Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 276 άτομα (24 μέλη και 252 επισκέπτες)

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
969
Κριτικές
129
Like
16.373
Πόντοι
19.306
Η στυλοβάτιδα Φωτεινή στο Ι.44 μοιράζει πόνο και ανακούφιση σε ανδρικά κορμιά.
Πόσο σταθερή στις υπηρεσίες της . Λίγες αγωνίστριες στέκουν σε αυτό το επίπεδο.
Πάλι συνεχόμενα δωμάτια με συναγωνιστές να αδειάζουμε χιλιάδες σπερματοζωάρια στον εν λόγω οίκο.
Το hands free ακα τσιμπούκι της κάνει θαύματα.

Η τσατσά δεν έχει λόγο να ανησυχεί για τίποτε. Το μαγαζί κόβει χαρτί .
Με μέτριους υπολογισμούς στην βάρδια πρέπει να περνάνε όχι κάτω από 30 νωματαίοι έως 40.
Νομίζω όταν ήταν Κολωνού 27 πρέπει να περνούσε περισσότερος κόσμος. Τεράστιο το σαλόνι εκεί.
Στο Ι.44 έχουν το σχοινακι κι όλα καλά. Μόνο όσοι ξέρουν περνάνε. Στα πακι ανακοινώνει η τσατσά : " κοπέλα στο ντομάτιο είκοσι λεπτά" και τούς ξεφορτώνεται.

Να προσέχετε Κύριοι.
Όσες φορές την είχα δει στο Κ27 δεν περνούσα γιατί την έβλεπα αδυνατούλα για τα γούστα μου. Που να ήξερα τι καρατσιμπουκοκλαρίνοβα είναι. Στην Ιάσονος όμως την έχω τιμήσει 3 φορές γιατί δεν πολυτσαρκάρω απογεύματα. Είμαι πρωινός τύπος.
Είναι εγγύηση
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.345
Κριτικές
15
Like
11.684
Πόντοι
3.246
Κατά τις 3 πήγα Μεταξουργείο. Έψαχνα κάνα δύο γνωστές για ελεύθερο στοματικό αλλά έλειπαν. Τελικά κατέληξα σε άλλη με απλό πρόγραμμα, γνωστή κι αυτή. Μπαίνει με χαϊδεύει λίγο και ενώ περιμένω προφυλακτικό για πιπέτο με καβαλάει και αρχίζει να τριβεται στην πούτσα μου. Μου σηκώνεται κατευθείαν και κάνει μια κίνηση και την βάζει μέσα της και αρχίζει ένα χοροπηδημα άλλο πράγμα. Εγώ τα έχασα γιατί αιφνιδιάστηκα και δεν είπα τίποτα. Μέχρι γλωσσόφιλα μου έδωσε που προσωπικά δεν τα ζητάω από καμία. Αφού της τον έχωσα αρκετή ώρα με βογγητα από μέρους της που συνήθως δεν φέρεται ετσι, κολλάει πάνω μου και μου λέει χύνω, χύνω. Κακά τα ψέμματα δεν μπορώ να αρνηθώ ότι το όλο σκηνικό με έφτιαξε πολύ. Γυρνάει και στήνεται στα τέσσερα. Της τον χώνω στην μουνάρα και μέσα σε ένα λεπτό, τόσο μπόρεσα να κρατηθώ, τραβήχτηκα και την έχυσα στα κωλομέρια. Δεν μου ανέφερε τίποτα σχετικά για την όλη φάση. Φόρεσε την στριγκάρα της με χαιρέτησε και έφυγε. Κι εγώ έμεινα με την απορία . Έχει πέσει αναδουλειά και θέλει συχνότερες επισκέψεις ή έχει ξεκινήσει και το κάνει με διάφορους και έκανα μαλακία που το δέχθηκα. Δεν ζητάω πότε ακά γαμήσια ακόμα και σε αυτές που γνωρίζω λίγο παραπάνω. Δεν μπορώ να πω ποια είναι γιατί θα γίνει κοσμοπλυμμηρα από αυτούς που ψάχνουν τέτοιες φάσεις.
Μύστη, στείλε επειγόντως π.μ.!
Το έχω πελώρια ανάγκη! :kneel:
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
555
Κριτικές
25
Like
3.452
Πόντοι
1.436
Κατά τις 3 πήγα Μεταξουργείο. Έψαχνα κάνα δύο γνωστές για ελεύθερο στοματικό αλλά έλειπαν. Τελικά κατέληξα σε άλλη με απλό πρόγραμμα, γνωστή κι αυτή. Μπαίνει με χαϊδεύει λίγο και ενώ περιμένω προφυλακτικό για πιπέτο με καβαλάει και αρχίζει να τριβεται στην πούτσα μου. Μου σηκώνεται κατευθείαν και κάνει μια κίνηση και την βάζει μέσα της και αρχίζει ένα χοροπηδημα άλλο πράγμα. Εγώ τα έχασα γιατί αιφνιδιάστηκα και δεν είπα τίποτα. Μέχρι γλωσσόφιλα μου έδωσε που προσωπικά δεν τα ζητάω από καμία. Αφού της τον έχωσα αρκετή ώρα με βογγητα από μέρους της που συνήθως δεν φέρεται ετσι, κολλάει πάνω μου και μου λέει χύνω, χύνω. Κακά τα ψέμματα δεν μπορώ να αρνηθώ ότι το όλο σκηνικό με έφτιαξε πολύ. Γυρνάει και στήνεται στα τέσσερα. Της τον χώνω στην μουνάρα και μέσα σε ένα λεπτό, τόσο μπόρεσα να κρατηθώ, τραβήχτηκα και την έχυσα στα κωλομέρια. Δεν μου ανέφερε τίποτα σχετικά για την όλη φάση. Φόρεσε την στριγκάρα της με χαιρέτησε και έφυγε. Κι εγώ έμεινα με την απορία . Έχει πέσει αναδουλειά και θέλει συχνότερες επισκέψεις ή έχει ξεκινήσει και το κάνει με διάφορους και έκανα μαλακία που το δέχθηκα. Δεν ζητάω πότε ακά γαμήσια ακόμα και σε αυτές που γνωρίζω λίγο παραπάνω. Δεν μπορώ να πω ποια είναι γιατί θα γίνει κοσμοπλυμμηρα από αυτούς που ψάχνουν τέτοιες φάσεις.
Είσαι commando κ κασκαντέρ πραγματικά για να τον έβαλες ακαπότα σε τανα. Θα μου πεις τώρα άλλοι έχουν γκομενα τανα κ τους λένε ότι μόνο με εσένα free sex είναι σίγουροι?? αν πέσει το μαρούλι στα πριβε θα κολωσουν να το κάνουν???
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
421
Like
727
Πόντοι
81
Τιμήθηκε σήμερα η Αλιονα από ΜΑ 28 κουρτίνα. Τίποτα το ιδιαίτερο το κορίτσι. Όλα κάτω του μετρίου. Δυστυχώς η Φώτω είχε και σήμερα, συνεχόμενα δωμάτια. Το ξεσκισατε το κορίτσι ρε μπαγασες.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
969
Κριτικές
129
Like
16.373
Πόντοι
19.306
Είσαι commando κ κασκαντέρ πραγματικά για να τον έβαλες ακαπότα σε τανα. Θα μου πεις τώρα άλλοι έχουν γκομενα τανα κ τους λένε ότι μόνο με εσένα free sex είναι σίγουροι?? αν πέσει το μαρούλι στα πριβε θα κολωσουν να το κάνουν???
Τίποτα από τα δύο δεν είμαι, ούτε ψάχνω τέτοιες φάσεις. Δεν πάω πολύ συχνά σε αυτήν , μιά φορά τον μήνα , ίσως και αραιότερα. Το έκανε χωρίς καν να με ρωτήσει αν θέλω αλλά επειδή εμφανισιακά για μένα είναι πολύ δυνατό δεν αντιστάθηκα. Αν έκανα μαλακία θα φανεί σύντομα....
 

2002

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
146
Like
353
Πόντοι
21
Εγώ έχω ακούσει πως είναι απρόσεκτες εκεί κάνουν ελεύθερα στοματικά γλωσοφιλα ενώ φυλής στα κεντρικά είναι πιο νορμάλ λίγο τα πράγματα.
Τα κεντρικά της φυλής είναι να μην μπαίνεις καθόλου..
Μόνο Διδυμου-Αγκυρας και μερικά Φώκαιας αξίζει να μπαίνεις
 

PsoLeeSin1992

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
871
Πόντοι
361
Παιδια, συνχυστες μου χρειαζομαι τα φωτα σας.
Αυριο εκατσε αδεια απο το πουθενα οποτε χρειαζομαι κοπελα με σωματοτυπο και υπηρεσιες τυπου Εμμυ/Μισελ απο Λιοσιων πρωινη βαρδια.

Δεν εχω ιδεα απο πρωινες!
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
726
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Φυλής όλα κλειστά .. δυο τρεις ανοιχτά . αστυνομία ; Ποιος ξέρει. Τα μπουρδελα Παντως έχουν τσατσαδες κλπ. Μπορεί αλλαγή βάρδιας
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.546
Like
7.182
Πόντοι
1.056
images


:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
555
Κριτικές
25
Like
3.452
Πόντοι
1.436
Επειδή δεν θυμάμαι να αναφέρθηκε...

Επίσημα το...
Φωκαίας 19 ανήκει στην αλυσίδα Λιοσίων 73 και Φωκαίας 13!!!
Καλές δουλειές.
Μεγάλωσε η επιχείρηση δηλαδή.... παλιότερα φωκ 17αρια κ φωκ 19 είχαν το ίδιο αφεντικό .Τωρα το φωκ19 πέρασε στην αλυσίδα Λ73 κ Φωκ13.Μαλιστα !!καλές δουλειές λοιπόν κ με νέες παρουσίες εκ Ανατολικης Ευρώπης!!
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Κατά τις 3 πήγα Μεταξουργείο. Έψαχνα κάνα δύο γνωστές για ελεύθερο στοματικό αλλά έλειπαν. Τελικά κατέληξα σε άλλη με απλό πρόγραμμα, γνωστή κι αυτή. Μπαίνει με χαϊδεύει λίγο και ενώ περιμένω προφυλακτικό για πιπέτο με καβαλάει και αρχίζει να τριβεται στην πούτσα μου. Μου σηκώνεται κατευθείαν και κάνει μια κίνηση και την βάζει μέσα της και αρχίζει ένα χοροπηδημα άλλο πράγμα. Εγώ τα έχασα γιατί αιφνιδιάστηκα και δεν είπα τίποτα. Μέχρι γλωσσόφιλα μου έδωσε που προσωπικά δεν τα ζητάω από καμία. Αφού της τον έχωσα αρκετή ώρα με βογγητα από μέρους της που συνήθως δεν φέρεται ετσι, κολλάει πάνω μου και μου λέει χύνω, χύνω. Κακά τα ψέμματα δεν μπορώ να αρνηθώ ότι το όλο σκηνικό με έφτιαξε πολύ. Γυρνάει και στήνεται στα τέσσερα. Της τον χώνω στην μουνάρα και μέσα σε ένα λεπτό, τόσο μπόρεσα να κρατηθώ, τραβήχτηκα και την έχυσα στα κωλομέρια. Δεν μου ανέφερε τίποτα σχετικά για την όλη φάση. Φόρεσε την στριγκάρα της με χαιρέτησε και έφυγε. Κι εγώ έμεινα με την απορία . Έχει πέσει αναδουλειά και θέλει συχνότερες επισκέψεις ή έχει ξεκινήσει και το κάνει με διάφορους και έκανα μαλακία που το δέχθηκα. Δεν ζητάω πότε ακά γαμήσια ακόμα και σε αυτές που γνωρίζω λίγο παραπάνω. Δεν μπορώ να πω ποια είναι γιατί θα γίνει κοσμοπλυμμηρα από αυτούς που ψάχνουν τέτοιες φάσεις.
πάρε ένα καμινετο και καψάλισε για 10 δευτερόλεπτα τη ψωλή σου για καλό και για κακό.
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.608
Κριτικές
9
Like
3.308
Πόντοι
736
H Ρουμάνα με τα πολλά τατουάζ κ τα μεγαλα βυζια ειναι ένα πανεμορφο κομοδίνο του Ικεα. Την έχω πάρει 4 φορές τα τελευταία χρόνια κ δεν αλλάζει καθόλου. Απορώ με αυτούς που δίνουν 50αρικο στο studios που κάνει guest εμφανίσεις. Η άλλη η τσεχα(αλβανιδα) σώζει την κατάσταση κ μπορεί να είναι η πιο τίμια Αλβανίδα ιερόδουλη που έχω παρει σε οικο.
Η Χριστινα η Αλβανιδα(πιο σωστα) αν και δεν την εχω παρει γιατι ειναι αβυζη , θεωρειται απο τις πλεον πιο τιμιες στη φυλης!!:woldman:
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
555
Κριτικές
25
Like
3.452
Πόντοι
1.436
Η Χριστινα η Αλβανιδα(πιο σωστα) αν και δεν την εχω παρει γιατι ειναι αβυζη , θεωρειται απο τις πλεον πιο τιμιες στη φυλης!!:woldman:
Το μόνο μειονέκτημα της είναι ότι είναι αβυζη αλλά το ναζι κ η τσαχπινιά της σε ανεβάζει.....είναι γάτα κ ξέρει να δουλεύει κ οχι να κοροϊδεύει.
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.608
Κριτικές
9
Like
3.308
Πόντοι
736
Το μόνο μειονέκτημα της είναι ότι είναι αβυζη αλλά το ναζι κ η τσαχπινιά της σε ανεβάζει.....είναι γάτα κ ξέρει να δουλεύει κ οχι να κοροϊδεύει.
Η αληθεια ειναι οτι εχει αλβανιδοκωλαρα , αλλα δεν ξερω απο το θεμα υγιεινης-καθαριοτητας πως τα παει? :think: Ναι, ειναι τσαχπινα!!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.155
Κριτικές
496
Like
62.119
Πόντοι
39.662
Ο ΚΟΥΚΟΥΛΟΦΟΡΟΣ ΓΑΜΙΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΠΑΛΑΚΛΑΒΑ εκανε την εμφάνιση του σήμερα σε οικο ανοχής.

Αύριο θα αποκαλυψω σε ποια κορασιδα πηγα και τη γαμησα με τη μπαλακλάβα χωρίς καν να καταλάβει ποιός τη γάμησε.

Η ηδονη και η καυλα χτύπησαν ταβάνι.

IMG_20231204_232222.jpg


Φεύγοντας και ενω περιμενα το φανάρι εριξα ενα φτύσιμο. Η ροχαλα πετυχε το καρτοτηλέφωνο και αυτό ξηλώθηκε.

IMG_20231204_232641.jpg



:confused::confused:
 

Mike_k

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
4
Like
820
Πόντοι
81
Το μόνο μειονέκτημα της είναι ότι είναι αβυζη αλλά το ναζι κ η τσαχπινιά της σε ανεβάζει.....είναι γάτα κ ξέρει να δουλεύει κ οχι να κοροϊδεύει.
Δεν την λες και αβυζη, καλό είναι, στητο νεανικό και θεσπέσιο και κυρίως δεν βιάζεται και πάντα με το χαμόγελο
Από καθαριότητα δεν έχω μυρίσει κάτι σε όλο το σώμα.
Λίγο οι ελιές που έχει μου την σπάνε αλλά οκ..
 

Mike_k

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
4
Like
820
Πόντοι
81
Έχει δοκιμάσει κανείς 30 λεπτό με το Ειρηνακι από Φωκαιας?
Με μουλιάσε τη προηγούμενη εβδομάδα πάνω-κάτω και σκέφτομαι να την τιμήσω και πάλι σε μισάωρο πρόγραμμα.
Τίμιο γαμησι
 

nert

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
183
Like
866
Πόντοι
81
Καλημέρα και Καλές Γιορτές με Υγεία σε όλους.Μηπως γνωρίζει κάποιος η Λάνα στο Βέργας 7 στο υπόγειο αν σταμάτησε;έχω πάει δύο φορές και είναι μια γυναίκα παλαιστής.Ευχαριστω πολύ και καλη συνέχεια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom