Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 260 άτομα (14 μέλη και 246 επισκέπτες)

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.991
Κριτικές
1
Like
690
Πόντοι
96
Φ71Β Λούβα???? - Δεν ανακοινώθηκε όνομα από τον τσάτσο στο σαλόνι (ούτε και εγώ ρώτησα ο μαλάκας) αλλά είπε πως είναι καινούρια κοπέλα στο μαγαζί. Συμπέρανα πως μπορεί να είναι η Λούβα η Ρωσίδα του προφέσορΧ αλλά δεν είμαι σίγουρος γιατί ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα και όχι ακάποτο κ πρωκτικό όπως είχε αναφερθεί από τον συναγωνιστή για την Λούβα. Η κοπέλα πάντως που είδα στο σαλόνι ήταν εντελώς αδιάφορη, ξανθούλα με μια μπυροκοιλιά μεγαλύτερη από την δική μου...  :grin: (ίσως είμαι λίγο υπερβολικός αλλά είχε κοιλίτσα...  :cheesy:)

Λουβα? Χαχαχαχα! θα θελες!! Αυτη η μετριοτατη ξανθια που λες ονομαζεται τζωρτζινα. Συμφωνα με τον τσατσο ειναι καινουργια και σφιχτομουνα και οπως λες κ εσυ δεν κανει τιποτα εξτριμ!
Αυτα απο τον ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟ  :s&m_2:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.991
Κριτικές
1
Like
690
Πόντοι
96
λουβα?
τι ειναι το λουβα?
τι θα πει λουβα?


Στο Φυλής 71 ισόγειο καινούρια κοπέλα απο Ρωσία,με καρέ ξανθά μαλλιά,λεπτή και νοστιμούλα.Λευκό δέρμα και φορούσε στρινγκ.Ανακοινώθηκε γυμνό τσιμπούκι και κώλος.Παρουσιάστηκε χαμογελαστή και με πολλές υποσχέσεις.Το ένστικτο μου, μου έλεγε οτι θα περάσω καλά με αυτήν.

Επιστροφή στο Φυλής 71 αφού ήμουν πλέον έτοιμος για δεύτερο γύρο.Πήρα την κοπέλα που περιέγραψα πιο πριν.Το ονοματάκι της είναι Λούβα αρκετά sexy όνομα,δηλώνει Ρωσίδα. Πέρασα μέσα και έκανα ένα απο τα καλύτερα γαμήσια!! Αστέρι η κοπέλα! Την συστήνω ανεπιφύλακτα.Περισσότερες λεπτομέρειες στην κριτική μου. Προλάβετε τώρα που είναι καινούρια πριν χαλάσει σε υπηρεσίες ή φύγει. Εγώ πάντως μίλησα....

PS: Μην τρέξετε απόγευμα θα την βρείτε πρωινή βάρδια.

Αμα τη βρεις ποτε ενημερωσε  :rockon:
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Αμα τη βρεις ποτε ενημερωσε  :rockon:



Προς τι το μιοος και η ειρωνεια πουστη Αλεκο; :2funny: :2funny:

EDIT:Εγω παντως να πω την αμαρτια μου δεν πηγα να δω γιατι οταν ειχα γραφτει ειχα σταμπαρει μια ομορφη
ξανθια που ταιριαζε στην τωρινη περιγραφη του προφεσορ και επειδη δεν την πηρα ποτε(δεν προλαβα καθως εξαφανιστηκε)
σκεφτηκα μην ειναι αυτη και οχι τιποτα αλλο........

Αλλα να.........αν η συγκεκριμενη ηταν εκεινη τοτε εχει καλως αλλα θα νευριαζα γιατι την πηραν απο την Εξηκιου
για να την πανε στην Φυλης να γινει μηχανη του κιμα;
Ασε που δεν ξερω που ειναι η Σιμονα τωρα που ηταν εκει...........ΜΑΣ ΚΛΕΨΑΝ ΤΗΝ ΣΙΜΟΝΑ,ΣΙΜΟΝΑ ΜΑΣ ΓΛΥΚΙΑ!!!
Χτες δεν ηταν το βραδυ πριν κατεβω στον Μπιθουλα!

Προσωπικο γουστο μιλαει εδω,μην δινετε μεγαλη βαση! :grin:

 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Λιοσίων 16/9/2012 στις 19:30

Περιορισμένη βόλτα από συνήθεια και μόνο, μήπως λόγω της βροχής συμβεί κάτι διαφορετικό.

Ο ουρανός της Λιοσίων ήταν χειρότερος από την άσφαλτο και η άσφαλτος χειρότερη από τον υπόνομο που περνούσε από κάτω μας κουβαλώντας όλα τα κατακάθια της περιοχής και της εποχής.

...
ΛΙΟΣΙΩΝ 79 ΟΡΟΦΟΣ
Αλίνα με ασπρόξανθα μαλλιά μέχρι τις πλάτες, χαζό ύφος με ιδεολογία μάρτυρα του Ιεχωβά, μέτρια στο ύψος, γεματούλα με χαμηλο-ασταθή και φουσκωτό κώ(ο)λο
το εξηγείς λίγο γιατι με επιασε η περιέργεια...

Δεν ειναι δικια μου αυτη η εξηγηση,ρωτα τον Farkeli,εγω μετεφερα τα δυο
αυτα της Λιοσιων για να πω οτι ανοιξαν μετα απο καιρο,σε λιγο γιγαντια τσαρκα απο Μεταξουργειο! :grin:
Παιδιά μην με ρωτάτε πολύ γιατί (τελευταία) δεν βρίσκω απαντήσεις ούτε για τον ίδιο μου τον εαυτό.
Άσε που έχω να γράψω και τρεις κριτικές !!!

:cheesy:


Μοναχικη μεταμεσονυκτια τσαρκα στο Μεταξουργειο κατα τις 2μιση την νυχτα
...
Ωραίος !!!

:rockon: :rockon: :rockon:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Αυτα τα ''προλαβετε τωρα''κατι χειροτερο απο μαναβη που φωναζει για το εμπορευμα μου ακουγεται,την ειχα δει Σαββατο πρωι,ο τσατσος ολο ΄΄μπες γιατι θα χασεις΄΄,εμφανιστηκε στο σαλονι και δεν μου αρεσε η φατσα της και την εκανα,luba παρεπιπτοντως σημαινει ΄΄αγαπη''στα ρωσικα,κατα την γνωμη και τα γουστα μου δεν αγγιζει εμφανισιακα ουτε καν το 1/5 της μουναρας ουκρανης Μονικα απο το 86...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Αυτα τα ''προλαβετε τωρα''κατι χειροτερο απο μαναβη που φωναζει για το εμπορευμα μου ακουγεται,την ειχα δει Σαββατο πρωι,ο τσατσος ολο ΄΄μπες γιατι θα χασεις΄΄,εμφανιστηκε στο σαλονι και δεν μου αρεσε η φατσα της και την εκανα,luba παρεπιπτοντως σημαινει ΄΄αγαπη''στα ρωσικα,κατα την γνωμη και τα γουστα μου δεν αγγιζει εμφανισιακα ουτε καν το 1/5 της μουναρας ουκρανης Μονικα απο το 86...
Σωστός ο συνάδελφος σε όλα όσα σημειώνει.

Ώρες-ώρες με αυτά που μας πλασάρουν ορισμένοι σκέφτομαι να κρατήσω την αναπνοή μου να σκάσω.  

Όμως κάνω υπομονή
για το επόμενο καλό μουνί ...

:grin:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.991
Κριτικές
1
Like
690
Πόντοι
96
Προς τι το μιοος και η ειρωνεια πουστη Αλεκο; :2funny: :2funny:

Κατσε ρε καυλιαρη πού το ειδες το μισος κ την ειρωνεια?
Πιο πανω εκανα και quote το ποστ του προφεσορα για να δειξω ποσο εγκυρη ειναι η πηγη μου!
Σε καμια περιπτωση δεν αμφισβητω τα λεγομενα του απλα η εν λογω κοπελα δεν εθεαθη εκει τις επομενες μερες!
Ο γραπτος λογος παρεξηγειται ευκολα.. δε το ειπα ειρωνικα  ;)

Με εκτιμηση...
ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_1:
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Κατσε ρε καυλιαρη πού το ειδες το μισος κ την ειρωνεια?
Πιο πανω εκανα και quote το ποστ του προφεσορα για να δειξω ποσο εγκυρη ειναι η πηγη μου!
Σε καμια περιπτωση δεν αμφισβητω τα λεγομενα του απλα η εν λογω κοπελα δεν εθεαθη εκει τις επομενες μερες!
Ο γραπτος λογος παρεξηγειται ευκολα.. δε το ειπα ειρωνικα  ;)

Με εκτιμηση...
ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_1:



Ελα ψαρα  :grin: αφου εβαλα γελιο διπλα,αρα οκ,απλα ειναι ακομψο να του λες παλι αν την δει να ενημερωσει!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Σωστός ο συνάδελφος σε όλα όσα σημειώνει.

Ώρες-ώρες με αυτά που μας πλασάρουν ορισμένοι σκέφτομαι να κρατήσω την αναπνοή μου να σκάσω.  

Όμως κάνω υπομονή
για το επόμενο καλό μουνί ...

:grin:
σωστα εισαι συντονισμενος παντα στη σωστη συχνοτητα..
ωραία γυναικά ,σταθερή αξία και πολύ καλό παιδί...
ακριβως φιλτατε..
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.991
Κριτικές
1
Like
690
Πόντοι
96
Ελα ψαρα  :grin: αφου εβαλα γελιο διπλα,αρα οκ,απλα ειναι ακομψο να του λες παλι αν την δει να ενημερωσει!

Στον απολυτο απαντουσα καυλεα μου που εψαχνε να βρει το μωρο!
Οι τιμημενοι πορνορεπορτερ δε νομιζω να περιμενουν απο μενα για να τους πω να ενημερωσουν  :rockon:
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Αυτα τα ''προλαβετε τωρα''κατι χειροτερο απο μαναβη που φωναζει για το εμπορευμα μου ακουγεται,την ειχα δει Σαββατο πρωι,ο τσατσος ολο ΄΄μπες γιατι θα χασεις΄΄,εμφανιστηκε στο σαλονι και δεν μου αρεσε η φατσα της και την εκανα,luba παρεπιπτοντως σημαινει ΄΄αγαπη''στα ρωσικα,κατα την γνωμη και τα γουστα μου δεν αγγιζει εμφανισιακα ουτε καν το 1/5 της μουναρας ουκρανης Μονικα απο το 86...


Δηλαδη να προλαβουμε την Μονικα αν και γνωστη;;;

Χιουμορ εννοειται! :grin:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Στον απολυτο απαντουσα καυλεα μου που εψαχνε να βρει το μωρο!
Οι τιμημενοι πορνορεπορτερ δε νομιζω να περιμενουν απο μενα για να τους πω να ενημερωσουν  :rockon:
Και όμως πάντα υπάρχει μια πληροφορία που θα την μάθουμε από ανεξάρτητους και "αναρχικούς" (κατα μια έννοια) ανταποκριτές ...  

:rockon: :rockon: :rockon:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Απορώ που οι πορνιάρηδες καθυστερούν να εμφανιστούν σε πάνω από πέντε λεπτά !!!

:grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.746
Πόντοι
45.465
σε φόρμα σε βλέπω σήμερα στρατηγέ μου....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.746
Πόντοι
45.465
τότε δεν ήξερα καν ότι υπάρχει το σάιτ.....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom