Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 185 άτομα (5 μέλη και 180 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Σορρυ για τα συνεχομενα ποστ, αλλά αμα παω να γραψω πολλες γραμμες σε ενα ποστ μου τα βγαζει λιγο πουτάνα ο υπολογιστης μου...  :headbang: :headbang:
Απολυτε, ελπιζω να εχω παθει ανοσια, γιατι αλλιως με βλεπω με τιμητική σύνταξη με γαλονια ταγματαρχη  :( .

Επισης να πω οτι στο μεταξι γινοταν ο χαμος του πακη, 20 ατομα σε καθε σπιτι ατελείωτοι οι τυποι. Στη φυλης παλι η χαρα του ανηλικου μιας και ειχανε κατεβει ολοι οι 15χρονοι για να ριξουνε τον πεο τους, μιας και κλεισαν τα σχολεια. Φυσικα καμια τσατσα δεν εδιωξε τα γυμνσιοπαιδα-λυκειοπαιδα, οπως αντιθετα κανανε παλια, γιατι οι εισπραξεις τους εχουν ελαττωθει τραγικα...

Η ΣΑκιρα δουλευε στο φυλης59 σταθερα, διωχνοντας όποιον εμοιαζε για αλλοδαπος χωρις καμια συζητηση. Ωραιο μουνι, αλλά 1 φορα του υψους και 3 φορες του βαθους ειναι.

Η Ναντια στο φωκαιας 25ανω εχω να αναφερψ οτι την συστηνω ανεπιφύλακτα και πολυ ωραίο μουνί! Δεν χρειαζονται λεπτομερειες, το εχει.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
το γλωσοφυλο με την αλλη που το εριξες ρε τυπε?
στο σαλονι?
πωπω θα θελα να το δω αυτο  :2funny: :2funny:
φασωμα μεσα σε μπουρδελο απο τον ακορεστο
Αυτό δεν είναι τίποτα, πίστεψε με...  :rockon: :rockon: :2funny: :2funny:

Να αναφερω στο φυλης40 που μας συστηθηκε μια Ιωαννα...
Ιωαννα λεγανε αυτη του προφεσορ?? Μιλαμε ειχε δικιο ο ανθρωπος, δεν υπαρχει πιο καλτ φυσιογνωμια απο αυτηννννννννννννννν, δεν περιγραφω αλλοοοοοοοοοοο!
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
231
Αυτό δεν είναι τίποτα, πίστεψε με...  :rockon: :rockon: :2funny: :2funny:

Να αναφερω στο φυλης40 που μας συστηθηκε μια Ιωαννα...
Ιωαννα λεγανε αυτη του προφεσορ?? Μιλαμε ειχε δικιο ο ανθρωπος, δεν υπαρχει πιο καλτ φυσιογνωμια απο αυτηννννννννννννννν, δεν περιγραφω αλλοοοοοοοοοοο!

τα σπαει η ιωαννα (αν λεμε την ιδια). πολυ ομορφο κοριτσι και καλο. στην ομορφια μπορει μερικοι να μη συμφωνησουν αλλα εμενα ετσι μαρεσουν. αληθινες.

και πολυ καλο  :pipa1: τελειωτικο παρακαλω.
 

coswotrh

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2010
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
παίδες συγγνώμη που ξαναρωτάω αλλα ψάχνω τη μαριάννα από ρουμανια που δούλευε φώκαιας 27 και μετά Ιάσωνος 44,οποιος ξέρει ας μου απαντήσει,ευχαριστώ!
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Παντως νομιζω οτι στο μπουρδελοχαρτη το σπιτι της προεδρου θα επρεπε να ανηκει στην κατηγορια "studio" και οχι στην κατηγορια "μπουρδελα", αφου το βασικο προγραμμα εχει τιμη εκκινησης 30 ευρω, οπως ακριβως και το διπλανο - Αχαρνων 106, το οποιο σωστα εχει τοποθετηθει στη λιστα των studio.


ρε παιδια ποιο ρδελο εννοειτε?
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
To στουντιακι της προεδρου των ιεροδουλων - Αχαρνων 104.


καταλαβα, εχω παει 3-4 φορες αλλα εκει αμα η κοπελα δεν εχει τριψηφιο αριθμο κιλών δεν προσλαμβάνεται. Την πρωτη φορα που ειχα παει ανυποψιαστος χεστηκα πάνω μου, παραλιγο να βαλω τα κλαματα :2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
καταλαβα, εχω παει 3-4 φορες αλλα εκει αμα η κοπελα δεν εχει τριψηφιο αριθμο κιλών δεν προσλαμβάνεται. Την πρωτη φορα που ειχα παει ανυποψιαστος χεστηκα πάνω μου, παραλιγο να βαλω τα κλαματα :2funny: :2funny: :2funny:

ειναι για τους κασκαντερ το μερος εκει τυπε
θα πρεπει να χεις μυηθει σε κομμαντο πρωτα
ειδικης κατηγοριας για να ανταπεξελθεις
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Αυτό δεν είναι τίποτα, πίστεψε με...  :rockon: :rockon: :2funny: :2funny:

Να αναφερω στο φυλης40 που μας συστηθηκε μια Ιωαννα...
Ιωαννα λεγανε αυτη του προφεσορ?? Μιλαμε ειχε δικιο ο ανθρωπος, δεν υπαρχει πιο καλτ φυσιογνωμια απο αυτηννννννννννννννν, δεν περιγραφω αλλοοοοοοοοοοο!

www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/fulhs-40/#jr_review_20154]http://www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/fulhs-40/#jr_review_20154[/url]

Βάσω, βάσει της κριτικής! Αλλά και πάλι 2 καλτ φυσιογνωμίες στο ίδιο μπουρδέλο είναι κάτι! :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
σαν κορομηλο ηταν το κωλαρακι της ρε μορτηδες
λιγο ακομη και παει για ανορεξια  :2funny: :2funny:
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
η γιαννα ειναι αυτη του αχιλλεως 51,μην κανετε το λαθος και μπειτε,ειναι dead...
 

colorcli

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
30
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
10
Σήμερα πρωί Τρίτη 28/12/2010
Καλύμνου 48 κάτω η Μαριάννα από Διδ16 και αλκαμ113 και Τετ πρωί
το απόγευμα η ιδιοκτήτρια Αναστασία από Διδ16 και αλκαμ113 και Τετ απόγ.
Πέμπτη Παρασκευή ηπρωί η Μαργάρίτα με τις βυζάρες που δεν την έχω ξαναδεί
Καλύμνου 48 πάνω η θεία Ολγα
Φυλης 66 το καινουριο μινι πορδελακι η ντενισα του φουτζίμη, με το μαύρο φόρεμα ξανθό καρέ μαλλί εντυπωσιακή παρουσία αλλά μάλλον κρύα μέσα μου φάνηκε και αποχώρησα.
Φυλής 61 το κατω σημερα το πρωι με τον βούλγαρο ευτραφή τσατσο μου έδειξε μια αδιάφορη μελαχροινή αλβανίδα; με κώλο στο πρόγραμμα, φορύσε σαγιονάρα δίχαλο με ψηλό τακούνι και μεγάλο σουτιέν και σλιπ μαύρα σαν μαγιό. Μου λέει αν θες κώλο είναι εγγύηση. Το απόγευμα μου λέει είναι μια καταπληκτική για φυσιολογικό, έλα το απόγευμα.
Φωκαίας 27 άνω, νταρντάνα με ξανθο ίσιο μακρύ μαλλί, προ μιλφ με παχάκια - πιασίματα μεγαλούτσικα βυζιά κόλο, με μαύρο στριγκ και μαύρες πιπ-τοε γόβες.
διδύμου 16 η Εύα με κόκκινο κορμάκι, χωρίς κάλτσες ή μπότες.
Αλκαμένους 113 Ντιάνα - κατάθεση.
Ξανθιά χαμογελαστή ψηλή κοπέλα, που αν την βλέπατε στο σουπερ μάρκετ με τα παιδιά της δεν θα σας προκαλούσε ιδιαίτερη εντύπωση. Το βράδυ όμως αυτή η ίδια φοράει κόκκινο διαφανές κορμάκι με φρου φρου αγιοβασιλιάτικα και ψιλοτάκουνες μπότες μπεζ πάνω από το γόνατο, μπουκάρει στην κρεββατοκάμαρα, κλειδώνει την πόρτα και ορμάει με μανία στον κατάπληκτο σύζυγο. Του πιάνει απαλά το κεφάλι και το χώνει ανάμεσα στα πόδια της. Ο ατυχής σύζυγος γλείφει μετα μανίας πάνω απο το μάυρο στριγκ, το τραβάει στα πλάγια για περισσότερη ευκολία, η σύζυγος αναστενάζει, κραυγάζει, ποταμός υγρών στην κοιλιακή της χώρα, χαιδευέι τους ώμους του συζύγου απαλά και πιέζει ξανά το κεφάλι του.
Παίρνει μια ανάσα και οδηγεί το εργαλείο του συζύγου μέσα της και το ακινητοποιεί για αρκετή ώρα. Ο σύζυγος τρελαίνεται με τις ποδάρες της τις μπότες την κοιλίτσα της μέχρι η κυρία να τελειώσει με ανακούφιση.
Μικρή παύση για ξεκούραση της συζύγου, κατόπιν στήσιμο στα τέσερα να τον σπρώχνει μέσα της και ξέφρενο ξαλάφρωμα του συζύγου εντός ολίγων δευτερολέπτων... Σσσ τα παιδιά κοιμούνται, πάω να ελέγξω, φιλάκι και όνειρα γλυκά.

Τρίτη και Παρασκευή στο Αλκα 117
Απόγευμα Τριτης; και Πέμπτης στο Διδύμου

 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.734
Πόντοι
6.925
Συμπληρωματικά σήμερα το πρωί (πριν τις 10:00) είχε:

Φωκαίας 17 κάτω το γλυκό καστανόξανθο προσωπάκι με ωραίο 2+αρι στήθος και μέτρια οπίσθια
Φωκαίας 17 πάνω ένα λεπτόκορμο μελαχρινό αστηθο με κοντό μαλλί και φάτσα ξυνή αλλά τέλεια οπίσθια
Φωκαιας 19 η ξανθούλα μπουμπού με ακα
Φωκαίας 22 πάνω αδύνατη & ασχημη ... που πάει?
Φωκαίας 25 κάτω μετριότης που δεν θυμαμαι
Φυλής 92 παλιό ομοίως
Φυλής 86 κάτω άστηθη με μέτρι κώλο που τον δίνει στα 20
Φυλής 69 πάνω μάλλον η Αννα και κάτω η Τάνια (ότι είδα από παράθυρο)
Φυλής 67 η ξανθιά Μαρία με κουλούρι

Επιδρομή ... χωρίς κατάθεση


 

Επισκέπτης
Αγ.Πέτρου:Αλίνα.Ωραία κοπέλα στο σαλόνι,μέτρια στα ενδότερα και πολύ gel.
Φ200:Έλενα από τη Ρουμανία.Ετών 21,αδύνατη με μικρά αλλά ωραία βυζάκια,ύψος 1,70 χωρίς τακούνια,εξαιρετικό κορμάκι γλυκό προσωπάκι.Μόλις 3 εβδομάδες στη δουλειά,και η απειρία και ο φόβος της είναι εμφανή.Δε δέχεται χέρι στον ζεστό κόλπο διότι φοβάται τα μικρόβια...Αν τα χέρια σας είναι κρύα λόγω καιρού,πριν την αγγίξετε ας τα ζεστάνετε πρώτα...Οι στάσεις φοβισμένες.Στο ιεραποστολικό μαζεύεται για να εμποδίσει δυνατή είσοδο.Στα 4 κλείνει τα πόδια και σπρώχνει προς τα πίσω για τον ίδιο λόγο.Δε βιάζετε,αλλά τι να το κάνεις σε τέτοια στησίματα;Αν χαλαρώσει,θα είναι εξαιρετική.Στα συν ότι δε βάζει gel.

Πρωινή βάρδια.Σήμερα το μεσημέρι πέρασα από τα εν λόγω σπίτια.Η δοκιμή της Αλίνας έγινε άλλη μέρα,της Έλενας σήμερα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ναι,πριν 1 ώρα περίπου.

η τσατσα η ρωσιδα η ψηλη με τα γαλαζια ματια ητανε
και το κοντο μαλλι?
εβαλε μυαλο φαινεται και σταματησε
να ανεβαζει τις μουσικες στα 5 λεπτα
οπως εκανε παλια  :2funny: :2funny: :2funny:

ποση περιπου ωρα εκατσες μεσα? αν θυμασαι ευχαριστω  :rockon:
 

Επισκέπτης
Δεν πρόσεξα την υπηρεσία λεπτομερώς.Πάντως ήταν μια ωραία κυρία.Είχα περάσει τα 10 λεπτά,αλλά μουσική δεν άκουσα.Κατά ένα περίεργο τρόπο,στο δωμάτιο με την κοπέλα δεν ακούω εξωτερικούς θορύβους ούτε...κομπρεσέρ (μου είχε τύχει παλιότερα με την Έλενα την τρελιάρα στην Αγ.Πέτρου~!!!)!!!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ωραιος ρε μορτη ιματζινα...
καλη συνεχεια και καλη χρονια  :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom