Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 506 άτομα (46 μέλη και 460 επισκέπτες)

residentfuck

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
10
Ατυχησα!Με επιασε η μπορα ενω ειμουν καθοδον για την μπουρδελομανα Φυλης  :headbang:Ουτε ματι δεν προλαβα να παρω
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Πρωινή τσάρκα στην Φυλής και στα πέριξ...


Περγάμου:

27 δεξιά: Αλίκη, καστανή μεγαλοκοπέλα με μικρό στήθος και σχετικά κοντά μαλλιά.
27 αριστερά: Κλειστό.


Αλκαμένους:

113: Ρόζα, ξανθιά μεγαλοκοπέλα, όχι του γούστου μου.
117: Αφροδίτη, ξανθιά 30αρα, με ωραία βυζιά.


Πιπίνου 65, Φυλής 136, 134(οροφος,ισογειο,υπογειο), 109(πάνω,κάτω) κλειστά λόγω της λαικής αγοράς που γινόταν σήμερα.


Φυλής:

92 αριστερά: Κλειστό.
71 υπόγειο: Κλειστό.
71 ισόγειο: Λάουρα από 92 δεξιά. Μελαχρινή κοντούλα με ωραίο κόλο.
71 όροφος: Βίκυ η Πολωνέζα.
69 κάτω: Τάνια, ξανθό milf έντονα βαμμένο.
65 κάτω: Κλειστό.
86 πάνω: Το πολύ όμορφο μελαχρινό που ήταν και χτες, με λίγο πεσμένο στήθος. Όποιος ξέρει ας ενημερώσει.
84 2ος όροφος: Κλειστό.
84 1ος όροφος: Ιρενα, όμορφο μελαχρινό με πρωκτικό.
59 κάτω: Σάντρα, όμορφο καστανόξανθο πιπινάκι, εργαζόταν στα 84-86 παλαιότερα με άλλο όνομα.
59 πάνω: Σορένα, όμορφη μελαχρινή με μικρό στήθος.


Φωκαίας:

22 πάνω: Κλειστό.
22 κάτω: Κοντοπούτανο μελαχρινό που το είχα δει παλαιότερα στο Φυλής 92 αριστερά, τότε έδινε και κολαράκι, σήμερα δεν νομίζω να άκουσα κάτι. Προσοχή γιατί άλλαξε η είσοδος. Η παλαιά χτίστηκε και τώρα μπαίνουμε από το πλάι.
24: 2 κοπέλες, αμφότερες κοντογυφτοαδύνατα αδιάφορα.


Αγκύρας:

12 αριστερά: Όλγα, γεματούλα αδιάφορη.
12 δεξιά. Μαργαρίτα νομίζω)χωρίς να είμαι σίγουρος), χοντρή αδιάφορη.


Αχαρνών:

104: Χτύπησα κουδούνι, απλώς ξεκλείδωσε και δεν μου άνοιγε. Στην συνέχεια μου χτήπαγε να την πόρτα για την ανοίξω. Την σπρώχνω για να μπω και εμφανίζεται μπροστά μου μία κυρία βαρέων βαρών ξανθιά, που με το που με βλέπει ταράζεται(χέστηκε με λίγα λόγια) και μου είπε ότι περίμενε άλλον και μου έκλεισε την πόρτα.
106: Στούντιο υποτήθεται, στουντέλο το λέω εγώ, γι ' αυτό το αναφέρω εδώ. Μελαχρινό πολύ όμορφο κοριτσάκι. 30ε.
85: Κλειστό.


Παρασίου 36: Άλλο ένα στουντέλο. Μελαχρινή με ωραίο σώμα, μέτριο πρόσωπο και ωραίο στήθος. 20ε.


Καθώς ήμουν Φωκαίας, είδα έναν μαύρο να φωνάζει αγριεμένος μιλώντας στο κινητό του. Φτάνοντας στην γωνία προς Αχαρνών, πλακόνει στα χαστούκια μία μαύρη με μαντήλα. Στην συνέχεια έφυγαν και δύο μαζί σαν να μην συμβαίνει τίποτα...
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
736
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
Πρωινή βόλτα στην Φυλής. Προλαβαίνεται!!!!!!!!!!
84 κάτω. Μελαχρινή με ωραίο σώμα και πρόσωπο που δίνει και κολαράκι

ποια ήταν η γκόμενα; δεν νομίζω να λες την Ιρενα;
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
736
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
Σήμερα το μεσημέρι στο Φωκαίας 22 το πάνω ένα αδιάφορο με απλό πρόγραμμα.
Στο κάτω ήταν μία μελαχρινή αδύνατη με φουλ πρόγραμμα, αλλά δεν μου έκανε κλικ.
Στο Φυλής 74 ήταν η Μίκυ από Κολοκυνθούς με το φουλ πρόγραμμα. Τελικά γυρίζει όλα τα σπίτια της Φυλής η νεαρά. Αν δεν βελτιωθεί στο σώμα θα ψάχνει τους πελάτες με το κιάλι.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Η Ρωξάνη=Ντανιέλα=Ολίβια με πρωκτικό και πλαστικά βυζιά εργαζόταν εκεί, στο Φυλής 86 ισόγειο.
Ανοίγει μερικές φορές.
Είναι teeny-mini-bikini κορασίδα;
Η οποια εχει παρει μεταγραφη για τα studio της Τργγετοαλυσιδας, αφου ειχε περασει για λιγο διαστημα και απο το  βριλησσου 57

Για την ιδια κοπελα αναφερεσθαι? Επεστρεψε στην Φυλης?
 

BackTrack

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
399
Like
0
Πόντοι
1
Γεια χαρά... Περιμένω 2 παλιά φιλαράκια από εξωτερικό. Πριν φύγουν για έξω, το είχαμε για πλάκα μιας στις τόσες να πηγαίναμε για παρτούζα και οι 3 μαζί. Τότε, θυμάμαι είχαμε πετύχει 1-2 που το δέχθηκαν. Μία από αυτές ήταν η τάνα με το ψευδόνυμο "Ντέταρι". Γνωρίζεται εάν υπάρχει καμιά πιθανότητα να βρεθεί τίποτα τέτοιο (και που), χωρίς να ξεποδαριαστούμε?
Ευχαριστώ  :)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Που μπορεί κανείς να κάνει μια ήσυχη (σχετικά) ντελότσαρκα μακριά από συμμορίες αλλοδαπών και συναφή; (με όχημα εννοείται). Η πιο απλά:
ποιο είναι το πιο ήσυχο μπουρδελοσημείο της Αθήνας;

Κανένα!! Καλύτερα να οπλοφορείς για να είσαι σίγουρος!! Δυο φορές τον τελευταίο μήνα με κοιτούσαν μια φορά δυο μαυροι στην Αχαρνών όταν έβγαινα από ταξί και μια άλλη φορά δυο Πακιστανοί στην διασταύρωση 3ης Σεπτεμβρίου με τη Μαγνησίας.
 

pseftoprofitis

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
τι γινεται παιδες...? πως τα πατε εκει κατω αθηνα..? εχει αγριεψει η κατασταση απ οτι μαθαινω....στα δικα μου τωρα...θελω μια πληροφορια...αν στο ρδελο στην πιπινου 65 στη φυλης εχει σκασει μυτη η ελινα...? ψιλη(κανα 2 μετρα) ξανθεια μαλλον σκανδιναβη...δουλευε κ παλιοτερα εκει κ μου ειχε πει οτι θα ξανακατεβαινε...την πετυχε κανεις...?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Που μπορεί κανείς να κάνει μια ήσυχη (σχετικά) ντελότσαρκα μακριά από συμμορίες αλλοδαπών και συναφή; (με όχημα εννοείται). Η πιο απλά:
ποιο είναι το πιο ήσυχο μπουρδελοσημείο της Αθήνας;
κανενα τυπε
εχεις καλυτερες πιθανοτητες να επιβιωσεις με το φως της ημερας :2funny:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
3.007
Συναγωνιστες κινδυνευω......εχει αγριεψει η πιατσα..... :cheesy: :cheesy: :cheesy:...!!!!

Και κινδυνευω απο ελειψη χρηματων αν εξακολουθησει να δουλευει η Σαμπρινα στο κων 166 υπογειο.

Παρα τις δυσμενεις κριτικες εμπειρων συναγωνιστων και φιλων περασα σημερα το πρωι να τη δω....μολις βγηκε απο το δωματιο της υπηρεσιας εχασα το φως μου,ξεχασ τις κριτικες και τα σχολια και εδωσα το 20 αρικο και περασα.Η κοπελα μου θυμισε τις εργαζομενες που δουλευαν το 92...η ακομα πιο προσφατα τις χορευτριες του λολιτα οταν ειχε ανοιξει το 2004.Δε με ενοιαζε να εχω καλες υπηρεσιες,,ηθελα μονο να βρεθω με αυτο το 20 χρονο μοντελο.....ομως οι υπηρεσιες της ηταν πολυ επανω των προσδοκιων μου....εσπασα το παγο με λιγα ρωσικα και τη νοηματικη και αρχισα να τη γλυφω στο στηθος (μικρο),,και στα υπεροχ :cheesy:α ποδια της που ηταν παντακαθαρα και φρεσκοπλυμενα..αρχισε να γελαει και εσπασε αυτο το ψυχρο και ντροπαλο υφος που εχει..ανελαβε δραση με πιπα,βαθια αλλα με λιγο δοντι..της εδειξα να γλυφει χωρις να ρουφαει και το εκανε κοιτωντας με στα ματια....μου προτεινε πισοκολητο,τη ξερει αυτη τη λεξη....την εβαλα σε ιεραποστολικο με τα υπεροχα ποδια της με γαλικο πεντικιουρ στους ομους,στο προσωπο και στο στομα μου..υστερα απο 50 η 60 δεισδυσεις της εκανα το χατηρι και γυρισαμε σε πισοκολητο που κατεληξε σε μπροθμιαστο με τη σαμπρινα να φωναζει και μενα να χαιδευω τη κλειτοριδα της......τελειωσα και εκεινη χαμογελαγε και μου χαιδευε τα μαλια...

Σιγουρα θα ξαναπαω και ελπιζω να εχω ακομα καλυτερες υπηρεσιες αφου εδειξε και κεινη οτι με γουσταρει......!!!!!
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Κανένα!! Καλύτερα να οπλοφορείς για να είσαι σίγουρος!! Δυο φορές τον τελευταίο μήνα με κοιτούσαν μια φορά δυο μαυροι στην Αχαρνών όταν έβγαινα από ταξί και μια άλλη φορά δυο Πακιστανοί στην διασταύρωση 3ης Σεπτεμβρίου με τη Μαγνησίας.
φίλε εσυ εχεις κανα σιδερικο?  :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Τιμημένη δεκαετία του 80. Και από πίσω να παίζει το Cheri Cheri Lady των Modern Talking.  :2funny:

Ωραίος ο Απόλυτος για ακόμη μια φορά.  :thumbsup:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ο τυπος απολυτος ειναι μαεστρος. ΤΙ να λεμε τωρα.
Τετοιοι τυποι μονο την δεκαετια του 80 γεννιοντουσαν  :2funny: :2funny:
 

Hamilcar

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2010
Μηνύματα
225
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Η οποια εχει παρει μεταγραφη για τα studio της Τργγετοαλυσιδας, αφου ειχε περασει για λιγο διαστημα και απο το  βριλησσου 57

Για την ιδια κοπελα αναφερεσθαι? Επεστρεψε στην Φυλης?

Όχι τύπε, η συγκεκριμένη Ρωξάνη(-α) που λες συνεχίζει και δουλεύει στην Τριγγετοαλυσίδα (με επιτυχία απ' ότι έχω δει), αφού έφυγε από Φυλής τον Φλεβάρη, και μάλιστα την επισκέφτηκα πρόσφατα με μεγάλη ευχαρίστηση!  :sunglasses:
Τώρα ο προηγούμενος συναγωνιστής που ρώτησες, δεν ξέρω σε ποια αναφέρεται.
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Γεια χαρά... Περιμένω 2 παλιά φιλαράκια από εξωτερικό. Πριν φύγουν για έξω, το είχαμε για πλάκα μιας στις τόσες να πηγαίναμε για παρτούζα και οι 3 μαζί. Τότε, θυμάμαι είχαμε πετύχει 1-2 που το δέχθηκαν. Μία από αυτές ήταν η τάνα με το ψευδόνυμο "Ντέταρι". Γνωρίζεται εάν υπάρχει καμιά πιθανότητα να βρεθεί τίποτα τέτοιο (και που), χωρίς να ξεποδαριαστούμε?
Ευχαριστώ  :)
με τοση πεινα που εχει πεσει χαλαρα θα βρεις :thumbsup:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom