Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 235 άτομα (10 μέλη και 225 επισκέπτες)

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
σε τρωει να την φας τη μερεντα σου :2funny: :2funny: :2funny:
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1
σε ποιο την βρισκουμε και  σε τι βαρδια?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
ορμαμε αυριο κιολσς :grin: δε πιστευω να βγαζει μερεντα :2funny: απογευμα δουλευει :think:
Μα δεν ξερω πού δουλεύει χύστη μου :huh: :huh: :huh:

Εγω την ειχα παρει φυλης84 και διδυμου 16 το κάτω. Συνηθως διδυμου 16 ηταν το στεκι της και επαιζε πρωινη και απογευματινές βάρδιες. Πού δουλεύει τωρα ρωτηστε τον χαρντκορά.
Αλλά όχι και μερεντούλα τύπε η τζούλια, κατι αλλες παρακμιακές προσφερουν γλυκό αν και εχει παρα πολλους μηνες να μου τυχει  :o :o

Της εχω και 2 κριτικές, απλά πισωκολλητα σηκωνει λιγο την πλατη της για να μην τον κωλοπαρει βαθεια, οπότε ισως σπαστουν οι μεγαλοι κωλογαμιαδες  :grin:

Παιζει κι ενα παρακμιακο μαυρομαλλικο στο φυλης61 την υπόγα... Αυτό τον παιρνει με ανεση απο κωλο για να κανετε καλο τρυπάνισμα  :zfuck: :zfuck: .Μαλιστα εξεπλάγην όταν για να της γαμησω κωλαράκι, απλά σάλιωσε τα δάχτυλα της ώστε να ετοιμασει την κωλοτρυπιδα. Διχως λιπαντικά.
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1
αυτη απο φυλης 61 τι βαρδια παιζει?ειναι ωραια εμφανισιακα?
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.293
Κριτικές
18
Like
1.988
Πόντοι
4.375
Η Ιστορια της τσατσας με τη βραχνη φωνη:Οι παλιοτεροι θα θυμουνται το μπουρδελακι στην οδο Φερων..(τωρα εχει κατεδαφιστει) και εχει χτιστει ενα 2 οροφο...εκει τη θυμαμαι γυρω στο 94 ως τσατσα...το σπιτι αυτο ανηκε στη Μιραντα την ιδιοκτητρια του Μαραθωνος 59(γνωστο και ως πιτμπουλοσπιτο)...και ΑΧ 48.Η πατρωνα Μιραντα ειχε φερει μια ανηλικη αλβανιδα γυρω στα 15 να δουλεψει εκει...μπηκε το ηθων υστερα απο καρφωτη και ετσι σφραγιστηκε...η τσα2 πηγε φυλακη οπως και ο γιος της επειδη επιτεθηκε και δαγκωσε εναν απο τους αστυνομικους στο χερι.Αν ειστε λιγο παρατηρητικοι θα δειτε οτι στο μπρατσο εχει τατου με το ονομα ΣΑΚΗΣ,,,προφανως καποιος αγαπητικος η πρωην γκομενος.Ειναι σιγουρα απο τις μακροβιοτερες για να μη πω αιωνοβια τσα2 στα ντελα.Μου ειχε κανει εντυπωση απο τοτε η εμφανιση και η φωνη της.Αυτη οπως και η τσα2 απο φυλης 66 (απ βαρδια) και η κυρια ελευθερια απο το μεταξι ειναι η ζωντανη ιστορια των ντελων της Αθηνας τα τελευταια 20 χρονια...
------------------------------
Eιναι όντως απίστευτη η τσατσά της  Βουλγ. Μαρίας  στο Ιασ 43. Το καταπληκτικό  στο video αυτό, αν  προσεξατε, είναι ότι λέει το αμίμητο >>>
"αν δεν σας αρέσει η ζωντανή, γαμάτε την  πεθαμένη"  :o-- εννοώντας  φυσικά... την κουκλα- μανεκεν βιτρίνας που υπάρχει στην είσοδο
(και πολλοι πελάτες μπερδευονται  μπαίνοντας, νομίζοντας οτι είναι ζωντανή...)  :dancing:
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
ο τζοκερ ειπε οτι την ειδε φωκαιας 25 τη τζουλια,ας επιβεβαιωση οτι λεμε για την ιδια απο διδυμου 18 κατω...
διδυμου επαιρνε 25 για το φουλ...απο εμφανιση ειναι αδιαφορη μεν αλλα εχει βυζαρες ε,μην το ξεχναμε...παντως οσοι πατε να ειστε γρηγοροι γιατι δε αφηνει και πολυ διεισδυση...
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
40
Like
3.393
Πόντοι
4.587
Κύριοι αν μου επιτρέπεται μια μικρή διόρθωση.
Αυτή την πορνο-κορασίδα θα ήταν σωστό να την λέγαμε Μαρία η Βουλγαρίτσα γιατί οι περισσότεροι συνάδελφοι ως Μαρία η Βουλγάρα έχουν υπόψη τους μια άλλη εργαζόμενη  που ενίοτε δούλευε Φυλής 67 (παλαιότερα), Φυλής 80, Φυλής 109 ισόγειο και τώρα πλέον σε στούντιο (νομίζω) ... ;)
Συμφωνώ συναγωνιστή farkeli να την αναφέρουμε σαν Mαρία η Βουλγαρίτσα (γνωστή και ως οδοντογλυφίδα) για να μπορούμε να τη διακρίνουμε από τυχόν άλλες συνονιμίες  
 

customer

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
13
Like
201
Πόντοι
11
Είναι άσχετο με το forum αλλά μου άρεσε και θέλω να το μοιραστώ μαζί σας .
Καλή χρονιά
 

Συνημμένα

  • mail.jpg
    mail.jpg
    9,9 KB · Εμφανίσεις: 24

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Συμφωνώ συναγωνιστή farkeli να την αναφέρουμε σαν Mαρία η Βουλγαρίτσα (γνωστή και ως οδοντογλυφίδα) για να μπορούμε να τη διακρίνουμε από τυχόν άλλες συνονιμίες  

Βουλγαράκι μόνο να μην την λέτε, γιατί θα θυμίζει άλλα...  :cheesy:
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
231
Ρε μαγκες να ρωτησω φταιω εγω?

Χθες ημουν σε ενα ρδελακι στο μεταξι το βραδυ. Κι εκει που γαμουσα και παω να χυσω, τη στιγμη που δεν υπαρχει γυρισμος, η πουτανα τραβιεται. Αλλα εμενα μαρεσει οταν χυνω να ειμαι μεσα και να "σπρωχνω", δηλ. να νιωθω μια αντισταση οχι να χυνω στον αερα.

Αλλα η πουτανα τραβηχτηκε, ετσι κι εγω τραβηξα το προφυλακτικο και εχυσα παντου. Αλλα μετα μου την ειπαν και η πουτανα και η τσατσα. Εγω επειδη ειμαι τζεντλεμαν, ειπα συγνωμη ηταν τυχαιο και αποχωρησα.

Αλλα ομως σημερα ξυπνησα με την απορια. Μηπως φταιω εγω? Η φταιει η πουτανα που τραβηχτηκε. Και δεν ηταν οτι βγηκε απλα το καβλι λιγο πριν το τελος. Ηταν εσκεμμενο και προμελετημενο το εγκλημα. Εχω αδικο?
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.991
Κριτικές
31
Like
12.662
Πόντοι
5.097
Ρε μαγκες να ρωτησω φταιω εγω?

Χθες ημουν σε ενα ρδελακι στο μεταξι το βραδυ. Κι εκει που γαμουσα και παω να χυσω, τη στιγμη που δεν υπαρχει γυρισμος, η πουτανα τραβιεται. Αλλα εμενα μαρεσει οταν χυνω να ειμαι μεσα και να "σπρωχνω", δηλ. να νιωθω μια αντισταση οχι να χυνω στον αερα.

Αλλα η πουτανα τραβηχτηκε, ετσι κι εγω τραβηξα το προφυλακτικο και εχυσα παντου. Αλλα μετα μου την ειπαν και η πουτανα και η τσατσα. Εγω επειδη ειμαι τζεντλεμαν, ειπα συγνωμη ηταν τυχαιο και αποχωρησα.

Αλλα ομως σημερα ξυπνησα με την απορια. Μηπως φταιω εγω? Η φταιει η πουτανα που τραβηχτηκε. Και δεν ηταν οτι βγηκε απλα το καβλι λιγο πριν το τελος. Ηταν εσκεμμενο και προμελετημενο το εγκλημα. Εχω αδικο?
ασε το χειροτερο ειναι οταν χυνεις και τραβιεται η αλλη με αποτεσμα να μην υπαρχει στραγγιγμα αλλα να βγαινουν τα μισα :headbang: :headbang:
τι φοβουντε μην μεινουν εγγυος :headbang:
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
231
ασε το χειροτερο ειναι οταν χυνεις και τραβιεται η αλλη με αποτεσμα να μην υπαρχει στραγγιγμα αλλα να βγαινουν τα μισα :headbang: :headbang:
τι φοβουντε μην μεινουν εγγυος :headbang:

φοβουνται μη σπασει η καποτα ξερω γω  :headbang: :headbang: Λες και εμεις δε φοβαμαστε και δε προσεχουμε  :headbang:

Και να φανταστεις η πουτανα εκανε και ακαποτο αλλα εγω δε πηρα. Κι ολο κατι εβριζε απο μεσα απο τα δοντια της στη γλωσσα της.

Μου την εσπασε πολύ. Θα ξαναπαω.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.991
Κριτικές
31
Like
12.662
Πόντοι
5.097
φοβουνται μη σπασει η καποτα ξερω γω  :headbang: :headbang: Λες και εμεις δε φοβαμαστε και δε προσεχουμε  :headbang:

Και να φανταστεις η πουτανα εκανε και ακαποτο αλλα εγω δε πηρα. Κι ολο κατι εβριζε απο μεσα απο τα δοντια της στη γλωσσα της.

Μου την εσπασε πολύ. Θα ξαναπαω.
αμα σπασει η καποτα εμεις θα χεστουμε πρωτοι :headbang: :headbang: μακρια απο μας φτου φτου φτου
θα ξαναπας ειπες παντως ε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
231
αμα σπασει η καποτα εμεις θα χεστουμε πρωτοι :headbang: :headbang: μακρια απο μας φτου φτου φτου
θα ξαναπας ειπες παντως ε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ε ναι εμενα τις λιγες φορες που μου ειχε συμβει μετα χεζομαι. Τρωω τρελλες φρικες για κανα πενταλεπτο. Ελπιζω να μη ξανασυμβει ποτε.


ε ειρωνικα το ειπα οτι θα ξαναπαω :2funny:.  Αποφευγω να ξαναπηγαινω στις ιδιες. αλλα μπορει και να ξαναπαω αν νιωσω οτι πρεπει να τη συμβουλευσω  :2funny:
 

colorcli

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
30
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
10
Σήμερα Παρασκευή 7/1/11 πρωί
Φωκαίας 25 κάτω μια λεπτή μαυρομάλλα νεαρή αδιάφορη
Φωκαίας 25 πάνω το ίδιο
Φωκαίας 19 μιλφ σιτεμένο λεπτό ζαρωμένο με καστανό κοντό στρογγυλό μαλλί δε μου φάνηκε για την Αμάντα, μήπως ήταν η Χριστίνα από Διδύμου 16; Η τσατσά δεν είπε όνομα
Φωκαίας 17 κάτω μια χαμογελαστή μικρή ξανθούλα με αθώο πρόσωπο. Γεμάτα τα δωμάτια, η κοπέλα είναι πιο μικρή από την κόρη μου. αποχώρησα.
Φωκαίας 17 πάνω μια λεπτή ψηλή με ίσιο πλατινέ μαλλί γεροδεμένη και τσαμπουκαλού. Για τα μπουζούκια.
Φυλής 61 κλειστό
Αγκύρας 12 το πάνω. Χριστίνα χοντρή βουλγάρα με μακρύ μάυρο μαλλί και βουκολικό πρόσωπο. Εδοκιμάσθη παλαιότερα χωρίς να ενθυμούμαι την απόδοσή της.
Μαγνησίας 1 Χοντρή γκιλφ ξανθιά άντζελα, κορμάκι, κάλτσες με δαντελωτά σχέδια, χοντρά πόδια με επιθετικό ύφος έτοιμη να μου δώσει σφαλιάρες.
Καλύμνου 36 βίκυ μικροκαμωμένη ξανθούλα ελληνίδα με κοντό μαλλί, γυμνή με το στριγκάκι. Φτυστή η ταλαίπωρη καθηγήτρια στα ιδιαίτερα αγγλικών της κόρης μου. Μεταβολή και δρόμο.
Καλύμνου 48 κάτω
Μαργαρίτα μιλφ χοντρή με μεγάλο στήθος μελαχροινή ψηλή νταρντανοβουλγάρα με παχιά χείλη τονισμένα με μαύρη περιμετρική γραμμή, ολόσωμο κομπιναιζόν, τεράστια δαντελωτά μαύρα σουτιέν και βρακί.
Μοιάζει με την ατσούμπαλη νταρντάνα κομμώτρια που χτένιζε στο σπίτι τη μάνα σας ή τη θειά σας που ήταν όμως απίστευτα προκλητική και θέλατε διακαώς να την πηδήξετε.
Φιλιά, χάδια, ισπανική, ακάποτη, δυνατά πράματα, στο ιεραποστολικό φχαριστήθηκα κρέας. Λόγω όγκου μπορείς να κρατηθείς από παντου, και να ισορροπήσεις χωρίς πολύ κόπο.
Λόγω συσσώρευσης υγρών κατέθεσα παραδόξως σύντομα. Εχει την τάση να ξεγυμνώνεται εντελώς, σας συνιστώ να την πάρετε ντυμένη για να έχετε καλύτερη εικόνα.
Κάθε πέμπτη και παρασκευή πρωί στο κάτω. αλλιώς στο πάνω απογεύματα.
 
 

iasonas1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές του φόρουμ Καλή Χρονιά με υγεία και πολλά γα..σια!!!
Θα εκτιμούσα εάν μπορούσε να με βοηθήσει κάποιο από τα ενημερωμένα και μπουρδελογυρισμένα μέλη...
Ψάχνω για μια Καζακστανή που δούλευε στο Ιάσονος 1Β (πέρυσι τέτοια εποχή), γύρω στο 1,60, μελαχροινή και με σχετικά ανοιχτή λεκάνη. Μου είχε συστηθεί τότε σαν Μαριάνα αλλά προσοχή ΔΕΝ αναφέρομαι στη ρωσίδα Μαριάννα που δούλεψε στον εν λόγω μαγαζί (και είναι ανοιχτο-καστανή κοντά στο 1,75). Αυτή που ψάχνω είναι σκούροκαστανή έως μελαχροινή και σχιστομάτα...Επιπλέον, αυτή που ψάχνω μου είχε πει μια τσα2 του εν λόγω καταστήματος ότι είναι αδερφή της Ζανέτ η οποία επίσης είχε εργαστεί στο εν λόγω κατάστημα. Τέλος, μήπως πήρε το μάτι σας σχιστομάτες τελευταίας κοπής (Καζα, κινέζες κλπ)?
Αυτά και ευχαριστώ.
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
231
Συναγωνιστές του φόρουμ Καλή Χρονιά με υγεία και πολλά γα..σια!!!
Θα εκτιμούσα εάν μπορούσε να με βοηθήσει κάποιο από τα ενημερωμένα και μπουρδελογυρισμένα μέλη...
Ψάχνω για μια Καζακστανή που δούλευε στο Ιάσονος 1Β (πέρυσι τέτοια εποχή), γύρω στο 1,60, μελαχροινή και με σχετικά ανοιχτή λεκάνη. Μου είχε συστηθεί τότε σαν Μαριάνα αλλά προσοχή ΔΕΝ αναφέρομαι στη ρωσίδα Μαριάννα που δούλεψε στον εν λόγω μαγαζί (και είναι ανοιχτο-καστανή κοντά στο 1,75). Αυτή που ψάχνω είναι σκούροκαστανή έως μελαχροινή και σχιστομάτα...Επιπλέον, αυτή που ψάχνω μου είχε πει μια τσα2 του εν λόγω καταστήματος ότι είναι αδερφή της Ζανέτ η οποία επίσης είχε εργαστεί στο εν λόγω κατάστημα. Τέλος, μήπως πήρε το μάτι σας σχιστομάτες τελευταίας κοπής (Καζα, κινέζες κλπ)?
Αυτά και ευχαριστώ.

φιλε νομιζω ξερω ποια λες. Μια λιγο στρουμπουλη με μεγαλους βυζους και καλο σερβις. Την ειχα παρει κι εγω εκει μεταμεσονυχτια βαρδια πριν κατι μηνες. Παντως μετα το καλοκαιρι νομιζω ητανε αλλα δεν ειμαι και 100% σιγουρος για το ποτε ηταν.

Ηταν απο τις πιο καλες τις περιοχης. Αμα δω κατι θα ενημερωσω.
 

iasonas1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές του φόρουμ Καλή Χρονιά με υγεία και πολλά γα..σια!!!
Θα εκτιμούσα εάν μπορούσε να με βοηθήσει κάποιο από τα ενημερωμένα και μπουρδελογυρισμένα μέλη...
Ψάχνω για μια Καζακστανή που δούλευε στο Ιάσονος 1Β (πέρυσι τέτοια εποχή), γύρω στο 1,60, μελαχροινή και με σχετικά ανοιχτή λεκάνη. Μου είχε συστηθεί τότε σαν Μαριάνα αλλά προσοχή ΔΕΝ αναφέρομαι στη ρωσίδα Μαριάννα που δούλεψε στον εν λόγω μαγαζί (και είναι ανοιχτο-καστανή κοντά στο 1,75). Αυτή που ψάχνω είναι σκούροκαστανή έως μελαχροινή και σχιστομάτα...Επιπλέον, αυτή που ψάχνω μου είχε πει μια τσα2 του εν λόγω καταστήματος ότι είναι αδερφή της Ζανέτ η οποία επίσης είχε εργαστεί στο εν λόγω κατάστημα. Τέλος, μήπως πήρε το μάτι σας σχιστομάτες τελευταίας κοπής (Καζα, κινέζες κλπ)?
Αυτά και ευχαριστώ.

φιλε νομιζω ξερω ποια λες. Μια λιγο στρουμπουλη με μεγαλους βυζους και καλο σερβις. Την ειχα παρει κι εγω εκει μεταμεσονυχτια βαρδια πριν κατι μηνες. Παντως μετα το καλοκαιρι νομιζω ητανε αλλα δεν ειμαι και 100% σιγουρος για το ποτε ηταν.

Ηταν απο τις πιο καλες τις περιοχης. Αμα δω κατι θα ενημερωσω.


Σωστός είσαι!!!Μάλλον είμαστε σε καλό δρόμο και μιλάμε για την ίδια...πράγματι ήταν λίγο στρουμπουλή αλλά είχε πολύ πολύ καλό σέρβις. Έκανα τα κλασσικά αλλά ακόμα τα θυμάμαι...Ευχαρίστως θα ξαναπήγαινα!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.734
Πόντοι
6.925
Σήμερα Παρασκευή 7/1/11 πρωί

... να συμπληρώσω
Φυλής 66Α (το νέο) μελαχρινή αδιάφορη με στήθος 1
Φυλής 84 κάτω μελαχρινή κοντό μαλλί, ακα. 69 κλπ. με στήθος 1 πολύ λεπτή μαλρόστενη, στενά οπίσθια
Φυλής 86 κάτω μελαχρινή, με στήθος 0,5 και στρογγυλά ανασηκωμένα οπίσθια
Φυλής 92 παλιό μελαχρινή με στήθος 1 και στρογγυλό - γεμάτο οπίσθιο σύστημα (μάλλον είπε ο τσα2 κουλούρι)
Φυλής 71 κάτω "ξανθή η άσχημη" με μέτριο σώμα
Φυλής 69 κάτω η Θεία Τάνια
Φυλής 59 κάτω μία κάτω του μετρίου
τα 59 & 54 πάνω, το 80, κλλειστά (10:30 το πρωί) Διδύμου 8 κλειστά

Σήμερα εκδιδόντουσαν τάνες με στήθος από 0 έως 1

... αποχώρησα χωρίς κατάθεση
 

ganemos3

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
101
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Φιλοι συναγωνιστες ανακαλυψα νεο σπιτακι στην Δουσμανη 10 πλατεια Αττικης ημιυπογειο "κουδουνι-μιρελα"  με ωραια κοπελα μονο 20 ευρω και υπηρεσιες πολυ καλες σαν στουντιου......
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom