:  Τωρα το αλλο που ειπες για αγαπουλιδες και νταβαδες εδω μεσα ειναι οφ8αλμοφανες αυτο απο τον τροπο που μειλανε εδω μεσα ορισμενοι.....συμφωνο απολυτα σε αυτο που ειπες.Τωρα οι αγαπουλιδες οκ χαλανε πολλα χρηματα...και δεν μεταφερουν πληροφοριες στους αλλους...οι δε νταβαδες με τον τροπο τουσ σπονσοραρουν τα κοριτσια..με κριτικες..και με πολλα αλλα μεσα στην γραφη τους.Επειδη παλιοτερα με χαρακτηρισαν και νταβα..εχω να πω το εξης ουτε νταβας ειμαι...Αλλα ουτε αγαπουλης διοτι τα λεω ολα στις κριτικες μου..Μεχρι στιγμης ενα ατομο εδω μεσα μου ειπε ντοπρα καπια πραγματα δεν 8α πω πιος αλλα ηταν ξηγυμενος και δεν μου μειλισε με γρυφους ...ετσι ειμαι και εγω ..αυτα  :rockon: :rockon:
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Μπράβο ρε μάγκα "stifler19901990 "  , !!!!
Eπί τέλους είδα εδώ μέσα καί ένα μέλος να γράφει ΕΛΛΗΝΙΚΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ καί όχι γύφτικα καί παντελώς ανορθόγραφα. Καί με σαφήνεια πάνω απ'  όλα. !!!  Θαύμα - Θαύμα!!  SERAPIS
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Ας τελειονι πια η βλακεια με την γραφη..καλο 8α ειναι να μειλαμε για συγκεκριμενα 8εματα ειναι τελειος ακυρο...αν ορισμενοι ειναι  Καθηγητες να πανε σε κανα σχολειο να βαλουν βα8μολογια στα παιδια που κανουν τεστ ορ8ογραφιας.....Τι να το κανο εγω ο αλλος να ειναι τελειος και να μην κανει ορ8ογραφικα λα8η αλλα να ειναι τελειος ακυρος στις κριτικες του και υποκριτις... Και δεν λεω για τον stifler19901990 μην παρεξηγη8ο γενικα το λεω...για ορισμενουσ εδω ,μεσα  :rockon: :rockon: :rockon:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.016
κοιτα φιλε, επειδη εδω μεσα ειναι τιγκα στους νταβαδες και στους αγαπουληδες (κ κυριως στα στουντιο) κ επειδη ουκ ολιγες φορες κυριως παλιοτερα ειχα φαει ξεπετα παρασυρομενος απο διθυραμβικες κριτικες εχω υιοθετησει τη γενικη αρχη να δοκιμαζω οσες αξιζουν εμφανισιακα και να κρινω μονος μου ποια ειναι φολα και ποια οχι.. αυτο δε σημαινει οτι στο παρον θρεντ δεν υπαρχουν καποια παιδια που ειναι πολυ αξιολογα και αντικειμενικα..
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.016
Ας τελειονι πια η βλακεια με την γραφη..καλο 8α ειναι να μειλαμε για συγκεκριμενα 8εματα ειναι τελειος ακυρο...αν ορισμενοι ειναι  Καθηγητες να πανε σε κανα σχολειο να βαλουν βα8μολογια στα παιδια που κανουν τεστ ορ8ογραφιας.....Τι να το κανο εγω ο αλλος να ειναι τελειος και να μην κανει ορ8ογραφικα λα8η αλλα να ειναι τελειος ακυρος στις κριτικες του και υποκριτις... Και δεν λεω για τον stifler19901990 μην παρεξηγη8ο γενικα το λεω...για ορισμενουσ εδω ,μεσα  :rockon: :rockon: :rockon:
Άλλο να είσαι καθηγητής κ άλλο να κάνεις 40 ορθογραφικά λάθη σε 2 γραμμές.

Κανείς δεν αμφέβαλλε για τις προθέσεις σου,απλώς προσπάθησε λίγο περισσότερο με την ορθογραφία σου...Καλοπροαίρετα πάντα...
 

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
      καλημερα παιδες.μεσα στην καβλα σημερα πρωινιατικα 10 η ωρα ξεκινησα μια μικρη περιηγηση στα μπουρδελακια του μεταξουργειου να βρω κανενα καλο κομματι να γαμησω. παρολο που δεν ειχα κοιμηθει σχεδον για 20 ωρες ο πουτσος μου γουσταρε απεγνωσμενα να τρυπωσει σ ενα ζεστο μουνι και να ξεφορτωσει επειγοντως.ομως ηθελα την παρουσια μιας γυναικας εστω και εκδιδομενης.να την αγγιξω,να την χορτασω σε αυτο τον λιγο χρονο που θα ειχα στη διαθεση μου,απαλλαγμενος απο πρεπει και προκαταληψεις.μονο το μουνι ειχε σημασια τιποτε αλλο.την γυναικα την θελω με πιασιματα,με κωλαρα μπουταρες αλλα να κραταει και λιγο μια εικονα της προκοπης ολο αυτο.οχι οτι να ναι.να δενει δηλαδη και με το υπολοιπο συνολο.το βρηκα λοιπον στο προσωπο της αντριανας στο μεγαλου αλεξανδρου 28α.αλλα πριν αναφερω για την συνευρεση μου μαζι της να πω οτι περασα πρωτα απο τα μπουρδελακια στην ιασωνος τα πανω πανω.ετσι ειδα, εχουμε και λεμε:
      ιασωνος 1β για οσους θελουν να κατεβουν τωρα,δυο ξανθιες μια συμπαθητικη με καρε μαλλι με μοβ κυλοτα και αλλη μια ξανθουλα ρωσιδα και αυτη μαλλον.ναταλια το ονομα της,με ωραιο κωλαρακι και σωμα.απλο προγραμμα
      ιασωνος 44 το δεξι,μια αλβανιδα ξανθια πανω σε τσοντοτακουνα ανοιχτοχρωμο ματι με δυνατο βυζο-μπομπα με ωραια πιασηματα οχι χοντρη και αρκετα καυλα θα ελεγα στη φατσα
      ιασωνος 44 αριστερο μια ξανθια χοντρουλα αυτην τη φορα που επειδη δεν ειχε κανενα πελατη με τραβαγε να μπω.μετρια προς ψιλη στο υψος με πεσμενο βυζι ομως
      ιασωνος 46 επανω στις σκαλες,δυο γκομενες μελαχροινες μια μετρια προς κοντουλα και μια πιο ψιλη.η ψιλη ειχε κανονικο σωμα φορουσε μια ρομπα που διαγραφονταν τα μπουτια της και η πιο κοντη ειχε μπουταρες και αρκετα πιο τουμπανο βυζο. φευγοντας στο φως του ηλιου η κοντη αναφωνησε: "πωπω τι ωραια ματια που εχει αυτος" και εγω ανησυχησα, "αραγε να ειναι μονο αυτο που αξιζει επανω μου?"
      κωλονου 53 το μιλφακι φωτεινη απο περγαμου.για οσους δεν την ξερουν ειναι ρωσιδα μετριου αναστηματος ξανθια με βυζους που ξεχωριζουν και κανει ακαποτα τσιμπουκια
      κωλονου 48 δυο μελαχροινες.μια με μαλλια μαυρα μεχρι τους ωμους ψιλοαφανα με δυνατη μεγαλη κωλαρα μπουταρες και παντοφλες νεαρη σε ηλικια και η αλλη πιο μεγαλη σε ηλικια,με μαλλλι μαυρο πιο μακρυ και με λιγο πιο μεγαλο στηθος θα ελεγα.η πρωτη με καβλωσε και την εβαλα στο ματι
      και ερχομαστε τωρα σε αυτο της μεγαλου αλεξανδρου οπου περασα με την αντριαννα.σε αυτο το τσαρδι ειχε δυο κοπελες την παολα.ψιλη ρουμανα με πλακα στηθος,μεγαλη τροφαντη κωλαρα σαν αχλαδι.την ειχα ξαναπαρει παλιοτερα.κανει δυνατη ακαποτη πιπα.και την αντριαννα ψιλη και αυτη βαμμενη ξανθια με μεγαλο κωλο και σχετικα μετριο βυζι με γυαλια μυωπιας.το σωμα της μου κεντρισε την περιεργεια και ηθελα να την δοκιμασω στο δωματιο,μιας και ειπε η τσατσα οτι κανουν και οι δυο ακαποτο τελειωτικο στο στομα
      ετσι δινω το δεκαυρο και με ανεβασε η τσατσαρα στο πανω δωμα.γδυθηκα και περιμενα.εν συντομια τωρα:
      η αντριαννα μπηκε μεσα με χαμογελο και μονο για αυτο της οφειλω την κριτικη που γραφω. συμπαθητικη κοπελα γυρω στα 27 28 την κανω. αρχισε τα χαδια λοιπον τα τριψιματα στο πουτσο μου με τον κωλο της και εγω να την φιλαω στον λαιμο και εκεινη να χαμογελα
      αφου με καβλωσε ξαπλωσε ανοιξε διαπλατα τα μπουτια και με αφησε να βαζω δαχτυλο στο υγρο μουνακι της.με αγκυλωναν οι τριχες βεβαια αλλα το προσπερναμε.ενω το προγραμμα ελεγε ακαποτη πιπα στο σαλονι μολις της εδειξα να μην βαλει καποτα αυτη εκανε οτι παρακουσε και μου την περασε τελικα. εγω για να μην επερεαστω απο αυτο το σκηνικο εκανα τον κινεζο,αλλα με ξενερωσε γιατι δεν κρυβω οτι ηθελα να με πιπωσει αφιλτρα.
      το αναφερω για να γνωριζετε απλως.παμε παρακατω. πιπα δυνατη η πουτσα μου ειχε γινει πυραυλος τουμπανο οσο πιο πολυ με εγλυφε τοσο περισσοτερο καυλωνα και τοσο περισσοτερο εφτανε η καποτα στα ορια της.ειχε τεντωσει καργα ετοιμη να σπασει.δεν πτοηθηκα ομως μετα απο 3 - 4 λεπτα πιπας της ειπα να με καβαλησει οπως και εκανε.στη αρχη απεφευγε βαθιες δισεισδησεις και αποτομα καθισματα καθοτι την καρφωνα και εγω στο χαλαρο.υστερα αφεθηκε για λιγο και αρχισα να νοιωθω περισσοτερο το μουνι της να καταπινει μεχρι τερμα τον πουτσο μου.κλειδωθηκε λοιπον εκει με τα μπουτια της και αρχισε τα κουνηματα. μου ρθε να χυσω. αμεσως,για να μη γινει η μαλακια και να το καθυστερησω ακομη,σηκωνομαι αποτομα,την βαζω στα τεσσερα και αρχισα να δινω παλι με αργο ρυθμο και βαθιες ανασες.ηθελα να το απολαυσω ωραια και καλα χωρις αγχος.το μουνι της σχετικα καλη αισθηση αλλα και παλι σε αυτην την σταση προτιμουσα να την εχω πιο κοντα μου.ετσι χωθηκα οσο περισσοτερο απο πισω της μπορουσα στο ορθιο οπως ημουν και προσπαθουσα να πιανω την κωλαρα της να την χουφτωνω μια απο το ενα κωλομαγουλο και μια απο το αλλο και να σπρωχνω κολλητα με τ αρχιδια μου το πουτσο μου να μπαινει βαθυτερα στην μουναρα της
      για λιγο αισθανθηκα οτι προσπαθουσε να με αποφυγει καπως πισωκολλητα διοτι ολη αυτη η φαση ειχε κρατησει πανω απο πενταλεπτο και κατα την διαρκεια αυτης τον εβγαλα να παρει ανασα και με την ευκαιρια να με πιπωσει και να της τον ξαναβαλω στο μουνακι της ωστε να χυσω και να τελειωσω με αυτο τον τροπο. αρνηθηκε την πιπα κατευθειαν μετα το γαμησι. μου ειπε και καλα προσεχει την υγιεια της. δεν της ειπα τιποτα.της τον ξαναεχωσα,σφυροκοπησα δυνατα,αρχισε να αποτραβιεται μαλλον γιατι ψιλοπονουσε και πανω εκει εκσπερματισα μουγκριζοντας
       πριν βγει απο το δωματιο με ρωτησε αν περασα καλα,χαιρετηθηκαμε και την εκανε.χαρηκα πολυ το ζεστο νερο που ειχε ωστε να πλυθω εστω προχειρα πριν εξαφανιστω και εγω και γενικα πολυ καθαρος χωρος.δυστυχως ξεχασα να αναφερω,το σαλονι οσο περιμενα μεχρι να μπω στο δωματιο επανω,ηταν γεματο αιγυπτιους και μαλιστα καποιοι απο αυτους μπηκαν και να γαμησουν τις γκομενες.τωρα που το ξανασκεφτομαι ψιλοαηδια.τελος παντων. ηθελα να ρωτησω και αλλους απο εδω για αυτο που ανεφερα και στην αρχη:σε εμενα συμβαινει μονο αυτο με τις καποτες στα μπουρδελακια του μεταξουργειου,που οταν βρισκομαι σε πληρη στυση τις αισθανομαι πολυ σφιχτα επανω μου και να τεντωνουν σε υπερβολικο σημειο, η γενικα συμβαινει αυτο σε ολους οποτε να υποθεσω οτι εχουν ας πουμε τα μικρα νουμερα απο προφυλακτικα? πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω τι παιζει. εκτος εαν κανουν οικονομια και στις καποτες και περνουν τις φθηνοτερες και τα πιο μικρα μεγεθη που κανουν για πεη- μινιατουρες,τι να πω? :idiot: :idiot: κλεινοντας, εμεινα περιπου στο δωματιο 11 με 12 λεπτα,προτου χτυπησει η τσατσα απο κατω. σας αφηνω με ενα brand new γλυκο κομματι απο τους αγγλους chicane που κατεβασα σημερα το πρωι και δεν σταματησα να το ακουω απο τοτε :rockon: :rockon:  :rockon: :rockon:
      www.youtube.com/watch?v=A9vidW1Llrs]http://www.youtube.com/watch?v=A9vidW1Llrs[/url[/video]]        
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
διαβασα τα πρωτα ποστ αυτης της σελιδας και σε ορισμενα πραγματα θα συμφωνησω ...
Αν και πλεον δεν τρελενομαι για της πουτανες οπως εκανα παλια.. παω μονο απο αναγκη και απο τα φετιχ που εχω... μονο για αυτα... ο καθε ανθρωπος στην ζωη του κανει κυκλους...
Υπαρχει ο ενθουασιασμος στην αρχη, η εμπειρια στην μεση, και ο κορεσμος στο τελος...
Αλλα για να μην ξεφευγω, υπηρχαν ακρετοι εδω μεσα που λεγανε οτι με το 20αρικο μπορεις να βρεις καλυτερες απο αυτες των στουντιο,απλα δεν εχετε παει ποτε σε καποιο στουντιο, η εχετε καποιο μενος.. σε τοσες και τοσες εχω παει φυλης.. και παπαρια μαντολες, για το πουτσο καβαλα, βιασυνη στο φουλ, οι βρωμογριες να βαρανε πορτες πριν το 10λεπτο ,ναι μεν εγω εχω βρει 2 στανταρακια, αλλα βαριεμαι καθε φορα να πηγαινω με της ιδιες, οι αλλες δεν πρεπει να γινουν στανταρακια?
Θυμαμαι μια τσαρκα πριν 2-3 βδομαδες πεταγεται ο γνωστος γεροτσατσος με τα χοντρα γυαλια στην φυλης και λεει < ολο βολτες κανετε,κανενας δεν μπαινει , θα πρεπει να χρεωνουμε 1 ευρω για να δειτε απο εδω και περα>

σωπρα ρε μπαρμπα που θες και ενα ευρω για να μπει καποιος να δει καποια κοπελα? :jerking:  ποια ειναι ρε, η  παναγια?

Πεταγεται ενας συναγωνιστης και μου λεει γιατι να παει καποιος εδω οταν μπορει με 10 να βρει κανα δυο καλα στο κεντρο κατω?

ναι μεν ειναι ποιο βρωμικα.. αλλα ειναι 10 ευρω μειον ρε αδερφε, ειναι 50 της εκατω ποιο κατω... Εχω περασει πολυ καλυτερα σε 3-4 σπιτια εκει κατω απο οτι στην φυλης...

θα μου πειτε εκει γαμανε και πακιστανοι... αλλα εχω να σας πω ποιος κανεις δεν ξερει ποιον και ποιον εχει παρει η καθεμια τους,η στην φυλης η στα στουντιο..

πολλες φορες εχω δει και εχετε δει ολοι σας κοπελες της φυλης να πανε σε στουντιο, αλλα αυτες απο καπου αρχησαν, μεταξουργειο,δρομο η δεν ξερω τι...
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
302
Like
4.508
Πόντοι
16.491
Σωστος ο Σταμ ετσι ακριβως ειναι, ολες εχουν περασει απο ολες τις κατηγοριες μεχρι να ανεβουν στα μεγαλα σαλονια οποτε σιγουρα και Πακις τις εχει παρει και Μπαγκλαντεσιανος και χιλιοι μυριοι βρωμιαρεοι απο δαυτους.Οποτε ολα μια ιδεα ειναι αν την βρισκεις στο Μεταξι πηγαινε Μεταξι μην σκεφτεσαι τη βρωμα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom