Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 252 άτομα (21 μέλη και 231 επισκέπτες)

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
1.501
Πόντοι
201
Καλησπέρα συναγωνιστές. Είχα ξανά γράψει προχτές, έλεγα ότι θα παμε με 1-2 φιλαράκια όλοι 18 χρόνων χωρίς εμπορεία. Αρκετοί μας πρότειναν Φιλιππίδου 11 και Διδυμου 27 νομίζω. Θα κινηθούμε μάλλον προς Φυλής οπότε το 1ο βολεύει πιο πολύ. Έχετε να μου πείτε κάτι για αυτό η γενικά για κάποιο άλλο εκεί κοντά;

Και κάτι τελευταίο, επειδή είμαστε από μακριά και έχουμε ακούσει διάφορα για αυτές τις περιοχές. Υπάρχει όντως σοβαρό θέμα εγκληματικότητας; Παίζει ξερωγω να φάμε φέρμα; (Είμαστε 5 18χρονοι όλοι στα γυμναστήρια και το μποξ οπότε γενικά δεν πολύ φοβόμαστε αλλά καλό είναι να ξέρουμε τι περιμένουμε)
Αν δεν πάτε μεταμεσονύκτιες ώρες δεν έχετε τίποτα να φοβηθείτε.
Το Διδυμου 27 δεν θα στο πρότεινα γιατί είναι για σκληρούς χυστες και δεν έχει κορίτσια στην ηλικία σας.
Ξεκινήστε την τσάρκα από την αρχή μέχρι το τέλος της Φυλής ή της Φωκαίας χαλαρά, με άνεση χρόνου και κάτι θα βρείτε στα γούστα σας.
Υπάρχει και το πολυκατάστημα Λιοσίων 73 α&β αλλά θα σας βγάλει πολύ από τον δρόμο σας και δεν θα σας το πρότεινα γιατί με εξαίρεση αυτό όλα τα άλλα στην περιοχή είναι επιπέδου Μεταξουργείου.
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
170
Like
766
Πόντοι
81
Καλησπέρα συναγωνιστές. Είχα ξανά γράψει προχτές, έλεγα ότι θα παμε με 1-2 φιλαράκια όλοι 18 χρόνων χωρίς εμπορεία. Αρκετοί μας πρότειναν Φιλιππίδου 11 και Διδυμου 27 νομίζω. Θα κινηθούμε μάλλον προς Φυλής οπότε το 1ο βολεύει πιο πολύ. Έχετε να μου πείτε κάτι για αυτό η γενικά για κάποιο άλλο εκεί κοντά;

Και κάτι τελευταίο, επειδή είμαστε από μακριά και έχουμε ακούσει διάφορα για αυτές τις περιοχές. Υπάρχει όντως σοβαρό θέμα εγκληματικότητας; Παίζει ξερωγω να φάμε φέρμα; (Είμαστε 5 18χρονοι όλοι στα γυμναστήρια και το μποξ οπότε γενικά δεν πολύ φοβόμαστε αλλά καλό είναι να ξέρουμε τι περιμένουμε)
Φιλαράκο εγώ θα σου πρότεινα είτε Άννα από Ιωαννίνων 3 που παίζει πρωινές ή Νάταλι από φωκαιας 25 που πιάνει κατά τις 5. Καλά γαμησια
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.890
Like
5.633
Πόντοι
1.056
Εκεί έφυγα, γιατί οι αντιμαχόμενοι προσπαθούσαν να με πάρουν ο καθένας με το μέρος του, και έτσι όπως πήγαινε το πράγμα, πιθανόν να κατέληγα να δώσω εγώ στο συναγωνιστή το 10ρικο.
Αυτο που μου κανει περισσοτερη εντυπωση ειναι σε τι σημειο εχει φτασει ο κοσμος, δλδ να κανει τοση φασαρια για 10 ευρω..

Παντως το ολο σκηνικο για πολλα γελια!!
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Το Διδυμου 27 δεν θα στο πρότεινα γιατί είναι για σκληρούς χυστες
Είναι για μερακλήδες και σε καμία περίπτωση νέους 18 χρόνων. Εγώ θα έλεγα ότι για την εμπειρία σας δεν ενδείκνυται η φυλής. Κάποιες δεκαετίες πίσω ήταν οκ να ξεκινήσει κάνεις τις πρώτες του εμπειρίες από εκεί. Πλέον και το χρήμα Έχει υποβαθμιστεί, και τα κορίτσια δε δουλεύουν οπως παλια, και η περιοχή εχει γίνει πιο μαύρη από ότι ήταν και οι υπηρεσίες είναι επιπέδου 5 ευρου τις περισσότερες φορές. Πηγαίνετε σε κανένα μασατζιδικο να σας φύγει το κλαπετο και θα με θυμηθείτε.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.435
Κριτικές
39
Like
6.983
Πόντοι
1.936
Σήμερα το μεσημέρι στο Αγκύρας 12 δεξιά, ένας συναγωνιστής 50ρης, ευτραφής, κοιλιά, αξύριστος, με πρόχειρα ρούχα της δουλειάς του μάλλον (κάτι σαν αγρότης, ή σαν χειριστής μπουλντόζας, τσάπας, γκρέιντερ, JCB, κτλ), διαμαρτύρονταν και τσακωνόταν με την τσατσά και την μια από τις δύο εκδιδόμενες (τη χοντρή), γιατί αυτός έλεγε ότι καθώς γαμούσε τη χοντρή, εκείνη τον χτύπησε με ταυτόχρονα χαστούκια με τα δυο της χέρια και στα δυο μάγουλά του, οπότε του έπεσε και δεν μπορούσε να τη γαμήσει κι άλλο.
Η στιχομυθία ήταν σουρεαλιστική.
Συναγωνιστής: Εγώ είμαι καθωσπρέπει, δεν ανέχομαι να με δέρνουν στα μπουρδέλα!
Τσατσά: Τώρα θα φωνάξω τους φύλακες!
Συναγωνιστής: Φώναξε όποιον θες, αυτή με χτύπησε!
Χοντρή: ... (ακαταλαβίστικες αρλούμπες)
Συναγωνιστής: Εγώ τις κοπέλες τις εσέβομαι, δεν τις πειράζω, δεν τις ενοχλώ. Αν ας πούμε της είχα χώσει το δάχτυλό μου στην κωλοτρυπίδα της, θα ήταν δικαιολογημένη η αντίδρασή της. Όμως εγώ δεν της έχωσα το δάχτυλό μου ούτε στην κωλοτρυπίδα της, ούτε στο μουνί της!
Τσατσά: Ναι ,αλλά τη γαμούσες πολλή ώρα, ενώ εδώ ο κόσμος γαμάει 10 λεπτά.
Συναγωνιστής: Είναι αυτός λόγος για να με χτυπήσει;
Χοντρή: Ιγκό ντεν κτίπισα, φα κρίνι ο Φιός ... (δείχνοντας με το δάχτυλό της ψηλά στο ταβάνι του μπουρδέλου όπου από πάνω κατοικεί ο Φεός και λέγοντας κι άλλες ακαταλαβίστικες αρλούμπες).
Τσατσά: Αν δεν σου άρεσε, μπορούσε να βγεις αμέσως έξω και να πάρεις το 20ρικο, αλλά εσύ τη γαμούσες πολλή ώρα.
Συναγωνιστής: Ωραία, δώσε τώρα το 20ρικο!
Τσατσά: Όχι, τη γαμούσες συνέχεια, δε σου δίνω το 20ρικο!
Συναγωνιστής: Να τα βρούμε στη μέση. Δώσε ένα 10ρικο!

Εκεί έφυγα, γιατί οι αντιμαχόμενοι προσπαθούσαν να με πάρουν ο καθένας με το μέρος του, και έτσι όπως πήγαινε το πράγμα, πιθανόν να κατέληγα να δώσω εγώ στο συναγωνιστή το 10ρικο.
...αρα ο συναγωνιστης ηθελε καποια λεφτα πισω γιατι δςν του αρεσε το τεμαχιο.Αναρωτιεμαι αν ηταν συνδικαλιστης αγροτοπατερας.Δςν πηραν τιποτα απο τον Κουλη στο Μαξιμου τις προαλλες και κοιταξε να μετριασει την χασουρα....
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
312
Κριτικές
13
Like
1.345
Πόντοι
211
Φιλαράκο εγώ θα σου πρότεινα είτε Άννα από Ιωαννίνων 3 που παίζει πρωινές ή Νάταλι από φωκαιας 25 που πιάνει κατά τις 5. Καλά γαμησια
Τι μιλφομουνάρα αυτή η Άννα!!
 

Basilias777

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
82
Like
147
Πόντοι
0
Πήγα δίδυμου 27 κατά τις 11:30 η τσατσα μου είπε δεν έχουν έρθει τα κορίτσια… ότι να ναι
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
726
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Φυλής 71 Λίλυ για πρωκτικο αξίζει; Είναι χοντρή ; Δεν τον τρώει κλπ. Ξέρει κανένας;
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.435
Κριτικές
39
Like
6.983
Πόντοι
1.936
Σημερινο πορνοπαραβολο καταθεση εγινε στην Ρωξανη τη γριετζο στο Αγκυρας 9.
Ομορφο παρακμιακο γαμησι με πολυ κοπανημα και τραβηγμα απο το σκεμπε που εχει για κοιλια.Μπουκωθηκε με την πουτσα μου και εμεινε εκει να με ρουφαει στο τελειωμα μεχρι να μου μπει το σεντονι στον κωλο.Επαγγελματιας ομως,ευγενοκη,ευδιαθετη και καθ'ολα διατεθημενη να ευχαριστησει τον πελατη.Η Νταρια μαζι της,με οχι και τοσα δωματια.Μαλλον περναει το αστρο της σιγα σιγα.Αυτα για τωρα.Ισως ξαναπαω στην εκπνοη της βαρδιας να πελεκυσω το σαμιαμιδη Ολγα στο Φ 109 ισογ. αν ειναι εκει.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.743
Πόντοι
736

Kaulis

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
42
Like
156
Πόντοι
0
Συναγωνιστές ξύπνησα με αρρωστημένες διαθέσεις και θέλω νά ξεκολιασω κανένα granny gilf. Καμία πρόταση για τώρα σε λίγο? είμαι κοντά Μεταξουργείο...
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.743
Πόντοι
736
Για τους ενδιαφερόμενους, επέστρεψε η Καρίνα στο Ιάσονος 46 όροφος στην πολύ πρωινή βάρδια, παραμένει το ίδιο καυλιάρα!
Μου έστειλε μήνυμα σήμερα το μωρό,με ξέχασε κάνα δυο μέρες αλλά την συγχώρω,αύριο θα τιμωρηθεί
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
252
Κριτικές
15
Like
1.555
Πόντοι
6.240

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Κριτικές
35
Like
3.726
Πόντοι
2.836
Πέρασμα το μεσημέρι με την καστανοξανθη μιλφαρα Βερόνικα στο Διδύμου 8β. Τιμιοτατες υπηρεσίες, πολύ καλό ακα τσιμπούκι και καλή συμμετοχή. Ενδείκνυται. Στο σαλόνι 4 με 5 άτομα. Μαζί της η Ελένη με την οποία κάνουν παρτουζα στα 30 ευρώ
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.618
Κριτικές
13
Like
10.062
Πόντοι
2.046
Καλησπέρα συναγωνιστές. Είχα ξανά γράψει προχτές, έλεγα ότι θα παμε με 1-2 φιλαράκια όλοι 18 χρόνων χωρίς εμπορεία. Αρκετοί μας πρότειναν Φιλιππίδου 11 και Διδυμου 27 νομίζω. Θα κινηθούμε μάλλον προς Φυλής οπότε το 1ο βολεύει πιο πολύ. Έχετε να μου πείτε κάτι για αυτό η γενικά για κάποιο άλλο εκεί κοντά;

Και κάτι τελευταίο, επειδή είμαστε από μακριά και έχουμε ακούσει διάφορα για αυτές τις περιοχές. Υπάρχει όντως σοβαρό θέμα εγκληματικότητας; Παίζει ξερωγω να φάμε φέρμα; (Είμαστε 5 18χρονοι όλοι στα γυμναστήρια και το μποξ οπότε γενικά δεν πολύ φοβόμαστε αλλά καλό είναι να ξέρουμε τι περιμένουμε)
για να μη φάτε φόλα αποφύγετε τις λατίνες... οι προτάσεις
μου αν πάτε για πρώτη φορά είναι νέες και υπομονετικές κοπέλες σε στυλ Ράνιας, Καρολίνας και Τζέσικας δείτε τις ημερήσιες ενημερώσεις για να τις βρείτε
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
91
Like
2.824
Πόντοι
5.195
Πριν από λίγο στην τρέχουσα βάρδια σε μερικά που μπήκα
Φυλής
65 Όροφος Μπιουτη
65 ισόγειο η άλλη μαυρούλα
67 Όροφος Άννα ται και Μαρία ξεπε-τάει
86 ισόγειο η Εβελινα από το Φωκαίας 27
86 Όροφος η Σοφία λατινα
56 Η Λίντα. Ότι πιο όμορφο είδα σήμερα. Μελαχρινή με κορμαρα και 3αρι γεμάτο στήθος και πολύ όμορφο κωλο. Ότι είχε ανοίξει το μαγαζί. Η υπηρεσία έλεγε ότι μετά τις 12 θα είναι Γκάζι. Λογικά σε κάποιο στούντιο
Επίσης και στο 54 είχε πολύ ωραίο μωρό αλλά δεν θυμάμαι το όνομά της.
105 το δίδυμο Γιασμιν Λίζα. Η Λίζα είναι η αμέσως επόμενη ομορφότερη που είδα. Πιπίνι γάλακτος με μικρό στήθος και ωραίο κωλαράκι. Μέσα προς έκπληξη μου έπαιξε πολύ καλά. Αν και απλό πρόγραμμα το τιμάει το 20αρικο. Ωραία στησίματα και πολύ συμμετοχή. Δεν το περίμενα. Μπράβο στη μικρή.

Φιλιππίδου
11 ισόγειο Άννα Κου
11 Όροφος η Καρολίνα και η Ντιανα
Μύστης ηλικιωμένος μπήκε στα μαγαζιά με Γκλίτσα τσοπάνη.

Φωκαίας
13 η Νικόλ. Το υπόγειο κλειστά
17 Όροφος η Μαρίνα η Ρωσίδα.
19 Αλινα μελαχρινή κοντή με πεταχτη κωλαρα
27 υπόγειο Τατιάνα λατινα με μικρό στήθος και στρογγυλή πεταχτη κωλαρα. Καινούρια με βάση τα λεγόμενα της υπηρεσίας
27 Όροφος Νάταλι Ρωξανη από το Φωκαίας 19

Αγκυρας 9 Βικτωρία και Μαρία.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
170
Like
766
Πόντοι
81
Περασματικη κατά τις 5:30 από τζανινα. Ο Τρύφωνας έδιωξε και 2 πακι ( οnly greek my friends) μπήκα περίμενα ήρθε έπεσε γλυψιματακι από μέρος μου με πολλά υγρά από αυτή. Πίπα με στυλ λύσσας αλλά έβαζε το μισό μέσα. Δύο στάσεις κανονικα και στα 4. Άδειασα εντελώς μέσα της( μου άρεσε πολύ ότι δε με άφηνε να βγω μέχρι να στραγγίξω. Και μου έλεγε τα θέλω όλα μέσα μου)
Δεν ήταν φόλα αλλά γενικά μου φάνηκε πιο ξεπετα σε σχέση με την άλλη φορά
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom