Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 288 άτομα (32 μέλη και 256 επισκέπτες)

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.021
Like
1.121
Πόντοι
216
Πήρα Ηλέκτρα στο Φιλλιπιδου 11 πάνω, κλασική, όπως ήταν στο φ67, ίσως λίγο ποιο ευδιάθετη, ο τσάτσος ανακοινώνει φουλ πρόγραμμα.
Μέσα η Ηλέκτρα ζητάει +10 για κωλο "εκτός αν είσαι πελάτης" ο.Ο και δίνει και το τηλ της για newsletter
Τελικά τον πήρε χωρίς γκρίνια επειδή δεν είναι μεγάλος είπε, δεν έχω παράπονο γενικα απλά είναι λίγο κουτοπονηρη, από την άλλη δικαίωμα της...
Δινει το τηλεφωνο της η Ηλεκτρα, να μας πει τι?
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
370
Κριτικές
43
Like
1.796
Πόντοι
1.011
Επίσκεψη το βράδυ στην σαμπινα. Έφαγα απίστευτη φόλα. Είχα φάει και παλιά , αλλά δεν εβαλα μυαλό και δοκίμασα πάλι.. αργά την νύχτα η μόνη που βλέπετε εμφανισιακά είναι αυτή γιαυτο και ξανά πήγα.

Μαύρο κατά μαύρο μέχρι να βάλει μυαλό το πιτσιρίκι.

Τώρα μην πεταχτεί κανένας προμοτορας νεσκαφε κλπ και πει μαλακιες, γιατι θα του βάλω το κεφαλι στον κάδο με τα χυσμενα προφυλακτικά.
Κριμα κι ειναι ωραιο κομματι...ισως να εχει χαλασει στις υπηρεσιες της εχω και παρα πολυ καιρο να τη παρω, πριν 2-3 χρονια που την επαιρνα παντως περναγα καλα.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.614
Πόντοι
4.546
Δεν ξέρω , δεν ήθελε να την βάζω όλη μέσα την πουτσα μου , δεν ήθελε να την πηδάω γρήγορα. Να μην βγαίνω όλος. Να είναι μόνο αυτή από πάνω κλπ. Όταν την έβαζα στα 4 τραβιόταν. Δεν τον έτρωγε και έλεγα εντάξει σορρυ πάμε πάλι.. μου έπεφτε συνέχεια από τα νεύρα μου. Την είπα θα κατσεις να σε γαμησω η να φύγω; Δεν έχυσα, έφυγα. Δεν ήθελε να φάει γαμησι, έχει αγόρι , πονάει δεν ξέρω γιατί. Δεν της αρέσει. Βαρέθηκε. Ενας θεος ξέρει. Εγώ ομως πάω εκεί για να γαμησω , όχι για να πιάσω κουβέντα. Έμαθα για τις διακοπές της για τα πάντα, ψυχοθεραπεία έκανα. Γαμησε μας. Χεστηκα για τα χρήματα τα άφησα εκεί, απλά μου φαίνεται τέρμα μαλακια η συμπεριφορά της. Κωλο συμπεριφορά μωρού που δεν κατανοεί την αξία των χρημάτων που βγάζουμε και την όμορφη συμπεριφορά που έχουμε προς τα κορίτσια. Θα έπρεπε να ήταν κανένας μπάρμπας βρωμιαρης να την μιλάει άσχημα και να την βαράει μάλλον για να το εκτίμηση. Τι να πω

Κάτσε ρεεέεεεε τύπε ΔΕ χαίρεσαι δηλαδή που συμβάλλεις ώστε να βγαίνουν οι βενζίνες του γκόμενου;;;;; :think:
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
12
Like
3.237
Πόντοι
731
Παρακαλείστε αυτοί που τρώτε φωλες από Σαμπίνα και δεν σάς αρέσει,να μην ξανά πηγαίνετε...
Είμαστε και εμείς που μας αρέσουν η φωλες και δεν βρίσκουμε δωμάτιο..

Ευχαριστώ.
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
311
Κριτικές
11
Like
2.618
Πόντοι
731
Μην έχοντας βρει κάτι αξιόλογο στην φυλής είπα να περάσω με την Σαμπινα που είχα καιρό. Πάω στο μαγαζί κατά τις 23:30 περίπου. Είχε δυο δωμάτια αναμονή και τρίτος εγώ. Οποτε πέρασα λέγοντας στον ευατο μου ότι δεν θα περιμένω πολύ. Μην σας τα πολυλογώ περίμενα μια ώρα. Μια ώρα για 2 δωμάτια. Η τυπισσα έκανε τεράστια διαλείμματα και οι άλλοι μέσα σίγουρα κάθισαν φυσικά πανω από 10 λεπτά. Η σαμπινα στο δωμάτιο έχει πέσει. Δεν είναι όπως παλιά. Δεν το καις το 20αρι αλλά με τέτοια αναμονή και το υφάκι της που την έχει δει δεν θα ξαναπαω.

Υγ1: Πόνεσαν τα αυτια μου να ακούω τραπ μια ώρα στη διαπασόν.

Υγ2: Η σαμπινα φέρνει μαζί της στην βάρδια της σκυλίτσα της, η οποία βολτάρει στο σαλόνι και ζητιανεύει χάδια υποψηφίων πελατών.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
440
Κριτικές
3
Like
2.447
Πόντοι
441
Μην έχοντας βρει κάτι αξιόλογο στην φυλής είπα να περάσω με την Σαμπινα που είχα καιρό. Πάω στο μαγαζί κατά τις 23:30 περίπου. Είχε δυο δωμάτια αναμονή και τρίτος εγώ. Οποτε πέρασα λέγοντας στον ευατο μου ότι δεν θα περιμένω πολύ. Μην σας τα πολυλογώ περίμενα μια ώρα. Μια ώρα για 2 δωμάτια. Η τυπισσα έκανε τεράστια διαλείμματα και οι άλλοι μέσα σίγουρα κάθισαν φυσικά πανω από 10 λεπτά. Η σαμπινα στο δωμάτιο έχει πέσει. Δεν είναι όπως παλιά. Δεν το καις το 20αρι αλλά με τέτοια αναμονή και το υφάκι της που την έχει δει δεν θα ξαναπαω.

Υγ1: Πόνεσαν τα αυτια μου να ακούω τραπ μια ώρα στη διαπασόν.

Υγ2: Η σαμπινα φέρνει μαζί της στην βάρδια της σκυλίτσα της, η οποία βολτάρει στο σαλόνι και ζητιανεύει χάδια υποψηφίων πελατών.
Η σκυλίτσα έχει πάρα πολύ πλάκα κ είναι όντως συμπαθεστατη κ ευγενής!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.087
Πόντοι
39.662
Η σκυλίτσα έχει πάρα πολύ πλάκα κ είναι όντως συμπαθεστατη κ ευγενής!
:d-spam:

Τζεσυ τη λενε, κακομαθημενο σκυλι, τσιριζε σα παλαβο οταν πηγα να το πιασω μεχρι που βγηκε η υπηρεσια σαλονι και μου λεει τι του εκανες και σκουζει ! Μια αλλη μερα το πηρα αγκαλια και με δάγκασε στο δαχτυλο, τα δοντια του ξυραφια,εχω και χοντρα δαχτυλα μπορει να τα περασε για λουκανικο. :coffee:
 
Τελευταία τροποποίηση:

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.975
Πόντοι
6.815
:d-spam:

Τζεσυ τη λενε, κακομαθημενο σκυλι, τσιριζε σα παλαβο οταν πηγα να το πιασω μεχρι που βγηκε η υπηρεσια σαλονι και μου λεει τι του εκανες και σκουζει ! Μια αλλη μερα το πηρα αγκαλια και με δάγκασε στο δαχτυλο, τα δοντια του ξυραφια,εχω και χοντρα δαχτυλα μπορει να τα περασε για λουκανικο. :coffee:
Μάλλον κατάλαβε γιατί πηγές εκεί και υπερασπίστηκε το αφεντικό της.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
823
Κριτικές
23
Like
7.777
Πόντοι
2.036
Μην έχοντας βρει κάτι αξιόλογο στην φυλής είπα να περάσω με την Σαμπινα που είχα καιρό. Πάω στο μαγαζί κατά τις 23:30 περίπου. Είχε δυο δωμάτια αναμονή και τρίτος εγώ. Οποτε πέρασα λέγοντας στον ευατο μου ότι δεν θα περιμένω πολύ. Μην σας τα πολυλογώ περίμενα μια ώρα. Μια ώρα για 2 δωμάτια. Η τυπισσα έκανε τεράστια διαλείμματα και οι άλλοι μέσα σίγουρα κάθισαν φυσικά πανω από 10 λεπτά. Η σαμπινα στο δωμάτιο έχει πέσει. Δεν είναι όπως παλιά. Δεν το καις το 20αρι αλλά με τέτοια αναμονή και το υφάκι της που την έχει δει δεν θα ξαναπαω.

Υγ1: Πόνεσαν τα αυτια μου να ακούω τραπ μια ώρα στη διαπασόν.

Υγ2: Η σαμπινα φέρνει μαζί της στην βάρδια της σκυλίτσα της, η οποία βολτάρει στο σαλόνι και ζητιανεύει χάδια υποψηφίων πελατών.
Ωχ αυτο με τη σκυλιτσα.....δεν εχω κατι με το ζωντανο αλλα να προσεχετε μαγκες αυτοι που εχουν σκυλια στο σπιτι τους εχουν πολλες πιθανοτητες να ειναι φορεις παρασιτων που τα κολλανε απο τα σκυλια τους....εαν τηρουνε τους κανονες υγειηνης τοτε ολα οκ....αλλα που ξερω εγω εαν το κανει μπανιο τακτικα ή αν τα βραδια κοιμαται μαζι με το σκυλι ή το αφηνει να την γλειφει στο στομα...ευτυχως δεν ειναι αρσενικος ο σκυλος γιατι μπορει τοτε και να την γαμαγε ή να του επαιρνε αυτη πιπα (και ναι το κανουν πολλες αυτο με τους σκυλους τους χαχαχα)...
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
440
Κριτικές
3
Like
2.447
Πόντοι
441
:d-spam:

Τζεσυ τη λενε, κακομαθημενο σκυλι, τσιριζε σα παλαβο οταν πηγα να το πιασω μεχρι που βγηκε η υπηρεσια σαλονι και μου λεει τι του εκανες και σκουζει ! Μια αλλη μερα το πηρα αγκαλια και με δάγκασε στο δαχτυλο, τα δοντια του ξυραφια,εχω και χοντρα δαχτυλα μπορει να τα περασε για λουκανικο. :coffee:
Εγώ με τη σκυλίτσα της τα πάω μια χαρά πάντως ! Καλύτερα από ότι με τη Σαμπίνα χαχαχαχαχ
 

ΒιονικοΑΚ

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
40
Like
178
Πόντοι
0
Λάρα καστανοξανθη αδύνατη Ρωσίδα απο Ιασ32 πρωί δουλεύει ακόμη εκεί ;
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.362
Πόντοι
2.846
Η σκυλίτσα έχει πάρα πολύ πλάκα κ είναι όντως συμπαθεστατη κ ευγενής!
Καλύτερα να γαμησει κάποιος την σκυλίτσα πάρα την ψοφια Σαμπινα , τα έχουμε χιλιοπει και δεν χρειάζεται να τα λέμε η Σαμπινα είναι Ψοφια ,Ανεραστη και Αχρηστη , είναι για να ξεκαβλωνει πιτσιρίκια στο 5λεπτο, και 30ηδεε και 40ηδες ναυάγια που δεν μπορουνε να φανε έξω τέτοια μωράκια οπότε πάνε και σαλιαριζουν να πάρουν μέτριες υπηρεσίες απ την βασίλισσα της φολας
..... παλιότερα ίσως και να αξιζε 2 παραβολα που ήταν φρέσκια κ ορεξατη πλέον ούτε για 10ρικο στο Μεταξυ , πόσο μαλακές βέβαια υπάρχουν και περιμένουν 40 λεπτά στο δωμάτιο και η άλλη στο κουζινακι να σκρολαρει και να ανεβάζει ΤικΤοκ και άσε τον Μαλακά να περιμενει , 0 επαγγελματισμος την πληρώνουν τα ναυάγια να βάζει βενζινες με τον γκόμενά και να πηγαίνουνε βόλτες , Αυτοί είστε Αυτοί είναι οι πελάτες της φολιτσας της Βεργας , καλά να περνανε τα παιδιά καλές βενζινες στο ζεύγος .....
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Γεια σας παιδιά.μια ερώτηση. ξέρει κάποιος που δουλεύει και αν δουλεύει η Λάουρα από Κολωνού 11
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Μερικά φωταγωγημένα
Διδύμου 22 πάνω Στέλλα ,κάτω Μαριάννα, 20 Ντιάνα.
Φώκαιας 17 πάνω Κλεοπάτρα, 13 Σύλβια, 7 και 9 αντίστοιχα Στέλλα και Κατερινάκι.
Φιλιππίδου πάνω Καρολίνα, κάτω Βαλέρια.
Και Φυλής 66 Δ Μαιρούλα, 59-61- 72- 74 δεν μπήκα αλλά ανοιχτά, 65 πάνω Κάτια και Κορίννα, κάτω οι δύο Χριστίνες, και 84Α η Ντιάννα.
.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom