Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 267 άτομα (26 μέλη και 241 επισκέπτες)

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
νομίζω και Φυλής 104 και αν λέμε την ίδια Φώκαιας 17β το 2014 -2015 ,ναι μου την θυμίζει αν και προσωπικά προτιμώ την Άντζελα την Κρητικοπουλα
Καλησπέρα Σμύρνη να σου κάνω μια ερώτηση ?η Σουζάνα από Φώκαιας 27Β που ήταν εκεί το καλοκαίρι αυτό έχει καμία σχέση με τη Μαριάννα Λιοσίων 73 ?επίσης η Κασσάνδρα Λιοσίων 73 έχει καμία σχέση με τη Κασσάνδρα Φυλής 72 και Φώκαιας 9?
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.425
Πόντοι
201
ξερει κανεις αν το διδιμου 27 ειναι ανοιχτα τωρα,κ ποιες ειναι?
 

Basilias777

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
95
Like
203
Πόντοι
20
Απόγευμα υπάρχει κάποια κοπέλα με φουλ πρόγραμμα ;
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Επιτυχής αποστολή εξετελεσθη. Χριστίνα και Ελένη στο Μέγα Αλέκου 25.
Η συνέχεια στην κριτική.
 

Συνημμένα

  • IMG20240511150150.jpg
    IMG20240511150150.jpg
    548,4 KB · Εμφανίσεις: 16

Doctor17

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
91
Like
168
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς αν η Ιρινα που ήταν στο Φωκαίας το γωνιακό κάτω, εάν είναι εδώ αυτή τη περίοδο ;
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
40
Like
7.284
Πόντοι
1.936
Στην εκπνοη της βαρδια σημερα πηγα στο Φωκαιας 27 σκαλακια και κουτουπωσα την μεγαλοκοπελα Σαρα.Απλο τιμιο γαμησακι και αργο τσιμπουκακι με καποτουλα.Πεντακαθαρη ,ακωλη,με ταλαιπωρημενο κορμι. Χαμογελαστη ομως.Σπανιο πλεον στα περιξ σπιτακια της ηδονης.Θα ξανατιμηθει πιστευω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γνωρίζει κανείς αν η Ιρινα που ήταν στο Φωκαίας το γωνιακό κάτω, εάν είναι εδώ αυτή τη περίοδο ;
Πατριδα της να επενδυσει τα πορνοευρω μας κυριοι.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
496
Κριτικές
46
Like
2.192
Πόντοι
1.071
Κρίμα για την Όλγα ..αν χάλασε τις υπηρεσίες της τόσο πολύ...
γιατί ήταν πάρα πολύ αξιόλογη

Αννίτα Πιπάρα, Φωκαίας 7, 3η Νυχτερινή Βάρδια. Νεαρή, αδύνατη, εμφανίσιμη Αλβανίδα. Τίμιο και βελούδινο τσιμπούκι. Τα παίρνει, αδιαμαρτύρητα, στο στόμα. Ότι πρέπει, για ένα ξεμπούκωμα.
Ωραιο γκομενακι η Αννιτα, ωραιο κωλαρακι για πισωκολλητα, και τσιμπουκι τελειωτικο, αλλα αυτο που πιο πολυ μ αρεσε τα στησιματα και το κωλαρακι της, νυχτα ομως..δυσκολα..μονο αν πιασει και ημερα...
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
40
Like
7.284
Πόντοι
1.936
....οι υπευθυνοι των οικων καλα θα κανουν να ξεφορτωθουν της πρεζομενες τυπου Μαρινα Αγκυρας 9 σημερα το πρωι που ειχε ορεξη για νταηλικια.Μαζι της η Μαρια η γρια η οποια ειχε αρκετα δωματια.Αγνωστο γιατι το Μαρινακι εκανε το μαγκακι σημερα.Οπως ημουν εφυγα αφηνωντας τον παλαι ποτε ερωτα μου,τη Μαρια να με κοιταει που εκλεινα την πορτα.
 

SexontheBeach33980

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
35
Like
103
Πόντοι
0
πριν χρονια στο λιοσιων 73 ενα πρωινο ανεβαινω τα σκαλια χτυπω το κουδουνι μπαινω μεσα και μαυριζουν ολα [ ολοι στουσ καναπεδεσ μαυροι ] χτεσ πηρα την μαυρουλα στο φυλησ 66 και ξαναθυμηθηκα αυτην την στιγμη και ο λογοσ εμυ στο 66 εμυ και στο 73 τι να εγινε αραγε αυτο το πρωινο
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Η Φωτεινη στο Δ27 υπάρχει ακομα πρωι η απογευμα; Αξιζει ακομα η μπα;
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
191
Like
1.255
Πόντοι
201
Ωραιο γκομενακι η Αννιτα, ωραιο κωλαρακι για πισωκολλητα, και τσιμπουκι τελειωτικο, αλλα αυτο που πιο πολυ μ αρεσε τα στησιματα και το κωλαρακι της, νυχτα ομως..δυσκολα..μονο αν πιασει και ημερα...
Και υπέροχα πατουσακια.......
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
496
Κριτικές
46
Like
2.192
Πόντοι
1.071
Παιδια το εχω ξαναπει για την συγκεκριμενη και επισης εχω ξαναπει οτι ο καθενας εχει δικαιωμα να εχει τα γουστα του ολα καλα δεν θα μου δωσετε αναφορα και ολας στο ποια θα σας αρεσει αλλα, ΑΛΛΑ, δεν γινεται ρε παιδια να μου λετε την Μιχαελα απο φωκαιας 17α μουναρα η νταρντανα η με πιασηματα η οποιοδηποτε αλλο σχολιο θαυμασμου, η κοπελα ειναι ΧΟΝΤΡΗ
και συγνωμη που το λεω ετσι αλλα πραγματικα ρε παιδια εμενα δεν μου αρεσουν οι αδυνατες ειμαι αυτης της κατηγοριας αλλα αυτη ρε μαλακες ειναι χοντρη,
νταρντανα ειναι πχ η αουρορα.
Με αυτα που λετε μας καιτε, πευτει το επιπεδο και η αξιοπιστια του σαιτ,
Ο λογος που τα λεω ειναι γιατι ειδα οτι λετε για τις υπηρεσιες της και οτι ειναι γυναικαρα και τετοια ελεος και επειδη σας ακουσα οταν τα διαβαζα ολα αυτα ειχα μπει στο δωματιο χωρις να την δω 2πλο!!! Επειδη ηταν φουλ στα δωματια και μου λεει και ολας η τσατσα ειναι αυτη στη φωτογραφια στο σαλονι,
Χαρουμενος εγω περιμενω με την πουτσα εξω και μπαινει μεσα η ντοματα ελεος ρε μαλακες δεν συνεχιζω αλλο γιατι δεν θελω να ειμαι αγενης ουτε ως προς την κοπελα ουτε ως προς τις προτιμησεις σας αλλα μην γραφετε μαλακιες γιατι θα μεινετε μονο εσεις στο σαιτ πλεον δεν παιρνω κανεναν σοβαρα εκτος απτον σμυρνη και τα ματια μου εξαιτιας σας
Ντοματαα...χα χα..κοιτα γουστα ειναι αυτα μη περιμενεις απο κριτικες κ σχολια αλλων...εσυ πας κ βλεπεις τι σου αρεσει...υποκειμενικα πραγματα ειναι αυτα!
 

Einai sto domatio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2020
Μηνύματα
96
Like
429
Πόντοι
20
Ντοματαα...χα χα..κοιτα γουστα ειναι αυτα μη περιμενεις απο κριτικες κ σχολια αλλων...εσυ πας κ βλεπεις τι σου αρεσει...υποκειμενικα πραγματα ειναι αυτα!
Εχεις δικιο απλα αν ειναι ετσι τσαμπα το εχουμε το σαιτ, τουλαχιστον να ειμαστε ρεαλιστικοι σε αυτα που λεμε, παραδειγμα να λενε παιδια αυτη ειναι χοντρη αλλα εγω μπηκα και περασα καλα, μαγκια του. Μην μου δημιουργουνε ομως εμενα την εντυπωση οτι ειναι μουναρα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.134
Κριτικές
1.245
Like
194.070
Πόντοι
45.465
τώρα live επιγραμματικα

Φωκαιας 7 υπόγειο Άντζελα, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο και Ηλέκτρα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 9 Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 13 υπόγειο Μόνικα λατινα, με κάστανο μαλλί πιασμένο αλογοουρά,μαυριδερή με λεπτό ωραίο κορμί,ωραίο κωλαράκι 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 13 ισόγειο Νίκολ, απλό πρόγραμμα

Φωκαιας 17α κλειστό.

Φωκαιας 17β Ρουσλανα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 19 Λίζα μελαχρινή ψηλή Ρουμάνα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι,τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 25α Αντρέα λατινα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Σάρα και Μανταλινα αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Βερονικα και Κλαούντια λατινες, αμφότερες με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. .

Φωκαίας 27Β κάτω Εμμανουέλα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω κλειστό.
 

Einai sto domatio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2020
Μηνύματα
96
Like
429
Πόντοι
20
τώρα live επιγραμματικα

Φωκαιας 7 υπόγειο Άντζελα, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο και Ηλέκτρα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 9 Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 13 υπόγειο Μόνικα λατινα, με κάστανο μαλλί πιασμένο αλογοουρά,μαυριδερή με λεπτό ωραίο κορμί,ωραίο κωλαράκι 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 13 ισόγειο Νίκολ, απλό πρόγραμμα

Φωκαιας 17α κλειστό.

Φωκαιας 17β Ρουσλανα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 19 Λίζα μελαχρινή ψηλή Ρουμάνα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι,τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 25α Αντρέα λατινα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Σάρα και Μανταλινα αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Βερονικα και Κλαούντια λατινες, αμφότερες με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. .

Φωκαίας 27Β κάτω Εμμανουέλα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω κλειστό.
Επιγραμματικος οπως παντα, το καμαρι του site, να σε εχει ο θεος ορθιο 1000 χρονια να σου δινει δυναμη στα ποδια για καταδρομικες
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.134
Κριτικές
1.245
Like
194.070
Πόντοι
45.465
συνέχεια live επιγραμματικα


Φυλής 54α Άντρεα λατινα,ι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 54β κλειστό.

Φυλής 56 Σοφία το κοντοπουτανο λατινακι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ατηναία λατινα στο ίδιο περίπου σωματοτυπο, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α Αλεξάνδρα μελαχρινή κατσαρομαλλα λατινα με κανονικό ωραίο κορμί μικρό βυζι τατουάζ πολύ χαμηλά δεξιά στο στομάχι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 66δ Νίκη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72 δεξιά & 72 αριστερά κλειστά.

Φυλής 74 δεξιά Άννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια και Γιάννα, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 κατω Τζουλιανα λατινα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 όροφος Νικόλ λατινα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 61 2 λατινες Κρυσταλ και Καρολίνα, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11β Καριλινα, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Σοφία η χοντρη ξανθιά και Ναταλί μιλφ αμφότερες από το Φωκαίας 27Β πάνω και σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 65α Κορινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Μπέκι η μαυρουλα απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65β Χριστίνα "Τσεχα" , απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλης 84α Ρανια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 86α 2 λατινες Βαλέρια και, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86β Εβελινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67 Έλλη , απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69α κλειστό.

Φυλής 69β το κουκλάκι η Εμμι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71 3 λατινες Τίνα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο , Κατρίν με πρωκτικο και Σάρα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71α Καρίνα λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, σήμερα δεν ανακοινώθηκε κωλος με έξτρα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.134
Κριτικές
1.245
Like
194.070
Πόντοι
45.465
σφηνάκι live επιγραμματικα

Αγκυρας 12β Αντριαννα, μέ ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αγκυρας 12α κλειστό.

Αγκυρας 9 Νταρια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom