Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 372 άτομα (33 μέλη και 339 επισκέπτες)

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Δεν έχει φώς απ έξω, μπαίνεις στο 2οροφο, αν είναι ανοιχτή η πόρτα στη σκάλα ανεβαίνεις στο 1ο και στο 2ο ,οι ίδιες είναι πάντα σε συγκεκριμένες μέρες
Αααα... ευχαριστώ...οπότε αν είναι ανοιχτή η πόρτα στην σκάλα...τα σπίτια είναι 2...το ένα στον 1ο και το άλλο στον 2ο δλδ.... μπήκα προχθές και φοβήθηκα μην είναι σπίτι και δημιουργηθεί θέμα.... ευχαριστώ τιτάνα
 

fordtoti

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2012
Μηνύματα
138
Like
454
Πόντοι
21
IMG_5728.jpeg
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Καλησπερα έχεις κανείς εμπειρία με την Σοφία Δίδυμου 22 ;
Μη γίνεσαι αγαπούλης, ξεκωλιασε την και φύγε.
Αυτό έκανα . έχω φύγει γιατί δεν τράβαγε η υπόθεση. κολλήσαμε και οι δύο και θα υπήρχε πρόβλημα στην δουλειά της από το τρίτο πρόσωπο. καταλαβαίνεις τη εννοώ.και εσύ πρόσεχε γιατί και εσύ συνάδερφος είσαι στο λέω τελείως φιλικά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Δουλεύει ακόμα αυτή?1 κριτική από το 2022 υπάρχει μόνο
Υπάρχουν κριτικές και στο Ιάσονος 46 που δούλευε πριν δες κι εκεί,πάντως καλή είναι μέσα,έχει περάσει και από Φωκαίας 13 ισόγειο για λίγο και από Φυλής 109β.Τώρα ξαναγύρισε εκεί που πρωτοεμφανίστηκε.
 

Jimjim1998

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2022
Μηνύματα
25
Like
55
Πόντοι
0
Καλησπερα ξερει κανεις που βρισκεται μια μιλφ απο εξηκιου ξανθια με σπαστα μαλλια 3η βαρδυα δουλευε;;
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
506
Κριτικές
3
Like
97
Πόντοι
6
Απογευματινή βάρδια έχουμε κάτι καλό για τελειωτικό στοματικό και/ή κωλο; Οι καυλες έχουν πιάσει κόκκινο και χάσαμε και την Ειρήνη στη Φωκαιας 17β...
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Παιδιά καλησπέρα.για να μην ξεκινάω από Ελευσίνα ξέρεις κανένας αν υπάρχει τίποτα ανοιχτά για φυλής παντα.το λέω λόγο βροχής.
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
11
Like
2.636
Πόντοι
731

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
508
Κριτικές
5
Like
4.386
Πόντοι
726
Στις 23.02.2024 πέρασα το απόγευμα στο Φυλής 66 Α

με μια ωραία ψηλή λατίνα και δεν ρώτησα το όνομά της.

Ωραία , αλλά τυπική και σοβαρή , σαν ... εφοριακός ! :2funny:
:2funny::2funny:

Μου τον έπαιξε , έκανε τυπική πίπα,
την γάμησα ιεραποστολικά, και μετά ...
περίμενα .... να μου δώσει φορολογική ενημερότητα ! :2funny:
:2funny:

Ρε μάγκες, ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ οι Λατίνες στην λατινική αμερική
με αυτές που έρχονται εδώ !

Εδώ, συνήθως είναι 15 ης κατηγορίας σε συμπεριφορά !

Στην Ισπανία αν πάρεις λατίνα, κάνει ωραία γαμήσια.
Που τις βρήκαν αυτές τις ψυχρές ; Μάλιστα , υποθέτω
ότι οι Αλβανοί νταβάδες τους , τους έχουν κάνει φροντιστήριο
να είναι τυπικές.

Πριν μήνες είχα πάρει τη Σολ Φυλής 134 και ήταν καλή μέσα
ωραία, καθαρή, και δέχτηκε και σπάτουλα τύπου Dmtrsxxx
Τώρα δεν ξέρω που είναι, και πόσο έχει γίνει τυπική.
Όπως σου είπαν και άλλοι,φυλής61,αλλά με αστάθεια στις βάρδιες,άλλοτε απογευματινή με Κρυστάλ κι άλλοτε πρωινή αντί της Μισέλ.
 

Superterminaitor06

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2024
Μηνύματα
2
Like
12
Πόντοι
0
Ρανια απο Φυλης πολυ βιαστικη διεκπερωτικη το μονο καλο ειναι οτι εκανε χωρις προφυλαχτικο.ΦολοΣιμωνα προσοχη μεγαλη φωλα βαριετε να κουνηθει και δεν καθετε να τον φαει σωστα.
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201
Ποια είναι αυτή?
Πρόγραμμα?
Η Κλασσική Μπιανκα που ήταν ηταν Μεγάλου Αλεξανδρου..έχω ακούσει χλιαρά πράγματα.Εγω δεν έχω μπει μαζί της διότι είναι πολύ λεπτή για τα γούστα μου.
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201
Πέρασα με Στεφάνι Λατινα Λιοσίων 73..μιλάει Ελληνικά από ότι κατάλαβα πιο πολυ απο όλες τις Λατινες. Στο Δωμάτιο έχει κάποιες στανταρ κινήσεις πορνοσταρικες για να σε καυλώσει... Προσωπικά ξενερώνω με αυτά.Στον αγώνα με το που αρχίσαμε 69,καυλωσε πάρα πολύ,γλωσσοφυλα σάλια στο καυλι μου πάρα πολλά και άλλα που ξεφύγαμε αρκετά από το πρόγραμμα.. :grin:
Σε άλλα νέα αν γλυφετε καλά την ξεκλειδώνετε και βγαίνει το Latino heat από μέσα της.
Καπάκι Πάολα Λατινα(Δούλευαν μαζι) πολύ θερμή και αυτή γλωσσοφυλα κτλ.Για τον Θρύλο Νέα Σμύρνη αυτή η ενημέρωση-κριτική που ένιωσα καθήκον μου να ενημερώσω μιας που μου τη πρότεινε.:hi::rockon:
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201
1η φορα δαχτυλωνω μουνι και μου 'ρχεται μυρωδια ΣΚΑΤΙΛΑΣ/Μυκητιλας.
Μα μιλαμε για ΣΚΑΤΙΛΑ, που μου 'πεσε, την εδιωξα και εβγαλα λιγο απο το πρωινο μου στον νιπτηρα.
Ηδη μου 'ρθε αναγουλα καθως το γραφω.

Κατι πρεπει να ξερε παντως η τυπισσα διοτι πρωτου δαχτυλωσω της ειπα γυρνα για 69 και απλα τουρλωσε κολο στο πλαι οποτε αρκεστηκα σε δαχτυλο.
Παναγια μου ευτυχως που δεν χωθηκα εκει μεσα. :priest::priest::priest::priest::priest::priest:

edit: για να μην βαλω ταμπελα, απλα θα πω το μαγαζι με την κοπελα ειναι στη Διδυμου(οι σκληροι σιγουρα καταλαβατε).
Μακρυά από την Ελενη-Σοφία η whatever τα έχουμε πει.
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201
κανενα καλο bbw ή καμια με μεγαλο κωλο στο μεταξουργειο παιζει;
Τζέσικα πρωινή βάρδια Κωνσταντινούπολεως 166 στο υπόγειο.Αφρικανη.20 ευρώ εκεί.
Ζάννα 11 β Ρουμανα πρωινη.Παολαρα κολωνου 48 παίζει και στις δύο βάρδιες εγώ έχω μπερδευτεί.Ντιανα Ιωαννίνων 3.Τσεκαρε το πρόγραμμα στο ίντερνετ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom