Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 307 άτομα (27 μέλη και 280 επισκέπτες)

Kaulis

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
42
Like
156
Πόντοι
0
Έχετε δει Όλγα milf ψηλή χοντρή, το θωρηκτό? Από Ρωσία. Και Ελένη από Αλβανία που δούλευε στο διδύμου?
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
98
Like
414
Πόντοι
20
Καλησπέρα μύστες! Εχθές το βραδάκι μετά από σχετικά σύντομη βόλτα στα κεντρικά πέρασα με την Ντιαννα απλό πρόγραμμα στο Φ 84α για 1η φορά δεν είχε τύχει να την δω παλιότερα. Κοπέλα ξανθιά από Ρουμανία! Οι τορπίλες μοιάζουν να είναι σιλικόνης και παραπλανούν μιας και είναι τέντα και όμως δεν είναι, είναι φυσικές κάτι που διαπιστώθηκε μετά στον αγώνα κατευθείαν έδωσα το μπλέ χαρτί και μπήκα χωρίς να το σκεφτώ πολύ! Προκαταρκτικά πέρασμα σκούφου τσιμπουκακι 1η στάση από πάνω μου 2η ιεραποστολικό και στα 4. Λόγω κούρασης διότι την προηγούμενη μέρα είχα πάει απέναντι Ράνια και αργότερα στην Σαμπινα δυσκολευτηκα να τελειώσω η Ντιάννα είχε πολύ υπομονή και δεν βιαζόταν καθόλου. Της έπαιζα ελαφρά το μουνακι της και φιλούσα τις ρογες εκείνη με χαδακια φιλάκια κ επιφωνήματα περίμενε να την χύσω στα υπέροχα βυζάκια έρχονταν πάρει στάση. Προτού τελειώσω της έκανα μια προσποίηση ότι θα χύσω και έβαλε τα χέρια σαν ασπίδα μπροστά στο πρόσωπο γελάσαμε πολύ και οι δύο!!! Το τέλος ήρθε μετά από 12-13 λεπτά πράγμα που δεν περίμενα για να είμαι ειλικρινής είχα γίνει μούσκεμα κ στον ιδρώτα.. έμεινα πολύ ευχαριστημένος από την κοπέλα θα ξαναπάω σύντομα για 2η κατάθεση και με περισσότερες καύλες. Αυτά από εμένα να περνάτε όμορφα
 

amfi852

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
108
Like
205
Πόντοι
1
σήμερα εφαγα απρόοπτο footjob από κοπέλα χωρίς να το περιμένω . Αν δεν είχα πάει σε άλλες 2 πιο πριν παίζει να είχα τρελαθεί από την καύλα
Φάνηκε να έχει πολύ εμπειρία σε αυτό γιατί μου έγινε γρηγορα πέτρα χαχα
Tι ειναι αυτο το footjob?
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Την Καλημερα στους Φιλους....εχθες βραδυ....περασμα απο Διδυμου 27 ηταν μονο η Φωτεινη.Περασα και μου εκανε τον πουτσο και τα αρχιδια να βογγανε....ρε παιδια πειτε της κατι....πιο χαλαρα.....εχει τα αντιστροφα αποτελεσματα η πιπα που κανει.....
Καλα να περνατε....
υσ.Αλιονα...γυρνα πισω να δωσεις σεμιναρια....σε Αγαπαω.......γυρνα πισω!!!!!!!
Η Βίκτωρια που χάθηκε ;
 

vabiri(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2020
Μηνύματα
53
Like
124
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • (m=eGM68f)(mh=ynbf17kBqoxCW6XH)5.jpg
    (m=eGM68f)(mh=ynbf17kBqoxCW6XH)5.jpg
    23,6 KB · Εμφανίσεις: 21
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
13
Like
10.163
Πόντοι
2.046
Καλησπέρα μύστες! Εχθές το βραδάκι μετά από σχετικά σύντομη βόλτα στα κεντρικά πέρασα με την Ντιαννα απλό πρόγραμμα στο Φ 84α για 1η φορά δεν είχε τύχει να την δω παλιότερα. Κοπέλα ξανθιά από Ρουμανία! Οι τορπίλες μοιάζουν να είναι σιλικόνης και παραπλανούν μιας και είναι τέντα και όμως δεν είναι, είναι φυσικές κάτι που διαπιστώθηκε μετά στον αγώνα κατευθείαν έδωσα το μπλέ χαρτί και μπήκα χωρίς να το σκεφτώ πολύ! Προκαταρκτικά πέρασμα σκούφου τσιμπουκακι 1η στάση από πάνω μου 2η ιεραποστολικό και στα 4. Λόγω κούρασης διότι την προηγούμενη μέρα είχα πάει απέναντι Ράνια και αργότερα στην Σαμπινα δυσκολευτηκα να τελειώσω η Ντιάννα είχε πολύ υπομονή και δεν βιαζόταν καθόλου. Της έπαιζα ελαφρά το μουνακι της και φιλούσα τις ρογες εκείνη με χαδακια φιλάκια κ επιφωνήματα περίμενε να την χύσω στα υπέροχα βυζάκια έρχονταν πάρει στάση. Προτού τελειώσω της έκανα μια προσποίηση ότι θα χύσω και έβαλε τα χέρια σαν ασπίδα μπροστά στο πρόσωπο γελάσαμε πολύ και οι δύο!!! Το τέλος ήρθε μετά από 12-13 λεπτά πράγμα που δεν περίμενα για να είμαι ειλικρινής είχα γίνει μούσκεμα κ στον ιδρώτα.. έμεινα πολύ ευχαριστημένος από την κοπέλα θα ξαναπάω σύντομα για 2η κατάθεση και με περισσότερες καύλες. Αυτά από εμένα να περνάτε όμορφα
το βυζί της Ντιάνας ΔΕΝ είναι φυσικό!
 

gamao_gamao

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2022
Μηνύματα
54
Κριτικές
3
Like
153
Πόντοι
0
Ειναι κανενας τωρα εκει Φωκαιας, Φυλης να μας πει τι παιζει?
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.361
Πόντοι
211
Κατάθεση στην Μαρία από άγκυρας 9. Θεία 45+, που γουστάρει νεαρούς και γίνεται τέρμα υποτακτική. Εκθείασε το σώμα μου και με ρωτούσε τι κάνω για αυτό. Της είπα τίποτα γιατί βαριόμουν και την εκθειασα επίσης πράγμα που την έκανε χαλί να την πατήσω. Πίπες βαθειές με φτυσιματα, ισπανικό. Με ρωτούσε που μένω και όταν έμαθε ότι είμαστε γείτονες κάνανε ένα role play, ότι έρχομαι σπίτι της και την ξεμουνιαζω. Εκεί φώναζε από την καύλα και γενικά ήταν πολύ θερμή. Τη γάμησα ιεραποστολικό και στα 4. Κατάθεση στις βυζάρες της. Αυτά τα ολίγα. Βέβαια επειδή δεν ήταν καμιά μουναρα έχω ακόμα καύλες. Ξέρει κανείς αν είναι η αλιονα από διδύμου εκεί ή καμία που να είναι θερμή στο κρεβάτι;
45+ ,σωστά...60άρα είναι..
 

Dimk12

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρετε που δουλεύει η τζεσικα (Φωκαίας 25, φυλής 59) αυτή την περίοδο και τι ώρες;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
13
Like
10.163
Πόντοι
2.046
Είναι πολύ μαλακό δεν μου έδωσε την εντύπωση να είναι πλαστικό.
για να σου δώσω να καταλάβεις και της Μικαέλας από φ17 μαλακό είναι! αλλά όλοι ξέρουμε οτι έχει βάλει βυζιά
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.117
Κριτικές
1.245
Like
193.560
Πόντοι
45.465
Καλησπέρα μύστες! Εχθές το βραδάκι μετά από σχετικά σύντομη βόλτα στα κεντρικά πέρασα με την Ντιαννα απλό πρόγραμμα στο Φ 84α για 1η φορά δεν είχε τύχει να την δω παλιότερα. Κοπέλα ξανθιά από Ρουμανία! Οι τορπίλες μοιάζουν να είναι σιλικόνης και παραπλανούν μιας και είναι τέντα και όμως δεν είναι, είναι φυσικές κάτι που διαπιστώθηκε μετά στον αγώνα κατευθείαν έδωσα το μπλέ χαρτί και μπήκα χωρίς να το σκεφτώ πολύ! Προκαταρκτικά πέρασμα σκούφου τσιμπουκακι 1η στάση από πάνω μου 2η ιεραποστολικό και στα 4. Λόγω κούρασης διότι την προηγούμενη μέρα είχα πάει απέναντι Ράνια και αργότερα στην Σαμπινα δυσκολευτηκα να τελειώσω η Ντιάννα είχε πολύ υπομονή και δεν βιαζόταν καθόλου. Της έπαιζα ελαφρά το μουνακι της και φιλούσα τις ρογες εκείνη με χαδακια φιλάκια κ επιφωνήματα περίμενε να την χύσω στα υπέροχα βυζάκια έρχονταν πάρει στάση. Προτού τελειώσω της έκανα μια προσποίηση ότι θα χύσω και έβαλε τα χέρια σαν ασπίδα μπροστά στο πρόσωπο γελάσαμε πολύ και οι δύο!!! Το τέλος ήρθε μετά από 12-13 λεπτά πράγμα που δεν περίμενα για να είμαι ειλικρινής είχα γίνει μούσκεμα κ στον ιδρώτα.. έμεινα πολύ ευχαριστημένος από την κοπέλα θα ξαναπάω σύντομα για 2η κατάθεση και με περισσότερες καύλες. Αυτά από εμένα να περνάτε όμορφα
άμα βλέπεις τη Ντιαννα που δουλεύει στο χώρο τόσα χρόνια πρώτη φορά, λογικό να λές ότι τα βυζια της είναι φυσικά...έλα όμως που δεν είναι
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.117
Κριτικές
1.245
Like
193.560
Πόντοι
45.465
Κοίτα να δεις τυπε πραγνατα μερικοί γαμανε και γκονενες εκτός μπουρδελων και δεν ξέρουν για καθε εργαζόμενη αν έχουν βυζια η αν έχουν βάλει..
Βέβαια για σένα που έχεις φάει ότι δεν τρώνε ούτε τα πακια αυτά είναι παιχνιδάκι
Κοίτα παπαρακο που εμφανίζεσαι μόνο για να γράφεις μαλακιες, έχεις τόσο μυαλό που δε μπορείς να καταλάβεις ότι δεν έχει καμία σχέση το αν γαμας μόνο σε μπουρδέλα όπως εσύ πχ, αν υπάρχουν άλλοι που γαμανε και σε μπουρδέλα και εκτός όπως εγώ, υπάρχουν άλλοι που γαμανε μόνο εκτός και άλλοι που δε γαμανε καθόλου ,αυτά δεν έχουν σχέση με το αν μπορείς να καταλάβεις αν μια γκόμενά έχει ή δεν έχει σιλικόνες, επίσης όποιος την θυμάται όταν ξεκίνησε και χωρίς να την έχει πάρει βλέπει τη διαφορά, τώρα σαλτα και γαμησου γιατί με έχεις πρήξει και εμφανίζεσαι μόνο για να λές πράγματα για μένα λές και με γνωρίζεις, τέλος για να δείς πόσο κομπλεξικός είσαι και έχεις εμμονή μαζί μού πάλι ενώ άλλοι πριν από μένα απάντησαν ότι δεν είναι φυσικά εσύ έκανες σε μένα παράθεση μόνο και μόνο για να πεις τη μαλάκια σου που πιστεύεις για μένα, όπως έκανες και παλιότερα δηλαδή που άλλος έγραψε αλλά σε μένα έκανες παράθεση, να το κοιτάξεις, αν δεν θές να διαβάζεις ρε παπαρα τα μύνημα μου πάτα αγνοηση
 
Τελευταία τροποποίηση:

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.764
Κριτικές
6
Like
8.994
Πόντοι
1.686
Ξανά απαντά μου όταν δεν είσαι δυστυχησμενος με την μπουρδελιαρικη ζωουλα σου και θα κάνω τον κόπο να διαβάσω τι λες αλλιώς θα διαβάζω μόνο τα live επιγραμματικα

Τύπε, ο Ν. Σμύρνη76 είναι κομάντο , και κάνει ενημέρωση μαχητική,
εσύ είσαι νεοσύλλεκτος, δεν σε παίρνει να κάνεις κριτική στον παλιό .

Για να μην ενοχλείς , σου δίνω μια καλή πληροφορία , Ντάρια
Αγκύρας 9 απόγευμα
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
8
Like
4.971
Πόντοι
736
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom