Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 309 άτομα (29 μέλη και 280 επισκέπτες)

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
965
Κριτικές
129
Like
16.327
Πόντοι
19.306
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.597
Κριτικές
13
Like
9.978
Πόντοι
2.046
Φυλής 86 πάνω Μύριαμ ή Μέριαν κάτι τέτοιο ενδιαφέρον
μοντελοειδές μελαχρινό με μαλλί Λένας Ζευγαρα και διάσπαρτα μικρά τατού καινούργια είπε η υπηρεσία!
Φυλής 86 κάτω Τζουλια μελαχρινό
μινιόν και Εμμανουέλα
ποντικίνα
Φυλής 69Β Βίκυ στο Α λογικά Άννα Τάι και Μαρία Τσέχα δεν ανεβαίνω καν!
Φυλής 65 κάτω Μπιούτη και Κορίνα
Φυλής 84 Ράνια
Φυλής 67 Έλλη μελαχρινή με μαλλι πιασμένο κοτσίδα αρκετά ωραίο φυσικό σώμα
Φυλής 71 πάνω Βερόνικα , Μόνικα και Σόνια όλες σε απλό...
η Βερόνικα κοντούλα τουμπανάτη
πάρα πολύ γλυκιά κοπέλα συναγωνιστής με
πρόλαβε και έδωσε αστραπιαία το 20ευρο οπότε συνεχίζω τη βόλτα
Φιλιππίδου 11 κάτω Καρολίνα και Άννα Κου
Φιλιππίδου 11 πάνω Ντιάνα αυτή που έχει το ίδιο στυλ με Καρολίνα αλλά σε μελαχρινο Φυλής 61 υπόγα Σολ και Καταλία
Φυλής 74 αριστερό Γιάννα και δεξί Άννα αδιάφορα σκίννυ και οι δυο τους
Φυλής 66Α Νίκη ξανθιά γεματούλα
Φυλής 66Β η Άννα που έψαχα τις προάλλες από το Φωκ 25 βγήκε απ το δωμάτιο με σκυμένο κεφάλι σαν θλιμμένη κάπως πολύ όμορφη αλλά τη λυπήθηκα κι έφυγα
Φυλής 56 Λίντα
 
Τελευταία τροποποίηση:

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.432
Κριτικές
39
Like
6.939
Πόντοι
1.936
Η Ολγα παλι απουσα απο το Φ109.Το κοντοπουτανο την κοπαναει οποτε εχει καλοκαιρια με συνταγη γιατρου.Αδειος ο οικος,μηδεν δωματια,στην μαυρη πλερεζα η γκροτεσκα τσατσα και η Αννα βαριεται να βγει ως το σαλονι.Επανω η Βικτωρια,το αγαπημενο μου αδρανή υλικο με επισης μηδεν δωματια.
Στο Αγκυρας 9 ηταν η Ρωξανη και η Ολγα με συνεχομενα δωματια και παρτουζες παρακαλω.Στο Δ27 ηταν η Βικα με την Τανιουτσα κλασσικα.Περασα με Τανια και με στραγγιξε.Ημουν και φρεσκος φρεσκος και με ρουφηξε για θανατο.Με καυλωσε τοσο το ντολμαδακι με τη γλειφοκωλαδα και το ντιπ θροουτ που απλα αφεθηκα να με τελειωσει ετσι.Η ξυνη τσατσα με το ισιο καρε μαλλι ηταν ευγενεστατη για μια ακομα φορα.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
965
Κριτικές
129
Like
16.327
Πόντοι
19.306
Η Ολγα παλι απουσα απο το Φ109.Το κοντοπουτανο την κοπαναει οποτε εχει καλοκαιρια με συνταγη γιατρου.Αδειος ο οικος,μηδεν δωματια,στην μαυρη πλερεζα η γκροτεσκα τσατσα και η Αννα βαριεται να βγει ως το σαλονι.Επανω η Βικτωρια,το αγαπημενο μου αδρανή υλικο με επισης μηδεν δωματια.
Στο Αγκυρας 9 ηταν η Ρωξανη και η Ολγα με συνεχομενα δωματια και παρτουζες παρακαλω.Στο Δ27 ηταν η Βικα με την Τανιουτσα κλασσικα.Περασα με Τανια και με στραγγιξε.Ημουν και φρεσκος φρεσκος και με ρουφηξε για θανατο.Με καυλωσε τοσο το ντολμαδακι με τη γλειφοκωλαδα και το ντιπ θροουτ που απλα αφεθηκα να με τελειωσει ετσι.Η ξυνη τσατσα με το ισιο καρε μαλλι ηταν ευγενεστατη για μια ακομα φορα.
Αυτή η Όλγα τι λέει από εμφάνιση και πρόγραμμα γιατί δεν βλέπω κριτικές ούτε εκεί ούτε απέναντι στο 12Α
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.597
Κριτικές
13
Like
9.978
Πόντοι
2.046
περνάω τώρα
με Ράνια που δεν έχει πολύ
κόσμο και μετά
πάω να δοκιμάσω Βερόνικα φ71 και Έλλη φ67
 

Συνημμένα

  • AB77687A-7708-4C78-94F8-E2F0E757E02F.jpeg
    AB77687A-7708-4C78-94F8-E2F0E757E02F.jpeg
    2,5 MB · Εμφανίσεις: 21

Pitsirikosss

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
191
Κριτικές
20
Like
1.681
Πόντοι
1.191
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.597
Κριτικές
13
Like
9.978
Πόντοι
2.046
Συνέχεια...
Φωκαίας 7 υπόγα Αλεξάνδρα και Άντζελα αδιάφορα κοράσια οπαδοί της Ρόμα μάλλον
Φωκαίας 13 πάνω Νικολ με σέξυ σορτσάκι
Φωκαίας 19 Αλίνα και Τζεσικα επίσης οπαδός της Ρόμα η δεύτερη
Φωκαίας 27 υπόγα Κατερίνα και σκαλάκια Νάταλι
 
Τελευταία τροποποίηση:

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
181
Like
564
Πόντοι
81
Τιμήθηκε άγκυρας η νταρια ( γαλανά μάτια μιλφ ) αν δεν κάνω λαθος.

Θετικά και αρνητικά. Υπέροχος άνθρωπος, δεκτική , έκατσα τον έφαγε άγρια, μιλούσε όμορφα, ερωτική. Τώρα, στην πιπα μιας και γενικά εκεί εστιάζω, δεν ήταν καλή θα έλεγα. Έβαζε μόνο το κεφαλάκι.

Γενικά αξίζει μια δοκιμή γιατί είναι καλή γυναίκα, φόλα δεν τρως, και γαμας δυνατά.


Φωκαίας 13 πάνω, μια Τσατσα βλήμα γαμω το μουνι που την πέταγε, με το ζόρι μιλούσε ελληνικά η τυππισα, χτυπούσε συνέχεια πόρτα από τα πρώτα δυο λεπτά που μπήκα, όταν την είπα να χαλαρώσει ακόμα δεν μπήκα μου είπε δώσε έξτρα χρήματα. Να πω ότι είμαι νεος, δεν έχω θέμα να μην μου σηκωθεί, χύνω όποτε θέλω ( δεν ξέρω πως αλλά δεν κάνω πλάκα ) .

Τέλος πάντων ξενέρωσα βγηκα έξω , της λέω είσαι απαράδεκτη και τι μου απαντάει: only Greek !

Και καλά είχε θέμα μαζί μου επειδή είμαι ξένος ( Πακιστανός νόμιζε)
Και της λέω ναι only Greek αν βγάλω την ταυτότητα μου θα μπορέσεις να διαβάσεις τα Greek που λέει; Από που είσαι την ρώτησα ελληνίδα δεν είσαι . Και έπαθε μπλοκ θύμωσε και φώναζε.

Λέω βλήμα είσαι ούτε να κατανοείς αν μιλάει ελληνικά ο άλλος ξεριες, Έλληνας είμαι.
Και μετά το γυρνάει το παραμύθι , συνέχεια βόλτας κανεις δεν μπαίνεις σε ξέρω εσένα κλπ. Και λέω να ξέρεις ότι μπαίνω σε δυο τρεια μαγαζιά όταν έρχομαι , δεν έχω θέμα να γαμησω και 4 και 6 κοπέλες στην ηλικία που είμαι, όποτε λες χαζομάρες βουλώστο. Το βούλωσε και έφυγα χωρίς να χύσω. Αυτή έλεγε δηλαδή στο τέλος ότι μπαίνω να πάρω μάτι απλά. Κάτι που δεν ισχύει!!!

Πραγμτικα δεν ξέρω αν κάνω κάτι λαθος εγώ αλλά οι τσατσαδες είναι για τρελές φάπες.


Πήγα Φωκαίας 27Β ναταλια , να δώσω πιπα ( είχα πάει προάλλες ξανά) μου λέει η Τσατσα τελειωτικό στόμα δεν κάνει.


Μετά πήγα Βίκυ μηπως και δώσω πιπα ( την γνωστή με μπλε μάτια ξανθιά) πριν μπω είπα τελειωτικό στόμα έξτρα 20 ευρώ και μου είπε δεν κάνει τελειωτικό είναι επικίνδυνο κλπ……


Μετά πήγα Φωκαίας 17β εκεί που ήταν η Ειρήνη παλιά , είχε την μαρίνα από κάτω που ήταν δεξιά. Ακαποτη πιπα που έκανε μέσα ενώ δεν το έλεγε κλπ. Η Τσατσα με μάλωσε όταν ζήτησα ακαποτο τελειωτικό στόμα και ας ήταν με έξτρα χρήματα , είπε εδώ δεν κάνουμε τέτοια αμαρτία από τον θεό κλπ. Εντωμεταξύ η Ειρήνη εκεί έκανε τέτοια άντε βγάλε άκρη

Η Βίκυ ΚΑΝΕΙ τελειωτικό στόμα, σε όσους γουστάρει αυτή, με ή χωρίς δωράκι.
:hi:

Η Βίκυ μας έχει χωρίσει σε 4 κατηγορίες πελατών ως ακολούθως:

Α) Μας ρουφάει τα χύσια χωρίς δωράκι και τα καταπίνει! (Πολύ σπάνιο αλλά αληθινό!)
Β) Μας ρουφάει τα χύσια χωρίς δωράκι αλλά τα φτύνει!
Γ) Μας ρουφάει τα χύσια μόνο με δωράκι.
Δ) Δεν μας ρουφάει τα χύσια ούτε με δωράκι!

Εσείς σε ποιά κατηγορία ανήκετε; (Εγώ από την Α Κατηγορία έχω πέσει στην Γ).
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.041
Κριτικές
1.245
Like
191.174
Πόντοι
45.465

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.987
Κριτικές
33
Like
7.028
Πόντοι
3.496
Mεσημεριανη στοχευμενη περιηγηση ιασ.44 στο παλαιο δεξια. Ειχα παει με σκοπο να περασω με την αντζελινα απ την μολδαβια αλλα αποχωρησε ειπε ο τσοςτσα, μεταβολη και μπηκα διπλα στο σκοτεινο τουνελ ωσπου ξεπροβαλλε η Σανελ 4-5 [λογω δεκαετιων ηλικιακα] επελεξα το 2ο προγραμμα με την αφιλτρη πιπα. Ξανθια με σωμα ψιλολιγνο θυμιζε περισσοτερο Λιθουανη. Το στηθος της σιλικονουχο περιεργο αλλα οι θηλες της ειναι ανυπαρκτες και μαλλον εχουν αντικατασταθει με τατουαζ. Στην κλινομαχη δεν εγιναν ιδιαιτερα σκηνικα λογω χωρου, χρονου αλλα και φωτισμου. Για μια πιστολια καλη ειναι αλλα οχι για κατι παραπανω. Να σημειωθει ουι η αναπνοη της μυριζε αλκοολ και σκορδο;
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Συνέχεια...
Φωκαίας 7 υπόγα Αλεξάνδρα και Άντζελα αδιάφορα κοράσια οπαδοί της Ρόμα μάλλον
Φωκαίας 13 πάνω Νικολ με σέξυ σορτσάκι
Φωκαίας 19 Αλίνα και Τζεσικα επίσης οπαδός της Ρόμα η δεύτερη
Φωκαίας 27 υπόγα Κατερίνα και σκαλάκια Νάταλι
Φίλε μου έχεις κάνει νομίζω λάθος. Φώκαιας 7 νομίζω δεν υπάρχει με Αλεξάνδρα. γενικά δεν υπάρχει 7
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.597
Κριτικές
13
Like
9.978
Πόντοι
2.046
Φίλε μου έχεις κάνει νομίζω λάθος. Φώκαιας 7 νομίζω δεν υπάρχει με Αλεξάνδρα. γενικά δεν υπάρχει 7
ναι εκεί δεν φαίνεται το νούμερο καπου γι αυτό γράφω ΥΠΟΓΑ... οι περισσότεροι ξέρουν ποιο λέω
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.041
Κριτικές
1.245
Like
191.174
Πόντοι
45.465

zigoleletas

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
ξέρετε καμια μικρή , δηλαδή 18-24 που να δουλεύει σήμερα
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
265
Like
152
Πόντοι
1
η ντιανα απο διδυμου η κωλαρου δουλευει? γιατι καποιος εγραψε οτι θα λειπει για λιγες μερες
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.597
Κριτικές
13
Like
9.978
Πόντοι
2.046

johnko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2016
Μηνύματα
114
Κριτικές
6
Like
262
Πόντοι
281
Μικαέλα και φωκαιας 17 ξέρουμε γιατι είναι κλειστο και τι παίζει;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom