Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 158 άτομα (11 μέλη και 147 επισκέπτες)

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Προχτές τα ξημερώματα στο Φωκαιας 19 είδα μια λατίνα η οποία άγγιζε το τέλειο. Σε φάτσα και κορμί! Δεν ήταν η Μισέλ που την είχα δει τις άλλες μέρες τρίτη βαρδια. Μιλάμε την είδα και αλιθωρησα.... @n.smirni76 έχουμε κάποια πληροφορία για αυτήν; Αν και η τρίτη βαρδια δεν είναι το φορτε σου. Κανενός δεν είναι βασικά το φορτε. Οι μεγάλοι γαμιαδες πρεπει να κοιμόμαστε και λίγο....
Δισυλλαβο όνομα. Απλο αλλά ασυνήθιστο. Δεν το έχω ξανά ακουσει.
Μαλακες είχε ένα κωλο γάμησέτα.... Φάτσα μις κόσμος!
Τελικά ποια ήταν ;
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
11
Like
2.640
Πόντοι
731
Σύντομη βόλτα από Μεταξουργείο όπου κατέθεσα στην Ντιάνα κατά κοσμον Αννα στο Ιάσονος 30 υπόγειο. Όταν την είδα στο σαλόνι κάτι μου θύμιζε… μετα θυμήθηκα ότι την είχα πετύχει παλιά στο τικ τοκ και στο ινστα! Πέρασα να δω τι ψάρια πιάνει! Με το που μπήκε στο δωμάτιο μου είπε ότι αν της δώσω μπουρμπουαρ 1,2€ θα κάνει καλύτερο γαμησι. Άρχισε να κλαίγεται ότι τι να κάνει και οι εποχες είναι δύσκολες. Δεν είχα ψηλά και λέω δεν γαμιεται άσε ένα ταλιρακι. Με το ταλιρακι έγλυψε και αρχιδια και με άφησε να την δαχτυλιαζω (αυτό για λίγη ώρα). Τέλος πάντων πιο πολύ πέρασα γιατί την έβλεπα στα σοσιαλ και είχα περιέργεια. Μέτριο γαμησι και αρκετά ψυχολογικά.

Υγ1: Νωρίτερα πέρασα από ΣΠ40 να δω την καινούργια κοπέλα της αλυσίδας τζουλιετ ή Χουλιετ. Ωραία κοπέλα αλλά σε συνδυασμό με το ότι δεν είναι τόσο του γούστου μου και του ψυχρού σαλοναρισματος, δεν ρίσκαρα. Θα περάσω να δω και την άλλη νέα κοπέλα του οίκου την Εμιλυ που είναι περισσότερο στα δικά μου γούστα (έτσι όπως φαίνεται από τις φωτο τουλάχιστον) .

Υγ2: Εμετουργειο ανοιχτά σχεδόν ολα τα σπίτια και με αρκετή κίνηση.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
864
Κριτικές
11
Like
2.004
Πόντοι
496
Μάγκες αλερτ για να μην φάτε φολα !
Διάβαζα εδώ για Τζουλιετα Χουλιετα Χουλιετ κλπ και βλέπω ότι είναι Σπύρου Πάτση και είπα να πάω! Σαλόνι πιο κρύο κι από ξεχασμένη μπυρα στην κατάψυξη! Μαζί της η γνωστή εμμυ! Για κάποιο λόγο η υπηρεσία ανακοινώνει για εμμυ 20€ κανονικό και 30€ ελεύθερο στοματικό ! Πέρασμα με τζουλιετ χουλιετ και δεν συμμαζεύεται γιατί με έτρωγε! Εμφάνιση δυνατή Λατινική λεπτή με κωλαρα (έχει λίγη τριχοφυΐα μάλλον από ορμόνες) και βυζι σκληρό μεγάλο για το σώμα της που κοιτάζει θεό! Πρόσωπο γλυκό αλλά βλέμμα βαριεστημένη! Μπαίνει μεσα πρώτη κίνηση να βάλει καποτα σε πεσμένο μόριο χρησιμοποιώντας και στόμα όπου πέτυχε ανόρθωση! Πιπα μέτρια προς καλή θα έλεγα μιας και άφηνε να πιάνω και να της πιέζω το στόμα! Πρώτη στάση αυτή από πάνω όπου κοιτούσε μόνο ταβάνι να δει αν χρειάζεται κάνα μερεμετι η υπάρχουν υγρασιες λόγω εποχές και έχω να κρατάω σταθερά τα κωλο μεριά που πήγαιναν σαν τρέλα πάνω κάτω με τα εμφυτεύματα που έχει βάλει! Γύρισμα ντογκυ μετά από δίκη της προτροπή γιατί φαινόταν κουρασμένη όπου έριξα δυο τρία σκαμπίλια και μου ζήτησε να το κάνω πιο ήρεμα ! Αν δεν είχε αυτή την κωλαρα δεν θα τελειωνα με την καμία! Εν ολίγοις πολύ δυνατή εμφάνιση ίσως και πλέον τετριμμένη μιας και παίζει πολύ στην αγορά τον τελευταίο καιρο ο σωματοτυπος ΑΛΛΑ δεν νομίζω ότι θα ξανά πήγαινα μιας και το κάνει σαν αγγαρεία η τουλάχιστον δεν συμμετέχει όσο θα ήθελα εγώ ! Αυτά από μενα μάγκες!
ΥΣ: η υπηρεσία είναι ότι πιο αγχωνευτο έχω συναντήσει εδώ και καιρο, στην άφιξη μου ανακοίνωσε ότι η χουλιετ δεν δέχεται τπτ έξτρα!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.841
Πόντοι
7.046
Τελευταία τροποποίηση:

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.841
Πόντοι
7.046
Μάγκες αλερτ για να μην φάτε φολα !
Διάβαζα εδώ για Τζουλιετα Χουλιετα Χουλιετ κλπ και βλέπω ότι είναι Σπύρου Πάτση και είπα να πάω! Σαλόνι πιο κρύο κι από ξεχασμένη μπυρα στην κατάψυξη! Μαζί της η γνωστή εμμυ! Για κάποιο λόγο η υπηρεσία ανακοινώνει για εμμυ 20€ κανονικό και 30€ ελεύθερο στοματικό ! Πέρασμα με τζουλιετ χουλιετ και δεν συμμαζεύεται γιατί με έτρωγε! Εμφάνιση δυνατή Λατινική λεπτή με κωλαρα (έχει λίγη τριχοφυΐα μάλλον από ορμόνες) και βυζι σκληρό μεγάλο για το σώμα της που κοιτάζει θεό! Πρόσωπο γλυκό αλλά βλέμμα βαριεστημένη! Μπαίνει μεσα πρώτη κίνηση να βάλει καποτα σε πεσμένο μόριο χρησιμοποιώντας και στόμα όπου πέτυχε ανόρθωση! Πιπα μέτρια προς καλή θα έλεγα μιας και άφηνε να πιάνω και να της πιέζω το στόμα! Πρώτη στάση αυτή από πάνω όπου κοιτούσε μόνο ταβάνι να δει αν χρειάζεται κάνα μερεμετι η υπάρχουν υγρασιες λόγω εποχές και έχω να κρατάω σταθερά τα κωλο μεριά που πήγαιναν σαν τρέλα πάνω κάτω με τα εμφυτεύματα που έχει βάλει! Γύρισμα ντογκυ μετά από δίκη της προτροπή γιατί φαινόταν κουρασμένη όπου έριξα δυο τρία σκαμπίλια και μου ζήτησε να το κάνω πιο ήρεμα ! Αν δεν είχε αυτή την κωλαρα δεν θα τελειωνα με την καμία! Εν ολίγοις πολύ δυνατή εμφάνιση ίσως και πλέον τετριμμένη μιας και παίζει πολύ στην αγορά τον τελευταίο καιρο ο σωματοτυπος ΑΛΛΑ δεν νομίζω ότι θα ξανά πήγαινα μιας και το κάνει σαν αγγαρεία η τουλάχιστον δεν συμμετέχει όσο θα ήθελα εγώ ! Αυτά από μενα μάγκες!
ΥΣ: η υπηρεσία είναι ότι πιο αγχωνευτο έχω συναντήσει εδώ και καιρο, στην άφιξη μου ανακοίνωσε ότι η χουλιετ δεν δέχεται τπτ έξτρα!
Τελικά το πορνοενστικτο - αραχνοαισθηση μου παλι δε με απογοήτευσαν. Όπως έγραψα κι εγώ η τυπισσα είναι μουνάρα οπως λίγες και κωλομάγουλα απο άλλο πλανητη! Να τα ζουλάς μέχρι να δυσει ο ήλιος, αλλά φωλολατινα όπως το 90% των νοτιοαμερικανιδων που έχουν κατακλυσει τα σπιτακια μας στην μετά κορόνας εποχή. Κι εγώ όταν την είδα ήταν βαριεστημενη, αλλά την είχα δει περι τις 05:00 το πρωι άρα δικαιολογημενο το κορίτσι μετά από μια επίπονη βαρδια. Λογική κουραση.
Απλά ρε παιδια πλεον πρεπει να ξέρετε ότι λατίνα = 90% φολα!
Μην παραπονιεστε μετά! Εντυπωσιακα σωματότυπα, όμορφες κοπελες, αλλά μέχρι εκει!
Μάνα Ρωσία ρε! Οι καλυτερες πορνες! Επιστήμη, διατριβή, εξειδικευση στο αρχαιότερο επάγγελμα εδώ και 10ετιες. Και άσπρο γκροβερ, άσπρα μουνοχειλα, ροζ ρόγες παρακαλω...!
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
11
Like
2.640
Πόντοι
731
Τελικά το πορνοενστικτο - αραχνοαισθηση μου παλι δε με απογοήτευσαν. Όπως έγραψα κι εγώ η τυπισσα είναι μουνάρα οπως λίγες και κωλομάγουλα απο άλλο πλανητη! Να τα ζουλάς μέχρι να δυσει ο ήλιος, αλλά φωλολατινα όπως το 90% των νοτιοαμερικανιδων που έχουν κατακλυσει τα σπιτακια μας στην μετά κορόνας εποχή. Κι εγώ όταν την είδα ήταν βαριεστημενη, αλλά την είχα δει περι τις 05:00 το πρωι άρα δικαιολογημενο το κορίτσι μετά από μια επίπονη βαρδια. Λογική κουραση.
Απλά ρε παιδια πλεον πρεπει να ξέρετε ότι λατίνα = 90% φολα!
Μην παραπονιεστε μετά! Εντυπωσιακα σωματότυπα, όμορφες κοπελες, αλλά μέχρι εκει!
Μάνα Ρωσία ρε! Οι καλυτερες πορνες! Επιστήμη, διατριβή, εξειδικευση στο αρχαιότερο επάγγελμα εδώ και 10ετιες. Και άσπρο γκροβερ, άσπρα μουνοχειλα, ροζ ρόγες παρακαλω...!
Παλια δεν ηταν ετσι ομως. Θυμασαι χρυσες εποχες απο Αγιου Πετρου 7 και Ρεμουνδου 20?
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.841
Πόντοι
7.046
Παλια δεν ηταν ετσι ομως. Θυμασαι χρυσες εποχες απο Αγιου Πετρου 7 και Ρεμουνδου 20?
Θα είμαι ειλικρινής. Αυτά τα μπουρδέλα τα γνωρίζω αλλά δεν τα έχω επισκεφθεί. Αντε δυο τρεις φορές κατά τυχη. Θα σου πω όμως ότι ο λατινες προ 5ετιας, που ήταν ελάχιστες, δεν έχουν καμία σχέση σε επερεσιες με αυτό το μετά κορόνας κυμα! Τότε σεβοντουσταν το 20αρι. Τώρα βάζουν μπρος την εντυπωσιακή τους εμφάνιση και μετά στο δωμάτιο τιποτις.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.114
Πόντοι
45.465

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
864
Κριτικές
11
Like
2.004
Πόντοι
496
απο Ρεμουνδου, 21 κυρίως, στο 20 για παρα πολύ μικρό διάστημα
Πωωωωω πως να ξεχάσω την Πατρίτσια! Για μενα οτιιιιι καλύτερο έχει περάσει! Υπέροχη και ωραίο τυπακι!
 

Bill the Dark Night

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2009
Μηνύματα
34
Κριτικές
4
Like
191
Πόντοι
0
Καθολου απιθανο.Μαζεψε οτι ηθελε και πισω στα παιδακια της.Καλα να ειναι.Περασαμε ωραια με αυτη την κοπελα.Παντως απουσιαζει παρα πολυ καιρο,αυτο ειναι γεγονος.
Κρίμα... παλαιότερα δούλευε στην διδυμου... δεν νομίζω να ειχε παιδιά.. πάντως αν επιστρέψει ενημερώστε... συνήθως οι τσατσαδες λένε μαλακιες για να χουν δουλειά αυτές που δουλεύουν στη βάρδια
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
98
Like
412
Πόντοι
20

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
11
Like
2.640
Πόντοι
731
Πωωωωω πως να ξεχάσω την Πατρίτσια! Για μενα οτιιιιι καλύτερο έχει περάσει! Υπέροχη και ωραίο τυπακι!
Ισχυει. Αυτη, η Τζεσικα και η Ρακελ/Φακελ. Η πατριτσια μετα πηγε σε στουντιο και εν τελει εξαφανιστηκε
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.246
Τελικά το πορνοενστικτο - αραχνοαισθηση μου παλι δε με απογοήτευσαν. Όπως έγραψα κι εγώ η τυπισσα είναι μουνάρα οπως λίγες και κωλομάγουλα απο άλλο πλανητη! Να τα ζουλάς μέχρι να δυσει ο ήλιος, αλλά φωλολατινα όπως το 90% των νοτιοαμερικανιδων που έχουν κατακλυσει τα σπιτακια μας στην μετά κορόνας εποχή. Κι εγώ όταν την είδα ήταν βαριεστημενη, αλλά την είχα δει περι τις 05:00 το πρωι άρα δικαιολογημενο το κορίτσι μετά από μια επίπονη βαρδια. Λογική κουραση.
Απλά ρε παιδια πλεον πρεπει να ξέρετε ότι λατίνα = 90% φολα!
Μην παραπονιεστε μετά! Εντυπωσιακα σωματότυπα, όμορφες κοπελες, αλλά μέχρι εκει!
Μάνα Ρωσία ρε! Οι καλυτερες πορνες! Επιστήμη, διατριβή, εξειδικευση στο αρχαιότερο επάγγελμα εδώ και 10ετιες. Και άσπρο γκροβερ, άσπρα μουνοχειλα, ροζ ρόγες παρακαλω...!
Πες ρε μύστη, για τις φολολατίνες! Σύντομα θα ανεβάσω κριτική για την ημιφόλα Ναταλί από Φυλής 56! :kiss-mark:
Αλλά πέρα από αυτό, πραγματικά αναρωτιέμαι με τις ιστορίες που έχουμε ακούσει από παλιούς
ναυτικούς για τις ''καυτές'' Λατίνες :tits2:. Σίγουρα το χύσι τους είχε φτάσει ως το στόμα :cum: για να
καβλώνουν με αυτά τα, ως επί το πλείστον, ψοφίμια... :2funny:
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
175
Like
772
Πόντοι
81
Τωρα λαίβ Φυλης επιγραμματικά.

Φ84 Ντιάνα η μοντέλα, η Ρανια ξανα σε 5 μέρες.

Φ59 όροφος Μελίνα Ρωσίδα με ομορφο κώλο.

Φωκ 13 υπόγειο Μελινα, Έμιλυ και Μικαέλα.

Φωκ 13 ισόγειο Μαρια με γυαλιά και Νικολ με καυτό σορτσάκι.

Φωκ 19 ενα ωραίο μελαχρινό με σιδεράκια ξέχασα όνομα.

Φωκ 25 ισόγειο Τζανινα. Η Σαρα σε 3-4 μερες.

Φωκ 25 οροφος Κατερίνα "Ισπανιδα" με δικτυωτό φορεμα.

Φωκ 27 υπόγειο Μελισα λατίνα νομιζω αυτή που δούλευε και Φ86 όροφος.
Άρα η Τζανίνα θα είναι και αύριο? Εσύ ως γνώστης του είδους την προτείνεις για να πάω να γεφτω μουνοζουμα?
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
1.137
Πόντοι
206
Χθες βραδυ στις 9 παρα περασα καρφωτος λ73β για την καινουργια λατινα ή την Εμμυ.
Ανεβαινω πανω περιμενε ενα "ελαφρυ" παληκαρι,η λατινα σε δωματιο δεν καταφερα να την δω και η εμμυ ετοιμαζοταν για προγραμμα μιας ωρας.
Σκαει στο σαλονι λεω στην τσα2 οτι εχω 10 λεπτα να γαμησω μετα φευγω σε δουλεια και εν τελη οντως περασα εγω δωματιο....
Επαθα πλακα γιατι προκειται για την αντιπαθεστατη με κοντο γκριζο μαλλι....η συνεδρια πολυ πετυχημενη ειχε ορεξη αυτη τη φορα η εμμυ μου αδειασε και τα νεφρα το καντοπουτανο....

Οσο για καποιους φιλους που παραπονιουνται για φολολατινες....παιδες καποια 20ρικα τα δινουμε για την εμπειρια.Ας γαμησω μια λατινα με την τρομερη κωλαρα κι ας μην ειναι το τελειο γαμησι.Τετοιους κωλους βλεπω στο δρομο με κολαν κι αρρωσταινω κ στο δωματιο εχω την ευκαιρια να τον βλεπω στα 4 να του τραβηξω ενα γλυψιμο κ να τον καρφωσω...Μαθετε να παιρνετε απο την καθε κοπελα τα θετικα στοιχεια που μπορειτε.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.168
Κριτικές
496
Like
62.239
Πόντοι
39.662
Άρα η Τζανίνα θα είναι και αύριο? Εσύ ως γνώστης του είδους την προτείνεις για να πάω να γεφτω μουνοζουμα?
λογικα θα ειναι αφου θα λειπει και η Σαρα... να πας Τζανινα εχει καθαρο και υγρο μουνι, να πας να της το ρουφηξεις και να πιεις τα υγρα της στην υγεια μας :rockon::rockon:
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.619
Κριτικές
13
Like
10.075
Πόντοι
2.046
Παλια δεν ηταν ετσι ομως. Θυμασαι χρυσες εποχες απο Αγιου Πετρου 7 και Ρεμουνδου 20?
Πατρίτσιααα υπέρμουνο και
νομίζω είναι τοπ 3 από όσες έχω πάρει σε φυλής και πέριξ!
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
175
Like
772
Πόντοι
81
Χθες βραδυ στις 9 παρα περασα καρφωτος λ73β για την καινουργια λατινα ή την Εμμυ.
Ανεβαινω πανω περιμενε ενα "ελαφρυ" παληκαρι,η λατινα σε δωματιο δεν καταφερα να την δω και η εμμυ ετοιμαζοταν για προγραμμα μιας ωρας.
Σκαει στο σαλονι λεω στην τσα2 οτι εχω 10 λεπτα να γαμησω μετα φευγω σε δουλεια και εν τελη οντως περασα εγω δωματιο....
Επαθα πλακα γιατι προκειται για την αντιπαθεστατη με κοντο γκριζο μαλλι....η συνεδρια πολυ πετυχημενη ειχε ορεξη αυτη τη φορα η εμμυ μου αδειασε και τα νεφρα το καντοπουτανο....

Οσο για καποιους φιλους που παραπονιουνται για φολολατινες....παιδες καποια 20ρικα τα δινουμε για την εμπειρια.Ας γαμησω μια λατινα με την τρομερη κωλαρα κι ας μην ειναι το τελειο γαμησι.Τετοιους κωλους βλεπω στο δρομο με κολαν κι αρρωσταινω κ στο δωματιο εχω την ευκαιρια να τον βλεπω στα 4 να του τραβηξω ενα γλυψιμο κ να τον καρφωσω...Μαθετε να παιρνετε απο την καθε κοπελα τα θετικα στοιχεια που μπορειτε.
Καργιολα Έμμυ. 4 φορές την πήρα. Δύο Χάλια δύο φοβερές. Αν έχει όρεξη περνάς απίστευτα. Αλλιώς σε φολιαζει ασχημα
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
836
Κριτικές
23
Like
7.920
Πόντοι
2.036
Milana - Perdikas 3.jpg

To Highlight της αποψινης μπουρδελοτσαρκας....Τετοια πολυτελεια στο μεταξουργειο δεν περιμενα ποτε οτι θα δω...Listerine στον νιπτηρα!!! Ελατε τωρα πειτε μου ειλικρινα ουτε στη Φυλης ουτε καν σε στουντιο θυμαμαι να εχουν ΚΑΙ Listerine περα απο το κλασσικο σαπουνι στο νιπτηρα...Αισθανθηκα λες και ημουν VIP.....Περδικας 3 λοιπον αυτο που εχει και εισοδο απο ΜΑλεξανδρου περιμενοντας την Μιλανα το μελαχρινο Ουκρανεζικο ζυμαρακι...Εννοηται μετα το τελειωμα της συνεδριας πριν βγω απο το δωματιο, ετσι για το καλο εριξα και μια γαργαρα με το εν λογω listerine το οποιο ειχε γευση μεντας....μακαρι να ακολουθησουν και αλλοι οικοι το παραδειγμα του συγκεκριμενου....
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Milana - Perdikas 3.jpg

To Highlight της αποψινης μπουρδελοτσαρκας....Τετοια πολυτελεια στο μεταξουργειο δεν περιμενα ποτε οτι θα δω...Listerine στον νιπτηρα!!! Ελατε τωρα πειτε μου ειλικρινα ουτε στη Φυλης ουτε καν σε στουντιο θυμαμαι να εχουν ΚΑΙ Listerine περα απο το κλασσικο σαπουνι στο νιπτηρα...Αισθανθηκα λες και ημουν VIP.....Περδικας 3 λοιπον αυτο που εχει και εισοδο απο ΜΑλεξανδρου περιμενοντας την Μιλανα το μελαχρινο Ουκρανεζικο ζυμαρακι...Εννοηται μετα το τελειωμα της συνεδριας πριν βγω απο το δωματιο, ετσι για το καλο εριξα και μια γαργαρα με το εν λογω listerine το οποιο ειχε γευση μεντας....μακαρι να ακολουθησουν και αλλοι οικοι το παραδειγμα του συγκεκριμενου....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom