Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (0 μέλη και 67 επισκέπτες)

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.286
Πόντοι
721
Φιλ 11πάνω Καρολίνα και Μόνικα
Φιλ 11κάτω Μπέλα και μια άλλη μιλφοκατάσταση
Φωκ19 Νικόλ, Βενεζουέλα μάλλον, καινούργια λέει
Φωκ13κάτω Αλίσα
Φωκ27ημιορ Ναταλί
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.286
Πόντοι
721
Φωκ27πάνω Μελίνα
Φωκ13πάνω Σύλβια

Ρε τύποι μου μπας και η τελευταία έχει παίξει αλλαγή φύλου;

edit: Φ71 πάνω κάτω Λατίνες. Η κάτω Μπέλα.

Γενικά της μαλακίας το ανάγνωσμα. Το καλάθι ήταν μικρό γι' απόψε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
27
Like
4.244
Πόντοι
1.446
Η Ιωάννα η ψηλή βολευμπολιστρια σταμάτησε ή δουλεύει κάπου;Γνωρίζει κάποιος;
Καμιά πολύ ψηλή υπάρχει κάπου γενικά;
Γυναικάρα,αμα πηγαινες λιγο με τα νερα της δεν ετρωγες φολα αλλα ηταν με τις μερες της.
Αγνοειται η τυχη της,λογικα θα σταματησε και θα πηγε Ρουμανια
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.286
Πόντοι
721
Γυναικάρα,αμα πηγαινες λιγο με τα νερα της δεν ετρωγες φολα αλλα ηταν με τις μερες της.
Αγνοειται η τυχη της,λογικα θα σταματησε και θα πηγε Ρουμανια
Πωωω τι θυμηθήκατε. Παλιότερα όταν πέρναγα από το 66Δ τη θυμόμουν. Είχε δοκιμαστεί 3-4 φορές. Χειμώνας όλες. Πήγαινα με τα χέρια κρύσταλλα από τη μηχανή, μου έκανε πλάκα κάθε φορά αλλά δεν είχε παραπονεθεί. Καλή κοπέλα. Τσαούσω, πρέπει να είχε παρεξηγηθεί κόσμος μαζί της.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
27
Like
4.244
Πόντοι
1.446
Πωωω τι θυμηθήκατε. Παλιότερα όταν πέρναγα από το 66Δ τη θυμόμουν. Είχε δοκιμαστεί 3-4 φορές. Χειμώνας όλες. Πήγαινα με τα χέρια κρύσταλλα από τη μηχανή, μου έκανε πλάκα κάθε φορά αλλά δεν είχε παραπονεθεί. Καλή κοπέλα. Τσαούσω, πρέπει να είχε παρεξηγηθεί κόσμος μαζί της.
Ηταν γυναικαρα ειχε τιμηθει πολλες φορες,πριν κανα 2 χρονια ειχα διαβασει εδω οτι επαιζε μπαλα και στο εμετουργειο και ειχα στεναχωρηθει.
Ήταν τσαούσω αλλά άμα ησουν ευγενικος γαμουσες πολύ καλα.
 

tsitsi13

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2022
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Φωκ27πάνω Μελίνα
Φωκ13πάνω Σύλβια

Ρε τύποι μου μπας και η τελευταία έχει παίξει αλλαγή φύλου;

edit: Φ71 πάνω κάτω Λατίνες. Η κάτω Μπέλα.

Γενικά της μαλακίας το ανάγνωσμα. Το καλάθι ήταν μικρό γι' απόψε.
μελινα περιγραφη?
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
434
Like
660
Πόντοι
81
Γυναικάρα,αμα πηγαινες λιγο με τα νερα της δεν ετρωγες φολα αλλα ηταν με τις μερες της.
Αγνοειται η τυχη της,λογικα θα σταματησε και θα πηγε Ρουμανια
Παίζει καμιά αντίστοιχη ψηλή κάπου αυτή την περίοδο;
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.286
Πόντοι
721
μελινα περιγραφη?
Αλβανιδοπρόσωπη μιλφ αδύνατη αν βοηθάει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ηταν γυναικαρα ειχε τιμηθει πολλες φορες,πριν κανα 2 χρονια ειχα διαβασει εδω οτι επαιζε μπαλα και στο εμετουργειο και ειχα στεναχωρηθει.
Ήταν τσαούσω αλλά άμα ησουν ευγενικος γαμουσες πολύ καλα.
Συμφωνώ φουλ.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
27
Like
4.244
Πόντοι
1.446
Παίζει καμιά αντίστοιχη ψηλή κάπου αυτή την περίοδο;
Δυστηχως κατι αναλογο δεν γνωριζω ρε φιλε,δυσκολα παντως βρισκεις ψηλες γκομενες και με ωραιο μοντελε σωμα.
Στην Φυλης πλεον ειναι αδυνατον και μεχρι και στα στουντιο σπανιζουν τετοιες γκομενες πλεον.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Πήγαινα καρφωτος για την ειρήνη στο 17β γιατί μόνο εκείνη θα με ικανοποιούσε αλλά δυστυχώς ήταν κλειστά.

Πήγα Φιλιππίδου 11 πάνω που ήταν η Μόνικα και Καρολίνα
Ενώ είχα σκοπό να γυρίσω σπίτι γιατί η ειρήνη είναι μοναδική στην κατηγορία της
Στο σαλοναρισμα η Καρολίνα μου έκανε το κλικ
Έβγαλε κάτι πολύ οικείο και με τράβηξε

Τελικά ήταν έτσι και στο δωμάτιο
Πολύ καλό τυπακι, άνετη, καυλιάρα και γλυκιά.

Έκανε ένα πολύ καλό ελεύθερο τσιμπούκι που τα είχε όλα, φιλιά από άκρη σε άκρη, τίναγμα του πούτσου μου στη γλώσσα της, γλυψιμο αρχιδιων και βαθύ λαρύγγι..

Ούτε μεγάλη διάρκεια ούτε λίγη, ακριβώς όσο πρέπει για να μη χύσω αλλά και να γαμησω..

Λίγο ιεραποστολικό και μετά στα 4
Ενώ σε άλλες περιπτώσεις δίνω μάχη για να χύσω με την Καρολίνα στις 10 μπιστολιες άδειασα από την καύλα..

Η κοπέλα είναι διαμαντακι και με την αξία της κέρδισε την θέση της στην λίστα με τα στάνταρ μου
Μπράβο
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
557
Κριτικές
25
Like
3.456
Πόντοι
1.436
Ενώ σε άλλες περιπτώσεις δίνω μάχη για να χύσω με την Καρολίνα στις 10 μπιστολιες άδειασα από την καύλα..

Η κοπέλα είναι διαμαντακι και με την αξία της κέρδισε την θέση της στην λίστα με τα στάνταρ μου
Μπράβο
Αδυνατισε καθόλου η είναι στα ίδια με παλιά??
Μια φορά την είδα με ρούχα απόγευμα όταν σχολούσε κ δεν έχω εικόνα σαλόνι γιατί ρωτάω .Αν αξίζει να κάνω ρίσκο για πέρασμα στα prive....
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.435
Κριτικές
39
Like
6.985
Πόντοι
1.936
Αδυνατισε καθόλου η είναι στα ίδια με παλιά??
Μια φορά την είδα με ρούχα απόγευμα όταν σχολούσε κ δεν έχω εικόνα σαλόνι γιατί ρωτάω .Αν αξίζει να κάνω ρίσκο για πέρασμα στα prive....
Καλουτσικη ειναι αναφορικα και σε σχεση με το παρελθον που ηταν σαν γιουβαρλακι.Εκπτωσεις στις υπηρεσιες πλεον λογο μη τελειωτικου στοματικου,πλεον μονο στο κορμι της, αλλα το τσιμπουκι πολυ καλο και στα 4 στηνεται αξιοπρεπεστατα.Αν εισαι μουσατος θα προσπαθησει να αποφυγει το γλειφομουνι.Επισης δεν προσφερεται για δαχτυλιασμα.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Αδυνατισε καθόλου η είναι στα ίδια με παλιά??
Μια φορά την είδα με ρούχα απόγευμα όταν σχολούσε κ δεν έχω εικόνα σαλόνι γιατί ρωτάω .Αν αξίζει να κάνω ρίσκο για πέρασμα στα prive....
Νορμάλ σώμα, τσουποτο σχεδόν σαν της εμμυ από Λιοσίων 73
Για να την γάμησα εγώ που σιχαίνομαι τους χοντρούς ανθρώπους σημαίνει πως περνάει την βάση σωματικά.
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
557
Κριτικές
25
Like
3.456
Πόντοι
1.436
Νορμάλ σώμα, τσουποτο σχεδόν σαν της εμμυ από Λιοσίων 73
Για να την γάμησα εγώ που σιχαίνομαι τους χοντρούς ανθρώπους σημαίνει πως περνάει την βάση σωματικά.
Κ εγω τα ιδια γούστα έχω.....δεν μπορώ τις πατοζες....
Αν μοιάζει με Έμμυ περνάει τη βάση σίγουρα κ θα την τιμήσω. Ευχαριστώ πολύ για τις info.
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.082
Κριτικές
8
Like
4.539
Πόντοι
736
Υπάρχει καμία καλή στην πίπα από τρίτη βάρδια;
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.286
Πόντοι
721
Κ εγω τα ιδια γούστα έχω.....δεν μπορώ τις πατοζες....
Αν μοιάζει με Έμμυ περνάει τη βάση σίγουρα κ θα την τιμήσω. Ευχαριστώ πολύ για τις info.
Σόρρυ για την παρέμβαση, αλλά αν μιλάμε για σύγκριση κιλών μεταξύ Έμμυς και Μόνικας, η Έμμυ έχει ξεφύγει νομίζω λίγο τελευταία. Εν αντιθέσει η Μόνικα δεν έχει δίπλες στο σώμα της και μάλιστα σε σχέση με 3 εβδομάδες πριν θα έλεγα έχει χάσει κιόλας.
Από την άλλη η Καρολίνα, για μένα έχει άσχημο γυναικείο σωματότυπο με πλάτες παλαιστή (ντουλάπα). Το καλό είναι ότι έχει αδυνατίσει θα έλεγα λίγο. Πριν κανά δίμηνο είχε πάρει αρκετά. Δηλαδή κι εγώ που γενικά δεν πάω το πάχος, θα προτιμούσα Έμμυ στα παχιά της σε σχέση με Καρολίνα.

Αυτά τα λίγα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.286
Πόντοι
721
Δοκιμάστηκε η Ειρήνη του Φυλής 72. Θεώρησα ότι ήταν η πιο αξιόλογη παρουσία σήμερα. Δεν είχε δοκιμαστεί παλιότερα χωρίς κάποιο συγκεκριμένο λόγο. Είχε χαμόγελο στο σαλονάρισμα και δυνατό κώλο. Με έπεισε.

Σε γενικές γραμμές, για μια φορά καλή είναι (κι αυτό γιατί τελείωσα). Δύσκολα θα την επέλεγα ξανά. Θα ήταν η τελευταία μου επιλογή και εξηγούμαι. Προκαταρκτικά μηδέν. Κατευθείαν σκίσιμο προφυλακτικού. Καλή πίπα παρ' όλα αυτά. Σε κατευθύνει και έχει μια διάθεση συγκατάβασης που δεν ξέρω καν από πού έχει προκύψει. Είναι λίγο μη μου άπτου "μη φιλάς στο στήθος, γαργαλιέμαι". Στα 4 που είναι το δυνατό της σημείο λόγω κωλάρας ψιλοκλέβει στη στάση.

Όμορφη παρουσία, αδύνατο σώμα, βέβαια αμφιβάλω ότι είναι 19,5 φυσικά όπως λέει η τσα2. Θα έλεγα αρκετά μεγαλύτερη.

Ας είναι καλά η πωλήτρια σε πολυκατάστημα ρούχων σήμερα που με αρρώστησε με την κωλάρα της και το κολλητό τζιν. Συνέβαλε τα μάλα στην επιλογή της Ειρήνης, ενώ βοήθησε και στο να τελειώσω στα 4.

Μια εμπειρία ακόμη λοιπόν...
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom