Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 359 άτομα (40 μέλη και 319 επισκέπτες)

Ilovecg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
85
Κριτικές
13
Like
630
Πόντοι
310
Σε ποιο της φυλής θυμασε;
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
15
Like
11.495
Πόντοι
3.246
Δεν ξέρω από πού είναι. Για να δούλεψε Κολωνού 30 άρα πολύ πιθανόν να είναι Ρουμάνα γιατί εκεί δουλεύουν φουλ Ρουμάνες. Πάντως μιλούσε ελληνικά και έβλεπα ότι συννενόουνταν με τον τσατσο. Ηλικία την έκανα 30 + - 3.
ΜΟΛΔΑΒΕΣ!!! Μύστη, σε βρίσκω αδιάβαστο! :woldman:
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
467
Κριτικές
12
Like
4.394
Πόντοι
731
Πάντως αυτή η Νάταλι στο Φωκαίας 27, αν και έκφυλο μιλφονι, ο κολος τις είναι ανύπαρκτος.... μεγάλο μείον αυτό σε γυναίκα.......δύο φορές που πέρασα και την τσεκαρα, με χάλασε το θέαμα, και δεν μπήκα.
Ίσως με 2-3 βότκες..... ίσως.....
Και εμένα με άφηνε αδιάφορο, μέχρι που πέρασα μία μέρα μόνος στο σαλόνι πριν κάνα μήνα, 2η βάρδια και με έπιασε στην πόρτα, μου έγλυφε το αυτί και μου χάιδευε τον κώλο και έγινα πύραυλος, καλά πέρασα και μέσα, δεν έχω ξαναπάει αλλά είναι πάντα στα υπόψιν.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.928
Κριτικές
31
Like
25.630
Πόντοι
7.046
ΜΟΛΔΑΒΕΣ!!! Μύστη, σε βρίσκω αδιάβαστο! :woldman:
Η Ντάρια που είναι 10 χρόνια εκεί είναι Ρουμάνα. Και η Μπέλλα νομίζω ότι είναι Ρουμανα που βγάζει πλέον την πρωινή βάρδια. Ας μας πει ο @n.smirni76 τι εθνικότητας είναι λοιπόν.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
15
Like
11.495
Πόντοι
3.246
Η Ντάρια που είναι 10 χρόνια εκεί είναι Ρουμάνα. Και η Μπέλλα νομίζω ότι είναι Ρουμανα που βγάζει πλέον την πρωινή βάρδια. Ας μας πει ο @n.smirni76 τι εθνικότητας είναι λοιπόν.
Άρα λες για το 30Α! Εγώ μιλάω για τον όροφο και για το ρόστερ που έφερνε χρόνια. Η ίδια η μιλφ Άννα, που απέμεινε από το αρχαίο ρόστερ επιβεβαιώνει την Μολδαβικη καταγωγή της.
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
179
Like
1.200
Πόντοι
201
Και εμένα με άφηνε αδιάφορο, μέχρι που πέρασα μία μέρα μόνος στο σαλόνι πριν κάνα μήνα, 2η βάρδια και με έπιασε στην πόρτα, μου έγλυφε το αυτί και μου χάιδευε τον κώλο και έγινα πύραυλος, καλά πέρασα και μέσα, δεν έχω ξαναπάει αλλά είναι πάντα στα υπόψιν.
Το ξερω μυστη οτι εχει καλες επιδοσεις, κανεις δεν εχει πει κατι αρνητικο......με εψεισες......θα τολμησω την επομενη βολτα...
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
15
Like
11.495
Πόντοι
3.246
Σφηνάκι από Βέργας:
Στο Βέργας 3 ήταν η Κορίνα, ένα fuckable ξανθό προμιλφ με ΑΚΑ στοματικό (όχι τελειωτικό) και 69. Φαίνεται καλή περίπτωση! Βέβαια, το θετικό ήταν ότι συμφιλιώθηκα μετά από χρόνια με την πασίγνωστη Μπαρμπορα, η οποία εκτελούσε χρέη υπηρεσίας! :rockon: Μόλις με το καλό επιστρέψει στην ενεργό δράση θα μου φιλοξενήσει το καβλι μου στο φιλόξενο κωλι της! :zfuck:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Ρε παιδιά, αυτή την Τζούλια από Ιάσωνος 37 δεν έχω καταφέρει να την πετύχω ποτέ. Πάντα και τα δύο όταν περνάω είναι κλειστά. Σε ποιο από τα δύο δουλεύει και ποιες ώρες;
 

Ηρακλής 19

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2023
Μηνύματα
176
Like
269
Πόντοι
21
Φυλής 69β
Πέρασα για μια βόλτα
Και ήρθε στο σαλόνι η εμμυ
Πιτσιρίκα 19 χρόνων
Επειδή είμαι και εγώ πιτσιρικάς
Ήρθε μου τριβόταν με ξεκινάμε να με φιλάει και να μου πιάνει το εργαλείο και μου λέει δεν είμαι καύλα να με ξεσκίσεις
Με την μια περάσαμε δωμάτιο
Πίπα πάρα πολύ καλή
Ήρθε από πάνω μου και κοπανιοταν με μανία
Γύρισμα στα 4 και μου φώναζε ξεσκισεμε
Μετά την γυρίζω ιεραποστολικό
Την κοπαναω και ξεκίναγε να με φιλάει και να μου κάνει γρατσουνιές και πιπίλες στον λαιμό και την ώρα που χινω χινει και αυτή μαζί
❤️❤️❤️
επίσης πρέπει να ήμουνα κάνα 20 λεπτο και να την γαμαγα
Είχε έρθει η τσατσά πόσες φορές και χτυπαγε
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
20
Like
5.944
Πόντοι
6.815
Ρε παιδιά, αυτή την Τζούλια από Ιάσωνος 37 δεν έχω καταφέρει να την πετύχω ποτέ. Πάντα και τα δύο όταν περνάω είναι κλειστά. Σε ποιο από τα δύο δουλεύει και ποιες ώρες;
Όταν δουλεύει είναι στο ισόγειο.
Είναι λίγο σνομπ αλλά για μια δοκιμή οκ δεν σε χαλάει.
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
311
Κριτικές
11
Like
2.614
Πόντοι
731
Προβολή συνημμένου 1145610
Σφηνάκι από Βέργας:
Στο Βέργας 3 ήταν η Κορίνα, ένα fuckable ξανθό προμιλφ με ΑΚΑ στοματικό (όχι τελειωτικό) και 69. Φαίνεται καλή περίπτωση! Βέβαια, το θετικό ήταν ότι συμφιλιώθηκα μετά από χρόνια με την πασίγνωστη Μπαρμπορα, η οποία εκτελούσε χρέη υπηρεσίας! :rockon: Μόλις με το καλό επιστρέψει στην ενεργό δράση θα μου φιλοξενήσει το καβλι μου στο φιλόξενο κωλι της! :zfuck:
Κρυψε τις πινακιδες ρε τυπε. Θα βαλεις "φυλακη" καποιον ανυποψιαστο
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.025
Κριτικές
1.245
Like
190.809
Πόντοι
45.465
Ρε παιδιά, αυτή την Τζούλια από Ιάσωνος 37 δεν έχω καταφέρει να την πετύχω ποτέ. Πάντα και τα δύο όταν περνάω είναι κλειστά. Σε ποιο από τα δύο δουλεύει και ποιες ώρες;
Στο 37 στο ισόγειο γύρω στις 1200-1230 μέχρι 1730 περίπου
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.928
Κριτικές
31
Like
25.630
Πόντοι
7.046
Φυλής 69β
Πέρασα για μια βόλτα
Και ήρθε στο σαλόνι η εμμυ
Πιτσιρίκα 19 χρόνων
Επειδή είμαι και εγώ πιτσιρικάς
Ήρθε μου τριβόταν με ξεκινάμε να με φιλάει και να μου πιάνει το εργαλείο και μου λέει δεν είμαι καύλα να με ξεσκίσεις
Με την μια περάσαμε δωμάτιο
Πίπα πάρα πολύ καλή
Ήρθε από πάνω μου και κοπανιοταν με μανία
Γύρισμα στα 4 και μου φώναζε ξεσκισεμε
Μετά την γυρίζω ιεραποστολικό
Την κοπαναω και ξεκίναγε να με φιλάει και να μου κάνει γρατσουνιές και πιπίλες στον λαιμό και την ώρα που χινω χινει και αυτή μαζί
❤️❤️❤️
επίσης πρέπει να ήμουνα κάνα 20 λεπτο και να την γαμαγα
Είχε έρθει η τσατσά πόσες φορές και χτυπαγε
Πρόσεξε μικρέ, εδώ μέσα στο Bou παίζουν μπάλα δεινόσαυροι. Μη μας χαλάσεις! Κράτα γερά! Μην αρχίσεις τα ακα και παρασημοφορηθεις πριν πας φαντάρος!! Και μην καψουρευτεις και καμία πιτσιρικα του χώρου και πας για δαχτυλίδια...!! Πρόσεχε!!
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
481
Κριτικές
4
Like
4.035
Πόντοι
721
Σε ποιο της φυλής θυμασε;
Λογικά στο 71α θα εννοεί ή στο 71 σκαλάκια μαζί με την Τίνα λατίνα. Αλλιώς στο 86 όροφος,δίπλα είναι όλα κι εύκολα τσεκάρεις.
Άν δεν είναι ούτε κεί πάς και μιά 84α,65α και 65β ,
Στα άλλα αποκλείεται εκτός αν εννοεί το 59,χαχά σας ζάλισα σόρρυ.

Για την κσινούργια Ναταλία τουμπανέϊρος λέω @Διανοούμενος
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ηρακλής 19

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2023
Μηνύματα
176
Like
269
Πόντοι
21
Πρόσεξε μικρέ, εδώ μέσα στο Bou παίζουν μπάλα δεινόσαυροι. Μη μας χαλάσεις! Κράτα γερά! Μην αρχίσεις τα ακα και παρασημοφορηθεις πριν πας φαντάρος!! Και μην καψουρευτεις και καμία πιτσιρικα του χώρου και πας για δαχτυλίδια...!! Πρόσεχε!!
Τέτοιο γαμησι με πάθος ούτε με γκόμενα
Κάτι φιλιά ρουφιχτα
Και όταν την κάρφωνα με γρατζουναγε
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
Φυλής 69β
Πέρασα για μια βόλτα
Και ήρθε στο σαλόνι η εμμυ
Πιτσιρίκα 19 χρόνων
Επειδή είμαι και εγώ πιτσιρικάς
Ήρθε μου τριβόταν με ξεκινάμε να με φιλάει και να μου πιάνει το εργαλείο και μου λέει δεν είμαι καύλα να με ξεσκίσεις
Με την μια περάσαμε δωμάτιο
Πίπα πάρα πολύ καλή
Ήρθε από πάνω μου και κοπανιοταν με μανία
Γύρισμα στα 4 και μου φώναζε ξεσκισεμε
Μετά την γυρίζω ιεραποστολικό
Την κοπαναω και ξεκίναγε να με φιλάει και να μου κάνει γρατσουνιές και πιπίλες στον λαιμό και την ώρα που χινω χινει και αυτή μαζί
❤️❤️❤️
επίσης πρέπει να ήμουνα κάνα 20 λεπτο και να την γαμαγα
Είχε έρθει η τσατσά πόσες φορές και χτυπαγε
Ηταν εμφανισημη τουλάχιστον το κορίτσι εν το μεταξύ κατι ακουσα οτι ειναι απο Αλβανία το κορίτσι
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
481
Κριτικές
4
Like
4.035
Πόντοι
721
Ηταν εμφανισημη τουλάχιστον το κορίτσι εν το μεταξύ κατι ακουσα οτι ειναι απο Αλβανία το κορίτσι
Το μολδαβάκι η Καίτη είναι ρε σύ,που τη λένε Έμυ τώρα. Δεν παίζει γι Αλβανίδα με την καμμία. Που δε θα με χάλαγε δηλαδή.
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
Το μολδαβάκι η Καίτη είναι ρε σύ,που τη λένε Έμυ τώρα. Δεν παίζει γι Αλβανίδα με την καμμία. Που δε θα με χάλαγε δηλαδή.
Μηπως εχει πολλα τατουάζ με μαύρο μαλλί
Επθσης η Βίκυ σταματησε απο τον οίκο 69 που δουλευε μαζί με την Λάνα
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
481
Κριτικές
4
Like
4.035
Πόντοι
721
Μηπως εχει πολλα τατουάζ με μαύρο μαλλί
Επθσης η Βίκυ σταματησε απο τον οίκο 69 που δουλευε μαζί με την Λάνα
Τατουάζ παίζει νάχει δεν καλοθυμάμαι,μαλλί τόχει κάνει μαύρο κορακίσιο από κόκκινο το χειμώνα. Κανά μήνα τώρα είναι στο 69β.

Όντως η Βίκυ έχει να φανεί καποιο διαστημα αλλά δεν ξέρω κάτι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom