Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 95 άτομα (8 μέλη και 87 επισκέπτες)

xgeo1234

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
160
Like
219
Πόντοι
21
Αν δεν έχεις πολλές απαιτήσεις, ωραίο κορμάκι έχει, πέρνα
Δεν περιμένω να είναι σουπερ αλλά να κάνει μια πίπα της προκοπής,μην είναι αστεριας.Δεν βρήκα κάποια κριτική.Το κορμί για τα γούστα μου είναι άριστο.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Δεν υπάρχει κανονικά στο πρόγραμμα της Σαμπινας απ όπου και αν το έμαθες, κατά 90% δεν ισχύει, εδώ άλλος πριν 2 μήνες και έγραψε κριτική ότι πήρε τη Σαμπινα και αυτή βρισκόταν εκτός Αθηνών...άλλος έγραψε ότι τη πήρε μεταμεσονυκτια και αυτή βρισκόταν σε κόντρες στα λιμανακια...εκτιθεστε...
Και εγώ την έβλεπα στο πρόγραμμα ότι είναι απόγευμα.. που θα με βόλευε πολύ, μίας και ταξιδεύω Παρασκευή... αλλά δεν ...την ρώτησα και μου είπε ποτέ δεν έρχομαι πριν την 23:00.. μόνο την περασμένη Παρασκευή την πέτυχα 22:00... μάλλον κατά τύχη..
Την άλλη ήταν Καλαμπάκα στα μοναστήρια... άστα.
Η μόνη μας ελπίδα ήσουν εσύ για σωστή ενημέρωση, αλλά είναι εκτός ωραρίου σου..

Προσωπικά ευχαριστώ για τής τόσες ενημέρωσης που κανείς... νομίζω και όλοι αυτοί που ταξιδεύουν για να βρεθούν Αθήνα..
 

Tsotso_Gelato

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
829
Κριτικές
66
Like
11.371
Πόντοι
3.506

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
829
Κριτικές
66
Like
11.371
Πόντοι
3.506
Καλησπερα η Αντριαννα μια θρυλικη gilf που ηταν στο Μεταξουργειο πριν 4-5 χρονια με πλαστικα βυζια, μουρη και ενα τατουαζ στη μεση που εκανε την επικη πιπα ξερουμε που εχει παει;
Την είδα πριν από λίγες εβδομάδες στο Αγκύρας 12Α, πρωινή βάρδια. Φορούσε περούκα, ήταν πρησμένη και έμοιαζε απολιθωμένη. Η τσατσά ανακοίνωσε νορμάλ σεξ, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό. Τιμή: 20€.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.890
Like
5.633
Πόντοι
1.056
Δεν υπάρχει κανονικά στο πρόγραμμα της Σαμπινας απ όπου και αν το έμαθες, κατά 90% δεν ισχύει, εδώ άλλος πριν 2 μήνες και έγραψε κριτική ότι πήρε τη Σαμπινα και αυτή βρισκόταν εκτός Αθηνών...άλλος έγραψε ότι τη πήρε μεταμεσονυκτια και αυτή βρισκόταν σε κόντρες στα λιμανακια...εκτιθεστε...

Για μενα θα επρεπε η διαχειρηση του site να σου δωσει το ελευθερο να ελεγχεις το φορουμ..
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
229
Πόντοι
26
Καλημέρα
Διαβασα οτι στην Αχαρνων 86 εμφανίστηκε η Εβελίνα.
Μηπως ξέρει κανείς αν εχει επανακάμψει και η Μαίρη με το κοντό μαλλί και το τατουάζ;
Αυτες παλιά δούλευαν μαζί.
Η Μαιρη δουλευει πλεον σε μασαζ, πλεον σε νεο μαγαζι πλατεια Καραισκακη, 70 ευρω με σεξ και μασαζ για 45 λεπτα.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.631
Κριτικές
34
Like
4.327
Πόντοι
7.195
Καλησπερα η Αντριαννα μια θρυλικη gilf που ηταν στο Μεταξουργειο πριν 4-5 χρονια με πλαστικα βυζια, μουρη και ενα τατουαζ στη μεση που εκανε την επικη πιπα ξερουμε που εχει παει;
Θρυλική gilf που έγραψε ιστορία στο Δ18 απ όπου έφυγε αφού πλάκωσε στο ξύλο την Αλιόνα. Εξαιρετικές υπηρεσίες με πρόβλημα ότι φορούσε πάντα περούκα και ότι η μούρη της ήταν παραμορφωμένη από τις πλαστικές. Μετά το Δ18 πήγε Βέργας 6 για αρκετό καιρό. Μια φορά μου είχε πεί ότι βασικά δουλεύει με σταθερούς πελάτες και οι καιροί είναι δύσκολοι για κοπέλες που δεν έχουν πιάσει πελατεία. Παρόλαυτα μετακινήθηκε στο δεκάρικο για αρκετά χρόνια, και πριν από κανά εξάμηνο έγινε το κουφό να ξαναγυρίσει στο εικοσάρικο, στο Αγκύρας, ενώ πιά θάναι γύρω στα 65 χρονών. Ήταν ψηλή λεπτή ενώ τώρα στις ενημερώσεις διαβάζω ότι είναι νταρντάνα. Όποιος δεν την ξέρει έστω μία για το παλμαρέ αξίζει.
 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
320
Κριτικές
10
Like
625
Πόντοι
251
Μόλις την είδα καλή σε εμφάνιση αρκετά έκφυλη αλλά μου φάνηκε σχετικά χαλαρό το σώμα όπως κι ο κωλος! Θα έμπαινα αλλά μόλις ανακοινώθηκε απλό χαιρέτησα! Κριμα! Ευχαριστώ πολύ μάγκες!
Απλό στο Διδυμου 27
Η Μαιρη δουλευει πλεον σε μασαζ, πλεον σε νεο μαγαζι πλατεια Καραισκακη, 70 ευρω με σεξ και μασαζ για 45 λεπτα.
Ποιο μασάζ είναι αυτό πως λέγεται??
 
Εγγρ.
4 Νοε 2019
Μηνύματα
12
Like
20
Πόντοι
0
Καλημέρα μύστες . Αν κατέβει κανείς προς δίδυμου ας ρίξει μια ενημέρωση ποια παίζει μπάλα στο 27αρι..ευχαριστώ
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.792
Πόντοι
45.465
Για μενα θα επρεπε η διαχειρηση του site να σου δωσει το ελευθερο να ελεγχεις το φορουμ..
εχει άτομα η διαχείριση του site για να κάνει ελέγχους δε χρειάζομαι εγώ, ας κοιτάξει όμως λίγο αυτούς που με τη πρώτη ευκαιρία σπαμαρουν
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
460
Κριτικές
24
Like
1.316
Πόντοι
1.071
Παιδιά ανά ξέρει κάποιος για την Σάρα από γ Σεπτεμβρίου 119 Πατησίων 95 να μου πει κάτι. Τη ν ψάχνω σαν τρελος
 

Nazario_85

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
86
Like
776
Πόντοι
80
Φυλής 84α Ντιανα

Πολύ όμορφη, ξανθιά, ωραίο σώμα, 26 χρονών Ρουμάνα
Έφαγα τον κωλο μου από βροχή αλλα ευτυχώς άξιζε

Γαμηθηκε σε όλες τις στάσεις, δεν έκλεψε πουθενά, σίγουρα θα ξαναπάω, η τσατσά χτύπησε στα 7 λεπτά επηρεασμένη από την κίνηση του σαλονιού

Η κοπέλα φοράει έντονο άρωμα και με τα απλά φιλάκια στον λαιμό βρωμοκωπας, έπρεπε να παιχτεί καταδρομικη για να μπω στο σπίτι, προσοχή
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Ξερεις αν ποτε δεχτοταν να κανει golden shower? Παλια την ειχα κοψει για τα παντα αλλα δεν την προλαβα για το συγκεκριμενο φετιχ
Να της κάνει ή αυτή να σε κατουρήσει?
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
13
Like
1.681
Πόντοι
4.655
Πέρασα από την Αλκιβιάδου 16γ και προς έκπληξη μου είδα μία κοντούλα ωράια ρωσίδα ξανθιά γύρω στα 40 Ναταλι την λενε πρωτη φορά την έβλεπα, και η τσατσά με ενημέρωσε ότι είναι καινούργια κάνει τα πάντα εκτός κώλου κσι έχει έρθει από μπαρ της επαρχίας και δουλεύει σαββατοκλήριακο διπλοβάδια θα δοκιμαστεί διότι δεν είχα και πολύ χρόνο να περασω
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Την είδα πριν από λίγες εβδομάδες στο Αγκύρας 12Α, πρωινή βάρδια. Φορούσε περούκα, ήταν πρησμένη και έμοιαζε απολιθωμένη. Η τσατσά ανακοίνωσε νορμάλ σεξ, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό. Τιμή: 20€.
Επική πίπα ;;;;
Πριν κανένα μήνα που πέρασα ήταν απλά ότι χειροτερο
Μάλλον δεν τη πέτυχα σε Καλη ημέρα ( αυτός ο οίκος που είναι γεμάτο γάτες δεν είναι ; )
 

Chemical Warfare

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2017
Μηνύματα
42
Κριτικές
4
Like
388
Πόντοι
20
Κολωνου 30α σε αυτό με το face control, ήταν η Μπέλα και η Ινα με απλό στα 10ευρώ. Πέρασα με Μπέλα μια χαρά , τον τρώει καλά και βαθιά χωρίς μα μου. Πολύ καλό μουνάκι και αυτή η Ίνα και με σερί δωμάτια...στα υπόψιν. Στα υπόψιν και η Λιζα από Ακομινάτου 2 όροφος πρωινή ευχάριστη και χαμογελαστή.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom