Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 299 άτομα (34 μέλη και 265 επισκέπτες)

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
566
Κριτικές
25
Like
3.467
Πόντοι
1.436
Μλκ με τρελαίνει η φάτσα της είχε αυτό το αυστηρό και ταυτοχρονα βρώμικο σέξυ,δε θα ξεχάσω που την είχα ιεραποστολικό ενωμένα τα κορμιά μας και με κοίταζε με τα υπέροχα σέξυ μάτια της και με έλεγε χοντρούλη μου χαχα,αυτό το καβαλημα cowgirl είναι το κάτι άλλο,νοιωθεις πολύ όμορφα και η πίπα της όλα τα λεφτά πέρναγα καλά πολύ εγώ μαζί της 4 φορές τη πήρα.
oreos24 παλι στα λημέρια μας???
Δεν άντεξες μακριά μας .... νέο νικ κ έσκασες πάλι.......
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.437
Κριτικές
39
Like
7.001
Πόντοι
1.936
Ω

Ωραία πράγματα. Μολις επιστρέψω θα πάω να πάρω Βικτώρια-Τάνια-Φωτεινή. Θα πεσουνε κορμιά .
Εχω επανασυνδεθει με τις τρεις εκτος Φωτεινης.Καπου με ψιλοειχε χαλασει οτι σαλοναριζε με τα τσοκαρα σαν την πλυστρα ενα φεγγαρι.Τελειως ντεκαβλε.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
444
Κριτικές
3
Like
2.461
Πόντοι
441
Πού δούλευε και πότε αυτή η Σοφία;

Μήπως εννοείς τη Σάρα την πετίτ φατσούλα λατίνα πού ήταν 86α και β και φωκ25όροφος και 27α... από φθινόπωρο μέχρι μέσα Γενάρη περίπου με καινούγιο βυζί; είχε πρωτοέρθει κάπου αρχές τού 23 έως Πάσχα με φυσικό,κι επεστρεψε φθινόπωρο με σιλικόνες,
μήπως εννοείς αυτή.
Κυκλοφορούσε και με το όνομα Amara και την ειχα πετυχει και σε στοουτνιο στην Λ. Αθηνών. Και σε μπουρδέλο Φυλής-Φωκαίας. Πολυ κοντή πετιτ με παρα πολλά τατου και ανύπαρκτο βυζι
 

skart

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2013
Μηνύματα
17
Like
10
Πόντοι
0
Οι μουσουλμανες δε δουλευουν σημερα;
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
387
Πόντοι
26
Κυκλοφορούσε και με το όνομα Amara και την ειχα πετυχει και σε στοουτνιο στην Λ. Αθηνών. Και σε μπουρδέλο Φυλής-Φωκαίας. Πολυ κοντή πετιτ με παρα πολλά τατου και ανύπαρκτο βυζι
Μιλάς για τη Σάρα φυλής 86β μια λατίνα κοντή παχουλουλα μελαμψή τερμα καυλιάρα?αν μιλάς γιαυτην την είχα πάρει και περάσαμε πολύ όμορφα μαζί,δούλευε αυτή σε στούντιο?δε το ήξερα.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
444
Κριτικές
3
Like
2.461
Πόντοι
441
Μιλάς για τη Σάρα φυλής 86β μια λατίνα κοντή παχουλουλα μελαμψή τερμα καυλιάρα?αν μιλάς γιαυτην την είχα πάρει και περάσαμε πολύ όμορφα μαζί,δούλευε αυτή σε στούντιο?δε το ήξερα.
Καθόλου παχουλη. Τέρμα τέρμα skiny.
 

VirginSteele

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
333
Πόντοι
20
Εχω επανασυνδεθει με τις τρεις εκτος Φωτεινης.Καπου με ψιλοειχε χαλασει οτι σαλοναριζε με τα τσοκαρα σαν την πλυστρα ενα φεγγαρι.Τελειως ντεκαβλε.
Ποια τσόκαρα;;;Με τα πασούμια, λες και θα βάλει μπουγάδα στη σκάφη, όπως τα λες...
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
Για μένα Τάνια η σταθερή αξία...τα πάντα όλα που έλεγε και ο Αλέφαντος. Μετά Ιβανα ειδικά αν την πετύχεις σε κέφια. Τη Βικτώρια ακόμα τη φοβάμαι... μάγισσα μου θυμίζει. Άσε έχουμε και Πάσχα να κάνουμε.
Φωτεινή συμφωνώ +100.
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
Μαριανακι από Δ22 έφυγε για πατρίδα της...θα κάνει κάνα μήνα. Σύλβια με τρώει αλλά κάπου κολλάω στο επίπεδο υπηρεσιών...διάβασα κριτικές...
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
835
Κριτικές
23
Like
7.911
Πόντοι
2.036
Εχω επανασυνδεθει με τις τρεις εκτος Φωτεινης.Καπου με ψιλοειχε χαλασει οτι σαλοναριζε με τα τσοκαρα σαν την πλυστρα ενα φεγγαρι.Τελειως ντεκαβλε.
ακομα με τα τσοκαρα σαλοναρει... απο οτι μου εχει πει το κανει αυτο για να μην δειχνει υπερβολικα ψηλη και κομπλαρει καποιους πελατες...αμα φορεσει τακουνια ειναι σχεδον 1,90...καποτε τα φοραγε και ορισμενοι νομιζαν οτι ειναι τραβελι (ειναι και λιγο αγρια η φατσα της εδω που τα λεμε χαχαχα...)
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.013
Κριτικές
33
Like
7.062
Πόντοι
3.496
Kατσδρομική σήμερα κατά τις 15: 00 από Μεταξεπετουρείο, του Πάκι και του Ινδού φακίρη γινόταν σήμερα' πολύ μαυρίλα,μπαχαρίλα και ντεκαντάνς κατάσταση. Απορώ πως αυτές οι γυναίκες δουλεύουν και την παλεύιουν με αυτούς και δεν το 'χουν ρίξει στο χαρακίρι. Είναι σύγχρονες ηρωίδες κατά κάποιο τρόπο αυτό θα πρέπει να τους το αναγνωρίσουμε.
Κατέληξα στο Ακομινάτου 2a όροφος όπου σαλονάριζε μια σοφιστικέ 25άρα μελαχρινή με αλογοουρά και γυαλάκια, ψιλοκαλούλα με πιασιματάκια. Επιπώθη για το καλτ της πίπας. Δηλώνει ρουσίδα αλλά για μολντόβα μέχρι και ρομούνα την έκοψα. Ακολούθησαν μερικές στάσεις όπου το τέλος ήρθε στο πισωκουνητό. Για ένα φακ τέστ στο κόκκινο παράβολο καλή είναι. Το μόνο αρνητικό είναι ότι δεν σε αφήνει να στραγγίξεις τελείως τα υδραυλικά σου λάδια μέσα της, τραβιέται λες και το κάνει επίτηδες.
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.179
Κριτικές
60
Like
20.010
Πόντοι
14.936
Γυρισμα απο δουλειά δυστυχώς αργά πολύ...
Επρεπε να πληρωθούν τα απίστευτα...
Χαρτουρα κοινώς...
Μετά την Ανάσταση του Θεανθρώπου εννοείται...
3-4 ξημέρωμα...
Φυλής 59 να δω τι παίζει...
Μικτές παρέες νεγρων-πακιστανων-ελληνοψυχων όλοι μαζί...
Κοινός ο αγώνας και ο σκοπός άλλωστε...
Γενικά κολυμπήθρα του Σιλωάμ η φάση...
Νικόλ Λατίνα ψηλή νταρντανα...
Έδωσα το παράβολο...
Ένας μιγάς στο σαλόνι μας έσπασε τα αρχιδια με την πολυλογια και τις φωνές του...
Έβλεπε τσόντα σχολίαζε φωναχτά με τον κολλητό του του έλεγε ότι καύλωσε με την τσόντα
και θα γαμησει αυτόν αντί για την γκόμενα...
Εντάξει από την μια γελαγα αλλά από την άλλη σκάσε και λίγο βρε πουστη το κεφάλι μας...
Anyway...
Μπήκα ήρθε μετά από λίγο και άρχισε να κάνει γκριμάτσες..
Τι φάση?
Με πιπωσε με προφύλαξη την γάμησα ιεραποστολικά και την έχυσα έντονα παρότι συνέχισε
να μαλακίζεται με τις γκριμάτσες...
Πλύθηκα και έφυγα γύρισα στην γειτονιά τάισα τα αδέσποτα γατάκια που έχω και μπήκα για μπανιο...
Καλά ψησίματα αλάνια και υγεία...:hi:
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
Γυρισμα απο δουλειά δυστυχώς αργά πολύ...
Επρεπε να πληρωθούν τα απίστευτα...
Χαρτουρα κοινώς...
Μετά την Ανάσταση του Θεανθρώπου εννοείται...
3-4 ξημέρωμα...
Φυλής 59 να δω τι παίζει...
Μικτές παρέες νεγρων-πακιστανων-ελληνοψυχων όλοι μαζί...
Κοινός ο αγώνας και ο σκοπός άλλωστε...
Γενικά κολυμπήθρα του Σιλωάμ η φάση...
Νικόλ Λατίνα ψηλή νταρντανα...
Έδωσα το παράβολο...
Ένας μιγάς στο σαλόνι μας έσπασε τα αρχιδια με την πολυλογια και τις φωνές του...
Έβλεπε τσόντα σχολίαζε φωναχτά με τον κολλητό του του έλεγε ότι καύλωσε με την τσόντα
και θα γαμησει αυτόν αντί για την γκόμενα...
Εντάξει από την μια γελαγα αλλά από την άλλη σκάσε και λίγο βρε πουστη το κεφάλι μας...
Anyway...
Μπήκα ήρθε μετά από λίγο και άρχισε να κάνει γκριμάτσες..
Τι φάση?
Με πιπωσε με προφύλαξη την γάμησα ιεραποστολικά και την έχυσα έντονα παρότι συνέχισε
να μαλακίζεται με τις γκριμάτσες...
Πλύθηκα και έφυγα γύρισα στην γειτονιά τάισα τα αδέσποτα γατάκια που έχω και μπήκα για μπανιο...
Καλά ψησίματα αλάνια και υγεία...:hi:
Υγεία πάνω από όλα παίκτη! Καλή Ανάσταση
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
129
Like
16.431
Πόντοι
19.306
Εχω επανασυνδεθει με τις τρεις εκτος Φωτεινης.Καπου με ψιλοειχε χαλασει οτι σαλοναριζε με τα τσοκαρα σαν την πλυστρα ενα φεγγαρι.Τελειως ντεκαβλε.
Μου είχε πει ότι δεν φοράει τακούνια γιατί την βλέπουν στο σαλόνι και φεύγουν. Ή την νομίζουν για τραβελι ή κομπλαρουν. Δοκίμασε Βικτώρια-Φωτεινή έχουν απίστευτη χημεία. Τις είχα πάρει πριν χρόνια και μου έχει μείνει αξέχαστο. Λειτουργουσαν μόνες τους χωρίς να τους ζητάω εγώ κάντε αυτό ή το άλλο.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
129
Like
16.431
Πόντοι
19.306
ακομα με τα τσοκαρα σαλοναρει... απο οτι μου εχει πει το κανει αυτο για να μην δειχνει υπερβολικα ψηλη και κομπλαρει καποιους πελατες...αμα φορεσει τακουνια ειναι σχεδον 1,90...καποτε τα φοραγε και ορισμενοι νομιζαν οτι ειναι τραβελι (ειναι και λιγο αγρια η φατσα της εδω που τα λεμε χαχαχα...)
Ωπ τώρα το διάβασα το μήνυμά σου. Τα ίδια ακριβώς μου είπε κι εμένα
 

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
1.008
Πόντοι
81

Συνημμένα

  • εικόνα_Viber_2024-05-05_09-36-05-638.jpg
    εικόνα_Viber_2024-05-05_09-36-05-638.jpg
    125,7 KB · Εμφανίσεις: 23
Τελευταία τροποποίηση:

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.830
Πόντοι
7.046
Καλημέρα κύριοι. Εύχομαι να ψήσετε και να πιείτε όλοι με μέτρο σήμερα αλλά να το 'φχαριστηθειτε! Συγνώμη που δε λέω χρόνια πολλά (σα γνήσιος και πανάρχαιος Μεταλλάς δεν πιστεύω σε τίποτα) αλλά εύχομαι υγεία σε όλους. Πιο πολύ υγεία όμως στους συναγωνιστές που τον βάζουν ακα σε στόματα και σε μουνια ιερόδουλων. Να είναι πάντα τυχεροί και να μην κολλήσουν ΠΟΤΈ ΤΙΠΟΤΑ ειλικρινά!
Κατά τα άλλα πέρασα από Φυλής, Φώκαιας , Διδυμου και Φιλιππίδου πριν βάλω μπρος τα σημερινά κάρβουνα. Mονο η φουκαριαρα η Κατερίνα στη γωνία Φυλής - Φώκαιας. Ναι είναι φάλαινα αλλά έχει εξαιρετικες υπηρεσίες (δεν την έχω πάρει ποτέ και δεν πρόκειται να την πάρω ποτέ αλλά αξιοπιστοι συναγωνιστές μου έχουν πει τα καλύτερα για τις υπηρεσίες της) άρα κάντε ένα ψυχικό και αδειαστε στο γκροβερ της. Ή οπουδήποτε θέλετε αφού τα κάνει όλα. (Πίπα ακα τελειωτική και όλα τα άλλα με καποτα φυσικά). Πάρτε το σαν την καλή πράξη του Πάσχα. Αρκεί βέβαια να έχετε γερό στομάχι και να έχετε πολύ ανάγκη να χυσετε, αλλιώς προσπεράστε.
Κατά τα άλλα πιστή στο ραντεβού της η καφετέρια - μαγειρείο στη γωνία Μεγάλου Αλεξάνδρου - Ιάσωνος στο Μετάξι, έβαλε πρωί πρωί κοκορέτσι και ένα αρνί γύρω στα 17 κιλά μπαμπατσικο.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom