Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 77 άτομα (2 μέλη και 75 επισκέπτες)

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
726
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Την πήρα σήμερα! Στα αρνητικά μπαίνει μεσα κι αν θες ελεύθερο στον πλένει σαν να είναι γιατρος που σου κάνει εξεταση! Επίσης το σώμα ενώ έχει κωλαρα και βυζαρες είναι αρκετά πλαδαρό! Στα θετικά πρόσχαρη συνεννόηση μια χαρά και τον τρώει χωρίς μα και μου!
Από πρόσωπο πως είναι ;
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Περασα εγω εχθες.Μπηκε δωματιο και κατευθυαν εβαλε προφυλακτικο χωρις να ρωτησει τι θελω, (δεν επιδίωξα και εγω βεβαια για ελευθερο).Εκλεβε στις στασεις αλλα δεν ηταν σε κατι αρνητικη.Χαμενο εικοσάρικο… Παραδοξως η συννενόηση ηταν καλη μιας και μενει καιρο στην Ελλαδα.
Επιβεβαιώνω...
Μόλις βγήκα ... πήρα 20λεπτο μίας και όντως είναι όμορφη και με χαμόγελο πολλά υποσχόμενο στο σαλόνι..
Μέσα πάει να βάλει σκούφο κατευθείαν... την σταμάτησα...
Κλέβει γενικά αλλά αν πίεσης δεν λέει όχι αλλά γελάει... δέχτηκε ρηχό πνιξειμο στην πίπα, έβγαλε καί σάλια..
Μπαίνεις βαθιά αν την στρώσεις σε ιεραποστολικό..
Για μια φορά καλή είναι.
Και σε σχέση με άλλες Κολομβιανες... σούπερ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Από πρόσωπο πως είναι ;
Σαν Ταϊλάνδη
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.546
Like
7.182
Πόντοι
1.056
Μια φορά ειχα ρωτήσει την Μπαρμπορα ποιο ειναι το ποιο ανώμαλο περιστατικό που τις ειχαν ζητήσει και μου ειχε πει οτι κάποτε πριν έρθει στην Ελλάδα ( στην Γαλλία νομίζω) που δούλευε σαν ιερόδουλος, κάποιος την πλήρωνε να μαζεύει τις χρησιμοποιημένες καπότες, και μετα τις έπαιρνε μαζί του με σκοπό να πάει σπίτι του και να καταπιεί τα σπέρματα.
Τελείως αηδιαστικό αλλά πραγματικό.
Άβυσσος η ψυχή του καθενός.
Θα ηταν ξαδερφος του ποδα:humpleg:


:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 

10euro10lepta

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
57
Like
297
Πόντοι
20
Καλησπέρα μύστες έχουμε καμία εικόνα για το τι έτσι νανσι στο Ιωαννίνων 5 δεύτερη βάρδια; Υπηρεσίες εμφάνιση ευχαριστώ εξ των προτέρων
 

Mike_k

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
4
Like
820
Πόντοι
81
Η ρανια τι ειναι ρουμανα? αλβΑνεζα? Η τσεχα??
Εχουν γραφειι παλιότερα ότι είναι από ανατολικο μπλοκ.
Το Σάββατο που την πήρα μου είπε ότι είναι απο Αλβανία.
Και όντως έχει κάποια χαρακτηριστικά, λεπτά χείλη, ματιά κτλ.
Πέρασα καλά πάντως για πρώτη φορά και ο κυρ Βασίλης κλασικός στο είδος του
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Πέρασα και με Σαμπίνα βέργας 7..
Την πηδάω εδώ και δύο χρόνια και αυτό το κορμί δεν λέω να το βαρεθω.
Ξέρει ότι με το κορμί τής και μόνο γεμίζει δωμάτια και είναι και έμπειρη πια για να πάρεις κάτι παραπάνω από τής υπηρεσίες που προσφέρει..
Γαμας ένα πανέμορφο στενό μουνι, χωρίς κρέμες και μαλακίες, που στήνετε καλά και τον τρώει αδιαμαρτύρητα..
Έχω μετανιώσει για 20αρια και 40αρια...
Με την Σαμπίνα ποτέ.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Mε τον Νes cafe τι είσαστε?
Σε δικαιολογώ για αυτό που γράφεις, γιατί όντως είναι υπαρκτό πρόσωπο.
Συγνώμη όμως δεν θα μπω σε τέτοια κουβέντα..
Όποιον ενοχλεί ας παράκαμψη την ενημέρωση μου..
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.435
Κριτικές
39
Like
6.981
Πόντοι
1.936
Διπλο πορνοπαραβολο εχθες στη δευτερη βαρδια.Πρωτη καταθεση στη σουρωμενη/μαστουρωμενη Βαρβαρα στο Αγκυρας 9.Ειχε πιει οτι ειχε πιει αλλα η βαρδια,βαρδια.Η συνεδρια δεν ολοκληρωθηκε καθ'οτι της βγαινανε τα καταπιεσμενα της ψυχολογικα και αγαπουλιστικα σε μορφη αναρθρου λεκτικου πολτουμε εσανς βραχυκυκλωματις/καψιμου απο οτι ειχε κατεβασει.Παραυτα ειχε την φαση του.Επειτα κατευθυνθηκα στο Διδυμου 27 το οποιο αποσχολουσε 3 κοπελες στη βαρδια,Τανια,Ιβανκα,Φωφω.Επιλεχθει η Τανιουτσα για σιγουρο ξεμπουκωμα οπως και εγινε.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Το ίδιο χρονικό διάστημα που έχεις να φάς εσύ πούτσα από τράβελο καρνάβαλο.
Τράβα τώρα να κάνεις κάνα λάικ στα τραβελονήματα.
20200807_154945.jpg

Ο Ντριπλαδόρος κωλοδαχτυλων ,
Ο χατζηπαναγης των μπουρδελων..
Γράψε μας τότε που σου έχωσε η τσατσά το τηλέφωνο του ντους στο κώλο.
Το απέφυγες ευγενικά και αυτό ρε Μαραντόνα ?
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.003
Κριτικές
33
Like
7.046
Πόντοι
3.496
Το απέφυγες ευγενικά και αυτό ρε Μαραντόνα ?
Ρε κρυφο τραβελολάγνε ακόμη να μάθεις να διαβάζεις και να κατανοείς κείμενο; Κρίμα οι εγγραφές για το Δημοτικό τελείωσαν φέτος. Που αναφέρεται κάτι τέτοιο; ρε εμμονικέ Κουασιμόδε. Μόνο στο άρρωστο διεστραμένο μυαλό σου υπάρχει, πουθενά αλλού.Πήγαινε τώρα με τους κλώνους σου στα τραβελονήματα να κάνεις λάικ μήπως κι αρπάξεις καμμιά ξώφαλτση πούτσα. Άντε μπράβο γελοίε.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.788
Πόντοι
7.046

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
828
Κριτικές
66
Like
11.349
Πόντοι
3.506
Χθεσινή, απογευματινή, τσάρκα στην Φυλής και στα πέριξ. Μπήκα σχεδόν σε όλα τα σπίτια και κατέληξα στην Ειρήνη, στο Φωκαίας 17, όροφος. Εμφανίσιμη κοπέλα και καλός χαρακτήρας, με καταγωγή από την Ρωσία. Φιλιά στο στόμα, γλύψιμο αρχιδιών και ακάποτη πίπα. Δυστυχώς, ήμουν πολύ καυλωμένος και δεν την γάμησα. Αφού την ρώτησα, αν το ελεύθερο στοματικό είναι τελειωτικό, αφού δεν το ανακοίνωσε η τσατσά, την έχυσα μέσα στο στόμα.
 

Poott

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2022
Μηνύματα
188
Like
125
Πόντοι
1
Έλενα σταμάτησε από εκεί; ξέρουμε παλιά είχα το τηλ της έχω πολύ καιρό να την δω
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
14
Like
3.399
Πόντοι
4.895
Η Ντάρια (Κάτια από μασατζίδικο) από Αγκύρας 9 που δουλεύει τώρα? Αν δουλεύει. Thanks
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom