Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 281 άτομα (32 μέλη και 249 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Η ελληνοουκρανέζα δυστυχώς έχει σταματήσει. Βέβαια και να συνέχιζε, το σώμα της πλέον έχει αλλάξει αρκετά.



Είναι ανθρώπινα απο κόσμο γενικά ή γίνεται χαμός; Τσέκαρες μήπως και το 27;
Όχι αλλά σίγουρα ήταν η Ιρίνα και είχε κόσμο μέχρι και απόξω
Γενικά κυκλοφορεί αρκετός κόσμος στα μπορντέλα, είναι κλειστά και τα 105άρια λόγω λαϊκής
 
Τελευταία τροποποίηση:

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.085
Πόντοι
39.662
Μετά απο αναμονη 12 πελατών γάμησα επιτέλους την Ιρίνα στο Φ27 ισόγειο.
Δεν εχω τι να πω για αυτό το κορίτσι :smitten::smitten:
Την ευχαριστησα 10 φορές που ειναι τοσο καλη και ταπεινή και γαμιέται μαζι μας μονο με 20 ευρω. Μακάρι μια μέρα η μανα μου να με καμαρώσει με μια νύφη διπλα μου σαν την Ιρίνα

Screenshot_2023-12-27-13-20-36-517_com.google.android.googlequicksearchbox-edit.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
39
Like
1.674
Πόντοι
3.990
Μετά απο αναμονη 12 πελατών γάμησα επιτέλους την Ιρίνα στο Φ27 ισόγειο.
Δεν εχω τι να πω για αυτό το κορίτσι :smitten::smitten:
Την ευχαριστησα 10 φορές που ειναι τοσο καλη και ταπεινή και γαμιέται μαζι μας μονο με 20 ευρω. Μακάρι μια μέρα η μανα μου να με καμαρώσει με μια νύφη διπλα μου σαν αυτή.

Screenshot_2023-12-27-13-20-36-517_com.google.android.googlequicksearchbox-edit.jpg
Μας ταξίδεψες …
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
440
Κριτικές
3
Like
2.447
Πόντοι
441
γαμήσι με την Ιρίνα Φωκ27, (εγώ περίμενα μόνο δύο πριν από μένα)πολύ καλές εντυπώσεις!

Κ από τη χαρά μου πήγα καπάκια στη Τζέσικα φ65 κάτω, ψηλή, λεπτή, βυζάρες, βαθιά πίπα, έκφυλη φάτσα κ πρόστυχη τόσο όσο πρέπει στις εκφράσεις της.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
Μετά απο αναμονη 12 πελατών γάμησα επιτέλους την Ιρίνα στο Φ27 ισόγειο.
Δεν εχω τι να πω για αυτό το κορίτσι :smitten::smitten:
Την ευχαριστησα 10 φορές που ειναι τοσο καλη και ταπεινή και γαμιέται μαζι μας μονο με 20 ευρω. Μακάρι μια μέρα η μανα μου να με καμαρώσει με μια νύφη διπλα μου σαν την Ιρίνα

Screenshot_2023-12-27-13-20-36-517_com.google.android.googlequicksearchbox-edit.jpg
Α έτσι ε;;; ΟΛΑ ΣΤΗ ΣΑΜΠΙΝΑ ΤΩΡΑ, ΟΛΑ!
ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ!
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Μετά απο αναμονη 12 πελατών γάμησα επιτέλους την Ιρίνα στο Φ27 ισόγειο.
Δεν εχω τι να πω για αυτό το κορίτσι :smitten::smitten:
Την ευχαριστησα 10 φορές που ειναι τοσο καλη και ταπεινή και γαμιέται μαζι μας μονο με 20 ευρω. Μακάρι μια μέρα η μανα μου να με καμαρώσει με μια νύφη διπλα μου σαν την Ιρίνα

Screenshot_2023-12-27-13-20-36-517_com.google.android.googlequicksearchbox-edit.jpg
Τα είχα πει όταν είχε έρθει και όλοι έκαναν την Πάπια...

Ότι ήταν να κάνω μαζί της το έκανα, εννοείται ότι δεν θα γράψω δημόσια και θα της ευχηθώ Καλή Τύχη!!!

Μήτσο έχω βρει καινούργια μωράκια που βέβαια εννοείται ότι δεν θα σου αποκαλύψω γιατί είσαι Αλήτης!!! :bounce::bounce:
:birdman:
 

GVEJOHN

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
0
Υπάρχει καλύτερη λύση!

Παίρνει ένα ζευγάρι γυαλιά ελαφράς πρεσβυωπίας, τα δίνει στην πουτάνα να τα φορέσει ώστε να απολαμβάνει κι αυτή το θέαμα άφοβα, και την ζωγραφίζει στο πρόσωπο σαν μοντέρνος καλλιτέχνης!
Ένα κράνος μηχανής , fullface θα ήταν καλύτερο.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.975
Πόντοι
6.815
Μόλις έγινε άλλη μια κατάθεση στην Τζούλια στην Ιάσωνος καθαρά για κόλο μια και το ξανά έβαλε στο πρόγραμμα.
Οκ. τίμιο κολογαμιση αλλά πάντα στο τέλος μπαίνω στο δίλημμα, μια μέτρια με κολο ή μια εργαλείο με normal.
Τώρα Φωκαιας 27 για να δω την Ιρίνα που όντως είναι δυνατό εργαλείο.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
39
Like
6.959
Πόντοι
1.936
Αδερφέ δεν αντιλέγω σε τπτ από αυτά που λες αλλά μια γυναίκα σίγουρα δεν προτιμάει έναν Πακιστάνο καλύτερα να έρθει ένας γερός βρωμιαρης πάρα ένας πάκι 0ου τον χώνει ο ένας στον άλλον
Σωστο και αυτο αλλα οι κοπελες στα μπουρδελα απλα θελουν τα λεφτα.Καλη και η καθαριοτητα και η αξιοπρεπεια αλλα ολες τα ταλιρα και τα δεκαρικα ζητανε.Αν τους ενοιαζε θα πηγαιναν να δουλεψουν για 34 φραγκα τη μερα οχταωρο.Οποτε,επειδη οι πακιδες και τα μπαγκλαντες εχουν χαρτι (οχι σοφτεξ και ντιανα),θα ειναι ευπροσδεκτοι πελατες στα μπουρδελακια.
Αδερφέ δεν αντιλέγω σε τπτ από αυτά που λες αλλά μια γυναίκα σίγουρα δεν προτιμάει έναν Πακιστάνο καλύτερα να έρθει ένας γερός βρωμιαρης πάρα ένας πάκι 0ου τον χώνει ο ένας στον άλλον
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
39
Like
6.959
Πόντοι
1.936
Εγαμευθει εχθες,δευτερη μερα χριστουγεννων η Νταρια στο Αγκυρας 9.Πρωινη βαρδια,μονη της με συνεχομενα δωματια και ανεση χρονου παρα τα κουδουνια του μπλουτουθ.Παρουσιαστηκε με πορνοτακουνα κατευθασε με παντοφλες στο δωματιο λογο σκαλας.Ομορφη συνεδρια.Τξν προτιμω απο την αλλη την καργια την Βαρβαρα.
 

eLmatad9r

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
Φυλής 65 η Μπιουτι είναι στην θέση της? Καλές γιορτές μύστες!!
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
404
Κριτικές
6
Like
2.219
Πόντοι
481
Καλησπερα σας θα ηθελα να σας πω οτι η ιρινα ειναι καινουργεια κοπελα στο Φωκαιας 27 και κανει πολυ πλουσιο προγραμα θα ελεγα οτι κανει προγραμα οπως εκανε παλια η Νταινα η Γιαννα η Ρενατα και η Νανσυ στα μοντελαδικα πριν κατι χρονια παλιες καλες εποχες.Στενο νεανικο μουνακι που δεν κλεβει σε στασεις.το απολαμβανει δεν ειναι σαν αλλες που ειναι κομοδηνα επιτελους ηρθε και κατι καλο.Εχει πολυ καλη συμετοχη και νεανικη φρεσκαδα και δεν κλεβει οπως κανουν πολλες απο τα μεγαλα ονοματα.θα την ξαναδοκιμασω συντομος.

Η ιρινα ειναι πραγματικο διαμαντη αλλωστε φενεται απο την αυρα που βγαζει στο Σαλονι και στο δωματιο χωρις πιεση χρονου με πολυ πλουσιο προγραμα και χωρις χαζοερωτιαρηδες ΑλβανοΟρεστηδες.

Και εγω μονο δυο πελατες σημερα περιμενα και μολις μπηκα στο δωματιο το πλακωσα στα τσα που.

Σε λιγες ημερες θα ειναι ξανα βραδυ στο ποστο της.

Νεσκαφέ, πάλι εδώ εσύ ?..
 
Τελευταία τροποποίηση:

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
311
Κριτικές
11
Like
2.618
Πόντοι
731
καλησπερα!
Γνωριζει καποιος ποια ειναι τωρα Φωκ.13? Ευχαριστω εκ των προτερων
 

eLmatad9r

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
Η Μπιουτι το αφρικανικό άτι θα είναι απογευμα σήμερα? Ευχαριστώ μύστες!!
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
498
Κριτικές
5
Like
4.125
Πόντοι
721
καλησπερα!
Γνωριζει καποιος ποια ειναι τωρα Φωκ.13? Ευχαριστω εκ των προτερων
Στο φωκ13υπόγειο η Στεφανία λατίνα μπαμπάτσικη νεαρή μελαχρινή με ανοιχτό δέρμα συμπαθητική χαμογελαστή λάτιν κωλάρα με συνεχόμενα δωμάτια.

Φωκ13 πάνω,17β όταν πέρασα ,κλειστά.

Φώκ 19 η Εμμυ τσίμπησε λιγάκι ή μου φαίνεται.

Τα 25άρια και 27άρια ανοιχτά από μακριά, δεν πέρασα.
Φωκ7 υπ και 7,9 ανοιχτά.

Επίσης στο τέλος της πρωινής βάρδιας στο φυλ 59 όροφος έπαιζε μια Χριστίνα ξανθιά από Ρωσία έλεγε, συμπαθητική ευδιάθετη πλακατζού 30άρα+(?) με κίνκυ μαύρο γυαλιστερό ψευτοδερμάτινο καμπαρετζούδικο μίνι Βυζάρες προς 2μισάρι+ πεσμένο γενικά σώμα κανονικής γυναίκας όχι μοντέλο αλλά βέρυ οκ.

Απότι κατάλαβα είναι άλλη από την Χριστίνα Ουκρανέζα τού ίδιου οίκου δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ίσως μου διέφυγε.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Μιλαγα μετν ψυχη τους φιλε μου, καο οχι με το σωμα τους!
Η ελληνοουκρανεζα άφησε εποχή καλό κορίτσι, καλός χαρακτήρας με φιλότιμο.
Είχε φυγει κάπου στην περίοδο της καραντίνας,
είναι στην Αγγλία τώρα κ από ότι έλεγε η τσατσα που ήταν τελαυταια μαζί της ότι έχει σταματήσει από την δουλειά.
Ομως κάποιος εδώ είχε γράψει που την γνώριζε της τηλέφωνισε με κάμερα κ ήταν με τα σουτιέν αρα ίσως κ εκεί ασκεί το λειτουργιμα της.
 

Ilovecg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
89
Κριτικές
13
Like
630
Πόντοι
310
Η ελληνοουκρανεζα άφησε εποχή καλό κορίτσι, καλός χαρακτήρας με φιλότιμο.
Είχε φυγει κάπου στην περίοδο της καραντίνας,
είναι στην Αγγλία τώρα κ από ότι έλεγε η τσατσα που ήταν τελαυταια μαζί της ότι έχει σταματήσει από την δουλειά.
Ομως κάποιος εδώ είχε γράψει που την γνώριζε της τηλέφωνισε με κάμερα κ ήταν με τα σουτιέν αρα ίσως κ εκεί ασκεί το λειτουργιμα της.
Κόβει η πουτανα το γαμησι
 

George_Fanta

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
42
Like
253
Πόντοι
20
Επίσης στο τέλος της πρωινής βάρδιας στο φυλ 59 όροφος έπαιζε μια Χριστίνα ξανθιά από Ρωσία έλεγε, συμπαθητική ευδιάθετη πλακατζού 30άρα+(?) με κίνκυ μαύρο γυαλιστερό ψευτοδερμάτινο καμπαρετζούδικο μίνι Βυζάρες προς 2μισάρι+ πεσμένο γενικά σώμα κανονικής γυναίκας όχι μοντέλο αλλά βέρυ οκ.
Σήμερα πέρασα και εγώ από εκεί Φ59 πρωί μόλις είχαν πάει, και η Χριστίνα -όπως την περιγράφεις είναι, ψιλή κοπελα- έρχεται και όπως καθόμουν στον καναπέ μου κάθεται πάνω μου με τα πόδια ανοιχτα και.με πιάνει πάμε μέσα πάμε μορο μου , και άλλα τέτοια δεν με άφηνε να φύγω , αλλα δεν πέρασα δεν ξέρω γιατί κάτι δεν με τράβηξε, καλή περίπτωση φανηκε οποίος έχει πάει ας ενημερώσει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom