Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 174 άτομα (12 μέλη και 162 επισκέπτες)

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Με αφορμή, το περιστατικό, θέλω να δώσω τις εξής συμβουλές:
1ον) Προσέχετε τα προσωπικά σας είδη.
2ον) Απομακρύνετε τους αλλοδαπούς από κοντά σας και να διατηρείτε απόσταση ασφαλείας.
3ον) Μην συμμετέχετε σε ρατσιστικές επιθέσεις, που θέτουν σε σοβαρό κίνδυνο την υγεία των άλλων.
4ον) Η Ελλάδα ανήκει στους Έλληνες. Αυτοί είναι φιλοξενούμενοι ή λαθρομετανάστες. Μην τους φοβάστε!
Αν δεν αντέχουν την κρίση και την ανεργία, να φύγουν. Οι κλοπές και ληστείες, οι απόπειρες βιασμού και δολοφονίας, ο φόνος για μια κάμερα ή για λίγα χρήματα, δεν καλυτερεύουν την καθημερινότητά τους. Όσο ζουν εδώ, μας έχουν ανάγκη και θα πρέπει να συμβιώσουν νόμιμα.

Και μια επισήμανση: Στο Α.Τ. άκουσα ότι λόγω της θέσης και των επικίνδυνων συνθηκών, που καλούνται να αντιμετωπίσουν τα στελέχη του, θεωρείται το αυστηρότερο και το χειρότερο από πλευράς εξουσίας. Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια κι ούτε μπορώ να το υποστηρίξω.

Σας παρακαλώ, να αποφύγετε τα ειρωνευτικά και κακεντρεχή σχόλια.
Το απεύχομαι, αλλά ερωτώ: Αν είσασταν εσείς στην θέση μου, θα θέλατε να τα διαβάσετε;
Εσυ φιλε σταθηκες ΑΤΥΧΟΣ.Εμενα πριν καιρο πηγαν να μου την πεσουν στην οδο Μαγερ τρεις βρωμιλοι αλλα για καλη μου τυχη τους πηρα χαμπαρι και τρεχοντας βγηκα στη Μαρνης και τη γλιτωσα.Για αυτο οταν κυκλοφοραμε σε αυτες τις περιοχες τα ματια παντα ανοιχτα .
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
"Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα"! λέγεται το νήμα..... Ανοίξτε άλλο για κλεψιές,πεσίματα κτλ.................. :headbang:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
39
Like
6.993
Πόντοι
1.936
:( :(

Η Καμέλια από το Φ40 θα λείπει κανά μήνα Ρουμανία!!!
Κρίμα!!Μπορεί να είναι λιγάκι πατσαβουρέ αλλά στο γαμήσι είναι άλφα!!!
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
"Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα"! λέγεται το νήμα..... Ανοίξτε άλλο για κλεψιές,πεσίματα κτλ.................. :headbang:
Μη βαρας το κεφαλι σου στον τοιχο εδω μιλαμε για την ασφαλεια ΟΛΩΝ μας.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Και για όσους γούσταραν την Σελένα με τους υπερ-βυζους από Φωκαίας 17 όροφος θα την βρούν στο Τριγγέτα 3 με το όνομα Ανδρέα με 50 ευρώ το απλό ενώ πριν από δυο χρόνια την πηδάγαμε με 20 ευρώ.

Ας γυρίσει πίσω να ανοίξει και το Φωκαίας 17 που είναι σχεδόν πάντα κλειστό και βλέπουμε.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
39
Like
6.993
Πόντοι
1.936
Και για όσους γούσταραν την Σελένα με τους υπερ-βυζους από Φωκαίας 17 όροφος θα την βρούν στο Τριγγέτα 3 με το όνομα Ανδρέα με 50 ευρώ το απλό ενώ πριν από δυο χρόνια την πηδάγαμε με 20 ευρώ.

Ας γυρίσει πίσω να ανοίξει και το Φωκαίας 17 που είναι σχεδόν πάντα κλειστό και βλέπουμε.

Πληθωρισμός βλέπω.......!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Ρε καταλαβαίνεις? Δεν λέω ότι δεν έγινε το σκηνικό.....άνοιξε νέο θέμα λέμε....................
[/
quote]ΡΕ οταν σου την πεσουν και σενα που ειλικρινα δεν το ευχομαι ανοιξετο ΕΣΥ ΡΕ................... και τοτε ισως καταλαβεις τι σημαινει ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Φυλής 66Α και Φυλής 66Δ επειδή δεν θυμάμαι ποιό είναι ποιο απλά θα αναφέρω οτι το ένα είχε νεαρή ξανθούλα με όμορφο προσωπάκι που αν της έβαζες ένα σόρτς και ένα μπλουζάκι θα έμοιαζε με φοιτητριούλα που πάει να δώσει μάθημα
Την πήρε κάποιος αυτήν να μας πει? (66Α).
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Ρε καταλαβαίνεις? Δεν λέω ότι δεν έγινε το σκηνικό.....άνοιξε νέο θέμα λέμε....................
[/
quote]ΡΕ οταν σου την πεσουν και σενα που ειλικρινα δεν το ευχομαι ανοιξετο ΕΣΥ ΡΕ................... και τοτε ισως καταλαβεις τι σημαινει ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ.
Παιδιά,ορισμένοι με λίγα μηνύματα (νέοι),έχετε ξεφύγει και δεν μιλάτε καλά! 'Οταν όμως σας πει γράψει κάτι κάποιος με 2-3000 μηνύματα κάνετε τους καλούς. Αρχίζω να πιστεύω ότι παίζουν πολλά ψευτο-προφίλ............ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ...πιστεύω ότι έφαγες πέσιμο αλλά δεν είναι εδώ το σωστό θέμα να το αναφέρεις! Τι αξιοπρέπεια και ιστορίες μας λες..... Είναι η τελευταία φορά που απαντώ σε τέτοιου στυλ καταστάσεις! :s&m_2:
 

Gortsos82

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Πρώτη ενημέρωση πριν από λίγα λεπτά και πρώτο μου ποστ οπότε μην βαράτε αν δεν είναι πλήρης ή έχει κάποια κενά. Ελπίζω να βελτιωθώ με τον καιρό  :grin:

Διδύμου 8πάνω Μόνικα σχετικά ψηλή μελαχρινή κοπέλα.
Διδύμου 8κάτω Γιασμίν δροσερό κορίτσι ξανθιά με κωλαράκι τουρλοτό, όμορφο προσωπάκι αλλά λίγο κοιλίτσα.
Φυλής 66Α νεαρή ξανθούλα με όμορφο προσωπάκι και σφιχτό σωματάκι την πέτυχα να βγαίνει τσαντισμένη από το δωμάτιο όπου με έδιωξε η υπηρεσία αφού συναγωνιστής ήθελε πρωκτικό όπως του είχε ανακοινωθεί αλλά η νεαρά δεν είχε κέφια.
Φυλής 66Δ πετιτ κοριτσάκι με μάυρο μαλλάκι ίσιο μέχρι τους ώμους, νεαρή σε ηλικία, μικρό στητό φυσικό βυζάκι και σκουλαρικάκι στην μύτη. Αγκαλίτσα στο σαλόνι και θέλει απεγνωσμένα να σε βάλει στο δωμάτιο με την πουτανιά της.
Φυλής 59 Αναζητώντας και εγώ την Σάρα μήπως ήταν σε καμιά πρωινή βάρδια αλλά ήταν δυστυχώς κλειστό.
Φυλής 80 Ξανθιά ψηλή Άννα-Μαρία με ωραίο κορμί, με μερικές ελίτσες στην πλάτη, πολύ ευγενική αλλά με πονηρό χαμόγελο που σε κάνει να θες να μπεις στο δωμάτιο. (αν δεν με απατάει η μνήμη μου κάνει και πρωκτικό)
Φυλής 109Β Αννα κοντό μαλλάκι, αρκετά αδύνατη, πολύ πετιτ σωματότυπο και όμορφο προσωπάκι. Η συγκεκριμένη έχει αναφερθεί από χθεσινή ενημέρωση φίλου πως κάνει επικίνδυνα σπορ; Εμένα μου φάνηκε πολύ αθώο κοριτσάκι πάντως αλλά αν ισχύει μπορεί κάποιος να περιγράψει περιστατικό;

Αυτά τα λίγα από εμένα. Μπήκα και σε κανα δυο ακόμα σπιτάκια άλλα αλλά δεν μπόρεσα να συγκρατήσω ονόματα ή αριθμούς. Την επόμενη φορά όμως θα είμαι λιγάκι πιο οργανωμένος. Γενικά πάντως υπήρχε μια μικρή κινητικότητα στον δρόμο. Στα περισσότερα σπιτάκια έπαιζε φουλ aircondition πράγμα θετικό.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Και για όσους γούσταραν την Σελένα με τους υπερ-βυζους από Φωκαίας 17 όροφος θα την βρούν στο Τριγγέτα 3 με το όνομα Ανδρέα με 50 ευρώ το απλό ενώ πριν από δυο χρόνια την πηδάγαμε με 20 ευρώ.

Ας γυρίσει πίσω να ανοίξει και το Φωκαίας 17 που είναι σχεδόν πάντα κλειστό και βλέπουμε.

...και με το ζόρι, γιατί είναι αντιοργασμική.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.356
Πόντοι
4.587
Και για όσους γούσταραν την Σελένα με τους υπερ-βυζους από Φωκαίας 17 όροφος θα την βρούν στο Τριγγέτα 3 με το όνομα Ανδρέα με 50 ευρώ το απλό ενώ πριν από δυο χρόνια την πηδάγαμε με 20 ευρώ.

Ας γυρίσει πίσω να ανοίξει και το Φωκαίας 17 που είναι σχεδόν πάντα κλειστό και βλέπουμε.
Συγγνώμη αλλά εγώ την συγκεκριμένη δεν τη γαμάω ούτε με πέντε (5) ευρώ. Όποιος πάει και σκάσει 50άρικο μαζί της την πουτσ......
Σε κάθε περίπτωση η οικονομική στενότητα που περνάμε όλοι μας "εκτός των κλεφτών" έχει δυσκολέψει ακόμη και τις αποφάσεις μας για μία αξιοπρεπή μπουρδελότσαρκα. Οι τιμές σε όλα τα μπουρδέλα πρέπει να πάνε στα πέντε (5) ευρώ το πολύ. Δεν συζητάμε για 20 ευρώ  πια, αυτά είναι πάρα πολλά. Οι τιμές του 1990 ήταν στις 1000 δρχ. (3,45 σημερινούς εβραίους) και γαμούσαμε μοντελάκια 18χρονα από την ουκρανία/ρωσία (όποιος θυμάτε από εδώ μέσα).  Ήδη έχουμε φτάσει σε επίπεδο μισθών του 1990, και που είσαι ακόμη. Λογικά όλες οι παροχές (συμπεριλαμβανομένων και των μπουρδέλων) πρέπει να προσαρμοσθούν ανάλογα
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Η αναφορα του Larson στα πρωτα χρονια του 90 και ειδικα στην ποιοτητα εμφανισης των εκδιδομενων κυριων,ειναι επακριβης στο μεγιστο..νομιζω πως σε πραγματικες τιμες,η κατασταση ειναι χειροτερη.Περα απ αυτα,χθες βραδακι ο γραφων συνευρεθη με Κατερινα απο Αλκιβιαδου 16γ.Μαυρισμενη και σφιχτη απ τα μπανακια της,μου προσφερε ενα γεματο 20λεπτο,τιμωντας το 20ευρο εξ ολοκληρου,χωρις να πει οχι σε κατι που ζητησα.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Πρώτη ενημέρωση πριν από λίγα λεπτά και πρώτο μου ποστ οπότε μην βαράτε αν δεν είναι πλήρης ή έχει κάποια κενά. Ελπίζω να βελτιωθώ με τον καιρό  :grin:

Διδύμου 8πάνω Μόνικα σχετικά ψηλή μελαχρινή κοπέλα.
Διδύμου 8κάτω Γιασμίν δροσερό κορίτσι ξανθιά με κωλαράκι τουρλοτό, όμορφο προσωπάκι αλλά λίγο κοιλίτσα.
Φυλής 66Α νεαρή ξανθούλα με όμορφο προσωπάκι και σφιχτό σωματάκι την πέτυχα να βγαίνει τσαντισμένη από το δωμάτιο όπου με έδιωξε η υπηρεσία αφού συναγωνιστής ήθελε πρωκτικό όπως του είχε ανακοινωθεί αλλά η νεαρά δεν είχε κέφια.
Φυλής 66Δ πετιτ κοριτσάκι με μάυρο μαλλάκι ίσιο μέχρι τους ώμους, νεαρή σε ηλικία, μικρό στητό φυσικό βυζάκι και σκουλαρικάκι στην μύτη. Αγκαλίτσα στο σαλόνι και θέλει απεγνωσμένα να σε βάλει στο δωμάτιο με την πουτανιά της.
Φυλής 59 Αναζητώντας και εγώ την Σάρα μήπως ήταν σε καμιά πρωινή βάρδια αλλά ήταν δυστυχώς κλειστό.
Φυλής 80 Ξανθιά ψηλή Άννα-Μαρία με ωραίο κορμί, με μερικές ελίτσες στην πλάτη, πολύ ευγενική αλλά με πονηρό χαμόγελο που σε κάνει να θες να μπεις στο δωμάτιο. (αν δεν με απατάει η μνήμη μου κάνει και πρωκτικό)
Φυλής 109Β Αννα κοντό μαλλάκι, αρκετά αδύνατη, πολύ πετιτ σωματότυπο και όμορφο προσωπάκι. Η συγκεκριμένη έχει αναφερθεί από χθεσινή ενημέρωση φίλου πως κάνει επικίνδυνα σπορ; Εμένα μου φάνηκε πολύ αθώο κοριτσάκι πάντως αλλά αν ισχύει μπορεί κάποιος να περιγράψει περιστατικό;

Αυτά τα λίγα από εμένα. Μπήκα και σε κανα δυο ακόμα σπιτάκια άλλα αλλά δεν μπόρεσα να συγκρατήσω ονόματα ή αριθμούς. Την επόμενη φορά όμως θα είμαι λιγάκι πιο οργανωμένος. Γενικά πάντως υπήρχε μια μικρή κινητικότητα στον δρόμο. Στα περισσότερα σπιτάκια έπαιζε φουλ aircondition πράγμα θετικό.
Άψογος... Δεν κατάλαβα γιατί σε έδιωξε η τσατσά στο 66,όμως...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Φυλής 109Β Αννα κοντό μαλλάκι, αρκετά αδύνατη, πολύ πετιτ σωματότυπο και όμορφο προσωπάκι. Η συγκεκριμένη έχει αναφερθεί από χθεσινή ενημέρωση φίλου πως κάνει επικίνδυνα σπορ; Εμένα μου φάνηκε πολύ αθώο κοριτσάκι πάντως αλλά αν ισχύει μπορεί κάποιος να περιγράψει περιστατικό;

καλώς μας ήρθες και σου εύχομαι δυνατές τσάρκες και πολλές ενημερώσεις. Τώρα όσον αφορά την Αννούλα που λές όντως παλαιότερα έκανε ακάποτο (το διαφήμιζε στο σαλόνι και δεν ξέρω αν κάνει ακόμα) και σε γενικές γραμμές έκανε καλό κρεβάτι. Εγώ δεν θέλω ακάποτα οπότε και τις δύο φορές που την επισκέφτηκα είχα βάλει καπότα και για το τσιμπούκι.

τώρα όσον αφορά το δεύτερο, η αλήθεια είναι οτι την εποχή που είχε ξεσπάσει το σκάνδαλο "aids" στους οίκους ανοχής, κάποιος είχε γράψει (λογικά πρέπει να υπάρχει ακόμα στο ανάλογο τόπικ αλλα θέλει πολύ πολύ ψάξιμο) οτι είχε βάσιμες πληροφορίες οτι η Αννα έκανε επιλεκτικά ακάποτα γαμίσια. Δεν νομίζω οτι επιβεβαιώθηκε επίσημα απο κάποιον εδώ και το πιο πιθανό είναι να είναι μούφα η πληροφορία αλλα τοτέ το σπιτάκι ήταν ψιλοκλειστό για κάποιες μέρες αν και η Αννα δεν εξαφανίστηκε όπως άλλες. Εγώ δεν ξαναπήγα. Τα συμπεράσματα δικά σου. 
 

panpan09

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
251
Κριτικές
30
Like
0
Πόντοι
601
ξερει κανεις τι παιζει στο φυλης 99?
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Συνεχιζοντας την πολύ ωραια ενημερωση τoυ μανωλη γκορτσου σημερα το μεσημερι να συμπληρωσω
Φυλης
65α η ρωξανη από φωκαιας 19,επιστροφη στο σπιτι από τ οποιο ξεκινησε
67 μελαγχροινη τσιγγανορουμανα,ψηλη νταρντανα με πληθωρικο κορμι
71α ελενα η ξανθια τσεχα που πηρα τη κυριακη
71β αννα,η μελαγχροινη τσιγγανορουμανα με τη γαμψη μυτη
84α η μελαγχροινη τζουλια από το 86α,φουλ προγραμμα
84β δυο κοπελες,η σελενα/αννα, κοντοπουτανη ξανθια, και μια καστανοξανθη κοπελα στο ιδιο περιπου υψος,με γυαλακια,καλο σωμα
86α λαουρα,η μελαγχροινη νταρντανοκοπελα που βλεπω σταθερα εκει,το ιδιο φορεμα εδώ και μερικες μερες,καμια αλλαγη..
86β αντζελα,μελαγχροινο κοντοπουτανο πυραυλακι..
Διδυμου
16α ροζαλια,ξανθο προgilf με ζαρτιερες
18β συλβια με φουλ extra,επεστρεψε
18α αντριαννα
20 καρινα
Αλκιβιαδου 16α πω(α)λινα,μου ειχε εξαψει τη φαντασια χτες,σημερα σαν να εφυγε ένα συννεφο καπνου από τα ματια  μου και ετσι διαπιστωσα πολλες ατελειες.Ωστοσο ειχε και χτες και σημερα πολύ κοσμο και στο σαλονι αλλα και στο δωματιο
Αγκυρας
12α αλεξανδρα,νεα ξανθια παρουσια με κοκκινο σετ εσωρουχων(όχι η μινιον αλεξανδρα).Ηταν η μονη κοπελα που μ εκανε να επιχειρησω να μπω μεσα ,γι αυτό περασα στο σαλονι δυο φορες..Ομως η παντελης ελλειψη εκφρασης στο προσωπο της δεν μου επετρεψε να βγαλω καποιο συμπερασμα για το πώς μπορει να είναι στο δωματιο,ενώ ουτε και συναγωνιστης που περασε στο δωματιο και τον ρωτησα δε με φωτισε ουτε στο ελαχιστο..
12β σοφια,η πληθωρικη ξανθια mlf με τις βυζαρες
Περγαμου 1 μαρια,μετριο και συνηθισμενο ξανθο κοντοπουτανο
Αλκαμενους 113 η μαρια με τα κοτσιδακια
 

Gortsos82

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Άψογος... Δεν κατάλαβα γιατί σε έδιωξε η τσατσά στο 66,όμως...

Σε ευχαριστώ. Να σου πω την αλήθεια δεν κατάλαβα γιατί μου είπε να φύγω η τσατσα. Μάλλον θα ήθελε να τα ψαλει στην κοπελιά αφού ο παίχτης που ήταν στο δωμάτιο ζήτησε τα λεφτά του. Η μικρή πάντως έδειχνε στενοχωρημένη και καλύτερα που δεν πέρασα γιατί δεν θα περνούσα καλά την δεδομένη χρονική στιγμή.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom