Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 290 άτομα (34 μέλη και 256 επισκέπτες)

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
252
Κριτικές
15
Like
1.555
Πόντοι
6.240
περασμα σημερα βραδυ απο βεργας 6 κατω και γ εκπλιξη μου ανοιξε τ πωρτα η barbara αλλα σ θεσει τσατσας .Μπηκα στ κοπο και τη ρωτησα γιατι μ θημοταν θα κανουμαι καιρο ν τ ξαναδουμε μουτρε ξεχαστετην
Σε θεση τσατσας η Μπαρμπορα ?
 

Elites

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2021
Μηνύματα
55
Like
60
Πόντοι
0
Τη Λίντα του 56 την έχω δεί φυλής86 πάνω απογευματινή τις προάλλες αλλά υπήρχε και μια άλλη Λίντα πιό μπαμπάτσικη στο φ71α απόγευμα ή νύχτα.

Σε άλλα νέα,η Ντιανα τό κοντόκαυλο ρουμανάκι του φ59 πήρε μεταγραφή στο φωκ19 στη 2η,μαζί με Αλίνα απο φιλ11.

Φωκ13ισ Νικολ

Φωκ17β ανοιχτό μάλλον Μαρίνα και ίσως η ξανθιά Άντζελα στην 3η.

Στο φωκ25α η Κατερίνα ανταύγειες.

Φωκ27α Τατιάνα χαμογελαστή κοντολάτινη.

Φυλ59 πάνω Μιλάνα με τη Σάντυ που επέστρεψε.
Φυλ59κάτω Τζουλιάνα με Κατρίν

Φ61 Κρυστάλ

Φιλ11α Άννα Κου με Νάταλι μελαχρινή λευκόδερμη 30άρα περίπου με λίγα πιασίματα,κάτι μου θύμισε απο εποχές προ κόβιντ στα ίδια μαγαζιά

Φιλ11β Μόνικα, Ντιάνα

Φυλ71α Σοφία λατίνα,"άλλη κοπέλα περίμενα" μουρμούριζε η υπηρεσία...

Ανοιχτά επίσης το φωκ7 υπ. και 9 το δεξί της Ρωξάνας
Κλειστά τα πέρα ολούθε εκτός από Αουρορόσπιτο.
Φιλ11α η Ναταλί τι βάρδια είναι;
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
233
Πόντοι
21
Παίδεια ψαχνω εμπειρία gf με φουλ έξτρα , δεν με νοιάζει τ οικονομικό . Που ν πάω ;
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
334
Κριτικές
5
Like
248
Πόντοι
21
Στο 105 είχε 2 πιπινακια γάλακτος. Ήταν δεν ήταν 20 χρόνων. Λατινες. Δεν μπήκα γιατί μόλις είχα μπει στο γνωστό δίδυμο της Διδύμου.
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
360
Like
40
Πόντοι
1
Καλησπέρα,γνωριζει καποιος αν στο Ιασωνος 20 ειναι η Δαναη στην βαρδια τωρα?
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
829
Κριτικές
66
Like
11.411
Πόντοι
3.506
Ενα κοντοπούτανο που είναι πρωί στο Δ18β υπογείο
και δηλώνει φουλ πρόγραμμα τι λέει;
Γνωστή και μη εξαιρετέα Γυφτό-Βουλγάρα. Πρώην Μαρία και νυν Ελένη. Κοντή, με μέτριο πρόσωπο και καλό σώμα. Πριν από καιρό έκανε φουλ πρόγραμμα και όλα ακάποτα, με συν 10€. Μετά από διαδικτυακό κράξιμο, τα έκοψε και σύμφωνα με συναγωνιστές, μοιράζει φόλες. Την είχα γαμήσει, πριν χρόνια, κάποιες φορές. Ήταν υποτατακτική και την έκανες ότι ήθελες, τότε. Θυμάμαι, της γαμούσα τον κώλο, έχυνα και αυτή χασκογελούσε, καθώς ένιωθε το ζεστό σπέρμα μου, να κυλάει μέσα της. Μία άλλη φορά, έφυγα υπέρ-καυλωμένος, από τον τσοντοσινεμά, της άνοιξα τέρμα, τα πόδια, κάρφωσα την ψωλή μου, μέσα στην μουνάρα της και της τα έριξα όλα μέσα. Πάντως, εάν θέλεις την γνώμη μου, μείνε μακριά. Εκτός από μέτριο, έως κακό γαμήσι, φαίνεται πως έχει πρόβλημα και με την υγιεινή της.
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
287
Πόντοι
281
Εν τω μεταξύ όλοι εσείς ( και εγώ μαζί σας) που λέτε ότι γαμάτε κλπ που πολλοί λένε δεν νιώθω τπτ/ελάχιστη αίσθηση/μέτρια αίσθηση και χίλιες δυο πιπες μόνο μουνι δεν γαμάτε, κανονικά το μουνι στην επαφή όταν τον βάζεις πρέπει να σε τρελαίνει, να σε τρελαίνει άσχημα, έχει δεν έχει καποτα είτε είναι η κοπελα 18 Ειτε 28 είτε 38 Τώρα εσείς (κ εγω μαζί σας) που τα γράφετε αυτά είναι λίγο λόγο του gel λίγο τα διάφορα που βάζουν ώστε να <<αντέξουν>> τον πουτσο του καθενός, δηλαδή ένα κοροιδελικι
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
411
Πόντοι
21
Εν τω μεταξύ όλοι εσείς ( και εγώ μαζί σας) που λέτε ότι γαμάτε κλπ που πολλοί λένε δεν νιώθω τπτ/ελάχιστη αίσθηση/μέτρια αίσθηση και χίλιες δυο πιπες μόνο μουνι δεν γαμάτε, κανονικά το μουνι στην επαφή όταν τον βάζεις πρέπει να σε τρελαίνει, να σε τρελαίνει άσχημα, έχει δεν έχει καποτα είτε είναι η κοπελα 18 Ειτε 28 είτε 38 Τώρα εσείς (κ εγω μαζί σας) που τα γράφετε αυτά είναι λίγο λόγο του gel λίγο τα διάφορα που βάζουν ώστε να <<αντέξουν>> τον πουτσο του καθενός, δηλαδή ένα κοροιδελικι
Πόσο την έχεις;
 

alfabitagama

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2011
Μηνύματα
62
Κριτικές
8
Like
618
Πόντοι
300
Εν τω μεταξύ όλοι εσείς ( και εγώ μαζί σας) που λέτε ότι γαμάτε κλπ που πολλοί λένε δεν νιώθω τπτ/ελάχιστη αίσθηση/μέτρια αίσθηση και χίλιες δυο πιπες μόνο μουνι δεν γαμάτε, κανονικά το μουνι στην επαφή όταν τον βάζεις πρέπει να σε τρελαίνει, να σε τρελαίνει άσχημα, έχει δεν έχει καποτα είτε είναι η κοπελα 18 Ειτε 28 είτε 38
Παρθένες και σφιχτόμουνες που να έχουν γράψει "χιλιόμετρα" στη Φυλής/ Μεταξουργείο δεν υπάρχουν...
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.934
Like
6.772
Πόντοι
1.056
Την Καλημερα μου Τιτανα.....παλι καλα που του ειπες αυτο το Διδυμο....και δεν του εβαλες...τον εβλεπα να φευγει τρεχωντας.....!!!!!!
p12048_v_h9_az.jpg
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
482
Κριτικές
13
Like
4.565
Πόντοι
731
...θελει σερι παρουσιες,μια σχετικη οικειοτητα να αναπτυχθει,λιγο ευγενια,καθαριοτητα,πρωτη εντυπωση και βεβαια ερωτηση σχετικα με τις προσφερομενες υπηρεσιες.Βολιδοσκοπεις και αναλογα πρατεις.
Συμφωνώ 100% , κάπως έτσι έχει συμβεί με τα 2 στανταράκια μου στην σύντομη καριέρα μου, στην ουσία όπως και σε άλλες παροχές υπηρεσίας "επιβραβευέται" ό "καλός" πελάτης, συνήθως με κάποια χαλαρότητα στον χρόνο ή/και προτεραιότητα να περάσεις, από εκεί και πέρα είναι λίγο στην τύχη τι θα γίνει/γίνεται μέσα.

Εν τω μεταξύ όλοι εσείς ( και εγώ μαζί σας) που λέτε ότι γαμάτε κλπ που πολλοί λένε δεν νιώθω τπτ/ελάχιστη αίσθηση/μέτρια αίσθηση και χίλιες δυο πιπες μόνο μουνι δεν γαμάτε, κανονικά το μουνι στην επαφή όταν τον βάζεις πρέπει να σε τρελαίνει, να σε τρελαίνει άσχημα, έχει δεν έχει καποτα είτε είναι η κοπελα 18 Ειτε 28 είτε 38 Τώρα εσείς (κ εγω μαζί σας) που τα γράφετε αυτά είναι λίγο λόγο του gel λίγο τα διάφορα που βάζουν ώστε να <<αντέξουν>> τον πουτσο του καθενός, δηλαδή ένα κοροιδελικι
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.221
Κριτικές
255
Like
10.870
Πόντοι
19.505
Φωκαίας 17 πάνω Ρίτα καβλούσκα και Κλεοπάτρα
Φωκαίας 17 κάτω η ρωσίδα Μαρίνα με κολλητό φόρεμα μπλε με πούλιες και πολύ ωραία πέδιλα
Φωκαίας 13 πάνω η Σύλβια tremolo
Φυλής 105 δεξιά Γιασμίν και Λίζα
Φυλής 105 αριστερά ρωσίδα Ελένη με μαύρο διάφανο babydoll
Φυλής 86Β η Τζέσικα Πιπάρες με ολόσωμο fishnet και εγκάρδιο χαμόγελο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom