Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 214 άτομα (13 μέλη και 201 επισκέπτες)

Kuku7

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2022
Μηνύματα
99
Like
222
Πόντοι
20
adyNXCMG.jpg

για δες μοιαζει ?
και αν ναι, που ?
Αυτη η ελενη δουλευε στο 104 την ειχα πετυχει πριν χρονια..τωρα εργαζεται καπου;;
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
183
Like
1.218
Πόντοι
201
Όταν την γάμησα πρώτη φορά, δούλευε στο Φυλής 90κάτι, υπόγειο, το μακρινό 2008. Ήταν ότι καλύτερο, σε milf, τότε. Φιλιά, πιπάρα, γλύψιμο αρχιδιών και τελειωτικό τσιμπούκι. Της ρούφαγες τις βυζάρες, την έστηνες στα τέσσερα και της έσκιζες, άγρια, τον κώλο. Αυτή ήταν πάντα πρόθυμη και δεν έβγαζε άχνα. Τα χρόνια πέρασαν. Αυτή έγινε γυρολόγος, σε πολλά ρδέλα και άλλαξε μέχρι και το όνομα της. Μέσα σε αυτά τα χρόνια, φαίνεται πως αλλοιώθηκε η προσωπικότητα της. Πλέον, είναι μία σπαστική και κομπλεξική θείτσα. Μη το ένα, μη το άλλο, δεν σε αφήνει να γλύψεις βυζιά και στην λέει, σε κάποιες στάσεις. Παραμένει, όμως, milfάρα και η πίπα της είναι μία, από τις καλύτερες της πιάτσας, αλλά μέχρι εκεί. Εγώ την έχω κόψει, εδώ και πάρα πολλά χρόνια.
Και εγώ τις έχω ρίξει άκυρο......όλο μη και μη....
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
175
Like
772
Πόντοι
81
Την ιζΑμπελα. Μελαχρινή Ρωσίδα. Που δούλευε στα Λιοσίων 73. Την έχει πετύχει το μάτι σας πουθενά? Έχει χαθεί εδώ και μήνες
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
445
Κριτικές
3
Like
2.461
Πόντοι
441
@analgape αυτή τη στιγμή για τίμιο γκροβερ είναι μόνο η θεία Σόνια. Πολύ όμορφη 50αρα. Φατσαρα, χειλαρες, δονταρες, πεντικιούρ μανικιούρ στη πένα, καθαρή και αυτή και ο οίκος της και πολύ περιποιημένη. Σε έναν οίκο στη Φυλής. Δεν ενθυμούμαι νούμερο. Για πιτσιρίκες καμία όσο γνωρίζω δεν δίνει γκροβερ.
Απόφοιτος Σοβιετικής Σχολής Πρωκτοδιακορρευτικής
 

lasot

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Παίζει καμία με σκουλαρίκια ρώγες και γλώσσα τώρα τελευταία? Έχω κάνει πολλές βόλτες κατά καιρούς και δεν έχω βρει τίποτα. Μόνο η Σεβντά / Σβέτα Λιοσίων πριν κάνα χρόνο που ήταν και θωρηκτό.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
917
Κριτικές
48
Like
4.768
Πόντοι
2.836
Την ιζΑμπελα. Μελαχρινή Ρωσίδα. Που δούλευε στα Λιοσίων 73. Την έχει πετύχει το μάτι σας πουθενά? Έχει χαθεί εδώ και μήνες
είναι πάρα πολύ καιρό εκτός. Ήδη από αρχές του 2023 αν δεν κάνω λάθος έκανε μόνο κα'να δυο εμφανίσεις κομήτη κυριολεκτικά.
 

Μαρκόνης

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2017
Μηνύματα
53
Like
4
Πόντοι
0
Μύστες μου Σάββατο μεσημέρι κατεβαίνω κέντρο μετά από πολύ καιρό και ψάχνω ένα καλό - τελειωτικό - τσιμπούκι να αδειάσω τη σεντίνα του πλοίου
Περιμένω προτάσεις, με βάση την εμπειρία σας και ευχαριστώ προκαταβολικά όσους μπουν στον κόπο να γράψουν.
Καλά γαμήσια!!! ✌️
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.076
Πόντοι
1.936
Μύστες μου Σάββατο μεσημέρι κατεβαίνω κέντρο μετά από πολύ καιρό και ψάχνω ένα καλό - τελειωτικό - τσιμπούκι να αδειάσω τη σεντίνα του πλοίου
Περιμένω προτάσεις, με βάση την εμπειρία σας και ευχαριστώ προκαταβολικά όσους μπουν στον κόπο να γράψουν.
Καλά γαμήσια!!! ✌️
Φωτεινη απογευματινες ωρες στο Διδυμου 27 αν την πετυχεις.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
129
Like
16.431
Πόντοι
19.306
Μύστες μου Σάββατο μεσημέρι κατεβαίνω κέντρο μετά από πολύ καιρό και ψάχνω ένα καλό - τελειωτικό - τσιμπούκι να αδειάσω τη σεντίνα του πλοίου
Περιμένω προτάσεις, με βάση την εμπειρία σας και ευχαριστώ προκαταβολικά όσους μπουν στον κόπο να γράψουν.
Καλά γαμήσια!!! ✌️
Διδυμου 27 Βικτώρια Τάνια-Φωτεινή έως τις 5.
Μεταξουργείο Κολωνού 48 Άντζελα κι αυτή έως τις 5
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
482
Κριτικές
13
Like
4.565
Πόντοι
731
Μύστες μου Σάββατο μεσημέρι κατεβαίνω κέντρο μετά από πολύ καιρό και ψάχνω ένα καλό - τελειωτικό - τσιμπούκι να αδειάσω τη σεντίνα του πλοίου
Περιμένω προτάσεις, με βάση την εμπειρία σας και ευχαριστώ προκαταβολικά όσους μπουν στον κόπο να γράψουν.
Καλά γαμήσια!!! ✌️
Milfogilf Σόνια Φυλής 86 που την έχουν κατασχολιάσει πρόσφατα, 2η βάρδια συνήθως, Αννίτα Φωκαίας 7 3η βάρδια, αυτά στο 20€.
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
227
Like
1.054
Πόντοι
201
Παίζει καμία με σκουλαρίκια ρώγες και γλώσσα τώρα τελευταία? Έχω κάνει πολλές βόλτες κατά καιρούς και δεν έχω βρει τίποτα. Μόνο η Σεβντά / Σβέτα Λιοσίων πριν κάνα χρόνο που ήταν και θωρηκτό.
Βανέσα κοντοπουτανο στο μεταξουργειο στην ιασωνος 20 β το βράδυ ,έχει σκουλαρίκι στη γλωσσα ,καλή στο σεξ σε γενικές γραμμές ηλικία κάπου στα 24.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.318
Πόντοι
39.662
Παίζει καμία με σκουλαρίκια ρώγες και γλώσσα τώρα τελευταία? Έχω κάνει πολλές βόλτες κατά καιρούς και δεν έχω βρει τίποτα. Μόνο η Σεβντά / Σβέτα Λιοσίων πριν κάνα χρόνο που ήταν και θωρηκτό.

Θα αγοράσεις αυτον τον ανιχνευτή μετάλλων, θα κάνεις ενα σκαναρισμα την κορασίδα στο σαλόνι και όπου κάνει μπιιιιιιιπ εχεις χτυπήσει μεταλλο !
Περνα τον και απο μουνί γιατι πολλες βαζουν στην κλειτορίδα!
Ελπιζω να βοήθησα!
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240510_144759_Google.jpg
    Screenshot_20240510_144759_Google.jpg
    128,6 KB · Εμφανίσεις: 11

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
232
Κριτικές
14
Like
1.885
Πόντοι
1.071
Θα αγοράσεις αυτον τον ανιχνευτή μετάλλων, θα κάνεις ενα σκαναρισμα την κορασίδα στο σαλόνι και όπου κάνει μπιιιιιιιπ εχεις χτυπήσει μεταλλο !
Περνα τον και απο μουνί γιατι πολλες βαζουν στην κλειτορίδα!
Ελπιζω να βοήθησα!
Μητσαρα εισαι θεός :2funny:
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Μύστες μου Σάββατο μεσημέρι κατεβαίνω κέντρο μετά από πολύ καιρό και ψάχνω ένα καλό - τελειωτικό - τσιμπούκι να αδειάσω τη σεντίνα του πλοίου
Περιμένω προτάσεις, με βάση την εμπειρία σας και ευχαριστώ προκαταβολικά όσους μπουν στον κόπο να γράψουν.
Καλά γαμήσια!!! ✌️
Μέτριο αλλά τελειωτικό σε στόμα κάνει η Αννίτα, Φωκαίας 7 ισόγειο, 3η βάρδια.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
830
Κριτικές
66
Like
11.421
Πόντοι
3.506
Μύστες μου Σάββατο μεσημέρι κατεβαίνω κέντρο μετά από πολύ καιρό και ψάχνω ένα καλό - τελειωτικό - τσιμπούκι να αδειάσω τη σεντίνα του πλοίου
Περιμένω προτάσεις, με βάση την εμπειρία σας και ευχαριστώ προκαταβολικά όσους μπουν στον κόπο να γράψουν.
Καλά γαμήσια!!! ✌️
Αννίτα Πιπάρα, Φωκαίας 7, 3η Νυχτερινή Βάρδια. Νεαρή, αδύνατη, εμφανίσιμη Αλβανίδα. Τίμιο και βελούδινο τσιμπούκι. Τα παίρνει, αδιαμαρτύρητα, στο στόμα. Ότι πρέπει, για ένα ξεμπούκωμα.
 

Bile

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
32
Like
82
Πόντοι
0
Βανέσα κοντοπουτανο στο μεταξουργειο στην ιασωνος 20 β το βράδυ ,έχει σκουλαρίκι στη γλωσσα ,καλή στο σεξ σε γενικές γραμμές ηλικία κάπου στα 24.
Ξέρω ότι δεν έχει σκουλαρίκι φίλε.αλλα δεν αξίζει. κάποτε ναι τα είχε καλά με τους Έλληνες και συναγωνιστές εδώ μέσα.τωρα μόνο με Πακιστάν τα πάει καλά.στο λέω εκ πείρας.περασα μαζί της πριν την μεγάλη εβδομάδα και είδα πολλή μεγάλη διαφορά.προς το χειρότερο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
227
Like
1.054
Πόντοι
201
Ξέρω ότι δεν έχει σκουλαρίκι φίλε.αλλα δεν αξίζει. κάποτε ναι τα είχε καλά με τους Έλληνες και συναγωνιστές εδώ μέσα.τωρα μόνο με Πακιστάν τα πάει καλά.στο λέω εκ πείρας.περασα μαζί της πριν την μεγάλη εβδομάδα και είδα πολλή μεγάλη διαφορά.προς το χειρότερο.
Εγώ την πήρα πριν 40 μέρες και είχε δκουλαρικι στη γλωσσα οδό για το σεξ μέτριο.στο σαλόνι βγάζει μια προστυχιά αλλα στο δωμάτιο δεν την βγάζει.
 

Mikess

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2023
Μηνύματα
91
Like
299
Πόντοι
20
Αυτή η Κίρα στα Λιοσίων, τι παγοκολωνα είναι! Ενώ έχει σχεδόν ιδανικό κορμάκι για τα γούστα μου και ματαρες. Το μόνο θετικό ότι δεν στραβωσε που δεν τελειωνα και η τσατσά που με άφησε κάνα 20 λεπτό μέσα και τα κατάφερα.
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
227
Like
1.054
Πόντοι
201
Αυτή η Κίρα στα Λιοσίων, τι παγοκολωνα είναι! Ενώ έχει σχεδόν ιδανικό κορμάκι για τα γούστα μου και ματαρες. Το μόνο θετικό ότι δεν στραβωσε που δεν τελειωνα και η τσατσά που με άφησε κάνα 20 λεπτό μέσα και τα κατάφερα.
Που δουλεύει και τι ώρες ή κιρα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom