Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 236 άτομα (11 μέλη και 225 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
μην ξανακουσω οτι η στελλα ειναι φλαμανδη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αλβανιδα ειναι ρεεεεεεεεεε!!!!!!ξυπνηστε!!
αλβανους βαζει και το ξερω απο πρωτο χερι!!!!!!! βγαινει μονο με αλβανους εξω την εχω πετυχει!!το νου σας μονο για ενα γαμησι καλη ειναι τιποτα παραπανω!ειναι πολυ ψευτρα και γενικα ειναι φιδι και διπροσωπη γι αυτο οχι πολλα πολλα μαζι της!!!!μια φορα που της ειπα οτι εισαι αλβανιδα κοκκινισε ολοκληρη μονο που δεν εβαλε τα κλαματα!!!!προσοχη διοτι πολλες ειναι οι πουτανες στο μεταξουργειο και στη φυλης που ειναι αλβανιδες και δηλωνουν αλλης εθνικοτητας π.χ (ρουμανια,βουλγαρια) επειδη ντρεπονται και επειδη  νομιζουν κανενας πελατης δεν θα πληρωσει για να παει μαζι τους!!!!!
τυπε εδω εχουμε θεμα τωρα!
αυτος που την εψαχνε κατα καιρους,δεν θυμαμε το νικ του
ηταν σιγουρος οτι ηταν φλαμανδη,εγω παλι ηξερα οτι η στελλα ή εστελ ειναι γαλλοφωνη
 

felort

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
17
Κριτικές
3
Like
57
Πόντοι
0
τυπε εδω εχουμε θεμα τωρα!
αυτος που την εψαχνε κατα καιρους,δεν θυμαμε το νικ του
ηταν σιγουρος οτι ηταν φλαμανδη,εγω παλι ηξερα οτι η στελλα ή εστελ ειναι γαλλοφωνη


λοιπον σας κοροιδευει ολους καταμουτρα σε αλλους λεει οτι ειναι γαλλιδα σε αλλους φλαμανδη ειναι τοσο κουτοπονηρη που φαινεται οτι δεν ειναι τιποτα απο τα δυο ουτε καν γαλλικα ξερει να μιλαει ουτε φλαμανδικα!!αλβανιδαει ναι και ξερει να μιλαει τα αλβανικα και σπαστα τα ΕΛΛΗΝΙΚΑ αν εχετε προσεξει μερικοι!!!!ααα!και κατι αλλο ποτε δεν θα παραδεχτει οτι ειναι αλβανιδα θα επιμενει οτι ειναι γαλλιδα αλλα επειδη ξερω καποια πραγματα παραπανω σας τα λεω αυτα!!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
τυπε εδω εχουμε θεμα τωρα!
αυτος που την εψαχνε κατα καιρους,δεν θυμαμε το νικ του
ηταν σιγουρος οτι ηταν φλαμανδη,εγω παλι ηξερα οτι η στελλα ή εστελ ειναι γαλλοφωνη
Τύπε μου, ξεχνιέται ο longdick?  :dancing: :dancing: :headbang2: :headbang2:

Στειλε του π.μ. να διελευκανει την υποθεση  :zfuck: :zfuck:

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

felort

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
17
Κριτικές
3
Like
57
Πόντοι
0
επισης αλβανιδα ειναι και η ελενη στο απεναντι μπουρδελο που την αποκαλουν μερικοι κλεοπατρα!!!!
μαγκες αυτη ειναι η αληθεια σας τα λεω αυτα για να σας ανοιξω τα ματια και δεν το παιζω εξυπνος απλα δεν μου αρεσει να λενε ψεματα λες και αργοτερα δεν θα το καταλαβουμε!!!πολλοι απο εδω μεσα το ξερουν αυτο αλλα δεν μιλανε για να μην χαλασουν την πιατσα και την πελατια στις συγκεκριμενες πουτανες!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
λοιπον σας κοροιδευει ολους καταμουτρα σε αλλους λεει οτι ειναι γαλλιδα σε αλλους φλαμανδη ειναι τοσο κουτοπονηρη που φαινεται οτι δεν ειναι τιποτα απο τα δυο ουτε καν γαλλικα ξερει να μιλαει ουτε φλαμανδικα!!αλβανιδαει ναι και ξερει να μιλαει τα αλβανικα και σπαστα τα ΕΛΛΗΝΙΚΑ αν εχετε προσεξει μερικοι!!!!ααα!και κατι αλλο ποτε δεν θα παραδεχτει οτι ειναι αλβανιδα θα επιμενει οτι ειναι γαλλιδα αλλα επειδη ξερω καποια πραγματα παραπανω σας τα λεω αυτα!!!
τυπε δεν αμφισβητω οτι ξερεις αλλα πρεπει να εκφερει αποψη και ο μακρυντικης που ηταν φαν της
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
επισης αλβανιδα ειναι και η ελενη στο απεναντι μπουρδελο που την αποκαλουν μερικοι κλεοπατρα!!!!
μαγκες αυτη ειναι η αληθεια σας τα λεω αυτα για να σας ανοιξω τα ματια και δεν το παιζω εξυπνος απλα δεν μου αρεσει να λενε ψεματα λες και αργοτερα δεν θα το καταλαβουμε!!!πολλοι απο εδω μεσα το ξερουν αυτο αλλα δεν μιλανε για να μην χαλασουν την πιατσα και την πελατια στις συγκεκριμενες πουτανες!!!
Τί λέει η κλεοπάτρα στο κρεβατι, ειναι καθολου θερμη?
Γιατι ειναι ωραιο γκομενακι, αλλα  την κοβω για ξεπετα.
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1
μια τανια απο κολωνου ξανθια ωραια την εχει παρει κανεις?απογευμα την ειδα στα πρωτα της κολωνου δεν θυμαμαι ομως σε ποιο?
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
τυπε εδω εχουμε θεμα τωρα!
αυτος που την εψαχνε κατα καιρους,δεν θυμαμε το νικ του
ηταν σιγουρος οτι ηταν φλαμανδη,εγω παλι ηξερα οτι η στελλα ή εστελ ειναι γαλλοφωνη






ρε μέν πες μας πώς σε νοιάζει  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
λοιπον σας κοροιδευει ολους καταμουτρα σε αλλους λεει οτι ειναι γαλλιδα σε αλλους φλαμανδη ειναι τοσο κουτοπονηρη που φαινεται οτι δεν ειναι τιποτα απο τα δυο ουτε καν γαλλικα ξερει να μιλαει ουτε φλαμανδικα!!
Λάθος
Εγώ την τσέκαρα και μιλάει πολύ καλά φλαμανδικά. Όταν την είχα πάρει στο Φωκαίας
Και μάλιστα με διόρθωνε στην προφορά . Στο "Flemish"
Ίσως να είναι αλβανίδα που μεγάλωσε στο Βέλγιο. Πάντως, τα μιλάει φαρσί τα βελγικά
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
2
Πόντοι
16
το μοναδικο που μου αρεσε με αυτη,εκτος του οτι ειναι μουναρα-κορμαρα,ειναι οτι σε κοιταει στα ματια στο τσιμπουκωμα :pipa1: και εχει ωραιο προσωπακι και καβλωνεις ;)
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
το μοναδικο που μου αρεσε με αυτη,εκτος του οτι ειναι μουναρα-κορμαρα,ειναι οτι σε κοιταει στα ματια στο τσιμπουκωμα :pipa1: και εχει ωραιο προσωπακι και καβλωνεις ;)
Και ΚΩΛΑΡΑ ! Αλλά δεν...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.249
Πόντοι
7.045
ο germaon δεν είχε πει ότι όταν του έκανε πίπα του έκλεισε το μάτι σαν τον ρακιτζή στη eurovision;  :2funny:
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
ο germaon δεν είχε πει ότι όταν του έκανε πίπα του έκλεισε το μάτι σαν τον ρακιτζή στη eurovision;  :2funny:


Τρομερή κίνηση! Αν το έκανε αυτό σε όλους (αλλά απ' ότι κατάλαβα μάλλον δεν το κάνει), θα πήγαινα κι εγώ να την βρω!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom