Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 320 άτομα (38 μέλη και 282 επισκέπτες)

polymprizos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
245
Like
197
Πόντοι
1
Δοκιμάστηκε η Ειρήνη του Φυλής 72. Θεώρησα ότι ήταν η πιο αξιόλογη παρουσία σήμερα. Δεν είχε δοκιμαστεί παλιότερα χωρίς κάποιο συγκεκριμένο λόγο. Είχε χαμόγελο στο σαλονάρισμα και δυνατό κώλο. Με έπεισε.

Σε γενικές γραμμές, για μια φορά καλή είναι (κι αυτό γιατί τελείωσα). Δύσκολα θα την επέλεγα ξανά. Θα ήταν η τελευταία μου επιλογή και εξηγούμαι. Προκαταρκτικά μηδέν. Κατευθείαν σκίσιμο προφυλακτικού. Καλή πίπα παρ' όλα αυτά. Σε κατευθύνει και έχει μια διάθεση συγκατάβασης που δεν ξέρω καν από πού έχει προκύψει. Είναι λίγο μη μου άπτου "μη φιλάς στο στήθος, γαργαλιέμαι". Στα 4 που είναι το δυνατό της σημείο λόγω κωλάρας ψιλοκλέβει στη στάση.

Όμορφη παρουσία, αδύνατο σώμα, βέβαια αμφιβάλω ότι είναι 19,5 φυσικά όπως λέει η τσα2. Θα έλεγα αρκετά μεγαλύτερη.

Ας είναι καλά η πωλήτρια σε πολυκατάστημα ρούχων σήμερα που με αρρώστησε με την κωλάρα της και το κολλητό τζιν. Συνέβαλε τα μάλα στην επιλογή της Ειρήνης, ενώ βοήθησε και στο να τελειώσω στα 4.

Μια εμπειρία ακόμη λοιπόν...
χρονια εχει στη πιατσα την θυμαμαι οταν το 2013ή το 2014 οταν την πηρα στο ισογειο του φωκαιας 17 ...πριν απο την χρονολογια που εγραψα δουλευε και σε στουντιο...χαθηκε γυρω στο 19 ή το 20 δ θυμαμαι και επεστρεψε το 2022...ηταν παντα αποτομη τωρα εγινε περισσοτερο...δουλεψε σε αρκετα σπιτια και σχεδον ολα ηταν πανω στη φωκαιας
 

ΒιονικοΑΚ

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
41
Like
180
Πόντοι
0
Επίσης τελικώς πέρασα απο δοκιμή Ιρίνα απο Φ27B, δεν αξίζει με 5 άτομα για αναμονή προσωπικά δεν θα ξανακάτσω 45 λεπτά για να μπω μαζί της πέρα απο αυτό η κοπέλα είναι καλούτσικη φατσικά με κάποια κιλά makeup αλλά τραβάει το πετίτ σώμα της και η λαρακό της ουσιαστικά σαν Σαμπίνα No2.
Μου θυμίσε και την πετιτ Ρουμάνα Kορίνα απο Φυλής 65Β που έχω κάνει μαζί της το καλύτερο μησιγα ως τώρα σε μπου (συνομίλικοι ηλικιακά με άφηνε να την πάρω λες κ ήταν γκόμενα μου μέχρι και παρολίγο ακα πήγε να παιχτεί)
δυστυχώς μέχρι πριν φύγει τέλη Σεπτ '23 περίπου, έχει πάει σε γραφείο απο όσο μου έχουν πει, η τσάτσα δεν γνωρίζει γιατί και που πήγε, αν ξέρει κανεις τίποτα καινούργιο ας πεί
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
829
Κριτικές
66
Like
11.413
Πόντοι
3.506
Καλημέρα ,η Ντάρια από άγκυρας πως είναι τι ηλικια έχει κ τι πρόγραμμα κάνει?επίσης ,ρε παιδιά διαβάζω ότι για την Ιρίνα στο Φώκαιας ότι είχε 12 άτομα ουρά...καλά πως κάθεστε κ περιμένετε να γαμησετε ένα μουνι για 10 λεπτά τόσην ωρα
Η Ντάρια είναι ένα αδύνατο, ψιλό-εμφανίσημο milfόνι, με μικρά βυζιά. Την έχω δοκιμάσει μόνο σε πίπα, χωρίς να την γαμήσω. Δίνει γλωσσόφιλα, κάνει ακάποτο στοματικό, τελειωτικό και γλύφει αρχίδια. Τις προσεχείς ημέρες θα αναρτήσω κριτική, με λεπτομέρειες. Όσον αφορά το δεύτερο σχόλιο σου, τι να πω ρε φίλε. Έγραψε κάποιος για μία καινούργια, εμφανίσιμη κοπέλα και κατευθείαν έσκασε μύτη το 7ο Σύνταγμα Πεζικού. Τα διάβασα και εγώ, για τις μονόωρες αναμονές. Στρατιές, από τελειωμένα λιγούρια, περιμένουν για να γαμήσουν μία απλή πουτάνα μπουρδέλου, η οποία κάνει απλό πρόγραμμα. Ρε κωθώνια, δεν έχετε καθόλου τσίπα πάνω σας; Λίγη αξιοπρέπεια, ρε!
 

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
309
Like
632
Πόντοι
81
Πήγαινα καρφωτος για την ειρήνη στο 17β γιατί μόνο εκείνη θα με ικανοποιούσε αλλά δυστυχώς ήταν κλειστά.

Πήγα Φιλιππίδου 11 πάνω που ήταν η Μόνικα και Καρολίνα
Ενώ είχα σκοπό να γυρίσω σπίτι γιατί η ειρήνη είναι μοναδική στην κατηγορία της
Στο σαλοναρισμα η Καρολίνα μου έκανε το κλικ
Έβγαλε κάτι πολύ οικείο και με τράβηξε

Τελικά ήταν έτσι και στο δωμάτιο
Πολύ καλό τυπακι, άνετη, καυλιάρα και γλυκιά.

Έκανε ένα πολύ καλό ελεύθερο τσιμπούκι που τα είχε όλα, φιλιά από άκρη σε άκρη, τίναγμα του πούτσου μου στη γλώσσα της, γλυψιμο αρχιδιων και βαθύ λαρύγγι..

Ούτε μεγάλη διάρκεια ούτε λίγη, ακριβώς όσο πρέπει για να μη χύσω αλλά και να γαμησω..

Λίγο ιεραποστολικό και μετά στα 4
Ενώ σε άλλες περιπτώσεις δίνω μάχη για να χύσω με την Καρολίνα στις 10 μπιστολιες άδειασα από την καύλα..

Η κοπέλα είναι διαμαντακι και με την αξία της κέρδισε την θέση της στην λίστα με τα στάνταρ μου
Μπράβο
Καλησπερα μυστη! Τι ωρα πηγες περιπου? Ρωταω γιατι θελω να παρω παρτουζα μονικα και καρολινα. Η καρολινα δουλευει παντα πρωι γιαυτο λεω
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Καλησπερα μυστη! Τι ωρα πηγες περιπου? Ρωταω γιατι θελω να παρω παρτουζα μονικα και καρολινα. Η καρολινα δουλευει παντα πρωι γιαυτο λεω
Πήγα 2η βάρδια στις 10
Δεν είμαι σίγουρος για τα ωράρια της εχθές μου είπε πως δουλεύει από το πρωί
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
273
Κριτικές
24
Like
1.146
Πόντοι
4.360
Τωρα πρωϊνη Κολωνου.
32 γωνειακο κλειστο.
32 υπογειο μια κοντη μιλφ με ασιατικα χαρακτηριστικά
32 οροφος μια νταρντάνα ψηλη με ωραιο προσωπο και μεγαλα χυτά βυζια στα 15 και η Αννα νορμαλ προς κοντουλα με ωραιο νεανικο σωμα αλλα κουρασμένο πρόσωπο στα 10.
30 το ενα κλειστο, το ισογειο ανοιχτο που εχει τα καγκελα με 2 κοπελες η μια η Μπελα η Ρουμάνα που τιμηθηκε στο 10ρικο (τίμια) και αλλη μια νεαρή που την ειδα πεταχτά στο κουζινακι.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
444
Κριτικές
3
Like
2.461
Πόντοι
441
Επίσης τελικώς πέρασα απο δοκιμή Ιρίνα απο Φ27B, δεν αξίζει με 5 άτομα για αναμονή προσωπικά δεν θα ξανακάτσω 45 λεπτά για να μπω μαζί της πέρα απο αυτό η κοπέλα είναι καλούτσικη φατσικά με κάποια κιλά makeup αλλά τραβάει το πετίτ σώμα της και η λαρακό της ουσιαστικά σαν Σαμπίνα No2.
Μου θυμίσε και την πετιτ Ρουμάνα Kορίνα απο Φυλής 65Β που έχω κάνει μαζί της το καλύτερο μησιγα ως τώρα σε μπου (συνομίλικοι ηλικιακά με άφηνε να την πάρω λες κ ήταν γκόμενα μου μέχρι και παρολίγο ακα πήγε να παιχτεί)
δυστυχώς μέχρι πριν φύγει τέλη Σεπτ '23 περίπου, έχει πάει σε γραφείο απο όσο μου έχουν πει, η τσάτσα δεν γνωρίζει γιατί και που πήγε, αν ξέρει κανεις τίποτα καινούργιο ας πεί
Εμφανώς ανώτερες υπηρεσίες από Σαμπίνα. Η κοπέλα είναι ζεστή κ σε αφήνει να γλείψεις, να μπεις όσο βαθιά θες, μπρος πίσω κ το κυριότερο δε σε αγχωνει με το χρόνο. Αυτό όμως δε σημαίνει ότι δε θα γαμάμε κ τη Σαμπίνα χαχαχα
 

jimozz1

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2022
Μηνύματα
70
Like
32
Πόντοι
0
Συναγωνιστες καλησπερα,μπορει καποιος να ενημερωσει για το ποιες ειναι Διδυμου 27 τωρα;
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
444
Κριτικές
3
Like
2.461
Πόντοι
441
Φ105 Γιασμίν κ Λίζα κατά τις 11, συνεχόμενα δωμάτια κ οι δύο κοπέλες. Μικρές, λεπτές κ πανέμορφες κ οι δύο, δυσκολεύτηκα να αποφασίσω να μπω με τη Γιασμίν τελικά, αστέρι κ στο γαμήσι! Έβαλε στο τέλοςκάτω κεφάλι κ μου άνοιξε κ με τα δύο χέρια τα υπέροχα κωλομερια της ώστε να θαυμάσω την τέλεια κωλοτρυπίδα της κ να στραγγίξω βαθιά στο μουνί της. Ο επόμενος συμπαθέστατος συναγωνιστής μετά από μένα την πήρε για 20λεπτο, είμαι σίγουρος ότι το απόλαυσε εις διπλούν. Οπωσδήποτε σύντομα δοκιμή κ με τη Λίζα γιατί πραγματικά είναι κρίμα να έχουμε στη διάθεσή μας τέτοια μουνια κ να μην τα γαμάμε.
ΥΓ: παρτουζα 40Ε
 

NewGuy69

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
124
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Σκεφτόμουνα να περάσω την Κυριακή να ρίξω ένα τελευταίο για αυτό το χρόνο και να κλείσω την χρονιά μου. Να αφήσω πίσω τα χοντρά που έχω μαζέψει για το περασμένο χρόνο και να μπούμε φρέσκοι στο καινούριο. Έχετε να μου προτείνετε καμία που να αξίζει? Ξεκινώντας απ'το 10αρικο μέχρι τα 20 ευρώ. Θά'θελα girlfriend experience, φιλιά γλωσσόφιλα, χάδια και ελεύθερο στοματικό. Αν τα δέχεται στο στόμα ακόμα καλύτερα.
 

PsoLeeSin1992

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
873
Πόντοι
361
Καλησπέρα παιδιά. Σκεφτόμουνα να περάσω την Κυριακή να ρίξω ένα τελευταίο για αυτό το χρόνο και να κλείσω την χρονιά μου. Να αφήσω πίσω τα χοντρά που έχω μαζέψει για το περασμένο χρόνο και να μπούμε φρέσκοι στο καινούριο. Έχετε να μου προτείνετε καμία που να αξίζει? Ξεκινώντας απ'το 10αρικο μέχρι τα 20 ευρώ. Θά'θελα girlfriend experience, φιλιά γλωσσόφιλα, χάδια και ελεύθερο στοματικό. Αν τα δέχεται στο στόμα ακόμα καλύτερα.
Φώκαιας 17β, Irina Putanova, η czarina της Φώκαιας.
 

PsoLeeSin1992

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
873
Πόντοι
361
Μετα τις 5 την πετυχαινω.
Περιπου 1,70, 30αρα, 2αρια, κωλος normal, μαλλι συνηθως αλογοουρα που σε αφηνει να την τραβας στα 4 αν θες. Δεκτικη σε 69, γλωσσοφιλα, ελευθερο τελειωτικο.
Το μονο μειον(αναλογως τα γουστα), το οτι ειναι σχετικα αρκετα ανοιχτη(αν κανεις 69 θα καταλαβεις) με τοσο ξεμουνιασμα που χει φαει.
 

BIGMAN1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
116
Like
84
Πόντοι
1
Μετα τις 5 την πετυχαινω.
Περιπου 1,70, 30αρα, 2αρια, κωλος normal, μαλλι συνηθως αλογοουρα που σε αφηνει να την τραβας στα 4 αν θες. Δεκτικη σε 69, γλωσσοφιλα, ελευθερο τελειωτικο.
Το μονο μειον(αναλογως τα γουστα), το οτι ειναι σχετικα αρκετα ανοιχτη(αν κανεις 69 θα καταλαβεις) με τοσο ξεμουνιασμα που χει φαει.
Για την Ειρήνη Φ17β λες ;
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
93
Like
321
Πόντοι
20
Καλησπέρα η τζεσικα από το φ59 έχει μεταφερθεί αλλου;
 

Nikoscall

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
24
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα υπάρχει ενημέρωση για τησ 16:00και μετά φυλής
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom