Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 149 άτομα (14 μέλη και 135 επισκέπτες)

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
289
Πόντοι
281
Milana - Perdikas 3.jpg

To Highlight της αποψινης μπουρδελοτσαρκας....Τετοια πολυτελεια στο μεταξουργειο δεν περιμενα ποτε οτι θα δω...Listerine στον νιπτηρα!!! Ελατε τωρα πειτε μου ειλικρινα ουτε στη Φυλης ουτε καν σε στουντιο θυμαμαι να εχουν ΚΑΙ Listerine περα απο το κλασσικο σαπουνι στο νιπτηρα...Αισθανθηκα λες και ημουν VIP.....Περδικας 3 λοιπον αυτο που εχει και εισοδο απο ΜΑλεξανδρου περιμενοντας την Μιλανα το μελαχρινο Ουκρανεζικο ζυμαρακι...Εννοηται μετα το τελειωμα της συνεδριας πριν βγω απο το δωματιο, ετσι για το καλο εριξα και μια γαργαρα με το εν λογω listerine το οποιο ειχε γευση μεντας....μακαρι να ακολουθησουν και αλλοι οικοι το παραδειγμα του συγκεκριμενου....
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
289
Πόντοι
281
Χωρίς να είμαι σίγουρος νομίζω με εναν φίλο μου που πηγαμε εκεί και έφαγε φόλα αν θυμάμαι μου είπε ότι έφτυσε σε 1 από αυτά μέσα, δεν ξέρω τώρα αν ήταν το σαπούνι δίπλα ή αυτό που έβαλες στο στόμα σου...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Χωρίς να είμαι σίγουρος νομίζω με εναν φίλο μου που πηγαμε εκεί και έφαγε φόλα αν θυμάμαι μου είπε ότι έφτυσε σε 1 από αυτά μέσα, δεν ξέρω τώρα αν ήταν το σαπούνι δίπλα ή αυτό που έβαλες στο στόμα σου...
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
508
Κριτικές
5
Like
4.394
Πόντοι
726
2η βάρδια στο τελείωμα

Φ54πάνω Πάμελα καινούργιο κοντούλι καστανοξανθούλι λατινάκι ορεξάτο φαινόταν έκανε και 2 πιρουέτες. Θα συνέχιζε ως 2πμ περίπου.

Φ54κάτω Παλόμα,έως μεσάνυχτα σήμερα. Η Νάταλι έφυγε σύμφωνα με την υπηρεσία.

3η βάρδια

Φωκ27β Νάταλι

Φωκ25β ανοιχτό δε μπήκα

Φωκ19 Μικαέλα ,Μελίσσα

Φβκ17β Βαλέρια καινούργια(?) ρωσίδα ξανθοκάστανη λευκόδερμη σώμα με πιασίματα λίγη χαλάρωση κοιλιά,ωραία στήθη , πρόσωπο κλάσικ σλαβικό με ωραία μάτια.
Πιθανόν νάχει ξαναδουλέψει εδώ.

Φωκ13ισ. θα συνέχιζε η Νικόλ

Φωκ13υπ. οι λατίνες που ήταν πριν στο 19 δηλ. Νικόλ σιδεράκια καλό κορμί καβλόφατσα και Πάολα.

Φωκ7υπ. ορθάνοιχτο ,δε μπήκα
Φωκ7ισ. υποθέτω Ανίτα
Φωκ9 πάλι δε μπήκα ,τις προάλλες έπαιζε Ρωξάνη και Σίσυ βουλγάρες

Φυλ66α Κάτια το μαγκάκι.

Φ59οροφος Ντιάνα από ρουμανία

Φ61 Κρυστάλ

Φ67 Νάταλι και Έλενα

Φιλιπ11α Ντιάνα και Λία

Φιλιπ11β Αννα κου

Ανοιχτά επίσης τα 74αρ. και 71οροφος.
Τα υπόλοιπα κλειστά,μέτρια κίνηση.
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
285
Like
336
Πόντοι
21
Milana - Perdikas 3.jpg

To Highlight της αποψινης μπουρδελοτσαρκας....Τετοια πολυτελεια στο μεταξουργειο δεν περιμενα ποτε οτι θα δω...Listerine στον νιπτηρα!!! Ελατε τωρα πειτε μου ειλικρινα ουτε στη Φυλης ουτε καν σε στουντιο θυμαμαι να εχουν ΚΑΙ Listerine περα απο το κλασσικο σαπουνι στο νιπτηρα...Αισθανθηκα λες και ημουν VIP.....Περδικας 3 λοιπον αυτο που εχει και εισοδο απο ΜΑλεξανδρου περιμενοντας την Μιλανα το μελαχρινο Ουκρανεζικο ζυμαρακι...Εννοηται μετα το τελειωμα της συνεδριας πριν βγω απο το δωματιο, ετσι για το καλο εριξα και μια γαργαρα με το εν λογω listerine το οποιο ειχε γευση μεντας....μακαρι να ακολουθησουν και αλλοι οικοι το παραδειγμα του συγκεκριμενου....
Δεν νομίζω να έκανες όντως γαργάρα με το συγκεκριμένο?
 

Kaulis

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
42
Like
156
Πόντοι
0
2η βάρδια στο τελείωμα

Φ54πάνω Πάμελα καινούργιο κοντούλι καστανοξανθούλι λατινάκι ορεξάτο φαινόταν έκανε και 2 πιρουέτες. Θα συνέχιζε ως 2πμ περίπου.

Φ54κάτω Παλόμα,έως μεσάνυχτα σήμερα. Η Νάταλι έφυγε σύμφωνα με την υπηρεσία.

3η βάρδια

Φωκ27β Νάταλι

Φωκ25β ανοιχτό δε μπήκα

Φωκ19 Μικαέλα ,Μελίσσα

Φβκ17β Βαλέρια καινούργια(?) ρωσίδα ξανθοκάστανη λευκόδερμη σώμα με πιασίματα λίγη χαλάρωση κοιλιά,ωραία στήθη , πρόσωπο κλάσικ σλαβικό με ωραία μάτια.
Πιθανόν νάχει ξαναδουλέψει εδώ.

Φωκ13ισ. θα συνέχιζε η Νικόλ

Φωκ13υπ. οι λατίνες που ήταν πριν στο 19 δηλ. Νικόλ σιδεράκια καλό κορμί καβλόφατσα και Πάολα.

Φωκ7υπ. ορθάνοιχτο ,δε μπήκα
Φωκ7ισ. υποθέτω Ανίτα
Φωκ9 πάλι δε μπήκα ,τις προάλλες έπαιζε Ρωξάνη και Σίσυ βουλγάρες

Φυλ66α Κάτια το μαγκάκι.

Φ59οροφος Ντιάνα από ρουμανία

Φ61 Κρυστάλ

Φ67 Νάταλι και Έλενα

Φιλιπ11α Ντιάνα και Λία

Φιλιπ11β Αννα κου

Ανοιχτά επίσης τα 74αρ. και 71οροφος.
Τα υπόλοιπα κλειστά,μέτρια κίνηση.
Ποια είναι αυτή η Κατια το μαγκάκι? Μπορείς να δώσεις περιγραφή συναγωνιστή?
 

memmas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
12
Like
475
Πόντοι
290
Ιάσωνος 46 Κατερίνα ξανθοκαστανη μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,
Smirni καλημέρα, η Κατερίνα άλλαξε πρόγραμμα σε τελειωτικό; χτύπησαν αναδουλειές;
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
370
Κριτικές
46
Like
2.362
Πόντοι
2.405
Καλημέρα παίδες...έχει γαμησει κανείς την Έμιλυ από Λιοσίων 73,β?
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
252
Κριτικές
15
Like
1.555
Πόντοι
6.240
Οσο για καποιους φιλους που παραπονιουνται για φολολατινες....παιδες καποια 20ρικα τα δινουμε για την εμπειρια.Ας γαμησω μια λατινα με την τρομερη κωλαρα κι ας μην ειναι το τελειο γαμησι.Τετοιους κωλους βλεπω στο δρομο με κολαν κι αρρωσταινω κ στο δωματιο εχω την ευκαιρια να τον βλεπω στα 4 να του τραβηξω ενα γλυψιμο κ να τον καρφωσω...Μαθετε να παιρνετε απο την καθε κοπελα τα θετικα στοιχεια που μπορειτε.
Ειναι απο τα γαμησια που καις εικοσαρικο ετσι για το παλμαρε!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.112
Πόντοι
45.465
Φβκ17β Βαλέρια καινούργια(?) ρωσίδα ξανθοκάστανη λευκόδερμη σώμα με πιασίματα λίγη χαλάρωση κοιλιά,ωραία στήθη , πρόσωπο κλάσικ σλαβικό με
δεν είναι καινούργια, δουλεύει συχνά πυκνά εκεί στη 3η βάρδια, πριν δούλευε με άλλο όνομα Χωματιανου 11α αλλά είχε πρωτοξεκινησει από Διδύμου 22

ΥΓ μπράβο για τις ενημερώσεις σου
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.112
Πόντοι
45.465

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.984
Πόντοι
6.815
Milana - Perdikas 3.jpg

To Highlight της αποψινης μπουρδελοτσαρκας....Τετοια πολυτελεια στο μεταξουργειο δεν περιμενα ποτε οτι θα δω...Listerine στον νιπτηρα!!! Ελατε τωρα πειτε μου ειλικρινα ουτε στη Φυλης ουτε καν σε στουντιο θυμαμαι να εχουν ΚΑΙ Listerine περα απο το κλασσικο σαπουνι στο νιπτηρα...Αισθανθηκα λες και ημουν VIP.....Περδικας 3 λοιπον αυτο που εχει και εισοδο απο ΜΑλεξανδρου περιμενοντας την Μιλανα το μελαχρινο Ουκρανεζικο ζυμαρακι...Εννοηται μετα το τελειωμα της συνεδριας πριν βγω απο το δωματιο, ετσι για το καλο εριξα και μια γαργαρα με το εν λογω listerine το οποιο ειχε γευση μεντας....μακαρι να ακολουθησουν και αλλοι οικοι το παραδειγμα του συγκεκριμενου....
Εντάξει, πλάκα κάνεις ότι έβαλες Listerine από το μπουρδέλο :new_shocked::skull-and-crossbones:
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
508
Κριτικές
5
Like
4.394
Πόντοι
726
Ποια είναι αυτή η Κατια το μαγκάκι? Μπορείς να δώσεις περιγραφή συναγωνιστή?
Είναι η νεαρή πρώην κοκκινομάλλα Κάτια που δούλευε φιλιπ11β αρχικά κι ύστερα φ66α μέρα παρά μέρα περίπου μαζί με Ιλόνα ή Μαίρη ενίοτε στη 2η βάρδια και μόνη της στην 3η,τώρα τα έβαψε μαύρα κορακίσια κι έχασε και καναδυό κιλά ,σχετικά νορμαλ προς λεπτή πουλάει λίγο υφάκι τρελλοπιτσιρίκας,όπως το πάρει κανείς δες και κριτικές στους αντίστοιχους οίκους.
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
508
Κριτικές
5
Like
4.394
Πόντοι
726
δεν είναι καινούργια, δουλεύει συχνά πυκνά εκεί στη 3η βάρδια, πριν δούλευε με άλλο όνομα Χωματιανου 11α αλλά είχε πρωτοξεκινησει από Διδύμου 22

ΥΓ μπράβο για τις ενημερώσεις σου
Ναι μου φάνηκε γνώριμη καβλόφατσα,με τι όνομα δούλευε πριν άν θυμάσαι;
:hi:
 

chrisnmm96

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
87
Like
588
Πόντοι
80
Πρωινη βιαστικη επισκεψη: Φυλης 84 ισογειο Τζουλια, μελαχροινο κοντο σαμιαμιδι, σε υπεραπλο. Φυλης 65 ισογειο Ντιανα, καστανοξανθη κουκλιτσα με ωραιο κορμι, απλο προγραμμα με τελειωτικο στο στηθος.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.112
Πόντοι
45.465
τώρα live

Μαραθωνος 59 αριστερά Σορινα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα, 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο υπόγειο κλειστό.

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος Ιζαμπελα, ξανθιά μιλφ, με κανονικό σώμα λεπτά πόδια λίγο κοιλίτσα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59α εδώ είχε τη Σονια όταν πέρασα, όταν ξαναπερασα για να πάρω το αμάξι ήταν κλειστό το φως.

Βιργινίας Μπενάκη 33 κλειστό.

Παιανιεων 24 Ζάνα ξανθοκαστανο παχουλο γκρανι με 2-2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166β Τζέσικα μαυρουλα , νταρντανοχοντρη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κωνσταντινουπολεως 166α Νίκα ξανθοκαστανη μιλφ με γυαλάκια , παχουλη με 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, στις 1300 θα έρθει και η Αννα.

Ιωαννίνων 3 κάτω Ελένη/Έλενα ξανθιά μιλφογκιλφ, σώμα με πιασίματα , κοιλίτσα,3αρι συν βυζι με μεγάλη ρογα, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ανίτα/Άννα , ξανθιά ψηλή μιλφ μέ ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι, σε απλό πρόγραμμα με τελειωτικό στο στήθος.

Ιωαννίνων 3 όροφος Αλεξάνδρα ξανθιά κοντή μιλφ, σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 5 Άννα ξανθιά μιλφογκιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
482
Κριτικές
13
Like
4.565
Πόντοι
731
Οσο για καποιους φιλους που παραπονιουνται για φολολατινες....παιδες καποια 20ρικα τα δινουμε για την εμπειρια.Ας γαμησω μια λατινα με την τρομερη κωλαρα κι ας μην ειναι το τελειο γαμησι.Τετοιους κωλους βλεπω στο δρομο με κολαν κι αρρωσταινω κ στο δωματιο εχω την ευκαιρια να τον βλεπω στα 4 να του τραβηξω ενα γλυψιμο κ να τον καρφωσω...Μαθετε να παιρνετε απο την καθε κοπελα τα θετικα στοιχεια που μπορειτε.
Εγώ που είμαι και Λατινο-lover το ξαναλέω, η στατιστική μου είναι κάπου στο 50%νορμάλ 30%φόλα 20%τούμπανο σε καμία περίπτωση δεν είναι ΟΛΕΣ φόλες, ούτε καν η πλειοψηφία, πιστεύω η συμβουλή σου είναι 100% σωστή, πάρε ότι μπορείς/επιτρέπει η καθεμία, ειλικρινά πολλές από αυτές αν σκάγανε ντυμένες/φτιαγμένες σε κάνα Lohan θα ξεροχύνανε όλοι και εμείς τις έχουμε με ένα 20αρι.
Οι τελευταίες 3 Λατίνες που πήρα ήταν όλες άνω του μετρίου σε συμπεριφορά/συμμετοχή και όλες της τελευταίας φουρνιάς , μπορεί να έτυχε οκ, αλλά και σε ψιλοφόλα να είναι όταν έχει κορμί σαν την Σάρα, Αμάντα κλπ. απο το Φ105 ντάξ, την βρίσκεις κάπως την φάση :cheesy:

Φωκ9 πάλι δε μπήκα ,τις προάλλες έπαιζε Ρωξάνη και Σίσυ βουλγάρες
Την Ρωξάνα έχουμε καμία πρόσφατη εμπειρία,πρόγραμμα ? έχει πολύ δυνατό κορμί για την ηλικία της.
 
Τελευταία τροποποίηση:

10euro10lepta

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
57
Like
297
Πόντοι
20
τώρα live

Ιάσωνος 2α Αλεξάνδρα ξανθοκαστανη χοντρή μιλφ με 2. 5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.

Ιάσωνος 2β κλειστό.

Ιάσωνος 1α Μαρίνα, καστανή μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1β αριστερά Ειρήνη(από το 2β) ξανθια μιλφογκιλφ με ψιλοκανονικο σώμα, 2αρι βυζι ,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Ιάσωνος 1β δεξιά Ναταλί, ξανθιά κοντή γκιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 1γ Λαρα/Λάουρα ξανθιά γκιλφ παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 10αρια, 16αρια & 20αρια κλειστά.

Ιάσωνος 19α Ντιαννα ξανθοκαστανη πολύ χοντρή μιλφ με 2.5αρι συν βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 19β κλειστό.

Λεωνιδου 28 όροφος κλειστό.

Λεωνιδου 28 ισόγειο Βαλεντινα καστανή κατσαρομαλλα χοντρή με 2.5αρι συν βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και μασαζακι, κάνουν και παρτουζα.

Ιάσωνος 27 κλειστό.

Ιάσωνος 30α Μαρία καστανή κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι σχεδόν βυζι, πιρσινγκ στον αφαλό,πολλά τατουάζ και Άντζελα ξανθοκαστανο κοντοπουτανο με το μαλλί πιασμένο κότσο, κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 30β Ελένη/Λόλα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, τατουάζ στα αριστερά πλευρά, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 31α διάδρομος δεξιά κλειστο.

Ιάσωνος 31α ευθεία υπόγειο Άντζελα ξανθιά μιλφογκιλφ, νταρντανοχοντρη με 2. 5αρια συν βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 31β κλειστό.

Ιάσωνος 32 όροφος κλειστά.

Ιάσωνος 32 ισόγειο διάδρομος δεξιά Σοφία μελαχρινή κοντή μιλφ μέ κανονικό σώμα, 2-2.5αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί ώμο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πριν κάνα μήνα την είχα πετύχει στο Διδυμου 27.

Ιάσωνος 32 ισόγειο ευθεία Λένα... ξανθιά κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 36 Χριστίνα ξανθοκαστανη παχουλη με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 37 & 37α κλειστά.

Ιάσονος 39(1) κλειστό.

Ιάσονος 39(2) Ντανιελα πολύ λεπτή κοπελίτσα με ξανθοπλατινε μαλλί μικρό βυζι και μια ακόμη που η χοντρη ξανθιά ψηλή τσατσά δεν έλεγε ποια είναι και να έρθω μετά από μισή ώρα γιατί είναι σε δωμάτιο μισάωρο, η ίδια πριν κάνα 2μηνο δεν έλεγε το όνομα μιας λατινας αν δεν περνούσα δωμάτιο...

Ιάσωνος 39(3) Χριστίνα ξανθιά χοντρή με 2.5αρι βυζι , απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 39(4) Σοφία ψηλή μελαχρινή νταρντανοπαχουλη κοπέλα με ωραίο πρόσωπο, 2.5αρι βυζι, τατουάζ μανίκι στο αριστερό χέρι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39(5) κλειστό.

Ιάσονος 39(6) Μαρία , μαυρουλα με κανονικό ωραίο σώμα 1.5αρι βυζι, ωραίο κωλαράκι , απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44 Αλινα μελαχρινή με κανονικό σώμα μικρό βυζι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη, πίσω χαμηλά στη μέση και στο δεξί αστράγαλο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 44 νέο Σανέλ, ξανθιά ψηλή ουκτανεζα μιλφ με κανονικό πολύ ωραίο σώμα, 2αρι συν βυζι, τατουάζ ανάμεσα στα βυζια, απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα στα 15 ευρώ, τιμήθηκε θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική, θα είναι μέχρι τις 1800.

Ιάσωνος 44β δεξιά ισόγειο Στέλλα μελαχρινή μαυριδερή κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Κατερίνα μελαχρινή μιλφ χοντρουλα με το μαλλί πιασμένο σε μακρυά αλογοουρά, 2.5αρι συν βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44β μεσαίο όροφος Σοφία , ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασιματακια 2.5αρι συν βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 44β νέο αριστερά όροφος κλειστό μεν το φως αλλά η πόρτα ανοιχτή μετά από μήνες, ανέβηκα τα σκαλιά ήταν δύο κοπέλες με τα ρούχα τους και καθάριζα, βγήκε και ένας μουσάτος νεαρός ο οποίος είπε ότι από αύριο θα ανοίξει.

Ιάσωνος 46 Κατερίνα ξανθοκαστανη μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, η Καρίνα σύμφωνα με την υπηρεσία γυρίζει 7/2.

Ιάσωνος 46β Μαρία μελαχρινή κοπέλα με κανονικό ωραίο σώμα 2-2.5αρι βυζι και Μελίνα ξανθιά παχουλη με 3αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 46α κλειστό.

Ιάσωνος 43 Μιρελα ξανθιά με το μαλλί πιασμένο δύο κοτσίδες, κανονικό σώμα, 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ιωάννα καστανή νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, με πρωκτικο.
Καλησπέρα Ιάσωνος 30α η Μαρία προχθές που πέρασα έκανε και 69 χωρίς να ανακοινωθεί από την υπηρεσία και μετά δέχτηκε και γλύψιμο στο μουνι χωρίς πίπα
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Πες ρε μύστη, για τις φολολατίνες! Σύντομα θα ανεβάσω κριτική για την ημιφόλα Ναταλί από Φυλής 56! :kiss-mark:
Αλλά πέρα από αυτό, πραγματικά αναρωτιέμαι με τις ιστορίες που έχουμε ακούσει από παλιούς
ναυτικούς για τις ''καυτές'' Λατίνες :tits2:. Σίγουρα το χύσι τους είχε φτάσει ως το στόμα :cum: για να
καβλώνουν με αυτά τα, ως επί το πλείστον, ψοφίμια... :2funny:
Ναταλί με τέτοια εμφάνιση χαλάλι αν φολιασει η όχι.
Αν και προσωπικά πέρασα πολύ καλά με την συγκεκριμένη γιατί δεν περίμενα να είναι τόσο ευάλωτη στις υπηρεσίες της.

Δοκίμασε κρυσταλ στο φ61 υπόγειο
Πέρασα τελευταία μαζί της και για λατίνα ήταν αρκετά τσαχπινα με καλή διάθεση και όρεξη για σεξ
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
508
Κριτικές
5
Like
4.394
Πόντοι
726
Εγώ που είμαι και Λατινο-lover το ξαναλέω, η στατιστική μου είναι κάπου στο 50%νορμάλ 30%φόλα 20%τούμπανο σε καμία περίπτωση δεν είναι ΟΛΕΣ φόλες, ούτε καν η πλειοψηφία, πιστεύω η συμβουλή σου είναι 100% σωστή, πάρε ότι μπορείς/επιτρέπει η καθεμία, ειλικρινά πολλές από αυτές αν σκάγανε ντυμένες/φτιαγμένες σε κάνα Lohan θα ξεροχύνανε όλοι και εμείς τις έχουμε με ένα 20αρι.
Οι τελευταίες 3 Λατίνες που πήρα ήταν όλες άνω του μετρίου σε συμπεριφορά/συμμετοχή και όλες της τελευταίας φουρνιάς , μπορεί να έτυχε οκ, αλλά και σε ψιλοφόλα να είναι όταν έχει κορμί σαν την Σάρα, Αμάντα κλπ. απο το Φ105 ντάξ, την βρίσκεις κάπως την φάση :cheesy:


Την Ρωξάνα έχουμε καμία πρόσφατη εμπειρία,πρόγραμμα ? έχει πολύ δυνατό κορμί για την ηλικία της.
σωστή τεκμηριωμένη και γειωμένη η άποψή σου για τις λατίνες κατά τη γνώμη μου.

Η Ρωξάνα θάλεγα από τυπική έως θεάρα πάντως σε καμμιά περίπτωση δε θα την έλεγα φόλα,έχει χαρακτήρα και ταμπεραμέντο οπότε σίγουρα ρισκάρεις κι όπως κάτσει. Έχει και κάποια "όχι"στο μενού.

Γιατί,πόσω χρονώ την κάνεις;
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
482
Κριτικές
13
Like
4.565
Πόντοι
731
σωστή τεκμηριωμένη και γειωμένη η άποψή σου για τις λατίνες κατά τη γνώμη μου.

Η Ρωξάνα θάλεγα από τυπική έως θεάρα πάντως σε καμμιά περίπτωση δε θα την έλεγα φόλα,έχει χαρακτήρα και ταμπεραμέντο οπότε σίγουρα ρισκάρεις κι όπως κάτσει. Έχει και κάποια "όχι"στο μενού.

Γιατί,πόσω χρονώ την κάνεις;
Ε, και τις 2 φορές που την είδα βράδυ, θα έλεγα 35+ σίγουρα σε "Milf" κατηγορία, βέβαια πέφτω πολλές φορές έξω :cheesy: και μιλάω πάντα σε σύγκριση με άλλες 30+ της δουλειάς που έχουν παρατήσει το κορμί τους εντελώς (όπως εγώ :cheesy:)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom