Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 233 άτομα (22 μέλη και 211 επισκέπτες)

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Η Σόνια από Αλκιβιάδου 16γ δεν έχει πάει διακοπές είχα γράψει.Την πέτυχα απογευματινή βάρδια πριν μια εβδομάδα ακριβώς στο Λεωνίδου 28 τον όροφο.

Δηλ. τώρα την σπρώχνουν μαμαλούκοι ?  :grin:

*P
 

Επισκέπτης
Η Σόνια από Αλκιβιάδου 16γ δεν έχει πάει διακοπές είχα γράψει.Την πέτυχα απογευματινή βάρδια πριν μια εβδομάδα ακριβώς στο Λεωνίδου 28 τον όροφο.
μαλλον την σουταραν απο αλκ.16 γιατι τον ιουλιο που ειχα παει τελευταια φορα μου ειχε πει οτι φευγει 5 αυγουστου για γαλλια,ρωσσια για 2 μηνες.εσυ λες οτι την ειδες στην λεωνιδου,εγω πηγα πρωι χτες σην αλκιβιαδου και δεν ηταν
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.356
Πόντοι
4.587

Μια παράκληση σε όλους τους συναγωνιστές. Είναι καλό για όλους μας και προς αποφυγή πολλών παγίδων,  κακών συμπεριφορών/υπηρεσιών των κοριτσιών στα μπουρδέλα αλλά και το αντίθετο (καλές υπηρεσίες από άξια κορίτσια), να ανεβάζουν αμέσως κριτική έστω και ολιγόλογη για τις αντίστοιχες κοπέλες στα συγκεκριμένα μπουρδέλα. Επίσης θα ήταν ευκολόχρηστο  όταν γίνεται αναφορά εδώ, για μία κοπέλα που δοκιμάστηκε από κάποιον να κάνει επικόλληση  της διεύθυνσης  που έχει γράψει τη σχετική κριτική . Έτσι μπορούμε να ανοίξουμε αμέσως την ιστοσελίδα με τα σχόλια.

Η πρόταση μου είναι το υπογραμμισμενο παράδειγμα, που είναι μία δικιά μου πρόσφατη αναφορά:

Όποιος ενδιαφέρεται για την  πετιτ ξανθιά  Αλεξάνδρα (Φυλής 59) έχω ανεβάσει κριτική  
]
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
506
Κριτικές
3
Like
97
Πόντοι
6
Η Νταιανα στο Αλκιβιαδου 16α δουλευει ακομα τα πρωινα?Οποιος γνωριζει ας βοηθησει!Ευχαριστω
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Φυλής 1/8/2011 στις 18.00’

Και καλό μήνα

Τα αρχίδια υπέφεραν και δυσανασχετούσαν μέσα στο μπλου τζιν από την καϊλα αλλά και από την καύλα που πέτρωνε το σπέρμα

luckylukever2.jpg


ΦΥΛΗΣ 66Δ (ΠΑΛΑΙΟ)
Μελαχρινή (νομίζω Μανταλένα αν θυμάμαι καλά) με κοντά μαλλιά (πλέον) παλαιότερα είχε μακριά μέχρι την μέση (την τίμησα όταν δούλευε στο Φωκαίας 17 όροφος) με συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια προς ψηλή στο ύψος, με ικανοποιητικά βυζιά και στρουμπουλές καμπύλες.
Η μόνη παραφωνία ήταν η τσατσά από το ισόγειο του Φωκαίας 17. Δεν ξεχνιέται η καμένη με στο σκαμμένο πρόσωπο και το δηλητηριώδες βλέμμα και ύφος

ΦΥΛΗΣ 66Δ (ΝΕΟ)
Σ(κ)ούζυ με ξανθά μαλλιά extensions μέχρι τις πλάτες, προκλητικό βλέμμα με ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά προσώπου, μάλλον ψηλή, κανονικό σώμα με ενδιαφέρουσες αναλογίες και υπερ-πορνικό ζημιάρικο κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 84 ΙΣΟΓΕΙΟ
Ειρήνη από Φωκαίας 27 ισόγειο (παλαιότερα), Περγάμου 1 ισόγειο κλπ, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου με προκλητικό ύφος με μελαχρινά μαλλιά μέχρι την μέση, μέτρια στο ύψος, ενδιαφέρουσες αναλογίες με χορταστικά πιασίματα, ικανοποιητικά βυζιά και στρουμπουλό κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 86 ΟΡΟΦΟΣ
Ειρήνα με λίγο γαμψή μύτη, λαϊκά πουτανίσια χαρακτηριστικά προσώπου, από Ρουμανία, μελαχρινά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, μάλλον ψηλή, ενδιαφέρουσες σωματικές αναλογίες, αποδεκτά βυζιά και αξιοπερίεργο κώ(ο)λο

ΦΩΚΑΙΑΣ 24 (ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ)
Χριστίνα οδοντογλυφίδα  με μελαχρινά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, μάλλον ψηλή, μικρά βυζιά και ντροπαλό κώ(ο)λο

ΦΩΚΑΙΑΣ 22 (ΟΡΟΦΟΣ ΝΕΟ)
Άννα με μελαχρινά ίσια μαλλιά μέχρι την μέση, προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου και κατακόκκινα βαμμένα πιπό-χειλα, μέτρια στο ύψος, ικανοποιητικά βυζιά και στρουμπουλό κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 65 ΙΣΟΓΕΙΟ
Λάουρα από Φυλής 92 (παλαιό) με καστανά σπαστά μαλλιά μέχρι ψηλά στις πλάτες, προκλητικό βλέμμα με πολλές υποσχέσεις, μέτρια προς κοντή στο ύψος, λεπτή με αποδεκτά βυζιά και υπερ-τεντωμένο κώ(ο)λο. Δεν ακούγονται καλές αναφορές

Αυτά τα λίγα για απόψε ...

 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
1
Πόντοι
2.062
Σύτροφοι ξεκίνησα με κέφι και χαρά κατά τις 10 από το σπίτι μου για Μπουρδελότσαρκα ξετίναγμα. 1η ημέρα αδείας και είπα να το γιορτάσω. Για να μην τα πολυλογό πήγα, Περγάμου&Ρεμούνδου, Φυλής και Μετάξι (Κων/πόλεως&Κολωνού). Δεν μπήκα σε πάνω από 7 σπίτια. Απογοήτευση...
Όχι μόνο γιατι τα καλά κομμάτια λείπουν διακοπές. Πάντα πιστεύω ότι και αυτή τη περίοδο μπορείς να πετύχεις αστεράκια.
Απίστευτα πολλοί ξένοι, βρωμιά και γεμάτο μα γεμάτο χαφιεδάκια.
Όπου χαφιεδάκια, αυτά τα ξένα που κάθονται χωρίς λόγω με τις ώρες στις γωνίες των δρόμων γύρω από τα ρδέλα και συνήθως τσεκάρουν αμάξια και ποιος έχει κανα ψιλό παραπάνω να του την πέσουν οι φίλοι του. Ο Θείος μου έχει μαγαζί στην Ομόνοια οπότε έτσι τα έμαθα (χαφιεδάκια ή ρουφιανάκια). Αν τους λένε αλλιώς παρακαλώ ενημερώστε....
Και μέχρι τωρα ήξερα οτι αυτοί ήταν κατα βάση στο Μετάξι.
Ορισμένους στο μετάξι που τους έχω πετύχει πάνω από 100 φορες, του λέω, ανα πάθει κάτι το αμάξι θα σε πατήσω επιτόπου. Αλλά τόσους πολλούς στη Φυλής 1η φορά είδα. Προσέχεις για να έχεις λοιπόν, έτσι και εγώ έμπαινα σε συγκεκριμένα μαγαζία και την κοπάναγα.
Για την αναλογία Ελλήνων / Ξένων δεν το συζητώ. Ο πιό σοβαρός λόγος για να μην περάσεις πουθενα όμως, όπερ και εγέννετο.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Σήμερα 1/8/2011 στις 18.00’ ήταν κλειστά τα παρακάτω πορνο-καταστήματα

ΦΥΛΗΣ 80

ΦΥΛΗΣ 92 ΚΑΙ ΜΟΝΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 16 (ΒΑΠΟΡΙ)

ΜΟΝΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 16 ΥΠΟΓΕΙΟ

ΦΥΛΗΣ 71 ΥΠΟΓΕΙΟ

ΦΥΛΗΣ 65 ΟΡΟΦΟΣ

ΦΥΛΗΣ 61

ΦΩΚΑΙΑΣ 17 (ΙΣΟΓΕΙΟ ΚΑΙ ΟΡΟΦΟΣ)

ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥ 7

 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Όπου χαφιεδάκια, αυτά τα ξένα που κάθονται χωρίς λόγω με τις ώρες στις γωνίες των δρόμων γύρω από τα ρδέλα και συνήθως τσεκάρουν αμάξια και ποιος έχει κανα ψιλό παραπάνω να του την πέσουν οι φίλοι του. Ο Θείος μου έχει μαγαζί στην Ομόνοια οπότε έτσι τα έμαθα (χαφιεδάκια ή ρουφιανάκια). Αν τους λένε αλλιώς παρακαλώ ενημερώστε....
Και μέχρι τωρα ήξερα οτι αυτοί ήταν κατα βάση στο Μετάξι.
Ορισμένους στο μετάξι που τους έχω πετύχει πάνω από 100 φορες, του λέω, ανα πάθει κάτι το αμάξι θα σε πατήσω επιτόπου. Αλλά τόσους πολλούς στη Φυλής 1η φορά είδα. Προσέχεις για να έχεις λοιπόν, έτσι και εγώ έμπαινα σε συγκεκριμένα μαγαζία και την κοπάναγα.
Για την αναλογία Ελλήνων / Ξένων δεν το συζητώ. Ο πιό σοβαρός λόγος για να μην περάσεις πουθενα όμως, όπερ και εγέννετο.

Φιλε εχεις δικιο,στο Μεταξι γινονται πολλες κλοπες και πρεπει να ειναι ολοι οι συμπουρδελιαρηδες προσεκτικοι.
Εγω το αποφευγω,και σπανια που κατεβαινω παντα με παρεα.
 

Επισκέπτης
Εγω Μεταξι παω παντα μονος με το μετρο. Νομιζω οτι κανετε τα πραγματα να φαινονται λιγο πιο τραγικα απο ο,τι πραγματικα ειναι. ΟΚ, υπαρχουν παντου σπασμενα τζαμια αυτοκινητων, πολλοι μαυριδεροι τυποι, την ημερα ειναι γεματο πρεζονια. Ομως, σκεφτειτε οτι ακριβως εκει στο Μεταξι εχει μαγαζια οπως φαρμακειο και βιβλιοπωλειο και ακριβως διπλα στα μπουρδελα της Κολωνου ενα ξενοδοχειο που μπαινοβγαινουν συνεχως τουριστες.

Επισης εμενα δεν με πειραζει τοσο που στα μπουρδελα του Μεταξουργειου πανε πολλοι ξενοι, αυτο που με κανει κυριολεκτικα να αηδιαζω ειναι οτι σε πολλα μπουρδελα της Φυλης οι γκομενες παιρνουν τα χυσια στο στομα, στη μαπα, στα βυζια, στο κρεβατι και δεν ξερω κι εγω που αλλου. Για μενα αυτο ειναι το πιο σιχαμερο και το πιο επικινδυνο, γιατι οσοι ξενοι κι αν πανε με την πουτανα, αν αυτη τηρει τις απαραιτητες προφυλαξεις δεν προκειται να κολλησει τιποτα. Αυτες ομως που τα παιρνουν στη μαπα και στο στομα βαζουν την υγεια τους σε πραγματικο κινδυνο.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Πρωινή σήμερα, προλαβένετε!

Φυλής 86Α η Ξένια
Φυλής 86Β η Μαρινελο/Σάντρα με την κορμάρα της
Φυλης 65Β η γνωστή τον τελευταίο καιρό μελαχρινή μικρόβυζη
Φυλής 65Α η μικρή Αλεξάνδρα (ήταν και στο 92 την προηγούμενη εβδομάδα) με tan lines
Φυλής 69Β η Τάνια
τα άλλα κλειστά
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Τωρα το πρωι στη φυλης επεκτεινοντας την ενημερωση του free
66α μπιανκα,νομιζω η μελαγχροινη κοπελα απο φυλης 69β και 80 εχω την εντυπωση οτι πηρε πολλα κιλα..
66δ αλεξια,η γνωστη πληθωρικη κοπελα με την σκουρα επιδερμιδα,το στητο στηθος και το φουλ προγραμμα
84β η ψηλη μελαγχροινη ειρηνη με την γαμψη μυτη και το φουλ προγραμμα που δουλευει συνηθως στο 86α
Διδυμου
8α καρμεν
8β γιαννα η ξανθια απο αγ μελετιου
18 ισογειο αλιονα
20 ιβαννα,16α κλειστο
φωκαιας
19 ιωαννα,η γνωστη μελαγχροινη
25α τερεζα
25β αντριαννα,η καστανοξανθη κοπελα με τ ωραιο στηθος που εχει δουλεψει και στα 86 α και β
27 υπογειο αννα η πολωνεζα
27 και ααρνων πανω μπαρμπορα για δυνατες συγκινησεις
φυλης 200 ντορα,ξανθια mlf που παραπεμπει στη σαρανταρα κομμωτρια της γειτονιας σου που θελεις να πηδηξεις,οχι αρχοντικη speed αλλα αρκετα καβλωτικη παρουσια
Ρεμουνδου
20 εβελινα καστανη πληθωρικη παρουσια με αρμονικες ωστοσο αναλογιες,δυνατη παρουσια
21 πανω λεπτη ξανθια κοπελιτσα με καλο σωματακι απο βουλγαρια οπως μου ανεφερε η υπηρεσια
περγαμου
1 αντζελα,μελαγχροινο φουσκωτο φραντζολακι με τα πιασιματακια του
27 κατω ευα ξανθια gilf διχως ιχνος υπερβολης
27 πανω ντιανα,ξανθια γυναικα,οχι mlf,με ωραιο προσωπο και πιθανον στηθος αλλα αρκετα πλαδαρο σωμα
αλκαμενους
113 αννα,η μπεμπε mlf με το καρε κοκκινοξανθο μαλλι,γνωστη απο φυλης 54α και διδυμου 8α
117 τζουλια
Τροφωνιου
13 πανω μπετυ απιστευτα σεξι ξανθια mlf βγαλμενη απο γερμανικες τσοντες,παρομοια χαρακτηριστικα με την νταιανα τη βουλγαρα απο αλκιβιαδου 16α
13 κατω μαρινα ξανθια σχετικα ψηλη αλλα πολυ μετρια mlf



 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.222
Κριτικές
255
Like
10.874
Πόντοι
19.505
Κωνσταντινουπόλεως 166 η ρωσίδα Ελένη, μια ζουμπουρλούδικη ξανθιά που δούλευε στο Ευνειδών
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
δεν ξερω αν εχει αναφερθει ξανα αλλα βλεπω οτι εδω και 20 περιπου μερες η γνωστη αννα μολδαβεζα απο φυλης 71 κατω εργαζεται στην αλυσιδα κασσανδρας  με το ονομα ιλονα

για δειτε

 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945

greenside

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
1.295
σημερινη επισκεψη κατα της 13.00 στο μεταξι στο ιασωνος 30Α. ηταν η αλεξια. μια κοπελα αρκετα ωραια και εμφανισημη που αξιζει 100% τα 10€ του αντιτίμου. ακολουθει κριτικη
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Μήπως ξερει κανεις κατι για ενα μουναρο,στα  22-24 ,ψηλη,ξανθια,στυλ μοντελου και βαλε,που πετυχα σε τσαρκα το μεσημερι,στο Φυλής 67? Η τσατσα  ονομα εδωσε Μπέμπα και Σόνια.Μου  αφησε μια  μικρη υποψια οτι  ειναι μεταλλαγμενη,αλλα δεν μιλαω  με βεβαιοτητα,απλα υποψια.Προσπαθησα να μπω εδω στο Φ67 αλλα δεν το βγαζει.Ευχαριστω.Αστερι επισης  η Αννιτα  στο Αλκιβιαδου 16Γ,αν ειναι καλη  κ μεσα,θα γινεται χαμος σε λιγο...
 

adistaktos mermygas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
236
Like
0
Πόντοι
1
σημερινη επισκεψη κατα της 13.00 στο μεταξι στο ιασωνος 30Α. ηταν η αλεξια. μια κοπελα αρκετα ωραια και εμφανισημη που αξιζει 100% τα 10€ του αντιτίμου. ακολουθει κριτικη
φίλε μου η συγκεκριμένη εχει ενα μικρό κενό στα μπροστινά δόντια?
 

dimk93

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.562
Like
108
Πόντοι
16
Μήπως ξερει κανεις κατι για ενα μουναρο,στα  22-24 ,ψηλη,ξανθια,στυλ μοντελου και βαλε,που πετυχα σε τσαρκα το μεσημερι,στο Φυλής 67? Η τσατσα  ονομα εδωσε Μπέμπα και Σόνια.Μου  αφησε μια  μικρη υποψια οτι  ειναι μεταλλαγμενη,αλλα δεν μιλαω  με βεβαιοτητα,απλα υποψια.Προσπαθησα να μπω εδω στο Φ67 αλλα δεν το βγαζει.Ευχαριστω.

 ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom