Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 213 άτομα (18 μέλη και 195 επισκέπτες)

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
90
Like
364
Πόντοι
20
Έτσι ακριβώς την πήρα πρόσφατα αυτή τα ίδια έλεγε και σε εμένα, δεν αντεχεί το κωλογαμήσι πέρα από το λεπτό και γκρινιάζει....βέβαια κάθησε και την έχυσα στον κώλο ενώ η ειρήνη τραβήχτηκε και με άφησε με την πούτσα στο χέρι, γενικά απάτη είναι και οι δύο τους....
Ναι εκεί στο λεπτό περίπου άρχισε να κλοτσαει και σε μένα. Γαμησετα δεν βρίσκεις μια που να κάνει φουλ πραγματικά πέρα πολύ μικρών εξαιρέσεων
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
370
Κριτικές
43
Like
1.789
Πόντοι
1.011
Γνωριζει κανεις εαν 25 Μαρτιου θα λειτουργησουν οι οικοι ανοχης;; Σκεφτομαι να κατεβω για τσαρκα και ενημερωση.
Ποτε δε κλεινουν αυτοι..ακομη και στις επισημες αργιες καποια θα τα βρεις ανοιχτα
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
15
Like
11.654
Πόντοι
3.246
Καλημέρα, χτεσινό πέρασμα απόγευμα κατά τις 17 00 από φυλής71β όπου είχε 2 νεαρές αρκετά όμορφες λατίνες με φουλ πρόγραμμα δηλαδή έδιναν και κώλο αμφότερες, η μία ήταν η Ζίνα με αρκετά λευκή επιδερμίδα και η άλλη δεν συγκράτησα το όνομα της και ήταν αρκετά μελαμψή...Ας ενημερώσει κάποιος ποια δίνει το κουλούρι της αδιαμαρτύρητά και γενικά αν αξίζουν για κωλογαμήσι ή είναι και αυτές "Απάτη" σαν την ειρήνη την Βουλγάρα (βρδινή βάρδια φυλής και αυτή) που λέει ότι δίνει κώλο αλλά επί της ουσίας δεν το δίνει.
Δυστυχώς, δοκίμασα πριν λίγες μέρες τη Ζήνα (την μελαμψή εννοώ) αλλά δεν μπόρεσα να γράψω γιατί έχασα τους κωδικούς του σάη.
Η κοπέλα ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΚΩΛΟ και τον έχει στο μενού για κράχτη! :headbang: Το κωλοτρυπίδι της είναι μεν χρησιμοποιημένο, όμως δεν έμπαινε με
τίποτα, κάτι που σπάνια μου συμβαίνει τόσο με επαγγελματίες, όσο και με κανονικές. Η τύπισσα την άκουγε κανονικά χώνοντας απλά
τον αντίχειρα στον κώλο της! Έλεος! Για μένα πρέπει να βρεθεί ένας σκληρός μύστης να τη στείλει στο νοσοκομείο με ρήξη πρωκτού
για να μάθει να μην ξαναπουλάει παπά! :birdman: Η άλλη η Τίνα (η κοκκινομάλλα) δεν δοκιμάστηκε ακόμα, όμως είναι στα υπόψιν! :zfuck:
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Τελευταία στάση Βεργας 6 Μπαρμπορα μάλλον, δεν μπαίνω γιατί αν με δει πρέπει να περασω
2 Αλεξάνδρα έχει παχύνει και άλλο
3Ελενη με μια ακόμα δεν θυμάμαι όνομα 7 Κωνσταντίνα το βουνό και κάτω μου είπαν σε 20 λεπτά θα βγει δεν ρώτησα ποια δουλεύει
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
311
Κριτικές
11
Like
2.618
Πόντοι
731
Πέρασμα σήμερα με το θωρηκτό από βέργας 7 Κωνσταντίνα, μόνο και μόνο για να έχω μια καλτ εμπειρία με bbw.
Επιβεβαιώνει τον κανόνα ότι οι χοντρες κανουν την καλύτερη πίπα. Παρ ολ αυτά, αυτό δεν είναι αρκετό για να ξαναπεράσω. Η τυπισσα είναι για σκληρούς χυστες.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
Ρε μαλακές πέρασα σήμερα βράδυ αργά τρίτη βάρδια για τσάρκα. Περί τις 05:00. Η Άννα Ταϊ πλέον 3η βάρδια; Δε χόρτασε να φωλιάζει τους πρωινους τώρα φωλιάζει και τους μεταμεσονύκτιους; Τέρμα νεολαία στο σαλόνι. Μπορεί και 10 άτομα μέσα. Σαλοναριζε με το βρακί, μπάλες έξω. Μου θυμησε τσόντα 10 άντρες με μια γυναίκα. Έτοιμοι ήταν όλοι, γυαλιζαν οι οφθαλμοί τους!!
Εν τω μεταξύ ήταν κι ένα μελανουρακι στο Φιλιππίδου όροφος. Έχουμε καμία πληροφορία;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
Πέρασμα σήμερα με το θωρηκτό από βέργας 7 Κωνσταντίνα, μόνο και μόνο για να έχω μια καλτ εμπειρία με bbw.
Επιβεβαιώνει τον κανόνα ότι οι χοντρες κανουν την καλύτερη πίπα. Παρ ολ αυτά, αυτό δεν είναι αρκετό για να ξαναπεράσω. Η τυπισσα είναι για σκληρούς χυστες.
Στην επόμενη παρέλαση θα σε βάλουμε στην πρώτη γραμμή μαζί με τους επιζώντες ήρωες του Αλβανικού μετώπου! Άξιος!
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
311
Κριτικές
11
Like
2.618
Πόντοι
731

MrPaySafe21

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Ξέρει κανένας που έχει χαθεί η Έμιλυ από Φιλιππίδου;
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Φίλε Δημήτρη η Σάρα με αυτή την καραμέλα είναι τις περισσότερες φορές που πάω και βγαίνει σαλόνι περασμένες βραδινές ώρες. Μια φορά έχω περάσει και την είχα γλείψει γιατί μου γύρισε 69 και μου το έφερε το πραμα της στο στόμα αλλιώς δεν θα το έκανα.
Καλή επαγγελματίας η Σάρα πάντα με περιποιείται, γουστάρει δυνατό γαμησι και είναι αρκετά καθαρή.
Οπότε έχω περάσει πάντα μοσχοβολαει .
Ένα πράγμα δεν γουστάρει, είναι να μην της τσιμπας τα βυζιά γιατί τα φουσκώνει κάθε 3μηνο
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
231
Κριτικές
45
Like
3.320
Πόντοι
1.431
Πριν λίγο επάρθει στο Ι.1Β η Μαργαρίτα,το γκραννυ για 10€
Εξαιρετική περιποίηση , εξαιρετική ! Πίπα άκα , χάδια, σε κάνει τούρμπο.
Προφυλακτικό μια στάση, τέλος.
Είπαμε, βιολογικές ανάγκες αλλά και πολύ καλά προκαταρκτικά τα οποία οι δύο τελευταίες (κανονικές !) που είχα πηδήξει δεν ήξεραν την τύφλα τους.
Έλεος με τις μαλακισμένες που περνάνε το καβλί για καλαμπόκι η χωνάκι παγωτό.
Η Μαργαρίτα κοντά στα 60 νομίζω.
Απ' έξω χτύπαγαν πρέζα, το δένδρο γεμάτο σύριγγες.

Το νου σας κύριοι, προσέχετε την υγεία σας no matter what που λένε και οι Αγγλοσάξονες.


Πιστεύω πως το Ι.2 κ 2Α (απέναντι) πρέπει να έχουν πουληθεί σαν ακίνητα.
IMG_20240325_181926.jpg
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
497
Κριτικές
5
Like
4.125
Πόντοι
721
Ναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μαλλον
2η βάρδια τον τελευταίο καιρό αυτή είναι συνήθως,
αλβανίδα με καλά ελληνικά.
Δεν είναι μιλφ όμως,
ηλικιακά τουλάχιστον, γύρω στα 25,ξεκίνησε το '18 από φ71α και γενικά έχει στάνταρ πελατεία,αν λέμε την ίδια.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
Καλή επαγγελματίας η Σάρα πάντα με περιποιείται, γουστάρει δυνατό γαμησι και είναι αρκετά καθαρή.
Οπότε έχω περάσει πάντα μοσχοβολαει .
Ένα πράγμα δεν γουστάρει, είναι να μην της τσιμπας τα βυζιά γιατί τα φουσκώνει κάθε 3μηνο
Τι σιλικόνη είναι αυτη; Αζώτου;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
Πριν λίγο επάρθει στο Ι.1Β η Μαργαρίτα,το γκραννυ για 10€
Εξαιρετική περιποίηση , εξαιρετική ! Πίπα άκα , χάδια, σε κάνει τούρμπο.
Προφυλακτικό μια στάση, τέλος.
Είπαμε, βιολογικές ανάγκες αλλά και πολύ καλά προκαταρκτικά τα οποία οι δύο τελευταίες (κανονικές !) που είχα πηδήξει δεν ήξεραν την τύφλα τους.
Έλεος με τις μαλακισμένες που περνάνε το καβλί για καλαμπόκι η χωνάκι παγωτό.
Η Μαργαρίτα κοντά στα 60 νομίζω.
Απ' έξω χτύπαγαν πρέζα, το δένδρο γεμάτο σύριγγες.

Το νου σας κύριοι, προσέχετε την υγεία σας no matter what που λένε και οι Αγγλοσάξονες.


Πιστεύω πως το Ι.2 κ 2Α (απέναντι) πρέπει να έχουν πουληθεί σαν ακίνητα.
IMG_20240325_181926.jpg
Η Μαργαρίτα είναι και ψυχούλα. Έχει αναφερθεί από πολλούς και παλαιότερα. Δεν έχω τα σκώτια να πάω, αλλά όποιος έχει πάει περνάει καλά.
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
497
Κριτικές
5
Like
4.125
Πόντοι
721

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
497
Κριτικές
5
Like
4.125
Πόντοι
721
Πήγε Μετάξι ένα φεγγάρι μετά ξαναγύρισε φιλιππίδου,κι εξαφανίστηκε κάπου στις γιορτές.
Ρώτα και τον Σμυρνη άν την έχει δεί από τότε,εγώ πάντως όχι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom