Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 322 άτομα (33 μέλη και 289 επισκέπτες)

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
πηγα στη τζωρτζινα (αχιλλεως 40) μου εκανε ενα φουλ και ηρθα στα ισια μου...ρε τι σεξ κανει η κοπελα λεμε...δεν υπαρχει...

Η ώρα που πήγες συνάδελφε ήταν μετά τις 23:00? Νυχτερινή βάρδια ή απογιοματινή?

(Ρωτάω μήπως και ρίξω μια περατζάδα τώρα. Νομίζω το Αχ40 διανυκτερεύει)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
ναι ρε μαλακα...τελικα με επεισε και μπηκα,ανοιξε τα ποδια κοιμηθηκε,τελειωσα σε 1' και εφυγα...δεν εκανε τιποτα σου λεω...
ρε τυπε αυτο ειναι σουπερ σεξ για τον μπολτ,1 λεπτο ειναι το ρεκορ του. :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
τελικα αυτος ο μπολντεμορτ με εβαλε σε σκεψεις και ξαναπηγα στο βεργας 2 σημερα το βραδυ,να διαπιστωσω αν η κοπελα που μ'αρεσε ηταν οντως κοπελα...
η κοπελα λοιπον (ναι ηταν τελικα...),βανεσα,ψηλη αρκετα μελαχροινη,με πολυ ωραιο σωμα και μαπα προσωπο,μπηκα,εφαγα την ξεπετα,εφυγα,

ε τυπε σε τρωγε ο κωλος σου
σορρυ κιολας δεν τον ακουσες
τον λορδο μπολντεμορτ
ατοπημα...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
back-to-future-reunion-today-show.jpg
ρε μαλακα που την βρηκες αυτην την φωτο?
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
τελικα αυτος ο μπολντεμορτ με εβαλε σε σκεψεις και ξαναπηγα στο βεργας 2 σημερα το βραδυ,να διαπιστωσω αν η κοπελα που μ'αρεσε ηταν οντως κοπελα...
η κοπελα λοιπον (ναι ηταν τελικα...),βανεσα,ψηλη αρκετα μελαχροινη,με πολυ ωραιο σωμα και μαπα προσωπο,μπηκα,εφαγα την ξεπετα,εφυγα, πηγα στη τζωρτζινα (αχιλλεως 40) μου εκανε ενα φουλ και ηρθα στα ισια μου...ρε τι σεξ κανει η κοπελα λεμε...δεν υπαρχει...
επισης,για οσους ψαχνουν τη μαρινα απο κολοκυνθους 63 εχει μετακομισει στο ιασωνος 43...αστερι εμφανισιακα και με καλες υπηρεσιες...
:rockon: :rockon: :rockon:

αυτες που στα πρηζουν στο σαλονι συνηθως ειναι μουφες στο δωματιο τυπε
Ο "τύπος" λέει πάντα, αλλά δεν λέει ...  :headbang: :headbang: :headbang:
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Γνωρίζει κάποιος ποιές μέρες δουλεύει τα απογεύματα η Ρίτα στο Καλύμνου 48?
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
οχι ρε απολυτε,εμενα οσες μου τη πεφτουν στο σαλονι ειναι και καλες μεσα,βλεπε αντριαννα,φλωρα κ.τ.λ.
φιλε σαμσουνγκ,νομιζω οτι ειναι ανοιχτα μεχρι τις 3 το αχιλλεως 40,μπορει και πιο αργα...η τζωρτζινα ηταν μεταμεσονυχτια,το μονο λαθος της οτι ερχεται αμακιγιαριστη/αβαφη τελειως και ετσι κατασπρη και ξανθια οπως ειναι ειναι σα το φαντασμα...
 

Επισκέπτης
Χθες το απόγευμα (20:00 η ώρα περίπου), το αξιομνημόνευτο ήταν η έκφυλη καστανή λεπτή πιπινοειδής Κλαούντια (αυτοσυστήθηκε και φάνηκε οτι ξέρει Ελληνικά) στο Χωματιανού 11 κάτω.Καινούργια νεαρά με αφροδισιακό μουτράκι αλλά υπολείπεται ελαφρώς στο οπίσθιο σύστημα μόνον όσον αφορά τις αναλογίες μεσούλας-κωλαρακίου.Η υπηρέτρια δεν ανακοίνωσε πρόγραμμα.Διαίσθηση ξεπέτας.
Στο πάνω ήταν η Ρενάτα από Ξανθίππης 2, Φυλής 134 υπόγειο,200,80,65άνω.Του Hotscorpios.

Φυλής 86 κάτω-Μαρινέλα (Μαριλένα) από Φυλής 54άνω,71άνω,Φώκαιας 17άνω.Ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό.Απένειμε παράσημα κατά θεσμικό συναγωνιστή.
Φυλής 66Α-Σούζι η "Τσέχα" από Φυλής 134 1ος.
Φυλής 40-Λώρα.Καστανή κοπέλα, απλά αποδεκτής εμφάνισης.Ελεύθερο στοματικό.
Άγκυρας 12 1ο από Φυλής-Χριστίνα.Ευτραφής καστανή από την "Μολδαβία".Ακάποτο και τελειωτικό στα 20 ευρώ.
Το άλλο ήταν κλειστό.

Διδύμου 18 άνω-Αλιόνα σταθερά.
Διδύμου 20-Πάμελα.Καινούργια κοπέλα.Μελαγχροινή όμορφη νταρντάνα.Ελεύθερο στοματικό.Κάτι μου θυμίζει από το παρελθόν 

Περγάμου 1 κάτω-Μιχαέλα είπε η υπηρέτρια.Προφανώς από Φώκαιας 24 παλαιότερα και Φυλής 134 1ος πριν τα Χριστούγεννα.Έχει κριτικές στο Φώκαιας 24.
Περγάμου 1 άνω-η καστανή άβυζη κανονικού πάχους από Φυλής 66Α-νέο.Τα βασικά.Η υπηρέτρια ανακοίνωσε ΙΣΠΑΝΙΚΟ 

Αχιλλέως 40-Ξανθιά ξεπλυμένη λεπτή μεσήλικη με πρόσωπο που δηλώνει κακουχίες.
Μ.Αλεξάνδρου 22 κάτω-η γνωστή ξανθιά χαριτωμένη νταρντάνα του καταστήματος.
Κολωνού 30 κάτω-Άννα η σπασαρχίδω.Καστανή άβυζη μεσήλικη με καρέ μαλλί.
Κολωνού 32 1ος-Εικονοπλασία κοριτσίστικης φιγούρας από μυθιστόρημα της Πηνελόπης Δέλτα.Τα βασικά.
Κεραμεικού 15 κάτω-Καστανό αδιάφορο με φουσκωμένη κοιλιά.Τα βασικά.
Κεραμεικού 15 άνω-Καστανή λεπτή, απλά συμπαθητική κοπέλα.Τα βασικά.
Κεραμεικού 13 υπόγειο-η ισχνή κοντή καστανή Αλβανίδα από το 15κάτω, Κολωνού 32 1ος και αλλού.Τα βασικά.
Κεραμεικού 13 1ος-Άννα από Ιάσωνος 1Α.Καστανή αδιάφορη λεπτή κοπέλα.Δεν κάνει πλέον ελεύθερο στοματικό.
Ιάσωνος 1Γ-Κλεοπάτρα.Καστανοκόκκινα μαλλιά, κανονικού πάχους.Τα βασικά.
Ιάσωνος 1Β δεξιά-Μόνικα από Ιάσωνος 19 άνω.Ξανθιά "Ρωσίδα".Τα βασικά.
Ιάσωνος 1Β αριστερά-Δεν την θυμάμαι καν.Άρα αδιάφορη.
Ιάσωνος 1Α-Ευτραφέστατη καινούργια κοπέλα με χαριτωμένο πρόσωπο και πρωκτικό στα 15 ευρώ.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.567
Κριτικές
31
Like
12.241
Πόντοι
5.097
σε πιανω αδιαβαστο jockerx. ωραιο μουνακι με γλυκο προσωπακι σωματοτυπος παρομοιος σχεδον με την κλεοπατρα και φοραγε ενα ασπρα εσωρουχα αξιαγαμητο,ονομα δεν ξερω :S



ουπς εντιτ σορρυ δεν ειδα το ποστ πιο πριν
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
οντως η καινουργια νεαρη μελαχροινη στο χωματιανου κατω το απογευμα ειναι ολα τα λεφτα...βεβαια φαινεται τοσο μπιμπελο που δυσκολα θα ειναι καλη μεσα...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Πορνο-περίπατος στα καταστήματα του Μεταξουργείου στις 9/1/2011 και το ρολόι της Ελλάδας να δείχνει 11.30’

Λόγω αμηχανίας ακολούθησα την Λεωφόρο Αθηνών που συνδέεται με την Λεωφόρο Μπουρδελών (ή όπως είναι γνωστή ως Αχιλλέως)



ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ 38 ΟΡΟΦΟΣ
Τουρκάλα μελαχρινή από την Ισταμπουλ (μου λέει), Κωνσταντινούπολη (της λέω), υπερ-βουκολική παρουσία με αμαρτωλό βλέμμα, μέτρια προς ψηλή, γεματούλα με ικανοποιητικά βυζιά και φουσκωτό κώ(ο)λο όλα μέσα σε μαύρο ολόσωμο νυχτικό για ευνόητους λόγους.

Πως σε λένε γλυκιά μου;
Με λένε Σελένα
Σελένα μου σε λένε πολύ ωραία
Και μάλιστα κάνω και πολύ ωραίες ξεκάλτσωτες πίπες

ΙΑΣΩΝΟΣ 46 ΙΣΟΓΕΙΟ ΔΕΞΙΑ
Λίλια με μελαχρινά μαλλιά μέχρι τις πλάτες,  συνοφρυωμένο πρόσωπο με κατασκοπευτικό βλέμμα αναμεμειγμένο με πορνική διάθεση, μάλλον ψηλή, λεπτή με μικρά βυζιά και ψιλοκάβαλο μικροκαμωμένο κώ(ο)λο

ΙΑΣΩΝΟΣ 1 ΜΕΣΑΙΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ
Ελένη με μελαχρινά μαλλιά μέχρι την μέση, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου με προκλητικό βλέμμα, μάλλον μέτρια στο ύψος, κανονικό σώμα με διακριτές καμπύλες, ικανοποιητικά βυζιά και ενδιαφέροντα στρουμπουλό κώ(ο)λο

ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΥ 15 ΟΡΟΦΟΣ
Ναταλί Ρωσίδα με κοντά ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους πιασμένα σε καυλο-κοτσάκι, γλυκά χαρακτηριστικά προσώπου με συνεργατική καλή διάθεση, μέτρια προς ψηλή, καλοστημένο και κανονικό λεπτό σώμα με μικρά βυζιά και μικροκαμωμένο κώ(ο)λο σε προτεταμένη θέση
Άψογα περιποιημένη!
Θα την βρείτε και στο Λεωνίδου 28 ισόγειο

ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΥ 13 ΥΠΟΓΕΙΟ
Αντριάννα από Ιάσωνος 20 όροφος, με μελαχρινά μαλλιά μέχρι την κω(ο)λοτρυπίδα, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μάλλον μέτρια προς κοντή στο ύψος, μικρά βυζιά με τσουλωμένες ρόγες και συμπαθητικό κω(ο)λαράκι



ΚΟΛΩΝΟΥ 27 ΟΡΟΦΟΣ (ΣΥΝΕΔΡΙΑΚΟ)
Ρουσλάνα με καστανά μαλλιά πιασμένα σε αλογοουρά, τσοπανίσιο βλέμμα με λαχανεμπορική αύρα, κάπως ψηλή, νταρντάνα με ατσούμπαλη κίνηση, φουσκωτά βυζιά και φουσκωτό αλλά πλαδαρό κώ(ο)λο

ΚΟΛΩΝΟΥ 30 ΟΡΟΦΟΣ
Μιχαέλα με κοντά μελαχρινά μαλλιά, βλέμμα από μπουζουκάδικο στα μεσάνυχτα και κάτι, μάλλον ψηλή, κάπως γεματούλα με αποδεκτά βυζιά και φουσκωτό αλλά πλαδαρό κώ(ο)λο

ΚΟΛΩΝΟΥ 30 ΙΣΟΓΕΙΟ
Λάουρα η Ολλανδέζα με ξανθά μαλλιά κοντά μέχρι τους ώμους, εκφραστικό πρόσωπο με προκλητικά χαρακτηριστικά, μάλλον ψηλή, κανονικό σώμα με ενδιαφέρουσες αναλογίες, ικανοποιητικά βυζιά και στρογγυλό κώ(ο)λο σε υπερ-ενδιαφέρουσα θέση και διάσταση

ΚΟΛΩΝΟΥ 11 ΟΡΟΦΟΣ
Άννα με μελαχρινά μπουκλωτά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, βλέμμα νοικοκυράς με εξειδίκευση την μαγειρική, χοντρούλα με φουσκωτά βυζιά και παραγεμισμένο κώ(ο)λο όλα μέσα σε μαύρο ολόσωμο νυχτικό για ευνόητους λόγους.  

Αυτά για απόψε, γιατί δεν θυμάμαι άλλα ...


 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Η Σελένα από Κ38Α είναι καλή και πολύ φιλότιμη. Κάνει ισπ, γλύφει @ @, και δεν βιάζεται στο δωμάτιο. Δίνει και κουλούρι όπως όλες στο μαγαζί.
 

residentfuck

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
10
Δεν ξερω αν καποιος εχει παει στοι Ελλης 3 με τη Βαλεντινα μια χοντρη μικρη αλλα μην πατε.Δεν αξιζει.Εγω την πατησα τυφλωμενος απο το παθος μου για να βρω κωλο που δεν εβρισκα αλλου! >:( >:( >:( >:( >:( >:(
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Η Σελένα από Κ38Α είναι καλή και πολύ φιλότιμη. Κάνει ισπ, γλύφει @ @, και δεν βιάζεται στο δωμάτιο. Δίνει και κουλούρι όπως όλες στο μαγαζί.

Πράγματι, έδειχνε αποφασισμένη και διατεθειμένη να τιμήσει τα 15e!  ;)
 

ekkrhktikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
276
Κριτικές
7
Like
348
Πόντοι
21
Σήμερα το απόγευμα πέρασα και από το Αγκύρας (μεταξύ άλλων). Η αλήθεια είναι ότι πήγαινα για την Ναταλί αλλά ήταν κλειστό, το δίπλα μόνο ήταν ανοιχτό και μπήκα σε αυτό. Λοιπόν λέγεται Χριστίνα ηλικία γύρω στα 35 αν θυμάμαι καλά, με πιασίματα και μαύρα μακριά μαλλιά. Παιδιά μ'άρεσε πολύ η γκόμενα αλλά φοβόμουν να μπω και έφυγα. Απ'ότι είδα δεν υπάρχει κριτική για αυτήν σε κανένα από τα 2 Αγκύρας. Όποιος ξέρει να μου πει τι εστί Χριστίνα παρακαλώ ας μου πει αν αξίζει να πάω. Ευχαριστώ

να πας φιλε αξιζει το κοριτσι -τα παιρνει ολα μεσα και καυλωνει στο αποπανω
και για την ραμονα απογευματινη βαρδια ενας συναγωνιστης εγραψε αλλα το σπιτι ειναι φουλ πρεπει να κλεισεις ραντεβου!!!!!!!!!!!!! η να περιμενεις καμμια ωρα μεχρι να ερθει η σειρα σου :tits2: :kissass: :kissass2:
φοβουνται μαλλον μην το καψουνε το κοριτσι και δεν εχουν και αδικο
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Δεκαπέντε ευρώ farkeli? Ρίξανε την τιμή?
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Αν θυμάμαι καλά, η τσατσά είπε 15e για ξεκάλτσωτη πίπα-μουνάκι και 20e για ξεκάλτσωτη πίπα-μουνάκι-κουλουράκι και φιλιά στο στόμα...
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Αν το ρίξανε στην κολοκυνθούς στα 15ε είναι πολύ καλό. Αυτό μάλλον θα έγινε τις τελευταίες μέρες γιατί την περασμένη εβδομάδα η τιμή ήταν στα 20. Θα δω την άλλη φορά, ευχαριστώ...
 

Akis30

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
6
Πόντοι
2.067
Παρασκευή απόγευμα που πέρασα πάντως 20 ήταν.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom