Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 270 άτομα (39 μέλη και 231 επισκέπτες)

Mikess

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2023
Μηνύματα
95
Like
309
Πόντοι
20
Στην αλυσίδα της Λιοσίων και των πέριξ... Έχουν γραφτεί πολλά για την συγκεκριμένη.
 

Ilovecg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
98
Κριτικές
13
Like
652
Πόντοι
310
Αυτή η Κίρα στα Λιοσίων, τι παγοκολωνα είναι! Ενώ έχει σχεδόν ιδανικό κορμάκι για τα γούστα μου και ματαρες. Το μόνο θετικό ότι δεν στραβωσε που δεν τελειωνα και η τσατσά που με άφησε κάνα 20 λεπτό μέσα και τα κατάφερα.
Την πείρες αυτές τις μέρες; Γιατί στο πρόγραμμα δεν παιζει
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
272
Like
1.230
Πόντοι
201
Χτεσινή λατινοφολα μεγα τόνων στο πορνο mall στην Ιασωνος το κάτω δεξιά 3η βάρδια μια κορίνα με πιρσινκ στο χείλος κόκκινα μαλιλα ,σιδεράκια ,νταρντανα μελαμψη, και με αρκετα τατουάζ.....πιπα μέτρια όπου χωρίς να έχω πλήρη στυση ήθελε να την πηδηξω της ζητάω και άλλη πιπα λέει no pιpa, now sex τον παίζω σηκώνεται ο Πραξιτέλης και την σφυροκοποω πισωκολλητα στα 6 λεπτα ακριβώς σηκώθηκε έφυγε και με άφησε αχυστο χωρίς να την νοιάζει καν για εμένα... από 4 λεπτα, ελεγε finish finich. Ο δε τσατφος δενωτην φωναξε και συτη εφυγε τραγικο.Μαυρο και σε αυτήν, γενικά στο μετσξι όλες οι λατίνες είναι απαράδεκτες και ξεπετες σε γενικές γραμμές.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Bile

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
38
Like
90
Πόντοι
0
Εγώ την πήρα πριν 40 μέρες και είχε δκουλαρικι στη γλωσσα οδό για το σεξ μέτριο.στο σαλόνι βγάζει μια προστυχιά αλλα στο δωμάτιο δεν την βγάζει.
Φίλε μου για το δωμάτιο λέω και εγώ δεν ήταν όπως πριν.οσο για την προστυχια θα συμφωνήσω μαζί σου.
 

Bile

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
38
Like
90
Πόντοι
0
Φίλε μου για το δωμάτιο λέω και εγώ δεν ήταν όπως πριν.οσο για την προστυχια θα συμφωνήσω μαζί σου.
Δυστυχώς ήταν πολύ καλό εργαλείο.αλλα λυπαμε πολύ που ξέπεσε τόσο πολύ σε αυτές της φυλές.εχω ξενερώσει τόσο πολύ μαζί της . κρίμα.εναν οίκο έχω παραδεχτεί Κολωνού 34 όροφος.η υπηρεσία σε κόβει από χιλιόμετρα τη είσαι.εχουν έρθει Πακιστάν και τους έδιωξε με πολύ όμορφο τρόπο.μονο Έλληνες είπε.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.500
Κριτικές
56
Like
6.231
Πόντοι
3.556
Το απόγευμα τιμήθηκε η Λίζα ή Ελίζα από Φώκαιας 19 για πιπα(γι αυτό δεν γράφω κριτική αλλά σας ενημερώνω από εδω)
Κατέβηκα κουρασμένος και με ψιλοπονοκεφαλο και παρόλο που η κοριτσάρα είναι πανέμορφη και δεκτική, δυσκολεύτηκα να τελειώσω. Το κορίτσι το κατάλαβε οτι δυσκολευομουν και τα έδωσε όλα . Αλλη θα είχε φύγει και θα με είχε παρατήσει. Πρέπει να τα λέμε αυτά.
Από εμφάνιση μελαχρινη, με όμορφο πρόσωπο, αδύνατη με σωστά πιασίματα 2,5 στήθος ελαφρώς πεσμένο , πολύ καλό στην αφη.
 

Ilovecg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
98
Κριτικές
13
Like
652
Πόντοι
310
Πρέπει να έφυγε ή διακοπαρει την κορμάρα της
 

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
189
Κριτικές
1
Like
1.000
Πόντοι
201
Χτεσινή λατινοφολα μεγα τόνων στο πορνο mall στην Ιασωνος το κάτω δεξιά 3η βάρδια μια κορίνα με πιρσινκ στο χείλος κόκκινα μαλιλα ,σιδεράκια ,νταρντανα μελαμψη, και με αρκετα τατουάζ.....πιπα μέτρια όπου χωρίς να έχω πλήρη στυση ήθελε να την πηδηξω της ζητάω και άλλη πιπα λέει no pιpa, now sex τον παίζω σηκώνεται ο Πραξιτέλης και την σφυροκοποω πισωκολλητα στα 6 λεπτα ακριβώς σηκώθηκε έφυγε και με άφησε αχυστο χωρίς να την νοιάζει καν για εμένα... από 4 λεπτα, ελεγε finish finich. Ο δε τσατφος δενωτην φωναξε και συτη εφυγε τραγικο.Μαυρο και σε αυτήν, γενικά στο μετσξι όλες οι λατίνες είναι απαράδεκτες και ξεπετες σε γενικές γραμμές.
τα ιδια που περασα με την ναταλια απο φυλης 56 πριν περιπου κανα 3μηνο,τελικα αυτες οι λατινες μονο φουμαρα ειναι,ρωσια για παντα γαμιολες
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
272
Like
1.230
Πόντοι
201
τα ιδια που περασα με την ναταλια απο φυλης 56 πριν περιπου κανα 3μηνο,τελικα αυτες οι λατινες μονο φουμαρα ειναι,ρωσια για παντα γαμιολες
9 στις 10 λατινες είναι φολέ,ς τις έχω δοκιμάσει σχεδόν όλες, θαρρεις είναι δασκαλεμενες από τον ίδιο δάσκαλο....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Μαρκόνης

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2017
Μηνύματα
53
Like
4
Πόντοι
0
Αννίτα Πιπάρα, Φωκαίας 7, 3η Νυχτερινή Βάρδια. Νεαρή, αδύνατη, εμφανίσιμη Αλβανίδα. Τίμιο και βελούδινο τσιμπούκι. Τα παίρνει, αδιαμαρτύρητα, στο στόμα. Ότι πρέπει, για ένα ξεμπούκωμα.
Γμτ μεσημέρι μόνο μπορώ
 

Einai sto domatio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2020
Μηνύματα
96
Like
429
Πόντοι
20
Παιδια το εχω ξαναπει για την συγκεκριμενη και επισης εχω ξαναπει οτι ο καθενας εχει δικαιωμα να εχει τα γουστα του ολα καλα δεν θα μου δωσετε αναφορα και ολας στο ποια θα σας αρεσει αλλα, ΑΛΛΑ, δεν γινεται ρε παιδια να μου λετε την Μιχαελα απο φωκαιας 17α μουναρα η νταρντανα η με πιασηματα η οποιοδηποτε αλλο σχολιο θαυμασμου, η κοπελα ειναι ΧΟΝΤΡΗ
και συγνωμη που το λεω ετσι αλλα πραγματικα ρε παιδια εμενα δεν μου αρεσουν οι αδυνατες ειμαι αυτης της κατηγοριας αλλα αυτη ρε μαλακες ειναι χοντρη,
νταρντανα ειναι πχ η αουρορα.
Με αυτα που λετε μας καιτε, πευτει το επιπεδο και η αξιοπιστια του σαιτ,
Ο λογος που τα λεω ειναι γιατι ειδα οτι λετε για τις υπηρεσιες της και οτι ειναι γυναικαρα και τετοια ελεος και επειδη σας ακουσα οταν τα διαβαζα ολα αυτα ειχα μπει στο δωματιο χωρις να την δω 2πλο!!! Επειδη ηταν φουλ στα δωματια και μου λεει και ολας η τσατσα ειναι αυτη στη φωτογραφια στο σαλονι,
Χαρουμενος εγω περιμενω με την πουτσα εξω και μπαινει μεσα η ντοματα ελεος ρε μαλακες δεν συνεχιζω αλλο γιατι δεν θελω να ειμαι αγενης ουτε ως προς την κοπελα ουτε ως προς τις προτιμησεις σας αλλα μην γραφετε μαλακιες γιατι θα μεινετε μονο εσεις στο σαιτ πλεον δεν παιρνω κανεναν σοβαρα εκτος απτον σμυρνη και τα ματια μου εξαιτιας σας
 
Εγγρ.
6 Νοε 2023
Μηνύματα
8
Κριτικές
2
Like
170
Πόντοι
0
Παιδια το εχω ξαναπει για την συγκεκριμενη και επισης εχω ξαναπει οτι ο καθενας εχει δικαιωμα να εχει τα γουστα του ολα καλα δεν θα μου δωσετε αναφορα και ολας στο ποια θα σας αρεσει αλλα, ΑΛΛΑ, δεν γινεται ρε παιδια να μου λετε την Μιχαελα απο φωκαιας 17α μουναρα η νταρντανα η με πιασηματα η οποιοδηποτε αλλο σχολιο θαυμασμου, η κοπελα ειναι ΧΟΝΤΡΗ
και συγνωμη που το λεω ετσι αλλα πραγματικα ρε παιδια εμενα δεν μου αρεσουν οι αδυνατες ειμαι αυτης της κατηγοριας αλλα αυτη ρε μαλακες ειναι χοντρη,
νταρντανα ειναι πχ η αουρορα.
Με αυτα που λετε μας καιτε, πευτει το επιπεδο και η αξιοπιστια του σαιτ,
Ο λογος που τα λεω ειναι γιατι ειδα οτι λετε για τις υπηρεσιες της και οτι ειναι γυναικαρα και τετοια ελεος και επειδη σας ακουσα οταν τα διαβαζα ολα αυτα ειχα μπει στο δωματιο χωρις να την δω 2πλο!!! Επειδη ηταν φουλ στα δωματια και μου λεει και ολας η τσατσα ειναι αυτη στη φωτογραφια στο σαλονι,
Χαρουμενος εγω περιμενω με την πουτσα εξω και μπαινει μεσα η ντοματα ελεος ρε μαλακες δεν συνεχιζω αλλο γιατι δεν θελω να ειμαι αγενης ουτε ως προς την κοπελα ουτε ως προς τις προτιμησεις σας αλλα μην γραφετε μαλακιες γιατι θα μεινετε μονο εσεις στο σαιτ πλεον δεν παιρνω κανεναν σοβαρα εκτος απτον σμυρνη και τα ματια μου εξαιτιας σας
Και εγώ που την είχα πάρει πριν κανα μήνα παρόμοια εντύπωση είχα χοντρή είναι αλλά επειδή είχα ακούσει ότι είναι τέλεια και κάνει πιπαρα έδωσα το 20αρικο μπας και βγουν αληθινά αυτά που μου ειχανε πει αλλά που ....τζιφος σιγά το γαμησι και η πιπα μέτρια . Αλλά όπως λες είναι στις προτιμήσεις του καθενός τι να πω
 

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
308
Like
199
Πόντοι
1
Καλημέρα συναγωνιστές. Έχετε να προτείνετε κάτι καλό για πρωινή, μεσημεριανή βάρδια στη φυλης; Μου αρέσουν και τα μιλφ/γκλιφ. Όχι κάτι εξτριμ ή σάπιο. Δινω μεγάλη βάση στη συμμετοχή( gfe φάση, γλωσσοφιλα κλπ) και ύστερα στην εμφάνιση. Απλώς να μην είναι θεοχοντρη
 

PsoLeeSin1992

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
114
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Παιδια το εχω ξαναπει για την συγκεκριμενη και επισης εχω ξαναπει οτι ο καθενας εχει δικαιωμα να εχει τα γουστα του ολα καλα δεν θα μου δωσετε αναφορα και ολας στο ποια θα σας αρεσει αλλα, ΑΛΛΑ, δεν γινεται ρε παιδια να μου λετε την Μιχαελα απο φωκαιας 17α μουναρα η νταρντανα η με πιασηματα η οποιοδηποτε αλλο σχολιο θαυμασμου, η κοπελα ειναι ΧΟΝΤΡΗ
και συγνωμη που το λεω ετσι αλλα πραγματικα ρε παιδια εμενα δεν μου αρεσουν οι αδυνατες ειμαι αυτης της κατηγοριας αλλα αυτη ρε μαλακες ειναι χοντρη,
νταρντανα ειναι πχ η αουρορα.
Με αυτα που λετε μας καιτε, πευτει το επιπεδο και η αξιοπιστια του σαιτ,
Ο λογος που τα λεω ειναι γιατι ειδα οτι λετε για τις υπηρεσιες της και οτι ειναι γυναικαρα και τετοια ελεος και επειδη σας ακουσα οταν τα διαβαζα ολα αυτα ειχα μπει στο δωματιο χωρις να την δω 2πλο!!! Επειδη ηταν φουλ στα δωματια και μου λεει και ολας η τσατσα ειναι αυτη στη φωτογραφια στο σαλονι,
Χαρουμενος εγω περιμενω με την πουτσα εξω και μπαινει μεσα η ντοματα ελεος ρε μαλακες δεν συνεχιζω αλλο γιατι δεν θελω να ειμαι αγενης ουτε ως προς την κοπελα ουτε ως προς τις προτιμησεις σας αλλα μην γραφετε μαλακιες γιατι θα μεινετε μονο εσεις στο σαιτ πλεον δεν παιρνω κανεναν σοβαρα εκτος απτον σμυρνη και τα ματια μου εξαιτιας σας
συμφωνω αδελφε...και γω διθυραμβους ακουγα και οταν την ειδα, εστριψα απο την αλλη...δεν ειναι καν γεματουλα που γουσταρεις παχακια....τα κιλα ειναι εντελως οπως να ναι κατανεμημενα...ντεκαβλε τελειως
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.909
Like
5.745
Πόντοι
1.056
Χθες πέρασα μία βόλτα από Μεγάλου Αλεξάνδρου 25 να δω τη Χριστίνα αλλά δεν με ενθουσίασε ούτε καν για 10€ , δεν μου αρέσει ο σωματότυπος της.. αλλά για καλή μου τύχη είχε και μία άλλη μελαχρινή με ωραίο σωματότυπο, θηλυκό, με ευχάριστη προσωπικότητα και δεν το σκέφτηκα κάν..

Το όνομά της είναι Ελένη και το προσωπάκι της μου έβγαζε κάτι σαν avatar.. βυζάκι νομίζω κοντά στο 2.5 αρι νερουλό αλλά ωραία αίσθηση με σώμα αρκετά καλο και θηλυκό. Είναι μελαχρινή με μακρύ μαλλί..

Στα του αγώνα η πίπα της πολύ παιχνιδιάρικη με διάφορες εναλλαγές και έδειχνε να γουστάρει και να της αρέσει, επίσης έγλειψε και μπάλες και έκανε προσπάθεια για βαθύ λαρύγγι, κάναμε δυο στάσεις και έκατσα κάνα 15λεπτο μέσα.. την γαμαγα δυνατά και έδειχνε να της αρέσει χωρίς μα και μου..

Ο μοναδικός λόγος για τον οποίο δεν θα ξαναπήγαινα είναι ότι δεν έχει πολύ ωραία αίσθηση στο μουνακι της..

Επίσης κάνουν και οι δύο τους παρτούζα για όποιον ενδιαφέρεται..

Στα 10€ δεν θα μπορούσα να ζητήσω τίποτα παραπάνω..

Καλά γαμησια παίδες!
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Χθες πέρασα μία βόλτα από Μεγάλου Αλεξάνδρου 25 να δω τη Χριστίνα αλλά δεν με ενθουσίασε ούτε καν για 10€ , δεν μου αρέσει ο σωματότυπος της.. αλλά για καλή μου τύχη είχε και μία άλλη μελαχρινή με ωραίο σωματότυπο, θηλυκό, με ευχάριστη προσωπικότητα και δεν το σκέφτηκα κάν..

Το όνομά της είναι Ελένη και το προσωπάκι της μου έβγαζε κάτι σαν avatar.. βυζάκι νομίζω κοντά στο 2.5 αρι νερουλό αλλά ωραία αίσθηση με σώμα αρκετά καλο και θηλυκό. Είναι μελαχρινή με μακρύ μαλλί..

Στα του αγώνα η πίπα της πολύ παιχνιδιάρικη με διάφορες εναλλαγές και έδειχνε να γουστάρει και να της αρέσει, επίσης έγλειψε και μπάλες και έκανε προσπάθεια για βαθύ λαρύγγι, κάναμε δυο στάσεις και έκατσα κάνα 15λεπτο μέσα.. την γαμαγα δυνατά και έδειχνε να της αρέσει χωρίς μα και μου..

Ο μοναδικός λόγος για τον οποίο δεν θα ξαναπήγαινα είναι ότι δεν έχει πολύ ωραία αίσθηση στο μουνακι της..

Επίσης κάνουν και οι δύο τους παρτούζα για όποιον ενδιαφέρεται..

Στα 10€ δεν θα μπορούσα να ζητήσω τίποτα παραπάνω..

Καλά γαμησια παίδες!
Λες να είναι και σήμερα εκεί μεσημέρι; Λέω να πάω μετά την δουλειά να τις πάρω και τις 2!
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
525
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
6
Υπάρχει κάτι τώρα φυλής για τελειωτικό στο στόμα;
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.909
Like
5.745
Πόντοι
1.056
Λες να είναι και σήμερα εκεί μεσημέρι; Λέω να πάω μετά την δουλειά να τις πάρω και τις 2!
Πήγαινε δες ρε μυστη.., το πιθανότερο είναι να είναι.., και εγώ μεσημεράκι πήγα..

Πήγαινε γάμησέ τες και τις δύο..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom